atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristofobiskā Eiropa
Merlins
Iesūtīts: 2010.06.27 18:24:36
Viens raksts pārdomām - ja kāds vēl prot krieviski.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:01:30
Skatoties kur - mājās vai savā darbā. Ja darbā - aiz ko kādam būtu liegts karināt krustu kājām gaisā vai pentagrammas tev darbā uz sienas zīmēt? Ij tad kādas tev būtu tiesības tam iebilst?

Iebilstams buutu, bet man nebuutu tiesiibas iet un tos raut nost... Piemeram, katru pavasari cauri Riigai vai kaadai citai pilseetai notiek motociklistu saieti... rokeru simboli tai skaitaa pentagrammas un velna atteeli nav reta lieta noveerojama uz vinju apgjeerbiem, un nestaasti ka shie tusinji ir "privaati"

BTW man kaut kur darbaa (vo incanti kur tagad nozuuimeets) uz plaukta staaveeja mazinjsh buda... es pac kristietis, bet tas buda man patika, jo bij shausmiigi komisks un omuliigs vechuks... Koleegji neiebilda!

Religjiskaa briiviiba arii noziimee - briiviibu paust un sludinaat savu religjiju - un tas kaa likums notiek publiski... likuma ietvaros, protams, taadeejaadi, diez vai var paust pat kristiigus uzskatus, ja tiek trauceeta sabiedriskaa kaartiiba (teixim ar megafonu peec 23.00 apdziivotaa vietaa)...

Jaa es saprotu, ka kaut kur taa robezha ir... KAA to noteikt... aciimrdzot nav viegli un nebuus viegli... Demokraatija ir sisteema, kuraa vienmeer buus kaadi kam buus jaapieraujas... un jaapieraujas paarsvaraa buus ikvienam cilveekam kaut kaadaa jomaa...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:01:56
pich_
pērle

Lasi pilnus teikumus.

masiks [212.93.96.2]
tev neškiet, ka esi krastus saputrojis?
Kāds sakars preču reklāmai ar reliģiju un personīgo pārliecību? Tev tas šķiet kautkas līdzīgs?


Ja runa ir par publiskās (kā nosacītam pretstatam pret personisko) informācijas telpu, tad neesmu saputrojis.
Tāpat arī, tiklīdz ir runa, ka noteikta informācija (reliģiska) negatīvi ietekmējot subjektus, tad arī parastās reklāmas ir jāņem vērā. Daudzas no tām tiešām negatīvi ietekmē nenobriedušus un pārbriedušus prātus.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:06:17
Principaa vara un pasaule meegjina iekarot un pakljaut kontrolei peedeejo briiviibas bastionu - cilveek ieksheejo subjektiivo paarlieciibu un domas.

ThoughtControl - principaa sci-fi nemaz ne tik reta teema!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:12:20
Jošs Mulders
Iebilstams buutu, bet man nebuutu tiesiibas iet un tos raut nost...
nu vot.... tad jau laikam tāpēc, lai nebūtu iemesls jandāliņam - valsts pārvaldītās vietās galu galā nebūs ļauts nevienam. Privātajā telpā - kā tev labpatīkas. Nu.... var būt naturālus līķus un mūmijas laikam nevarēs un kauko citu vispārīgi nelikumīgu...

Piemeram, katru pavasari cauri Riigai vai kaadai citai pilseetai notiek motociklistu saieti... rokeru simboli tai skaitaa pentagrammas un velna atteeli nav reta lieta noveerojama uz vinju apgjeerbiem, un nestaasti ka shie tusinji ir "privaati"

tie tusiņi nav īsti privāti, bet nav arī spiesta lieta tajos piedalīties. Tāpat kā gājienā uz Aglonu... aizliedzot vienu - nevar īsti gribēt neaizliegt otru.
Tb - secinājums: konkurentus un netīkamas reklāmas/sludināšanas var aizliegt un samazināt tieši tik daudz, cik pats esi gatavs samazināt SAVAS, tieši tādas pat izdarīb
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:13:17
Jošs Mulders
Kas šajā gadījumā ir `vara` un `pasaule`? Vai drīzāk nav tā, ka viena daļa labprātīgi atsakās domāt, ko izmanto konkrētas personas un koorporācijas konkrētās interesēs, virzot visu `sabiedrisko domu` sev vēlamajā virzienā un apkarojot citus uzskatus?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:20:40
Tb - secinājums: konkurentus un netīkamas reklāmas/sludināšanas var aizliegt un samazināt tieši tik daudz, cik pats esi gatavs samazināt SAVAS, tieši tādas pat izdarīb

Neripina...

Redz nepiipeetaajam ir viegli spriest par piipeeshanas aizliegshanu, savukaart piemekleet "adekvaatu" lidizveertiigu "upuri" var nemaz neizdoties...
Balanss ne vienmeer ir panaakams abiem siera gabaliem kozhot nost vienaadu gabalu...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:21:15
Aivars... to arii domaaju ar "vara"

Savukaart "domaat" ir spriedze...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:26:54
btw... "nedomaashanai" der gan njemt no augshas dikteetu infu par pilnu nekritiski, gan apshaubiit dajebko!
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:30:03
Jošs Mulders
Redz nepiipeetaajam ir viegli spriest par piipeeshanas aizliegshanu, savukaart piemekleet "adekvaatu" lidizveertiigu "upuri" var nemaz neizdoties...

10m no ārdurvīm.

Balanss ne vienmeer ir panaakams abiem siera gabaliem kozhot nost vienaadu gabalu...

neiet runa par mehānisku balansu. Bet par principu - vēlies kādam kaut ko neatļaut, esi gatavs ka tev arī kaut ko neatļaus. Kristieši nevēlējās lai musulmaņi sabiedrībā nēsā parandžas? Nu tad pašiem jābūt gataviem dziļi paslēpt krustiņus un aizvākt tos no sabiedriskajām telpām. Viens likums, viena taisnība.... vai arī? Ir varianti?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:31:16
Jošs Mulders
Nu tā tas ir. Tieši tādēļ liekas, ka tēma nav tikai likumdošanas jautājumi.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:32:37
a_masiks
Kas tev liek domāt, ka `kristieši` to vēlējās? Vai tik tas nebija ateistu untums?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:35:13
a_masiks, nekatit!

Runa nav par "aizliegshanu" pashas aizliegshanas peec, bet gan par konkreetiem principiem, veertiibaam un tiesiibaam par tiem pastaaveet un uz tiem paljauties!

Buutiibaa valsts, kas nav speejiiga pastaaveet uz savaam veertiibaam nepilda vienu no savaam funkcijaam - nerada normaalu vidi taas pilsonjiem un tiem cilveekiem, kam shiis veertiibas ir buutiskas vinju dziivei! Pietam var izraadiities, ka citur arii nav vietas konkreetiem cilveekiem... un vinji burtiski tiktu izniicinaati... Tobish... eiropa un rietumi vispaar tik ljoti iestaajas par "dazhaadiibu kaa veertibu" un tai pat laikaa, ir gatava izniicinaat un marginalizeet to "dazhaadiibu" kas paarklaajas ar sho uzskatus izsakoshajiem liberaaljiem...

Tas ir kaa iestaaties par dziivnieku aizsardziibu un tai pat laikaa nemaz neiedomaaties tureet maajaa no patversmes kaadu paariiti suniishu... Sanaak liekuliiba!



Tava prasiiba ir mazliet diivaina... Tu apmeeram apgalvo, ka ja es kaadam uz celja aizraadu, ka vinjsh paarkaapj CSN, tad man ir jaabuut gatavam, ka kaads man arii to aizraadiis... lai arii es CSN nepaarkaapju? Vai a_masiks pieljauj iespeeju, ka var izraadiities, ka cilveeks vienmeer ieveero CSN un tas ko noziimee, ka vinjsh nedriixt nevienam citam aizraadiit ka shamais tos paarkaapj? Lai arii reaali sodiit, protams, es nevienu nevaru un sodu izrakstiit arii nevaru!

Tieshi taapat es varu noraadiit greeciniekam ka vinjsh greeko neatkariigi no taa vai es pats greekoju vai nee...
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:35:16
Aivars
a varbūt marsiešu? jeb iluminātu?
/jums te skaisti aizgāja tēma pa sazvērestības teorijas sliedītēm, gluži kā smērēta.../
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:35:55
Visam pamatā ir bailes zaudēt monopolstāvokli, taču šķiet daudzi nav atskārtuši, ka de facto monola ta sen jau vairs nav. Dēļ kā visas šīs smieklīgās zirnekļu cīņas burciņā? Pieņemiet tak vienreiz, ka esat tādi paši kā visi citi, ne labāki, ne sliktāki. Ir tad nevajadzēs institucionalizēties, dalīties, plat vai šaurvārtoties un avangardēt ar vienīgo pareizo domu. Apbrīnojams elitārisms no dažiem kristiešiem te dveš.
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:36:49
Jošs Mulders
tā jau domāju! Visi lopi kā jau lopi, tikai cūkas ir pašas vienlīdzīgākās. Dežavu....
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:40:50
Jošs Mulders
Tava prasiiba ir mazliet diivaina... Tu apmeeram apgalvo, ka ja es kaadam uz celja aizraadu, ka vinjsh paarkaapj CSN, tad man ir jaabuut gatavam, ka kaads man arii to aizraadiis... lai arii es CSN ne paarkaapju?

nedzen demagoģiju. Tu tagad pasniedz tjipa - musulmaņiem aizliegts parādīties parandžās, bet ar krustiņiem kaklā viņi staigāt taču drīkst! Tāpēc mēs visi staigāsim ar krustiņiem...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:42:07
a_masiks, redz... tas jau ir tas prikols, ka apzinja, ka otrs nav ideaals cilveeks, ljauj tev atshuut jebkuru moraales lasiitaaju - citiem vaardiem - nav iespeejams kljuut labaakam cilveekam, ja tu paareejos uzskati apr vienliidziigiem muudzhiem, tad kaapeec lai pats izceltos? Taa nu taa sabiedriiba degradeejas... savas tiesiibas zin, bet pienaakumi ir tikai citiem!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:49:57
nedzen demagoģiju. Tu tagad pasniedz tjipa - musulmaņiem aizliegts parādīties parandžās, bet ar krustiņiem kaklā viņi staigāt taču drīkst! Tāpēc mēs visi staigāsim ar krustiņiem...

Redz Latvijaa brauc pa labo pusi un pat ja brits brauks pa kreiso, jo Britijaa brauc pa kreiso, vienalga man ir tiesiibas vinjam aizraadiit... Iizii... Parandzhas/Krustinji ir kaa LV un Britu dazhaadaas puses... Pie mums eiropaa Krustinjus neesaat ir ok, tieshi taapat kaa Iraanaa Parandzhas, bet parandzhas pie mums aizliegts (tas mums - teixim Francija, un arii tikai burkas)... un visticamaak ka krustinjus aizliegts neesaat Iraanaa!

Runa ir par kultuuru un veertiibaam... savukaart tieshi TAAS meegjina nojaukt visaadi iebrauceeji un bezdievji, kuriem vienkaarshi nav nekaa sveeta un veertiiga iznjemot vinju pashu ego...

Bet revoluucija apeed savus beernus!
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:52:28
Jošs Mulders
tu kļūdies, ja domā ka labākie cilvēki = Mulderi. Un ka visi, kas nav Mulderi - ir slikti tikai tāpēc, ka nav Mulderi. Es tev nemitīgi skaidroju, ka likumi, kurus ģenerē TAISNĪGA valdīšana - vienlīdzīgi attiecas uz visiem, nevis auklē vienu izredzēto grupu, ij bargi vēršas pret pārējiem.
Ir, pastāv tādas valstis, tādas varas, tādas valdīšanas. Bet tās NAV nedz taisnīgas, nedz demokrātiskas.
Ja tev sirdij tuvāka šķiet teorkrātiska tirānija - tad tā arī saki. Ij laimīgu taciņu uz Tuvajiem Austrumiem. Tu nevari gribēt reizē taisnīgu, reizē demokrātisku un reizē izredzētu stāvokli. Nu nevar reizē ij apsēsties ij zivtiņu apēst. Izvēlies vienu. Tāpēc ka riebīga garoza ir visam, arī tam, kas tev no pirmā acu saktiena šķiet vislabākais...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.28 13:56:36
masiks, tas ir tas pats kaa par valodu Latvijaa...

Tas ir defineets sheit Valsts valoda ir Latvieshu valoda... un ja kaads citaadaa valodaa runaajoshais apvainojas, ka uzraksti ir latviski, ka vinjam veikalaa atbild tikai latviski un atsakaas runaat citaa valodaa... taa ir vinja probleema, un vinjsh ar savu zajavu, ka Kanaadaa ir divas valsts valodas, var maigi sakot - ieseeties! Un pat ja tu esi latvijas pilsonis by the birth, tas nenoziimee, ka tamdeelj, ka tavi vecaaki ir citaadaa valoada runaajoshi, un tu arii... tu vareesi pieprasiit lai LV nebuutu valsts valoda, bet taveejaa tiktu respekteeta dokjos un likumos un publiskaa telpaa!

Tieshi taapat ir par citaam veertiibaam... un tikai taapeec, ka origjinaali veertiiba naak no religjiska backgrounda, neko nenoziimee... Deal wtih it...
Savukaart, ja Latvija izdomaatu un nobalsotu, ka Valsts Valoda ir Papuasu valoda... tad visticamaak ka tie, kas sevi juut kaa Latvieti, brauktu prom... jo taa vairs nebuutu vinju valsts, vinju maajas

Analogjiski buus ar eiropu... ja Kristieshi sheit jutiisies kaa marginaala minoritaate... vinji brauks prom... ar visaam savaam veertiibaam... un tad es gribur edzeet kaa shii liberaalaa shljura nostaavees pret Islaama invaaziju
Jau shodien pat Rietumu pasaulee cilveeki baidaas izteiktie skristiski par islaamu, jo zin, ka var dabuut dunci ribaas... Ko liberaalji dariis, kad arii ideologjiskaa barjera buus kritusi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 18 , pavisam kopa bijuši: 35018