atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Dainu skapis lai izkrīt pa logu
Merlins
Iesūtīts: 2010.06.03 09:07:13
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
mikro
# Iesūtīts: 2010.06.05 04:10:11
Juris Saivars
Visnožēlojamākais pseidointelektuālis no dažiem šī foruma pašiedomātajiem intelektuāļiem, kuri neciešamā arogancē un vīzdegunīgā, bet ne ar ko nepamatotā iedomātā pārākuma sajūtā, kura balstīta bezjēdzīgajā tēzē, ka vienīgi kristieši atšķirībā no "nožēlojamajiem ateistiem" svaidīti augstākajā gudrībā, atļaujas irgāties par saviem oponentiem!
Arī ironiju un sarkasmu uztvert nespējīgs indivīds!
Un tāds(!!!) ir mācītājs!!!
Dievs pasargi no tādiem!
tā jau gan [81.198.138.50]
# Iesūtīts: 2010.06.05 08:44:25
Laikam dzīve "puvušajā ābolā" un smagā saslimšana būs pie vainas Jura pavisam ne kristīgajai uzvedībai šajā forumā. Tas tā, tikai minējums.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.05 10:14:40
mikro tā jau gan [81.198.138.50]
Interesanti, kāda gan kristīga mīlestība un cildena gudrība staro no jūsu komentāriem? Labāk atgriezieties pie tēmas!
incognito
# Iesūtīts: 2010.06.05 11:16:31
Beidzot izslasīju S.Kruka lekciju Aivara piedāvātajā linkā. Tiešām ļoti neslikta.
tā jau gan [81.198.138.50]
# Iesūtīts: 2010.06.05 13:29:17
Aivaram
Mana vieta un amats sabiedrībā to obligāti nepieprasa, taču Saivara un citu forumā pārstāvēto garīdznieku gan.
Mirga
# Iesūtīts: 2010.06.05 14:00:47
Es nezinu, kas tā jau gan [81.198.138.50] ir un kā dzīvo, bet viņa uzrakstītais teikums te skaidri parāda cilvēka it kā bezcerīgi traģisko stāvokli šajā pasaulē bez Dieva: es esmu tas, ko sabiedrība no manis pieprasa.

Būtu šausmīgi!!!
mikro
# Iesūtīts: 2010.06.05 14:01:58
Aivars
Jebkādā polemikā vērsties nevis pret oponentu idejām, bet pret viņiem personīgi ad hominem (un vēl jo vairāk - ņirgāties) ir nekorekti un neētiski principā, bet ja tā uzvedas persona, kuras amata nosaukums ir mācītājs , un sūtība - līdzēt cilvēkiem atgriezties no grēkiem un sludināt tiem augstāko morāli, tad........???
Āzis par dārznieku...
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.05 14:47:27
tā jau gan [81.198.138.50]
Nu tad neslēp savu vārdu un netēlo virsmācītāju!
mikro
Tieši šis `ad hominem` man iekrita acīs arī dažu citu komentāros. Taču nav tā ka latvietim ir obligāti jāstaigā linu kreklā un nemitīgi jādaino, tāpat arī mācītājam ne vienmēr ir jātēlo pekausis un teletūbijs, kas bērniņiem māca, kā mīļiem būt, kauču uz galvas kāds krāmētu. Sv. Raksti jau arī pamāca, ka reizēm derot sālīti izteikties un reizēm jāparājas.
tā jau gan [81.198.138.50]
# Iesūtīts: 2010.06.05 15:13:24
Aivars
Mana galvenā iebilde ir pret "pārgudro" toni un centieniem pamācīt vietējos baurus, kas cik esmu novērojis sastopama daudziem, kuri kaut nedaudz apsildījuši degunu Rietumos - sākot no zemeņu lasītāja Īrijā un beidzot ar (konkrētais gadījums) garīdznieku ASV.
Man nav saprotams arī Saivara melnbaltais skatījums uz 1940. gada notikumiem, cenšoties nomelnot ebrejus un dievturus. Ļoti ērti ir visu kraut uz vieniem, aizmirstot, ka arī kristīgo konfesiju vidū netrūka kolobracionistu un starp mācītājiem bija ne mazums ziņotāju. Kad jau tad jau, konsekvencei jābūt.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.06.05 18:54:26
Juris Saivars
nezinu, cieniitais, kur juus savu pakalju sildiijaat 1940 gadaa, ja tik visgudri varat par to spriest, tachu man tepat pie saaniem veel dziivo dziivs to laiku aculiecinieks. Jebkuraa mirklii varu to noskaidrot. Tachu man tikai jaariskee noklausiities bezgala garu staastu par krievu un vaacu un atkal krievu ienaakshanu. Ij cik es zinu shiis lieciibas - ne visi zhiidinji skreeja sveikt, ij netikai vinji...

PS - tas ka neesi redzeejis kinohronikas - nu... var buut ne tikai arhiivos, bet arii kadaa kinozaalee der paseedeet? Taksh kinomatrograafu jau aizpagaajushajaa gadsitaa radiija... buutu mazliet diivaini visu uzmniibu veltiit tikai bibliskajai lieciibu formai - rakstiitajam vaardam...
indriķis
# Iesūtīts: 2010.06.05 21:22:59
Kaut kur dzirdēju, ka Dainu "tētis`` esot kristīgās tautasdziesmas noglabājis dziļi dziļi, laikam pat ne skapī?
Mirga
# Iesūtīts: 2010.06.06 00:22:24
Ja tautai ir atņemta tās vēsture, kur tad ņemt kādu piederības un atbildības sajūtu? Vai tieši tas nav noticis 20. g.s otrajā pusē? Un izrādās, šī vaina nedzīst, kaut 20 gadi jau pagājuši. Gandrīz tukšums, pat par Latvijas valsts pirmiem 20 gadiem, kaut gan bez tiem Latvijas nebūtu arī šodien. Nav intereses, nav vēsturnieku, bet Dievs mums šo zemi (vēlreiz) ir devis ...
Es zinu, laiki ir citi, globalizācija pieteikusies, bet šodiena mums vēl ir dota, lai nepaliktu gluži bez saknēm.

Ar to rakstīšanu lai nu ir kā ir, kaut gan teikt un runāt varētu vēl daudz, arī par pašas izdzīvoto un saprasto toreiz un tagad atskatā.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.06.06 09:13:08
mikro
Paņem rokā kādu grāmatu vai pabrauzē internetu un pameklē, ko nozīmē ad hominem. Šajā forumā katrs otrais, kam kaut kas nepatīk pie oponentiem, izmantot šo terminu, lai tikai, paši nejēdz ko un kā, apsūdzētu. Galvenais - apsūdzēt.

Par zināmu ad hominem varēja uzskatīt manu jautājumu - uzbraucienu Jurim (pieminot viņa nodarbošanos), bet viņa rakstītajā nekādu premisu aizstāvību caur oponentu personām nemanu.
mikro
# Iesūtīts: 2010.06.06 09:20:48
Mārtiņš
Un kā tad, ja ne par ad hominem , nosauksi Jura Saivara ironizēšanu par oponenta prāta spējām?
Vai tas pieder pie labas diskusiju kultūras?
Vērotājs
# Iesūtīts: 2010.06.06 09:23:46
mikro
Vai Juris Saivars caur to publiski izpauda Jums pašam slēpjamu infromāciju?
mikro
# Iesūtīts: 2010.06.06 09:28:02
Vērotājs
Manis teiktais attiecas uz Saivara replikām citiem diskusijas dalībniekiem. Mani viņš vēl nav pagodinājis.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.06.06 09:42:23
mikro
Diemžēl daudzi šajā forumā uzrāda ļoti zemas prāta spējas atsevišķi vai kombinācijā ar klaju melīgu demagoģiju. Tas izskatās pēc sātana piekoptas metodes, kad, saduroties ar kristietību, iztrūkst (jo nav) loģisku un saprātīgu pretargumentu.

Jurim Saivaram par godu jāteic, ka viņš neslēpjas aiz anonīmas identitātes kā vairums no mums to dara. Secinājumus izdari pats.

Bet mēs aizklīstam no tēmas.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.06.06 10:44:41
Gnidrologs
Vai tad Barontēvs tapa zākāts? Viņš gan, tautas daiļradi vācot un apkopojot, to šķiroja un sistematizēja ne gluži pēc tādiem principiem, ko saucam par zinātniskiem, ieliekot ne mazumu subjektīvisma.
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.06.06 10:54:58
Mārtiņš Viņš gan, tautas daiļradi vācot un apkopojot, to šķiroja un sistematizēja ne gluži pēc tādiem principiem, ko saucam par zinātniskiem, ieliekot ne mazumu subjektīvisma.

Nu laikam nebija kam padomu paprasīt Cilvēks vismaz kaut ko pēc sevis atstāja
mikro
# Iesūtīts: 2010.06.06 12:15:38
Mārtiņš
Diemžēl daudzi šajā forumā uzrāda ļoti zemas prāta spējas atsevišķi vai kombinācijā ar klaju melīgu demagoģiju.

Taisnība, it īpaši dažiem aktīviem foruma kristiešu frakcijas pārstāvjiem tas raksturīgi (trīs uzreiz varētu nosaukt, bet, nevēlos konfliktus, tāpēc nikus neminēšu).
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 89 , pavisam kopa bijuši: 35289