atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristofobiskā Eiropa
Merlins
Iesūtīts: 2010.06.27 18:24:36
Viens raksts pārdomām - ja kāds vēl prot krieviski.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 14:25:28
indriķis
mācies 12 klases vielu!
http://cvg-bio.110mb.com/10_%20Evolucija_isinaats.ppt
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.06 14:32:54
neiztur kritiku pat paarbaudot tekstu uz iekseejo ligiku.
Kas Tev liek domāt, ka Dievam piemīt Tava loģika?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 14:35:35
Adonika
Tev vajadzēja ar nākotnes datumu???
redzi, PĒC notikuma visi gudri!
"Man jau likās ka...", "kāda iekšējā balss man sacīja..."
šādi "argumenti" nav neko vērti. Viņi praktiski vispār neko nenozīmē. Tev pat nav iespēju pārbaudīt - vai šādu apgalvojumu teicējs melo vai nē. Un melot šādos gadījumos ir visas iespējas. Kas pārsteidzoši - atrodas tādi, kas notic. Nu, tu, piemēram.

Vienīgais zināmas gadījums bija poļu trakās zīlneices, kuras it kā paredzēja baltijas jūrā milzīgu cunami. pavasara sākumā, vai kad tur. Protams ka nekas tāds nepiepildījās.

Spējas nepiedēvēju es - tās apsolīja Kristus.
nē, nav tasinība. Spējas sev un citiem kristiešiem tu piedēvēji. Kristus man neko nav solījis šai sakarā.

masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 14:37:03
Adonika
Un Dieva bijība man nav mazsvarīgs vai smieklīgs iemesls. - tas ir kārtējais neveikli sadomātais iemesls, lai varētu izvairīties no atbildības par saviem vārdeim. Principā tik pat infantīls, kā iepriekšējie: "es varētu arī lidot, pāri jumtiem, un jūs mani nenoķertu, tikai mamma man neļāva..."
Lieki teikt, ka par tādu var tikai pavīpsnāt...
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 14:39:05
Adonika
Kas Tev liek domāt, ka Dievam piemīt Tava loģika?
un kas tev liek domāt, ka cilvēkam nepiemīt Dieva loģika?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 14:40:07
loģika -as, s.; parasti vsk.
1. Zinātne par domāšanas likumiem un formām.
Formālā loģika — loģikas nozare, kas pētī vienkāršākos pareizas domāšanas likumus un formas.
Dialektiskā loģika — loģikas nozare, kas attīstībā, formas un satura pretrunās un vienībā pētī domāšanu, kura spēj izziņā atspoguļot dabas un sabiedrības dialektiku.
Matemātiskā loģika — loģikas nozare, kas izmanto matemātikas formālās metodes.
Loģikas algebra — matemātiskās loģikas nozare, kas izmanto algebras metodes.
Kombinatoriskā loģika — matemātiskās loģikas virziens, kas analizē tādus jēdzienus, kurus klasiskās matemātiskās loģikas ietvaros pieņem bez tālākiem pētījumiem.

2. Saprātīgums, pareizība; (iekšēja) likumība, jēga.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.06 14:40:07
"Man jau likās ka...", "kāda iekšējā balss man sacīja..."
šādi "argumenti" nav neko vērti. Viņi praktiski vispār neko nenozīmē. Tev pat nav iespēju pārbaudīt - vai šādu apgalvojumu teicējs melo vai nē.

Vispār jau jābūt pat ļoti nopietnam iemeslam un tiešām skaļai un pārliecinošai iekšējajai balsij lai parastā dienā pēkšņi izdomātu neaiziet uz darbu. Jo īpaši ASV kur ir mežonīgais kapitālisms un ar darbiem nespēlējas. Vai kādam pirms vispār varēja ienākt prātā ka tai dienā ēkās ietrieksies lidmašīnas. Tavs domu gājiens tiešām pārsteidz.

nē, nav tasinība. Spējas sev un citiem kristiešiem tu piedēvēji. Kristus man neko nav solījis šai sakarā.
taisnība - Tev nē. Te pamatā bija atsauce uz Kristus vārdiem. Ir vērts sekot līdzi diskusijai.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.06 14:43:59
un kas tev liek domāt, ka cilvēkam nepiemīt Dieva loģika?
tas ka Dievs cilvēku loģiku diez ko augstu nevērtē

tas ir kārtējais neveikli sadomātais iemesls, lai varētu izvairīties no atbildības par saviem vārdeim.

Atkal zaudē diskusijas sākumu. Tos vārdus izteica Kristus - tb par spējām. Es tikai teicu, ka man nav iemesla apšaubīt to vārdu patiesumu. Un nav ar. Un tāpēc ka nav tad ar nav vajadzības ko pierādīt. Priekš kam?
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.06 14:44:06
Adonika

ļoti daudz ir tādu gadījumu, kad cilvēks neieiet tajā ēkā, kura sabrūk, nelido ar to lidmašīnu, kura nokrīt, nepaspēj uz to autobusu, kurš iekrīt kraujā utt...
pēc tam šiem cilvēkiem ļoti patīk sacīt, ka viņus kāds spēks ir atturējis...

iesaku paskatīties youtube video pēc atslēgvārdiem "sakritība", un tu sapratīsi, ka mēs pamanām tikai tās dažas sakritības, pēc kurām notiek kaut kas traģisks. cik daudz ikdienā ir sakritību, kad tu neaizej uz kādu iestādi vai nokavē kādu autobusu?

pasaules tirdzniecības centrā katru dienu apgrozījās tūkstošiem cilvēku. kā tev šķiet, cik gadījumu dienā līdz tam tur bija, kad kaut kādu iemeslu dēļ cilvēks netika/neaizgāja uz darbu/tikšanos?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 14:45:15
Adonika
taisnība - Tev nē. Te pamatā bija atsauce uz Kristus vārdiem. Ir vērts sekot līdzi diskusijai.
Atsauce uz kristus vārdiem bija. Bet pagaidām tu vienīgā uzskati, ka tāpēc viņi piepildās burtiski. Tb - ka tev un jebkuram kristietim ir spējas bīdīt kalnus tikai ar savu gribu vien. Nu, vai izdziedināt vēža slimos ar roku uzlikšanu. Naivi domāt ka visiem vēža slimniekiem, kuri tā arī nomira, negadījās tuvumā neviena kristieša un roku uzlikšana.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 14:50:29
Adonika
Vispār jau jābūt pat ļoti nopietnam iemeslam un tiešām skaļai un pārliecinošai iekšējajai balsij lai parastā dienā pēkšņi izdomātu neaiziet uz darbu. Jo īpaši ASV kur ir mežonīgais kapitālisms un ar darbiem nespēlējas. Vai kādam pirms vispār varēja ienākt prātā ka tai dienā ēkās ietrieksies lidmašīnas.
Vispār, lai neaizietu uz darbu - nav jābūt īpašai balsij. It sevišķi mežonīgajā kapitālismā, kur liela daļa kapitālistu ir paši savas firmas turētāji un darbinieki. man tāds austrālijas kapitālists kaimiņos tagad dzīvo. nu un tad? Uz pusgadu aizlasījies prom no sava biznesa.
Tavs domu gājiens tiešām pārsteidz.
un? tavs pārsteigums ir tavs arguments?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 14:57:13
Adonika
tas ka Dievs cilvēku loģiku diez ko augstu nevērtē
tas tu tā domā, jeb viņš tev to tā privāti pateica? Un... kāds sakars Dieva vērtējumam ar loģiku? (es iekopēju - kas IR loģika)

Tos vārdus izteica Kristus - tb par spējām. Es tikai teicu, ka man nav iemesla apšaubīt to vārdu patiesumu. Un nav ar.
Tev - man nezināmu iemeslu dēļ (ticības?) nav iemesla. Man ir. Un ja nevari pamatot šo vārdu patiesumu - man ir visas iespējas tevi pieķert melos.

Un tāpēc ka nav tad ar nav vajadzības ko pierādīt. Priekš kam?
sev - var būt arī nē, bet ja tu MAN kaut ko tādu apgalvo - tad šāda vajadzība, šī paša iemesla dēļ, rodas.

Pretējā gadījumā, man ir iespēja apgalvot: a) es varu bīdīt 2x lielāku kalnu, nekā kristieši, varu radīt dzīvību nenokā, varu radīt pilnīgi jaunu pasauli. bet es to nedarīšu, jo man negribās.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.06 15:11:18
Mīļie kristofobi, vai nav apnicis kult vienu un to pašu? Ejiet, ka Ticības Mācību apgūt un aizpildiet savus robus sirdsizglītībā!
Citiem vārdiem sakot, nav te ko piespamot ar beztēmām!

Taču Kaspars Dimitera kungs gan ir sarūpējis vēl vienu rakstiņu , tieši par uzstādīto eiropas pazušanas tēmu. Šķiet nu viņam ir izdevies pieķert kristofobijā arī Latvijas Baznīcu galvas un kādas partijas mācītājus.
Un pat nevajag krieviski saprast lai lasītu. Tiesa, lai pašu rakstu saprastu, iespējams tik un tā būs jānopūlas.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.06 15:53:25
Ctulhu
Vismaz par tēmu būtu spamojis, "saprātīgā būtne" tu mūsu!
ex-Kombulis [209.119.116.24]
# Iesūtīts: 2010.07.06 15:57:55
no "konkurējošās firmas" - 11.septembrī Dvīņu torņos neaizgāja bojā arī kādi 300 sahadža jogi, tiem arī Dievs deva mājienus
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.06 17:10:09
Aivars
es ceru, ka tagad jūties apmierināts?
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.06 17:46:45
Jā, mūsu svētais aizbildnis varētu būt apustulis Toms, saukts arī par Neticīgo
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.06 19:24:19
tu sapratīsi, ka mēs pamanām tikai tās dažas sakritības, pēc kurām notiek kaut kas traģisks. cik daudz ikdienā ir sakritību, kad tu neaizej uz kādu iestādi vai nokavē kādu autobusu?
Bet tas taču nav nekas jauns.

pasaules tirdzniecības centrā katru dienu apgrozījās tūkstošiem cilvēku. kā tev šķiet, cik gadījumu dienā līdz tam tur bija, kad kaut kādu iemeslu dēļ cilvēks netika/neaizgāja uz darbu/tikšanos?

Es nerunāju par iemesliem, kas kavēja būt tur. Es runāju par to ka cilvēki tika brīdināti lai nedodas uz turieni. Konkrēti brīdināti. Tas ka kāds cits teiksim kavējoties nebija tai vietā būtību nemaina.

Bet pagaidām tu vienīgā uzskati, ka tāpēc viņi piepildās burtiski.
Joprojām nefiltrē. Kur es teicu, ka tam ir jāpiepildās burtiski. Es minēju piemēru, ka tā ir noticis.

vai izdziedināt vēža slimos ar roku uzlikšanu. Naivi domāt ka visiem vēža slimniekiem, kuri tā arī nomira, negadījās tuvumā neviena kristieša un roku uzlikšana.

Cilvēkus dziedina Dievs nevis cilvēki. Tāpēc uz roku klātnebūšanu var neieciklēties. Interesanti ka redzi tikai nedziedinātos, bet tie kas tikuši dziedināti nav svarīgi.

It sevišķi mežonīgajā kapitālismā, kur liela daļa kapitālistu ir paši savas firmas turētāji un darbinieki. man tāds austrālijas kapitālists kaimiņos tagad dzīvo. nu un tad? Uz pusgadu aizlasījies prom no sava biznesa.
Tev varbūt šķiet normāli vienkārši neaiziet uz darbu, bet zini nospiedošais vairums cilvēku darbu bez īpaša iemesla nekavē. Un starp citu ASV nav Austrālija. Pat blakus neatrodas. Un ekonomika tām atšķirīga.

Taatad: Teokraati ir pret informaaciju, izgliitosjanu.

Veel: Vinji ir pret beernu iepaziistinaasanu ar kontracepcijas metodeem, tajaa pasaa laikaa protesteejot pret abortiem.

taatad: Protestee pret abortiem un tajaa pat laikaa protestee pret vieniigo efektiivo abortu samazinaasanas metodi.

Kontracepcijas reklāmas ir bizness nevis izglītopšana. Izglītošana būtu ja kāds skolās mācītu, ka sekss nav priekš bērniem un vispār tā ir nopietnu attiecību sastāvdaļa nevis fast food tipa. Bet ar to jau tik labu naudiņu nevar nopelnīt.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.06 21:56:05
masiks [212.93.96.2]
Nu lelb čats laikam nebūs tas, kas apmierinājumu man spētu sagādāt, bet visādā ziņā šeit iepriekš novērojamā verbālā diureja zināmas tematiskas diskusijas iezīmes ieguva.
bitukas
# Iesūtīts: 2010.07.06 22:18:47
Spēcīgs teikums, Aivar, sasmīdināji
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 4 , pavisam kopa bijuši: 33704