atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Lūgšanas un Dieva plāns
pich_
Iesūtīts: 2010.07.08 09:33:05
Katram cilvēkam ir savs plāns, ko Dievs tam ir paredzējis. Cik detalizēts ir šis plāns- vai Dievs saplānojis mūsu dzīves tikai virspusēji, vai arī līdz pēdējai sekundei? Kas par to liecina?

Šo jautāju kontekstā ar lūgšanām. Es saprotu, ka ticīgajiem vajag lūgties, lai pateiktos Dievam par kaut ko labu, lai izrādītu savu cieņu, pazemību utt.

Bet kā ir ar lūgšanu Dievam piepildīt kaut ko- finansiālajā jomā, attiecībās, veiksmē? Ja Dievam ir savs plāns, vai lūgšanas nozīmē, ka ir iespējamas novirzes no tā? Un ja ir iespējamas novirzes, tad kam paredzēts Dieva plāns?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
danar
# Iesūtīts: 2010.07.08 16:45:43
pich_
Ne,Vins nav piemirsis...Es ka Dieva berns runajos ar Tevu,stastu par visam lietam..kas uz sirds,tai skaita ari par finansem un attiecibam.Un ir dienas kad izskrienu no majas bez lugsanas un tad ir ta,ka kaut kas pietrukst tai diena.Prieks manis lugsana nav tikai prasisana...
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.08 16:49:54
danar
stastu par visam lietam

bet kāpēc tu to dari, ja viņš tā pat to zin? es lūgšanas vairāk uztveru kā meditāciju, un tās ir nepieciešamas pašam cilvēkam, nevis Dievam.
arī aizlūdzot par citu cilvēku, pašam tas rada sirdsmieru, jo ir sajūta, ka ir ieliktas nelielas pūles tā cilvēka labā. un tevi vairs neuztrauks, vai šis aizlūgums palīdzēs vai nē, jo savu artavu esi nodevis.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.08 16:53:16
Iespējams, ka lūgšana ir vajadzīga arī tāpēc, lai cilvēks atcerētos, ka Dievs visu nosaka, un ka no Dieva tiešām reāli var ko dabūt. Tā teikt, Dieva realitātes pastiprināšana cilvēka acīs.
Tas Dieva plāns cilvēkam ir stipri sazarots. Daži zari sākas ar naudu, bet citi nesākas. Cilvēks tad var izlūgties iet pa to zaru, kas sākas ar naudu. Dievs tad arī dos, ja tiešām tas cilvēkam nāks par labu.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.08 16:55:18
EzītisMiglā

ņemot vērā, ka mūsdienās neko nevar izdarīt, ja nav naudas, tad nauda visiem cilvēkiem nāks par labu. kāpēc visiem Dievs nedod (kaut lūdz)?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.08 17:01:04
pich_
Tā jau nu nav, ka visiem vienmēr nāk par labu. Cits nodzer, cits visādus krāmus sapērkās. Cits iegulda būstamos darījumos, ko nekad nebūtu darījis, ja nebūtu naudas.
Cits kļūst pārlieku iedomīgs, utt.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.08 17:04:10
EzītisMiglā

bet ir arī tā, ka Dievs neiedod pat izdzīvošanai nepieciešamo summiņu, kaut tā tiek ļoti lūgta. kāpēc? Dievs zin, ka labāk ir badoties?
danar
# Iesūtīts: 2010.07.08 17:30:46
pich_
tapec,ka Vins ir apsolijis,kad es Vnu piesauksu un lugsu Vins atbildes,pasargas no dazadam nelaimem,dos mieru.Tapec,ka Vins ir teicis,lai visu savu zudisanos metu uz Vinu...
danar
# Iesūtīts: 2010.07.08 17:32:49
pich_
bet ir arī tā, ka Dievs neiedod pat izdzīvošanai nepieciešamo summiņu, kaut tā tiek ļoti lūgta. kāpēc? Dievs zin, ka labāk ir badoties?
Vai esi pazistams ar kadiem kristiesiem,kuri butu bada...?
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.08 17:41:29
danar
Vai esi pazistams ar kadiem kristiesiem,kuri butu bada...?

neesmu. kāpēc jautā?
danar
# Iesūtīts: 2010.07.08 17:56:27
pich_
Ne,nu es pec tava ieprieksaja komenta izsecinaju,ka tev ir kadi pazistami laudis,kuri ludz Dievam iztiksanai..bet sis neko tiem nedod
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.08 17:59:00
danar

nē, bet vai tu zini, kas Āfrikā notiek?
danar
# Iesūtīts: 2010.07.08 18:17:03
pich_
un kas Afrika notiek...tev ir informacija,ka vini ludz Dievu un sis neko viniem nedod?
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.08 18:25:30
danar

Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.08 22:13:42
tavuprāt, Dieva zināšana nesakrīt ar Dieva plāniem? Tb - Dieva plānos ir pavisam cita pasaule, un citi notikumi, nekā vinš zin, kādi tie būs?
Tieši tā - Viņa plānos neietilpa pirmo cilvēku rīcība bet tai pašā laikā Viņš ir Dievs un zināja ka tā būs. Tik es edomāju ka tas nav tā cilvēcīgi primitīvi. Dievs neieciklējas uz to zināšanu bet primārais ir plāns.

Dievs ļoti labi zin, ka visā pasaulē dzīvo vairāk kā 4 miljardi cilvēku, kuri Viņam netic, turklāt viņiem dzimst bērni, kuri nekad nepieņems Jēzu kā glābēju, līdz ar to katru sekundi vairāk kā 2/3 zemeslodes iedzīvotāju tiek iesperti elles ugunīs.

Vai Tu zini par katru kur viņš nonāk pēc nāves? Tas ka cilvēks nav dzīvojis kristīgā vidē nenozīmē ka viņam nav bijusi iespēja kļūt par kristieti. Tāpat kā kristīgā vide un regulāra baznīcas apmeklēšana nav garantija nenonākšanai ellē.
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.08 22:25:36
Adonika
Vai Tu zini par katru kur viņš nonāk pēc nāves?
jā- sešas pēdas zem zemes (dažus arī sadedzina, bet citus pa pusei sadegušus palaiž pa upi).

un kur tavuprāt nonāk musulmaņi, hinduisti, daoisti un lielākā daļa pasaules iedzīvotāju, kam tradīcijās nav lasīt Bībeli un pieņemt Jēzu?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.08 22:29:45
jā- sešas pēdas zem zemes (dažus arī sadedzina, bet citus pa pusei sadegušus palaiž pa upi).
Tb tavuprāt cilvēks ir tikai gaļas gabals?

lielākā daļa pasaules iedzīvotāju, kam tradīcijās nav lasīt Bībeli un pieņemt Jēzu?
Es ticu (un gana gadījumi gan iekš Bībeles gan iz dzīves dzirdēto manu pārliecību nostiprina), ka nav cilvēka uz zemes, kam nebūtu bijusi dota iespēja sastapties ar Kristu.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.08 22:33:58
Adonika
nav cilvēka uz zemes, kam nebūtu bijusi dota iespēja sastapties ar Kristu

zinu- vēstneši ar apskaužamu neatlaidību sludina evanģēliju.
bet ko tu gribi pierādīt? cik man zināms- no gandrīz 7 miljardiem planētas iedzīvotāju 2 miljardi uzskata sevi par kristiešiem. gribi teikt, ka pārējie pieskaita sevi citai ticībai, lai gan dziļi sirdī tic Jēzum?
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.07.08 22:44:36
gribi teikt, ka pārējie pieskaita sevi citai ticībai, lai gan dziļi sirdī tic Jēzum?
Ņemot vērā, ka pēc tavas statistikas Āfrikā cilvēki nesaņem Dieva palīdzību lūdzot, man aizdomas ka tava statistika nav vērā ņemama. LV arī lielākā daļa skaitās kristieši.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.08 22:50:34
Adonika

vai viņi saņem Dieva palīdzību? protams- var sarkano krustu nosaukt par Dieva palīdzību, bet tik un tā miljoni tur dzīvo nabadzībā, neskatoties uz ticību Jēzum
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.08 23:07:37
pich_
Tie, kas lūdz saņem. Bet vispār tur ir ļoti spēcīgs okultisms ar visu izrietošo.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 78 , pavisam kopa bijuši: 36113