atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Slimības
S.R.(katole)
Iesūtīts: 2010.06.12 08:58:27
Ko jūs teiktu par šādu apgalvojumu - visas slimības ir no velna, un Jēzus visas slimības ir paredzējis dziedināt, tas, vai tā notiek vai nē ir atkarīgs no mūsu ticības.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.06.14 13:30:20
katrā ziņā ar kategoriju "SLimibas, ko izsauc velns cilveka dzive." nevajadzētu bārstīties, jo tajā automātiski nokļūst visas neizpētītās un neārstējamās slimības. Un tad jau sanāk, ka no velna vairāk ir jābaidās nekā no Dieva.

No velna nav jābaidās vairāk kā no Dieva. Velnam ir jāstājas pretim un jāuzvar, ja viņš uzbrūk tev caur slimību. Jēzus kalpošanā bija precedents, kad Jēzus saistīja slimību ar konkrētu velna darbību. Velns var izsaukt slimību , tā ir patiesība, bet patiesība ir arī tā, ka mēs Jēzus brūcees esam dziedināti no slimibam, un ja stājamies pretim velnam, tad uzvaram to.

Luk 13:11 Un tur bija sieva, kurai astoņpadsmit gadus bija nespēka gars, tā ka viņa bija savilkta un nevarēja pilnīgi taisni atliekties.
12 Bet Jēzus, to ieraudzījis, piesauca viņu klāt un sacīja viņai: "Sieva, topi svabada no savas slimības!"
16 Un šo sievu, Ābrahāma meitu, kuru sātans turējis saistītu astoņpadsmit gadus, nebūtu brīv atraisīt sabata dienā no viņas saitēm?"

Mat.10:1 Un, pieaicinājis Savus divpadsmit mācekļus, Viņš tiem deva varu pār nešķīstiem gariem tos izdzīt un dziedināt visas sērgas un slimības.

Svētais
# Iesūtīts: 2010.06.14 13:34:10
Donachka
Mark.7:7 Bet tie Mani velti cienī, mācīdami tādas mācības, kas ir cilvēku pavēles.
8 Jo, Dieva bausli atmetuši, jūs turat cilvēku likumus."
9 Un Viņš tiem sacīja: "Tā jūs atmetat Dieva bausli, lai turētu savu likumu.
13 iznīcinādami Dieva vārdu ar saviem likumiem, ko jūs esat iecēluši. Un daudz tādu lietu jūs darāt."
Donachka
# Labojis Donachka: 2010.06.14 13:36:11
Svētais
pag,pag, esi konsekvents! Tkko tu teici, ka tavas ticiibs pamata ir personiigas atklaasmes. Izlasi veelreiz to, ko man iekopeeji - Tā jūs atmetat Dieva bausli, lai turētu savu likumu. Tad kas ir svariigaaks - Dieva bauslis vai tavas personiigaaas atklaasmes?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.06.14 13:36:55
Svētais
eu! Velns taču jau bija nobeidzies! Vai arī... uzvarēts vai kā tur...
Kaukā tā nesmuki sanāk cīnīties pret līķīti...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.14 13:37:45
Es tomeer ieshu pie Donachkas aarsteeties nevis pie alelujiem!
Donachka
# Iesūtīts: 2010.06.14 13:39:31
Jošs Mulders
vai tev ir kadas mentalas probleems paradiijushaas?
Starp citu, apsties peec 58 sek, savaa pastkaste, man tev ir kas sakaams.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.06.14 13:39:37
Ctulhu... vovo... man gan aizdomas ka MANU gadiijumu Donchikas zinaashanas nekjer Es Psihs Ilji shamaa aarstee arii taadus?
Donachka
# Iesūtīts: 2010.06.14 13:43:10
Jošs Mulders
oi nee, psihiem jaaiet pie psihoterapeita, es ar puspsihiem tikai njemos
Svētais
# Iesūtīts: 2010.06.14 13:46:46
Donachka
Tas ir tas, ko tu prasīji. Vieta no Bībeles. NKJV to var labāk redzēt, jo tur lietoti tādi vārdi, kā doktrīna un tradīcijas.

And in vain they worship Me, Teaching as doctrines the commandments of men.He said to them, " All too well you reject the commandment of God, that you may keep your tradition."making the word of God of no effect through your tradition which you have handed down. And many such things you do."

Kāds tam sakars ar manu konsekvenci? Jebkura cilvēka ticības pamats ir viņa personīgā atklāsme par Dievu. Kas tur tāds neskaidrs vai neparasts?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.14 13:47:10
Donachka jautaajums bik offtopikaa... vai tu tici cilveeka taa sauktajaaam "microexpressions" - tb sejas un kjermenja unviersaalai valodai, kuru ir gruuti feikot un nosleept, un to paziistot cilveeku var lasiit kaa atveertu graamatu, jeb tas ir paaraak paarveerteets infas avots?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.06.14 13:48:19
masiks [212.93.96.2]
Viņš ir uzvarēts, tāpēc mums arī pieder uzvara, taču viņš vēl nav saņēmis savu sodu! Tāpēc velns vēl darbojas, un musm tam jāstāv pretim. Sodu viņš saņems pastardienā. ( Atliktias sods, bet spriedums jau zināms.!)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.14 13:49:44
Kāds tam sakars ar manu konsekvenci? Jebkura cilvēka ticības pamats ir viņa personīgā atklāsme par Dievu. Kas tur tāds neskaidrs vai neparasts?

Da nee viss skaidrs un parasts... cilveekiem ir tendence pashiem savu atklaasmi likt paari Dieva atklaasmei... ne tu pirmais ne peedeejais taads! Un tad kad tevi kaads cits cilveeks saaks njemt par pilnu, tad notiksies tas ko tu citee... cilveeku sadomaatas doktriinas kljuust par aizsegu Dieva Vaardam...
Tu vari, protams, meegjinaat sevi piemaaniit, ka tavas atklaasmes ir TAVAS atklaasmes, bet pagaidaam tu esi 100% atbilstoshs Harikiem, kuri visi ir peec viena gjiimja un liidziibas - preciizi taadi kaa vinju liideri... un saakaas shii kustiiba apmeeram 19 gadsimta otrajaa pusee... Liidz tam Bazniica un Veesture taadu doktriinu un tradiiciju neapzina
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.06.14 13:51:20
Svētais
jā, jā... tjipa piekauts un nolikts uz lāpstiņām, tikai pa muti vēl nav dabūjis un to ka viņš ir beigts - neviens viņam vēl nav uzdrošinājies pateikt... viltnieki... jūs gan veikli velnu apmānījāt...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.14 13:54:22
Ctulhu, tjipa uzaudzeet biezu baardu
Donachka
# Labojis Donachka: 2010.06.14 13:57:43
Svētais
Ir tradiicijas un doktriinas, kuras neiet pret Kristocentrisko ideju un ar taam es tev ieteiktu iepaziities pirms sanjem kaadu atklaasmi.
Jošs Mulders
hehe, Melu teoriju saskatiijies? Domaaju, ka paarvertets nav, tikai nav paarak daudz peetiits. Jo kjermenja valodu daljeeji varetu saliidzinaat ar gludo muskulatuuru, kas nepakljaujas cilveeka gribai.

Piekriitu ari cht, ka to varetu kaut kadaa veidaa iemaaciities uztrenneet, kaa agraak krievu filmaas par spiegiem - izluukiem bija, kur shos iemaaciija apchakareet melu detektorus
Donachka
# Iesūtīts: 2010.06.14 13:59:40
Ctulhu
joga var uztrenet arii gludo muskulatuuru.
Donachka
# Iesūtīts: 2010.06.14 14:05:19
Ctulhu
nu ja grib kljuut par pirmklasiigu spiegu, tad ir jaamaak abas shiis tehnikas.
pich_
# Iesūtīts: 2010.06.14 14:11:22
Donachka
nu ja grib kljuut par pirmklasiigu spiegu, tad ir jaamaak abas shiis tehnikas

pietiek arī ar kļūšanu par politiķi
Svētais
# Iesūtīts: 2010.06.14 14:12:57
masiks [212.93.96.2]
neticigajiem to nesaprast...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.06.14 14:13:33
Donachka
paldies par ieteikumu, tev varu ieteikt to pašu! Pie šī ieteikuma cenšos arī pieturēties!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 19 , pavisam kopa bijuši: 34011