atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Un kad tas vienreiz beigsies?
Aitiņa
Iesūtīts: 2010.08.09 23:46:32
konkrēti katoļu un luterāņu nepatika vienam pret otru.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.10 11:44:37
Klau, te laikam diskusija atkal novirzās kārtējā tēmā par visu un par neko.
pich_
# Labojis pich_: 2010.08.10 11:45:32
Aivars

jā. sorī- vairs nerunāšu par to otru dievu

bet par tēmu- nekad neesmu sapratis katoļu un protestantu nesaskaņas
vilks
# Iesūtīts: 2010.08.10 12:01:12
Aitiņa
ā, Mulders tev dara pāri...nu jā, varbūt vajadzētu viņu uz kādu brīdi nobanot, tad uzreiz mācēs kādu laiku drusku mīlīgāk izteikties a no katoļu puses Trilo jau ar nemaz mēli aiz zobiem netur, arī ja viņai ir skarbs viedoklis par luterāņiem.

es nekādas nesaskaņas pašlaik neizjūtu, strādāju katoļu svētceļojumā virtuvē un visi mani mīl un par mani rūpējas
un mēs savukārt gājējus labi un laikā barojam

a tā, visas starp-kristiešu domstarpības beigsies debesīs - tie, kas tur būs nokļuvuši, vairs nekašķēsies
Ķepa
# Labojis Ķepa: 2010.08.10 12:16:12
Trilobīte Un kad tas vienreiz beigsies?

Un kad tas sākās?
ex-Kombulis [209.119.116.24]
# Iesūtīts: 2010.08.10 12:16:19
cik labi, ka es vairs neesmu "lukturis" un vēl neeesmu "kastrolis" ...DDD
pich_
# Labojis pich_: 2010.08.10 12:39:26
izstāstiet man vienu lietu- gan katoļiem, gan luterāņiem ir viens un tas pats Dievs. abas puses uztur ciešu kontaktu ar Kungu.
tad kur ir problēma beidzot Viņam pajautāt visus neskaidros jautājumus un izlīgt mieru? Dievs jums visiem nevar atbildēt par Marijas nozīmi, vakarēdienu, laulībām un citiem sāpīgajiem jautājumiem?

piekritīsiet- Dievam sāp katoļu un protestantu nesaskaņas. bet kāpēc Viņam ir problēmas vienlīdzīgi uzrunāt abas puses?

luterāņi- kāpēc Dievs neuzrunā katoļus tā pat, kā jūs? tas pats jautājums katoļiem
Rausītis
# Iesūtīts: 2010.08.10 12:40:17
par atšķirībām starp RKB un luterāņiem ir daudz sarakstīts, bet vai kāds varētu uzskaitīt acīmredzamākās starp PB un luterāņiem?
Dažreiz komentāros tiek pieminēts, ka PB ir spēcīgs ikonās balstīts misticisms, bet citreiz atkal teikts, ka viņi ir kā austrumu luterāņi. Varbūt kāds zina būtiskākās atšķirības.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.10 12:43:24
Rausītis
Domāju, ir labs iemesls šim jautājumam uztaisīt atsevišķu, sakarīgu tēmu.
Aitiņa(katole)
# Iesūtīts: 2010.08.10 12:44:00
vilks
jāā! es vot sūdzos! Mulders mūs apbižo!

būs jau labi, lai staigā mierā. nevajag neko sliktu viņam darīt.

un svētīgu Svētceļojumu!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.10 12:48:24
pich_
Domāju, ka ārpus kristietības esošam un Kristu noraidošam cilvēkam nav īpaši vērts iedziļināties šajā jautājumā, jo bez Kristus rezultāta (t.i. tev skaidrības šajā jautājumā) nebūs.
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.08.10 13:37:09
Aitiņa , še laikā šī mīlēšanās un ķīvēšanās nekad nebeigsies.
Katolis vienmēr vajadzības gadījumā izvilks Dominus Jesus, bet luturs -Libera Concord.
Trilobīte luterāņi ir šķirtie brāļi, bet, kad mūs tramda- viņi ir tikai herētiķi . Vai tev kāds teica , ka katoļi nav herētiķi?
Vai šito apliecina patiesi ortodokss kristietis- "Vatikāna II koncila pamatdokumentā Dei Verbum dokumenta teikts, ka tiks pestīts arī tas cilvēks, kurš nepieder baznīcai, bet tuvojas Dievam."(Jozs Mozgiris)
Neviens koncils neatceļ Jēzus vārdus, ka vienīgais Ceļš pie Dieva ir pats Jēzus.
Tātad, ja tuvojas Dievam caur ticību Jēzum Kristum, tad cilvēks garīgi jau pieder Kristus Baznīcai.
Bet, ja savos reliģiskajos meklējumos Dieva Dēlu atraida, tāds cilvēks pieviļas un sevi pazudina.
Šerpais Ancis
# Iesūtīts: 2010.08.10 14:00:30
Jošs Mulders
Imo vienkaarshi... RKB skaidri un gaishi un publiski atsauc Tridentas laastus... un vilciens sakusteesies stipri konkreetaak!

Vienkāršiem ļaudīm gar to daļa maza. Mani neviens ierindas katolis nav lādējis un, tiekoties ar viņiem, tiekos ar kā Kristus Baznīcas locekļiem, nevis tādiem, kuri pieder pie Baznīcas, kas kādreiz šķeltniekus ir nolādējusi. Dēļ šiem pagātnes lāstiem neizjūtu nekādu diskomfortu - laikam man bieza āda! Priecājos par jauno arhibīskapu un to, ka Latvijā ticīgie sadzīvo salīdzinoši tik draudzīgi.
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.08.10 14:05:06
Šerpais Ancis , bet tāpēc arī ir šī ētiski divdomīgā un nekonsekventā situācija...
Draudzējamies ta draudzējamies, bet vienmēr akmeni otra kabatā varam sataustīt.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.10 14:07:06
Mārtiņš

nu un tas ir viss, ko tu vari atbildēt? tev vispār pašam ir skaidrība šajā jautājumā?
Šerpais Ancis
# Iesūtīts: 2010.08.10 14:07:22
indriķis (labs)
Bet Tu netausti, būs vieglāk dzīvot!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.10 14:28:57
pich_
Man pašam ir diezgan skaidrs. Un arī tas, kā viena vai otra viedokļa, kā arī ārpusviedokļa cilvēki mēdz sagrozīt un tendenciozi skatīt jebkuru skaidrojumu.
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.08.10 14:40:58
Šerpais Anci , vieglāk dzīvot ir pēc principa - doverjaj no proverjaj.
godwit , tā jau tikai Trilobīte iedomājas ar savu Rkb kompleksu`.
Kad vajag Domā arhibīskapu konsekrēt ,
tad lieli draugi, bet tā - vienmēr dīžājas ar savējo kanti un provocē labticīgo brāli Mulderu turēt savējo..
VairuVaira
# Labojis VairuVaira: 2010.08.10 15:47:04
Aitiņa(katole) lai iet un parunā ar pr. Kravali, ir visādas iespējas, pat salaulāt bez tā aunapieres(atvainojos) klātbūtnes. un lai iet cilvēks pie visiem Sakramentiem bez šķēršļiem. vienk. kārtībai jābūt!
Tieši tāda jau mana plānotā rīcība ir, ja tas ,,aunapiere`` spītēsies
Un mūsu priesteris ir pat ļoti norūpējies par savu draudzi un par katru no draudzes locekļiem atsevišķi, viņš arī ieteica šo variantu, ja vīrs nepakam nepiekritīs. Viņa vārdi bija, ka baznīcai pirmāmkārtām rūp, lai es varu saņemt grēku piedošanu grēksūdzē un iet pie dievgalda.
Kādreiz es arī biju sapūtusies, kā tad tā - esmu taču precējusies, kāpēc man šitā utt.utjp. Bet pamazām jau nāk arī pazemība un izpratne - pati izvēlējos katoļu konfesiju, tad nu arī jāklausa un pazemībā jāizpilda tās prasības.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.10 15:50:31
Mārtiņš
arī tas, kā viena vai otra viedokļa, kā arī ārpusviedokļa cilvēki mēdz sagrozīt un tendenciozi skatīt jebkuru skaidrojumu

savukārt tie viena vai otra viedokļa, kā arī ārpusviedokļa cilvēki uzskata, ka tu sagrozi un tendenciozi skati jebkuru skaidrojumu.
♪♫ un sākas viss no gala ♪♫
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.10 16:04:56
Bail gan atkal kādu olu kurvi apspert, bet kā tur ir ar to 6. bausli? Vai vīru par `aunapieri` turot un laulājoties bez viņa piekrišanas, tas tiek mazāk pārkāpts, nekā cienot civillaulībā?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 116 , pavisam kopa bijuši: 32988