atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Korāna dedzināšana - kas var būt adekvātāx par šo!
etaoin shrdlu
Iesūtīts: 2010.09.09 22:04:59
http://tinyurl.com/3yxuton

Ko tauta saka par šo "kristīgās vēsts paraugu"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.09.13 16:12:45
Moš` tā varētu finasiālo situāciju atrisināt, sak, dedzināšu korānu.
Bet nededzināšu, ja manā kontā ieskatīsiet...
Vai atkal ordeni nodibināt, korān` u.c. maldīgu grāmatu dedzināšanai.
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.13 16:23:54
Viena vienīga politika un provokācija...ar ticību tur nav nekāda saistība
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.13 17:01:48
GnidrologsA tu no marsa? Viss šai zemē ir viena vienīga politika un komercija
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2010.09.13 17:04:55
Ctulhu Aiz zinātniski pētnieciskajiem Pētu kā daži subjekti reaģē uz maniem komentiem
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.13 17:14:01
CtulhuArī pētījumi ir dažkārt saistīti ar to pašu politiku un komerciju
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.13 17:16:41
CtulhuA kā tu zini ka tavu zinātkāri un interesi kāds biezs onka neizmanto savām interesēm?
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.13 17:20:44
CtulhuUn tu tam tici
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.13 17:22:28
GnidrologsVispār es visu šo rosīšanos globalizēju...gan karu Irākā, gam 11. septembri, gan arī šo
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.13 17:23:46
CtulhuNu vismaz kāda pozitīva ilūzija...ar to arī apsveicu
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.13 17:28:24
CtulhuNē. Bet gribu teikt to, ka arī tādi kā tu dzīvo ilūzijā
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.09.13 17:38:21
bez visa cita-galīogi garām un neatbalstāms jau kā herētiķu rīkots pasākums
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.13 18:49:17
CtulhuVarbūt Kam taisnība? Mans uzskats pret tavējo
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.13 18:51:45
CtulhuJa nav pierādījumi, tad var dzīvot pārliecībā ka nav?
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.13 18:58:10
CtulhuNu tad es nejaukšu tavu pārliecībuMazāk zināsi, mierīgāk gulēsi un varbūt arī ilgāk nodzīvosi
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.09.14 09:11:04
Nu bet es sapratu... pasaakums bij tieshaam politisks... Protests pret Moshejas Celtnieciibu konkreetaa vietaa...

Taa kaa Islaams iipashi neizshkjir starp politiku un religjiju, ibo politiski ideaala valsts ir Teokraatisks Islaama Kaliaafs... tad, ja mees gribam Islaamu uzrunaat politiskaa dimensijaa, tad pats Islaams kaa religjija ir tie vaarti caur kuriem uzrunaat...

Es iisti neesmu kruts koraana pazineejs un to tradiiciju specs, bet vai nebij taa, ka koraans ir pa iistam koraans tikai tad, ja shamais ir ar roku paarrakstiits... un origjinaalvalodaa.

Taadeejaadi ikviena koraana kopija ir savaa zinjaa unikaals darbs, ko dedzinaat nevajadzeetu neatkariigi no satura... Tachu, ja taa ir drukaata kopija un kazi veel nemaz ne anglju valodaa tad par ko cepiens... bet ok... tik taa reflexija par man nezinaamu notikumu!

Bet taa kaa Islaams dedzina visaadus karogus, kas Rietumos skaitaas gana svariigs simbols, nu tad kaadas iebildes pret to, ka notiek pretgaajiens?


Veel taada doma... a kaa buutu, ja arii Kristieshi saaktu taapat kaa Islaams reagjeet uz dazhaadu lietu zaimoshanu...

Man ir aizdomas, ka daudzi "politkorektuma" sludinaataaji kas ar sashutumu reagjee uz Islaama zaimoshanu tiiri vienkaarshi dzied tajaa pashaa dudkaa... un elementaari baidaas dunci ribaas dabuut... Attieciibaa uz kristietiibu ir nesaliidzinaami mazaaka varbuutiiba ciest materiaali vai fiziski par Kristietiibas simbolu zaimoshanu, taapeec neviens arii iipashi neuztraucas... A vot ja Kristieshi saaktu reagjeet liidziigi kaa Islaams... ???

Kaa jums - ateistiem labaak shkjiet un buutu eertaak - ja Islaams reagjeetu kaa Kristieshi vai Kristieshi reagjeetu kaa Islaams?


Nu teixim... ja taads Gnidrologs nevareetu buut droshss, ka peec vinja zajavaam par Rakstu izcelsmi, vinja maaju/dziivokli/mashiinu nenodedzina?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.09.14 09:33:18
Jošs Mulders
tev taisniiba. tachu, kaa te izskataas - nomiiza tieshi kristieshi, taa arii neizveikushi to, ko nominaali prasa vinju ticiiba: atljaavaa celt mosheju uz islamistu simboliski (bezmaz rituaali) sagrautaas maajas drupaam, un aiz baileem no duncha ribaas - pat neizpauda simboliko protestu.
Es, kaa ateists, buutu solidarizeejies shoreiz ar kristieshiem. Gan var buut netbalstiitu graamatu dedzinaashanu, tachu kaadu karikatuuru atbalstiitu gan. Vai makdonalda celtnieciibu iepretim moshai.
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.14 09:35:46
ja pareizi sapratu, tad musulmaņi nemaz neplānoja tur celt mošeju, bet gan islāma informācijas centru, kas ārēji nemaz neatšķirtos no parastajām ēkām
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.09.14 09:37:17
masiks [159.148.73.94]
Labāk kāda krišnaītu tempļa celtniecību, viņiem tur visādi skaļi gājieni, bungas, dziesmas ... lai mācās musulmaņi toleranci!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.09.14 09:40:07
Vispār grāmatu dedzināšana ir izdevīga izdevniecībām, jo tad viņas iespiež vairāk grāmatu.
Protams, retus un unikālus eksemplārus nedrīkst dedzināt.

Tā jezga ar Korāna dedzināšanu ir nolaišanās līdz musulmaņu līmenim.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.14 09:48:08
masiks, luuk arii liberaalisma jaukaa daba... tas ir paaraak liberaals pret sveshu NEliberaalu ideologjiju, lai pasargaatu dajebkaadu identitaati... Citiem vaardiem - liberaalisms nav identitaate - tas ir miixts plastaliins, kam identitaati pieshkjirs aamurs un lakta, kas to spaidiis un miiciis...

Taadeejaadi jaa... daudzi Rietumu "kristieshi" arii caur sho liberaalismu ir zaudeejushi savu identitaati... Pagriezt otru vaigu nenoziimee padoties... Un manupraat dazhkaart kristieshi (tai skaitaa arii es) driizaak pagrieziis otru vaigu, jo nomiizh jeegu, nekaa taapeec, ka patieshaam buutu stiprais varonis, kursh var atljauties pagriezt otru vaigu...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 15 , pavisam kopa bijuši: 33169