atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Vainas apziņa
pich_
Iesūtīts: 2010.06.14 12:17:08
pagājušo piektdien sanāca ieskriet nelielajā Bolderājas katoļu baznīciņā, un tieši tobrīd notika dievkalpojums.
ievēroju, ka visa draudze vienā brīdī trīs reizes pēc kārtas noskaitīja " es esmu vainīgs mana vaina".

kāpēc kristiešiem ir svarīga šī vainas apziņa? man, no malas skatoties, šķiet, ka šāds pazemīgums var tikai iedzīt mazvērtības kompleksos.
par ko cilvēkam ir jājūtas vainīgam?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
sica . [78.84.132.140]
# Iesūtīts: 2010.06.14 18:25:22
masiks [212.93.96.2]
kundalveidīgie gan saka ka dauņi dzimst tiem vecākiem, kas aizraujas ar šīs zemes labumiem. tjipa, lai vecāki apstājas un iemīl šo pasauli, jo daunīši, jau ļoti mīļi kā cilvēki... nuuu mīlestības pilni..... (tas toč, jo mūsu paziņa stradā skolā, kur šie mēdz mācīties)
Svētais
# Iesūtīts: 2010.06.15 09:32:57
Un? Kuram tad dauņi var pateikties par savu slimību? Tavuprāt tā nav slimība, bet gan napaka bērni, vēl pirms dzimšanas noticēja meliem???

Mēs sastāvam no 3 daļām, kuras savstarpēji ir caurvītas kopā. Ja kaut kāda iemesla dēļ dzimst bērns ar Dauna slimību, (viņa ķermenī ir hromosomu novirze, kas izsauc to, ) tā ietekmē dvēseles līmeni, kas ir prāts, griba, jūtas, emocijas, intelekts. Tas ir grēkā krišanas rezultāts, nevis Dieva vaina. Dievs sākotnēji nebija radījis cilvēku ar dauna sindromu. Es tā to saprotu, un neapgalvoju, ka mans viedoklis ir vispareizākais. Zinu gadījumus, kad dzima ar deformācijām bērni, un izrādījās, ka mātes bija pieņēmušas pretsāpju līdzekļus grūtniecības laikā, kas bija par cēloni kroplu bērnu dzimstībai. Dievs tur nav pie vainas, un nebija to vēlējies. Protams ne vienmēr tā ir, un uz visiem jautājumiem nav atbildes, bet ticu, ka tas ir grēkā krišanas rezultāts.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 31 , pavisam kopa bijuši: 34648