atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi par seksuālajām attiecībām laulībā
viesturs
Iesūtīts: 2007.07.11 19:29:11
Man nesen viens draugs mēģināja iestāstīt, ka seksuālas attiecības laulībā ir paredzētas tikai bērnu radīšanai! Ja seksuālās attiecības notiekot apmierinājuma gūšanai, tas neesot labi un tas esot grēks (Bībelē neesmu neko tādu atradis). Piemēram ja vīram sēžot virtuvē pie galda rodas iekāre skatot savu sievu, tas arī esot grēks! Secinājums - sekss paris reizes mūžā, ja negribas daudz bērnu! tāpēc lūdzu jūs izteikties par šo tēmu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.01.02 14:52:20
Balss
Mūsdienu defekti - hermafrodīti - taču nav spējīgi sevī vairoties, vai ne?
Hermafrodīts ne obligāti ir defekts. Atsevišķām sugām - dēlēm, lenteņiem - tā ir apsalūti normāla parādība un šamie TĀ VIEN vairojas. Protams, cilvēkam, kam `hermafrodīts` NAV normālā `konstrukcija`, tas diez vai būs vairoties spējīgs.
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.02 15:55:53
Sheksna
Paldies! Tieši to jau arī gribēju pateikt, ka varbūt sākotnēji cilvēka prototips ir bijis tāds cilvēkveidīgais lentenis. Piedod, ja vari! Un neņem to personīgi - tas bija davno i ņepravda!
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.02 16:02:19
Ctulhu
Dievs rada un attīsta bezgalīgi! Eksperimentē un jokojas! Un Viņam ir humora izjūta!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.01.02 16:11:20
Balss
Dievs rada un attīsta bezgalīgi! Eksperimentē un jokojas! Un Viņam ir humora izjūta!
Ctulhu
OK, tad mees no vinja ne ar ko principiaalu neatskiramies.
Kā to ņem. Ja dievs ir viszinošs, viņš jau zina, kāds būs rezultāts, bet vienalga eksperimentē. Cilvēks nav viszinošs un taisot eksperimentu, viņš reti kad zina, ar ko tas beigsies un kas sanāks. It īpaši, ja runājam par RADĪŠANU.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.01.02 16:55:59
a_masiksSheksnaCtulhu

Ziniet, cienījamie, jūs mani patiešām sākat uzjautrināt!

Es pieņemu, ka katrs no jums ir zinoši speciālisti kādā nozarē, pieņemu, ka Ctulhu ir kāds sakars ar medicīnu. Varu iedomāties, cik smieklīgs es jums liktos, ja pēkšņi sāktu iztirzāt visādas medicīniskas vai kādas nu citas lietas, kurās jūs esat labi zinātāji un tās sāktu apstrīdēt no teoloģiskā viedokļa. Jūs man teiktu: Kalniņ,s škic pie savām ērģelēm vai kancelē! Ja jūs apgalvojat: es neticu! - OK, tā ir katra brīva izvēle un par to nestrīdās. Man ir daudz draugu arī starp neticīgiem un mēs bieži pārrunājam arī ar Dievu saistītas lietas, bet neviens no viņiem kaut kā līdz šim nav mēģinājis man pierādīt, ka Baznīcas skaidrojums par Bībeli ir aplams vai kaut kā tā. Bet tieši tas ir, ko jūs tagad darat un, piedodiet, tas man liekas smieklīgi un visi jūsu argumenti ir diezgan tipiski DELFu anonīmo rakstītāju stilā: kaut ko uzplēckāt tikai pļeckāšanas pēc vai lai kaitinātu kādu. Man tā vien liekas, ka jums līdzīgie un varbūt arī jūs paši tā īsti nemaz neesat pārliecināti par to, ko rakstat vai sakāt. Ņirdzīgais tonis dažos pēdējos komentos nu galīgi vairs nesaskan ar kaut kur agrāk Ctulhu deklarēto toleranci utt. Tas liecina par bēgšanu pašiem no sevis.

Balss

Sirsnīgi neiesaku reaģēt uz kaut kādiem izlēcieniem, kur var skaidri saskatīt vien izaicinājumju! Pāvils arī iesaka atturēties no neauglīgiem strīdiem, jo tie ir nelietīgi! Mēs taču varam padiskutēt jomā, kur abi esam iekšā, lai arī dažkārt dažas lietas savādāk uztveram.
Komentators [87.110.229.47]
# Iesūtīts: 2008.01.02 17:18:45
A runa ta ir par seksu laulībā, Ctulhu... !!! Kaut kā atkal nobrauci no tēmas... ko?
Komentators [87.110.229.47]
# Iesūtīts: 2008.01.02 17:21:27
Paldies!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.01.02 17:27:46
Novirzīšanās no tēmas, diemžēl, ir parasta lieta forumos.
Praktiski jebkurā pietiekami garā diskusijā ir offtopiki.
Kaut kā tikai tēma par abortiem bija izņēmums - ļoti daudz komnetāru un tikai retais ne pa tēmu.
Komentators [87.110.229.47]
# Iesūtīts: 2008.01.02 17:35:03
Nu es gabaliņu atpakaļ jau izteicos. Sekss ir labs, sekss ir labs, tik savā vietā. Un laulība ir tā īstā vieta lai ar to nodarbotos. Sekss pats par sevi nav nekas slikts un Radītājs to dod gan lai mēs priecātos, gan lai vairotos.
Komentators [87.110.229.47]
# Iesūtīts: 2008.01.02 17:46:58
Labi, nevairojies ja tev nepatīk.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.01.02 21:07:47
Ctulhu
Kaadeelj vajag vairoties?
Lai uzturētu sabalansētu populācijas demogrāfiju.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.01.02 22:58:20
Uzturēt sabalansētu populācijas demogrāfiju vairs nevajag!
Attīstās tehnoloģijas un roboti. Viens strādājošais cilvēks varēs uzturēt aizvien vairāk pensionāru un varbūt par roboti aprūpēs pensionārus.

Zemes resursi tiek izsmelti , ja cilvēku būs daudz, var iestāties bads un aukstums.

Tāpēc bez steigas pārdomāsim savu aicinājumu meklēt / nemeklēt to ….. Tagad laulībā stāsies tie, kam tas ir īstais ilgus gadus pārdomātais aicinājums. Nav jau viduslaiki.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.01.02 23:24:28
Briinumsons
Uzturēt sabalansētu populācijas demogrāfiju vairs nevajag!
Attīstās tehnoloģijas un roboti. Viens strādājošais cilvēks varēs uzturēt aizvien vairāk pensionāru un varbūt par roboti aprūpēs pensionārus.

Viņi tikai ATTĪSTĀS. Vot kad tiks ražoti sērijveidā un būs sastopami uz ielām masveidā (kaut vai tikai tās slaukot), kā arī būs attīstītas ilgāku aktīvo mūžu nodrošinošas tehnoloģijas - tad jā, varēs sākt ierobežot dzimstību. Līdz tam - izviņaiķe, pārāk ātri ierobežojot dzimstību, mēs nonāksim situācijā, kad pensionāru ir aplam daudz, bet strādājošo, kas šamējos uztur un apkalpo - nepietiekoši. Nekādas saldas vecumdienas nesanāks, lai arī ko bankas nesolītu daudzlīmeņu pensiju fondu sakarā.

Vpročem, `zelta miljarda` pasaules daļā šamējā samazinās pati, tā kā pasaules pārpildīšanās ar baltajiem cilvēkiem mums tuvākajā laikā nedraud. Kā būs ar pārējiem - padzīvosim, redzēsim.

Tāpēc bez steigas pārdomāsim savu aicinājumu meklēt / nemeklēt to ….. Tagad laulībā stāsies tie, kam tas ir īstais ilgus gadus pārdomātais aicinājums. Nav jau viduslaiki.
Aicinājums meklēt/nemklēt ir atkarīgs no n faktoriem, kuru ir pārāk daudz, lai viņus te uzskaitītu, bez tam, katram cilvēkam viņi atšķirsies.

Un laulībā cilvēki var stāties daudz un dažādu iemeslu dēļ. Viens no tiem ir `lai būtu ar ko kopā pavadīt vecumdienas`, ja kas.
Komentators [78.84.206.252]
# Iesūtīts: 2008.01.03 00:09:42
Augļoties un vairoties ir Radītāja pavēle. Bet ko ar jums nekriškoņiem par Radītāju, jūs tak Viņam neticat, bet sakarīgas diskusijas par tēmu bremzējat un padarat tukšas. Nu ko lai ar jums dara?
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.03 23:27:40
Briinumsons
Tagad laulībā stāsies tie, kam tas ir īstais ilgus gadus pārdomātais aicinājums.
Nu ko tu, brālīt, jo ilgākus gadus domāsi, jo iesīkstējušāks vecpuisis kļūsi... Pazīstu pāris tādus izvēlīgos vecpuišus - jo vecāks, jo prasības augstākas. Tikai paši uz sevi ne spogulī, ne no malas nepaskatās!
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.01.04 12:57:45
Balss
neesmu tāds kā tev pazīstamie "izvēlīgie vecpuiši" , man ļoti neveicas !
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.05 00:26:09
a_masiks
Nu, ko tu mēģini būt par savedēju - tā ir sieviešu kompetence!
Bet, cik saprotu , Brīnumsonam jau nu vis nederēs ateiste, lai cik jauka. Sorry, Trilo!
patriots
# Iesūtīts: 2008.01.05 14:05:57
Ko var par kristīgu laulību pateikt nekristieši? Vai var? Šaubos!
Balss
# Iesūtīts: 2008.01.05 16:17:29
a_masiks
Piedošanu, aiz nezināšanas iekāpu peļķē - nepazīstu ne zivi, ne Trilo.
Lai Tev veicas Brīnumsona saprecināšanā!
Patriot, būtībā šī tēma jau laikam ir izrunāta - vismaz par uzstādīto jautājumu.
esiba [80.232.129.226]
# Iesūtīts: 2008.11.10 13:36:36
Kristigaja radio esot bijusi intervija ar kadu gimeni, kura jauna sieviete esot teikusi, ka, ja cilveks ir parliecinats, ka tas otrs esot istais, tad seksualas attiecibaas pirms laulibam esot pareizi un tas neesot greks...........Vai kads dzirdeja? Un vai tadas idejas drikstetu popularizet, jo tas tacu ir pretruna ar Bibeli.?Varbut man nav pareiza informacija?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 11 , pavisam kopa bijuši: 36368