atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Slimības
S.R.(katole)
Iesūtīts: 2010.06.12 08:58:27
Ko jūs teiktu par šādu apgalvojumu - visas slimības ir no velna, un Jēzus visas slimības ir paredzējis dziedināt, tas, vai tā notiek vai nē ir atkarīgs no mūsu ticības.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Donachka
# Iesūtīts: 2010.06.12 10:44:28
incognito
Bet varbūt ļaunie gari iznīcina ķermeņa dabīgo aizsardzību pret šiem kaitīgajiem aģentiem. Nav jau nekāds noslēpums, ka saskaroties ar kaitīgām baktērijām, vieni cilvēki saslimst, bet citi - ne.
Tad ir jautajums - cik daudz lajunie gari ietekmee cilveeka domaashanu. Lielaakaa dalja slimiibu ir psihosomatiskas, dazhi pat uzskata, ka arii uudens celii ir psihosomatiskas ģeneezes.
incognito
# Iesūtīts: 2010.06.12 10:44:54
Džonijs
Bet tur ir arī labā ziņa - izdzirduši Jēzus vārdu, visi ļaunie gari met kājas pār pleciem.
incognito
# Iesūtīts: 2010.06.12 10:48:38
Donachka
Nu, pēc rakstiem jau laikam sanāk, ka tieši ar domāšanu ļaunie gari sāk.
Donachka
# Labojis Donachka: 2010.06.12 10:53:17
incognito
vispar, es piekriitu shai psihosomatiskajai teorijai, ka domaashani ir milziiga noziime veseliibas saglabaashanaa; liidzvertiiga gjeneetikai.
ex-Kombulis [67.159.45.52]
# Iesūtīts: 2010.06.12 12:52:52
visu slimību cēloņi ir mūsu enerģētiskajos centros
Slimības koriģē cilvēku, ja tas novirzās no kosmosa likumiem
Saulespuķe
# Labojis Saulespuķe: 2010.06.12 14:11:30
"Ko jūs teiktu par šādu apgalvojumu - visas slimības ir no velna, un Jēzus visas slimības ir paredzējis dziedināt, tas, vai tā notiek vai nē ir atkarīgs no mūsu ticības."

Tā tāda "alleluičiku" domāšana.
Sv.apustulim Pāvilam arī bija dzelonis miesā - līdz pat mūža galam, ko viņš trīs reizes bija lūdzis likvidēt. Un viņu par mazticīgu nenosauksi! (7 Lai es nepaaugstinātos īpašo atklāsmju dēļ, man ir dots dzelonis miesā, sātana eņģelis, lai tas sistu mani, ka netopu iedomīgs. Tādēļ es To Kungu trīs reizes esmu lūdzis, lai tas no manis atkāptos. Un Viņš ir sacījis: "Tev pietiek ar Manu žēlastību; jo Mans spēks nespēkā varens parādās." 2.Kor.12)
Jau šis vien, pat ja nepalasa ko nopietnāk no Baznīcas Tēvu pārdomām un pieredzes šai sakarā, ir pietiekams, lai izdomātu atbildi uz uzstādīto jautājumu.
Donachka
# Labojis Donachka: 2010.06.12 14:22:45
Saulespuķe
Aleluichiki neuzskata sho dzeloni miesaa par slimiibu. Viena versija ko no vinjiem dzirdeeju - Pavilam vienkaarshi esot bijusi slikta redze. Bet ja taa padomaa - slikta redze jau arii nav nekaada veseliiba,bet nu vinji tik dzilji neaizdomaajas.
Bet - jaa, iisti uz sho rakstuvietu vinjiem nav ko atbildeet.
ex-Kombulis [67.159.45.52]
# Iesūtīts: 2010.06.12 14:25:45
un tapēc "ārstu mafija" , koncerni mūsdienās rullē un pat nogalina tūkstošiem cilvēku savos eksperimentos:

http://filmix.net/dokumentalenye/8562-yad-ot-yelity-biologicheskoe-oruzhie-2010.html

Filma - Inde no elites, bioloģiskie ieroči
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.12 15:37:39
Saulespuķe, Donachka
Domāju, ka minētajai rakstuvietai nav sakara ar redzi, bet ar ļaunā gara uzbrukumiem. Pāvils lūdz, lai tas (sātana eņģelis) atkāptos. Ja tā būtu, kāda miesas kaite, tad Pāvils būtu lūdzis, piemēram pēc redzes dziedināšanas vai pēc dziedināšanas no krītamās kaites. Pāvils savas augstās atziņas dēļ, tika sātana vajāts, kā pats norādīja, lai nepaaugstinātos.

Vai visas slimības ir no velna? Ja varam atbildēt, kurš bija vainīgs pie grēkā krišanas, kā slimību un nāves cēloņa, (velns, Ieva vai Ādams...), tad varam pateikt no kā visas slimības nāk. Pareizāk būtu laikam teikt, ka visas slimības ir no elkdievības. Jēzus visas slimības ir paredzējis dziedināt. Šeit Viņš ir iesācis dziedināšanu un debesīs pabeigs. Vai mēs nokļūsim debesīs, un tapsim dziedināti no grēka un nāves, patiesi ir atkarīgs no mūsu ticības. Jo ir rakstīts:"No ticības taisnais dzīvos".
danar
# Iesūtīts: 2010.06.12 15:45:46
godwit
Ja kristietis saslimst ar kadu smagu slimibu..tad vins pieludz elkus,to gribi teikt?
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.12 17:15:17
danar
Jautājums bija par to, "visas slimības ir no velna,". Kristieši slimo iedzimtā grēka dēļ, no kura sekām tiks dziedināti tikai aizejot no šīs pasaules.
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.12 17:21:17
"Jēzus visas slimības ir paredzējis dziedināt, tas, vai tā notiek vai nē ir atkarīgs no mūsu ticības."
Ja būtu iespējs tapt dziedinātiem no visām slimībām, jau šīs dzīves laikā, tad ņemot vērā slimību un nāves kopējo cēlonību, mums būtu jātop dziedinātiem arī no pašas nāves, proti jākļūst nemirstīgiem. Taču tā tas nenotiek. Lai cik stipra būtu tava ticība, tu nevari tapt dziedināts no miesas novecošanās un miršanas slimības.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.06.12 20:58:03
godwit Ja būtu iespējs tapt dziedinātiem no visām slimībām, jau šīs dzīves laikā...

ir jau ar. kura tad kaite Jēzum nebūtu pa spēkam?

tu nevari tapt dziedināts no miesas novecošanās un miršanas slimības.

miršanas slimība? zin, tagad gan arī grūtniecība tiek uztverta kā slimība, lai gan ari ir tikai un vienīgi dabisks process. piesārņotā vide, sabojātā iedzimtība utt. - tā ķēdīte jau mūsu pašu ilglaicīgo uzlabojumu rezultāts, ne Radītāja ļaunprātība.
ir diezgan gadijumu, kad dvēseliski tīri cilvēki aizmiguši nāves miegā, tiešām burtiski aizmiguši nevis miruši no tadas vai citādas mokošas kaites. nu, mūsdienās tie jau palikuši par izņēmuma gadījumiem, bet Dieva patieso nodomu tomēr ilustrē labi.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.06.13 07:32:52
paldies par jūsu atbildēm.
mana atziņa šajā lietā ir ļoti vienkārša - Jēzus ir uznesis uz Krusta un pienaglojis pie tā visas slimības, dēmonus, un pārējos čurikus.
Ja mēs paliekam šajā Patiesībā, tad nekas mums nekaitē, un pat ciešanas un slimības nāk tikai par labu.
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.06.13 08:32:59
S.R.(katole)
Ja mēs paliekam šajā Patiesībā, tad nekas mums nekaitē, un pat ciešanas un slimības nāk tikai par labu.
Tā ir viena laba doma, īpaši uzsverot viss , kas ar mums notiek - dienas un nedienas, nāk par svētību. Tad vairs nevajadzētu būt vietas izmisumam, neziņai par rītdienu, skumjām utt. Bet tik un tā spriedze mūsos pastāv un cīņas ar sevi jeb cits teiktu, ar tiem vai citiem ārējiem vai iekšējiem eņģeļiem nebeidzas. Savā ziņā tā arī var skaidrot Pāvila cīņas. Viena nopietna tradīcija, saka, ka Rom.7 "labo, ko es gribu nedaru... es sevī manu citu likumu, kas karo..." Pāvils esot teicis par laiku pirms savas atgriešanās, bet jāpiekrīt būs vien tiem, kas saka, ka viņš runā par laiku jau pēc atgriešanās. Un tas ir kaut kas tāds, ko mēs visi pazīstam.
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2010.06.13 09:04:20
Raimonds
mēs esam cilvēki. un vājības ir mūsu otrā maize. mēs ejam un krītam, ejam un klūpam, ejam un pagurstam. tas viss ir normāli. pat Jēzus esot pazinis šīs vājības, kārdinājumus, tikai bez grēka.
manuprāt svarīgi ir palikt uzticīgam Ceļam, vienkārši iet tālāk.

ui, ko tad es gribēju teikt. ir jāpatur acīs Ceļš, jāpatur acīs Jēzus. nevis jāfokusējās uz saviem vai svešiem "dēmoniem".
Saulespuķe
# Labojis Saulespuķe: 2010.06.13 17:05:29
Slimības var nākt arī kā Dieva sods par grēcīgu dzīvi, piem.:
"Redzi, Es metīšu viņu slimības gultā un tos, kas ar viņu piekopuši netiklību, lielās bēdās, ja tie neatgriezīsies no viņas darbiem. Viņas bērnus Es nonāvēšu. Visas draudzes atzīs, ka Es tas esmu, kas pārbauda īkstis un sirdis. Es došu jums katram pēc jūsu darbiem. " Atkl.2:22

Slimība nereti var būt efektīgākais veids, lai cilvēku apstādinātu viņa bezjēdzīgajā skrējienā un dāvinātu iespēju atgriezties (ko gan nereti neizmanto).

Slimības jau ir arī pavisam vienkāršas un likumsakarīgas cilvēku nesaprātīgās dzīves sekas - nevajag ne tik daudz rīt (piedošanu!), ne tik neveselīgi ēst, ne tik stresaini, nedabiski, mazkustīgi dzīvot utt.

Palasot svēto vīru un sievu peiredzi - daudzi no viņiem "nepelnītās" slimības uzņēma ar pateicību - kā līdzdaļu Kristus ciešanās. To pacietīga panešana briedināja kārtējos Svētā Gara augļus.

Runas, ka cilvēki slimo vai netiek dziedināti tikai tādēļ, ka mazticīgi, ir absurdas un tām nav nekāda sakara ne ar Bībelē atklāto, ne ar Baznīcas praktisko pieredzi 2 tūkstošgadēs.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.06.14 11:25:34
par svētajiem varētu izteikties pat spēcīgāk - viņi sev pat speciāli izlūdz šīs ciešanas - to brāļu labā, kas turpina vienā mierā dzīvot smagos grēkos.
btw, tā arī ir tā pati daudzu nesaprastā/norietā līdzatpestīšana... īpaši jau no protestantiem, īpaši jau no vīriešiem norietā...
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.14 11:28:05
-Jona-
Reizēm man liekas, ka sieviešu neordinēšanai ir nopietns iemesls.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.06.14 11:31:03
bet par dziedināšanu vispār - ja tā īsi un izsmeļoši, tad neesmu lasījusi labāku par šo:

http://www.garigums.lv/temas/dziednieciba_veseliba/par_jauno.. _dziedniecibas_vil.html

- kas tās īsti ir par enerģijām, kāpēc uz dziedināšanas rēķina nedrīkst iedzīvoties, kāpēc reizēm tomēr cilveki tiek dziedināti arī caur tādiem muldošiem un tarkšķošiem galma nerriem utt.
un pāri visam - ir tikai viens vienīgs Dziednieks - tas, kurš Pats visu un visus arī radījis.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 101 , pavisam kopa bijuši: 9985