atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi par aklu paklausību valsts likumiem un noteikumiem
viesturs
Iesūtīts: 2007.07.24 19:01:36
Lūdzu jūs izteikt savus viedokļus, par to cik daudz un kādā apmērā būtu jāievēro valsts izdotie likumi un noteikumi! Ir gadijumi kad piemēram akli paklausot kādam noteikumam nekas labs netiek izdarīts!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2007.08.24 12:39:59
Jānim, 20.08.07
nu jā, saprotu un piekrītu. Lai gan īsti nesaprotu, kāpēc Tev likās, ka man tas tieši šajā vietā bija jāpasaka, nu, kontekstu nesapratu. bet nav jau arī svarīgi droši vien.
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.08.24 13:13:33
Mulder, tava "teokrātijas" teoloģija kā vienmēr neiztur kritiku.
Dievs pats atceļ un ieceļ valdības. Dažkārt tieši tā iemesla dēļ, lai beidzot cilvēki atcerētos par Dievu. Jo kad dzīvo pārāk labi, cilvēks aizmirst no kā šis labums nāk.
Vai tev pašam neliekas, ka šis teksts ir banāls un novazāts. Tātad Dievs ik pa brīdim uzspēlē sadistisku spēlīti ar savām radībiņām, sūtot vecos zēnus Hitleru, Staļinu, Polpotu mazliet pažmiegt savus tuvākos lai šie atcerētos par Dievu. Vai 1. un 2. pasaules karš ir veicinājis vai tieši otrādi - noārdījis ar tādām rūpēm kopto Eiropas ļaužu dievbijību? Labākajā gadījumā tu vari secināt, ka Dievs grēcigajā pasaulē ir iestādījis varas principu(1.bauslības teoloģiskais pielietojums) , lai ar policejiska tipa iestādēm pasargātu cilvēci no bojāejas mikro un makro slaktiņu rezultātā. Un ja cilvēki savā grēcigumā šo Dieva dāvanu samaitā un izlieto nepareizi, kāda tur Dievam daļa. Pasaki vēl, ka Dievs ieceļ pilsētu mērus un pagastvečus un viņi ir "Dieva svaidītie."
indriķis
# Iesūtīts: 2007.08.24 13:18:29
Kāds tev vairs terors pēc 30.gadu kara. Vēsturi vajag mācīties. Drīzāk noticēšu žīdmasonu sazvērestībai pret kristīgo Eiropu. Starp citu, palasi Ciānas gudro protokolus un redzēsi kā šī antiutopija ir piepildījusies mats matā.
indriķis
# Iesūtīts: 2007.08.24 13:36:58
Vai tev ir tik ļoti žēl raganu. Man gan nē.
indriķis
# Iesūtīts: 2007.08.24 14:02:49
Man nav īpaši žēl teroristu (raganu un burvju) , kas terorizēja (iebiedēja) un pazudināja sava laika māņticīgo sabiedrību. Ko tu zini par raganām - vien šo izkariķēto nevainīgo zāļu sievu (protams, bija arī tādas) tēlu? Ir iznācis saskārties ar īstām raganām un viņu iedarbību uz cilvēkiem un teikšu, ka neraudātu pie viņu sārta.
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.08.24 18:38:56
Es raganu dedzināšanu ne atbalstu, ne nosodu. Vai man būtu par tām jāizplūst asarās? Vēsture...Bet tu sāc izklausīties pēc liekuļa, ateistiska liekuļa. Paradokss.
Paskaties spogulī - ateisti un raganas ir viena krūma ogas.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.08.29 12:43:36
Ctulhu 2007.08.24 13:13:49
Struktūras jau nav nekas jauns šai pasaulē. Bet katra šūna tavā organismā ir pārāka par jebkuru lidmašīnu.
Par gadu miljoniem. Neesi pamanījis, ka tie gadu miljoni ir kļuvuši zinātnei par tādu kā grēkāzi - kā tik kas, tā visu norakstam uz miljoniem? Un, jo vairāk viņu ir (lasi, jo nepārskatāmāk), jo labāk.
Līdz ar to "fakti" tajos miljonos ir kā ūdens pile okeānā - ne tos saskatīt, ne pierādīt.
Beigu beigās pie ticības vien nonākam, tikai dievi dažādi.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.29 12:56:22
>Starp citu, bakterija nesen ir sintezeeta.

No 0?

Gaņī linku!
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.08.29 13:20:43
Lūdzu jūs izteikt savus viedokļus, par to cik daudz un kādā apmērā būtu jāievēro valsts izdotie likumi un noteikumi! Ir gadijumi kad piemēram akli paklausot kādam noteikumam nekas labs netiek izdarīts!
Fprincipā jau ievērot valsts likumdošanu nav spiesta lieta, bet tad pastāv zināms risks nonākt nevienādās pozīcijās ar likumu ar visām no tā izrietošajām sekām.
Vispār jau bībelē ir samērā skaidri pateikts, kas jādara ar valsts varu, apustulis Pāvils kaut kādā savā vēstulē pacentās
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.08.29 13:33:12
Ctulhu 2007.08.29 12:52:51
Ar laiku iemaaciisimies taisiit arii sarezgiitaakas lietas - piemeeram suunas. Starp citu, bakterija nesen ir sintezeeta.
Par to es nešaubos. Tomēr tu hroniski neatšķir konstruēšanu no radīšanas. Baktērija nesen esot sintezēta. No materiāla visādus brīnumus var iztaisīt un to norāda vārds `sintezēta`. Bet es runāju par radīšanu - bez (!) materiāla, kur materiāls, ko jau var izmantot tālāk, tiek RADĪTS.
Par miljoniem. Kā tu zini, ka šodien novērojamie un izmērāmie parametri vienmēr bijuši konstanti? Evolūcijas teorija taču nav neapgāžama, to ietekmīgi ļaudis vienkārši neatļauj darīt, jo sekas tam būtu dramatiskas.
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.08.29 13:36:06
Bet es runāju par radīšanu - bez (!) materiāla, kur materiāls, ko jau var izmantot tālāk, tiek RADĪTS.
Šiten tā tēze ir pretrunā ar masas un enerģijas nezūdamības likumiem. Apgāzīsi tos - dabūsi Nobeli.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.29 13:38:25
Sheksna, šie likumi ir saistoši jau radītajai masai un matērijai! Tb visumam kā noslēgtais sistēmai! Taču tu nevari pierādīt, ka šis likums trascendē šo visumu!
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.08.29 13:40:39
Taču tu nevari pierādīt, ka šis likums trascendē šo visumu!
Bet Tu draugs, arī nevari pierādīt, ka matērija tika radīta PIRMS šie likumi stājās spēkā :p
Un tā kā šajos likumos LĪDZ ŠIM nekādi izņēmumi nav novēroti, tad ir pamats domāts, ka tie ir transcendentāki par reliģijas dogmām gan
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.08.29 13:41:57
Sheksna 2007.08.29 13:36:06
Es savu Nobeli jau esmu dabūjis
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.08.29 13:46:14
Es savu Nobeli jau esmu dabūjis
Tava ticība par to, ka esi pestīts, nedod precīzi NEKO zinātnes pasaulei, pret kuru Tu izvirzi pretenzijas, apgalvodams, ka no nekā var radīt kaut ko
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.29 13:46:22
>Bet Tu draugs, arī nevari pierādīt, ka matērija tika radīta PIRMS šie
>likumi stājās spēkā :p

Nezinu vai ticēt, bet Fiziķi runā, ka par zināmajiem fizikas likumiem ir jēga runāt kaut kādas tur sekundes daļas pēc BB, pirms tam runāt par fizikas likumiem ir bezjēdzīgi un tie tur sabrūk un rada paradoxus! Tā kā... manā pusē vismaz ir kādu fiziķu zajavas, kuras, protams, neviens nevar pārbaudīt arī!
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.08.29 13:50:22
Nezinu vai ticēt, bet Fiziķi runā, ka par zināmajiem fizikas likumiem ir jēga runāt kaut kādas tur sekundes daļas pēc BB, pirms tam runāt par fizikas likumiem ir bezjēdzīgi un tie tur sabrūk un rada paradoxus!
Matērija, kura izpletās pa telplaiku BB rezultātā, jau EKSISTĒJA BB sākuma momentā, ne tikai dažas sekundes daļas PĒC tā... Un vispār - lai BB varētu notikt, bija nepieciešams tas Absolūtais Punkts, kura tad tobrīd atradās VISA mums zināmā matērija...
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.08.29 13:50:56
Sheksna:
----
Tava ticība par to, ka esi pestīts, nedod precīzi NEKO zinātnes pasaulei, pret kuru Tu izvirzi pretenzijas, apgalvodams, ka no nekā var radīt kaut ko
----
Nepareizi.
1) E. Bērziņš nekādīgi nav apgalvojis, ka viņa existences mērķis būtu labums zinātnes pasaulei!
2) Mums joprojām uz kakla ir visādas BB un Inflācijas/Deflācijas teorijas, kuras visas apgalvo - Visums (matērija, laiks, telpa) - uzmanību - sāka existēt vienā laika punktā! Tb tas implicē, ka "pirms tam" (kas arī ir bez jēgas) Visums un tai skaitā matērija, neexistēja! Zinātnieki tikai var spekulēt par to kas izraisīja BB, tak neviens to nespēs novērot nepastarpināti tāpat, experimentu nevar atkārtot, jādzīvo ar to kas ir. Ja mēs pasakām ka existēja bezgalīga masa bezgalīgi mazā punktā mūžīgi, tad vienalga ir jautājums a kas tāds notikās, ka tas vis lopņīja, kas implicē, ka iemesls šitam blīkšņim apriori ir SuperNaturāls, tas ir extraKosmisks! Bet tā kā mums nav pamats domāt, ka enerģijas nezūdamības likums ir saistošs šim ExtraKosmiskajam cēlonim, tad nav problēmu apgalvot, ka viss radās no nekā.
Te nav loģiskas pretrunas! Enerģijas nezūdamības likums nav loģikas likums, bet fizikas likums. Bet fizika postulē likumus par šo visumu, bet loģika trascendē tos!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.29 13:52:51
Matērija, kura izpletās pa telplaiku BB rezultātā, jau EKSISTĒJA BB sākuma momentā!
---
Zajava, protams, jauka! Pamatojums būs? Fiziķi saka ka bij savādāk!
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.08.29 13:52:53
Ctulhu
2007.08.29 13:43:03
Bez materiāla. Informācijas avots ir vārds - Dievs.
Nekad nav noveerots, ka dotie parametri mainiitos.
Cik tad ir novērots? Jo sevišķi attiecībā pret gadu miljoniem un miljardiem.
Evolucijas teorija ir ļoti bezatbildīga teorija, ko pats tās izgudrotājs beigu beigās atzina. Bet tā ir ļoti ērta mazatbildīgai un bezdievīgai sabiedrībai.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 167 , pavisam kopa bijuši: 606