atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi pasūtījuma slepkava
deprofundis
Iesūtīts: 2007.07.19 19:03:52
Labdien, es šodien kļuvu par pasūtījuma slepkavu. Pēc viņas lūguma atvedu viņai Postinoru, un viņa man atdeva naudu.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2007.07.28 23:55:15
Šis būtu bijis vislabākais variants šādā situācijā... tikai nez vai Viņa to tā būtu uz līdzenas vietas sapratusi un pieņēmusi. Visdrīzāk - nosauktu deprofundis par cietsirdīgu, nesaprotošu fanātiķi...
kaut..
# Iesūtīts: 2007.07.29 00:02:01
tas atkarīgs no tā kā to pasaka.. ja gāž virsū morāli protams ....
es parasti šādās situācijās izvēlos stāstīt kā es rīkojos / vai rīkotos ...
bet tas jāskatās no situācijas un cilvēka, jo bīstami ir uzcept vienu recepti un pēc tās rīkoties!! protams izņemot vienu recepti,kas jau ir uzcepta, proti Sv. Raksti
vilks
# Iesūtīts: 2007.08.05 06:28:55
Piezīme tiem, kas raksta,ka Postinor lietošana ir tas pats ķīmiskais aborts-nu nav vis, tiesa, uz kādu laiku tiek salaista grīstē visa sievietes hormonālā sistēma,bet vai obligāti uzreiz depresija..nezinu. Šaubos. Un pastāv taču reāla iespēja,ka bērns nemaz nebija ieņemts un līdz ar to nekāda grēka.

Nu bet attiecībā uz apskatāmo jautājumu-tur ir ārkārtīgi daudz faktoru. Ja deprofundim kā radiniekam būtu pietiekamas iespējas parunāt ar meiteni,tad vajadzētu noskaidrot,vai viņa zina par cita veida kontracepciju un kā to lietot, un ka galu galā seksuālas attiecības Dievs ir devis laulībai. (neatceros,kurš ierunājās par notikušu vardarbību-tas taču nebija šis gadījums,vai arī? Jo tad taču meitenei būtu jāatrodas slimnīcā,kur viņai mediķi varētu arī attiecīgi palīdzēt,ja viņa baidītos,ka iespējams bērns,bet viņa to nespēs pārdzīvot.) Nepirkt būtu risinājums vienīgi tad,ja deprofundis būtu ar mieru meiteni uzturēt grūtniecības laikā un pēc tam,vai arī pieņemt bērnu audzināšanā (vai atrast viņam adekvātus citus augšanas apstākļus). Citādi moralizēšana ir tukša kristīga pamuldēšana. Un nezin vis,vai arī risinājums ir atdot bērnu bērnu namā-kristiešiem jau palaikam patīk būt nežēlīgiem idejas vārdā (šai gadījumā cilvēka dzīvības vērtības), bet no kristietības tālu stāvošai meitenei varētu būt izpratne,ka labāk lai uzreiz ir miers,nevis ka ir bērns, kuram visu dzīvi jāmokās.
Tātad-ja deprofundis tomēr nevarētu adekvātu palīdzību piedāvāt, tad domāju,ka vajadzēja mazliet sarunāties un tomēr nopirkt. Un nolikt Dieva priekšā šo situāciju.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.08.05 07:13:37
Vilks- ja pie tevis pienaktu kaiminjiene un teiktu:"Njem naudu atnes no veikala man garo nazi, es gribu nodurt savu mazako deelu,lai vinjam nav jaiet bernunama un jamokaas."
Ko tad tu iesaktu? Runatu tikpat "kristigi" ka shobrid, tukshi berot vardus,ka nazis jau butiba nav domats slepkavibai,bet salatu griezshanai, un ka varbut kaiminjienei nemaz nav berna,tapec-nekada greka. Bet patiesiba mums jaatziist,ka vienkarshi mums ir kauns un ir bail par patiesibu pastavet un neatkapties,tapec pat shadu lietu sakam liberalizet.
Ta vietaa,lai runatu Dieva vardus,mes domajam par to,ka neticigais varetu slikti sajusties un ar mums nedraudzeties,ja teiksim vinjam patiesibu. Bet aizmirstam,ka tada veidaa pashi laupaam tadam cilvekam atgriezshanos no grekiem.
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.08.05 15:45:02
šis ir ļoti sarežģīts jautājums, kā jau visi, kas skar šo "nevis ko gribu, to daru, bet ko negribu, to daru". es viņai izskaidroju, un viņa, būdama pa-pusei-kristiete arī piekrita, ka postinors ir grēks un drāzties pirms kāzām nedrīkst. tomēr teica - dod man tās tabletes. ir stulbi iedomāties, ka norādot cilvēkam grēku, tu padari viņa dzīvi vieglāku. tas ir noticis un bērnu viņa negrib, viņa izvēlas grēkot. un ko es tur varu darīt.
Briinumsons [81.198.151.207]
# Iesūtīts: 2007.08.05 19:27:53

Nepirkt būtu risinājums vienīgi tad,ja deprofundis būtu ar mieru meiteni uzturēt grūtniecības laikā un pēc tam,vai arī pieņemt bērnu audzināšanā (vai atrast viņam adekvātus citus augšanas apstākļus).

iedrošinos piebilst to , ka
vai meitene piekritīs ņemt no deptofunda palīdzību grūtniecības laikā un pēc tam???
,vai arī ļaus pieņemt bērnu audzināšanā (vai ļaus deprofundim atrast viņam adekvātus citus augšanas apstākļus)???

Balss
# Iesūtīts: 2007.08.05 21:30:42
Būtu labi, ja Viņa, atzīstot savu grēku, būtu gatava uzklausīt tevi, deprofundis, un riskēt ar bērna ieņemšanu. Ja tas tiešām būtu noticis, tad pastāv lieliska iespēja šim bērniņam pa taisno no dzemdību nama nonākt audžu ģimenē. Jo tādu ir diezgan daudz (un būs vēl vairāk - tāda ir modernās pasaules tendence - neauglība), kurām nevar būt bērni un kas ilgojas audzināt bērniņu.
Līdz ar to - Viņa neizdarītu grēku (iznīcināšanu) un darītu laimīgu savu neplānoto bērnu...
vilks
# Iesūtīts: 2007.08.07 04:41:07
Nu,ar kaimiņieni,kas prasītu nazi,būtu reizē vienkāršāk un arī sarežģītāk. Vienkāršāk tāpēc,ka, painteresējoties par viņas problēmām un nevarot tās atrisināt,es varētu 1)piedāvāt bērnu uz laiku paņemt pie sevis 2)ja viņa neatkāpjas no sava nodoma,kaut vai izsaukt policiju un bāriņtiesu. Manā pusē šai gadījumā būtu ne tikai Dieva vārds,bet arī valsts likums. Un,galu galā-vēlēšanās nogalināt savu jau dzimušo bērnu norāda uz kādām psihiskām novirzēm,kamēr vēlēšanās izvairīties no bērna ieņemšanas un dzimšanas-uz neizveidojušos mātes instinktu.
Interesanti,kurā vietā es teicu,ka Dieva vārdus NEVAjAG runāt? Protams,vajag. Un norādīt,ka tas ir grēks-arī. Bet,ja cilvēks to tomēr izvēlas, neizmantot visus manā rīcībā esošos līdzekļus,lai piespiestu viņu to nedarīt. Vai visādā ziņā-ne visos gadījumos. Jo tad jau pēc analoģijas vajadzētu iet pa ielu un sašķaidīt visas alkohola pudeles,kuras redzam cilvēkiem rokās un tamlīdzīgi.
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 21 , pavisam kopa bijuši: 35021