atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Brīnumi notiek...
Ingars
Iesūtīts: 2010.03.18 12:19:00
...un cilvēki teik izmainīti - RADIKĀLI. Izlasiet šo liecību un rakstiet, ko par to domājat.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:34:34
EzītisMiglā

Nuja. Piemēram, nepareiza audzināšana, vai ne tā paskatījies uz bērnu, ... utt. Kas nu kuram labāk patīk. Pucējam tik vaļā, dzirnakmeņus pelnījuši visi?

Kurš ir bez grēka, tas lai pirmais izpilda šo sodu
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:35:20
Jošs Mulders
tieshi taadu spriedumu deelj, tu veel esi par zalju lai Kristus shaadas paveeles izpildiitu vai izprastu
Es jau neko, es tik par tiem kristiešiem, kas raganas dedzināja, krusta karus rīkoja, kā arī savā starpā kāvās Pirmajā Pasaules karā un agrākos viduslaiku karos. Tie noteikti arī bija par zaļu, un neko nesaprata pareizi? Vispār, īstu kristiešu ir tik, cik uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:36:14
Gnidrologs

Tas ir tad, kad komunisma pretiniekiem cilvēkiem nepatīk klausīties komunistos un savukārt komunisti nevar dzīvot pēc komunisma principiem. Tiek runāts par konfrontāciju starp Komunistisko patiesību un cilvēku gudrību.

Vai komunisms nāk no Dieva? Nē, jo komunismā vispār Dievs tiek noliegts, bet cilvēks ir pats augstākais, tā jau ir viena no cilvēku gudrībām. Te vienkārši konfrontējās cilvēku gudrības savā starpā
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:36:23
Ingars
Kurš ir bez grēka, tas lai pirmais izpilda šo sodu
Pag, vai tāpēc atcelsim tagad visus likumus?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:37:46
EzītisMiglā

Ūja,pirmajā pasaules karā gan kristieši tika iesaukti armijā, bet vai kristiši bija tie, kas to karu uzsāka? Kāds tam karam vispār ar kristietību sakars, tur taču pilnībā pie šprices bija ateisti
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:38:08
Ingars
komunismā vispār Dievs tiek noliegts
Komunisms ir sabiedriska iekārta, un nekas vairāk. Pirmie kristieši bija komunisti, viņiem bija kopējs īpašums. Palasi Apustuļu darbus.
Tas tur Ļeņins realizēja kādu nepareizi saprastu komunisma variantu, piepinot klāt ateismu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:39:14
EzītisMiglā

Pag, vai tāpēc atcelsim tagad visus likumus?

Nē, tāpēc dosim iespēju citiem laboties, kā Dievs to devis mums ikvienam, taču tas nenozīmē, ka valsts varai nav tiesības un pienākums ar spēka pielietošanu ierobežot un izolēt kriminālnoziedzniekus
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.03.19 15:40:10
Gnidrologs

Lūgums uzrādīt avotus, kas to pierāda.

Un kur avoti, ka kara rīkotāji bija kristieši ar kristīgiem motīviem?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:40:35
Ingars
kristieši tika iesaukti armijā, bet vai kristiši bija tie, kas to karu uzsāka?
Tā kā visas iesaistītās valstis bija kristīgas, un to iedzīovotāju nospiedošais vairākums bija kristieši, tad jāsecina, ka kristieši uzsāka to karu, vai vismaz pieļāva, ka karš sākās.

tur taču pilnībā pie šprices bija ateisti
Kuri tie bija? Krievu cars? Vācu ķeizars? Austroungārijas Francis? Kas vēl?
Nu, vēl bija turki un japāņi, bet tie vairāk epizodēs.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:42:22
Ingars
Lūgums uzrādīt avotus, kas to pierāda.
Pierādi pretējo

Nu, beidz, ja kāds ko apgalvo, tad viņam tas pašam jāpierāda, nevis jāprasa, lai cits pierāda, ka tā nav!
Tad jau es varu pateikt, ka Pirmo Pasaules karu izraisīja pārģērbušies marsieši, un pamēģini pierādīt pretējo!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:46:45
EzītisMiglā

Tā kā visas iesaistītās valstis bija kristīgas, un to iedzīovotāju nospiedošais vairākums bija kristieši, tad jāsecina, ka kristieši uzsāka to karu, vai vismaz pieļāva, ka karš sākās.

Atkal tipiska musulmaņa domāšana - nu nebij nevienā valstī teokrātiska iekārta, sāksim ar to - valsts no baznīcas bija šķirtas, baznīcai nebija nekādas politiskas varas vispār. Jēdziens "kristīga"valsts ir nekorekts, jo kas tad to nosaka - kristiešu esamība? Nu un ja valstī tāpat ir ateisti un citu reliģiju pārstāvji, kā tad to dēvēt? Un arī - cik no visiem "kristiešiem" tiešām arī bija kristieši? 20 gs sākumā uzvaras gājienu sāka (vai turpināja) apgaismības un materiālistiskā ateisma idejas, turklāt kurš tad no līderiem, kas nu tur bija, bij kristietis? Kurš iestājās par krsitīgām vērtībām? Kur tur vispār bija kristīgi motīvi? Kur pamatojums bībelē šim karam? Nē, draugs, karu sāka nekristieši un kristiešiem vispār nebij tur nekādas varas pieļaut vai nepieļaut, pilnīgs bezsakars.

Kuri tie bija? Krievu cars? Vācu ķeizars? Austroungārijas Francis? Kas vēl?
Nu, vēl bija turki un japāņi, bet tie vairāk epizodēs.


Nu, vot un tagad izvērtē, cik kurš liels kristietis bija
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:47:28
EzītisMiglā
Gnidrologs

Nu tad davaj, izvērtējam cik šie vīri bija lieli kristieši?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:54:14
Ingars
karu sāka nekristieši un kristiešiem vispār nebij tur nekādas varas pieļaut vai nepieļaut, pilnīgs bezsakars.
Abet tad tā jocīgi sanāk:
1) ir valsts, kur nospiedošais vairākums ir kristieši.
2) valsts vadība kaut kādā nesaprotamā veidā ir maskējušies ateisti vai nekrietni cilvēki ,kas izliekas par kristiešiem
3) nav svarīgi, vai tā ir monarhija, vai demokrātija vai kas cits, visur bilde tā pati.

Secinājums: kristiešiem vienalga, kas vada viņu valsti? Viņi tur neko darīt negrib.

Drīzāk, pareizais secinājums: īstu kristiešu ir ārkārtīgi maz. Pirms Pirmā Pasaules kara bija ļoti maz īstu kristiešu, bet lielum lielā daļa bija kristieši vairāk tradīcijas pēc, neko daudz savā ticībā neiedziļinoties. Tam es piekrītu.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.03.19 15:55:32
Gnidrologs
Mēs mēģinām noskaidrot, kas tad īsti ir tas noslēpumainais kristietis. Te viņu ir vairāki miljardi, bet kad sāk meklēt, kuri tad tie ir, tad uzrādās tikai dažas personas.

Reālajā dzīvē - ārkārtīgi maz, sākot jau no Romas laikiem. Citādi nebūtu ne lielu karu, ne visādu citu nelietību, - ja jau īstu kristiešu būtu kaut cik nozīmīgs skaits.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.19 15:58:34
Gnidrologs
... un tādas atsevišķas personas mēs atrodam gan pie muslimiem, gan krišnaītiem, budistiem, kā arī materiālistiem - ateistiem, un pat boļševikiem - ļeņinistiem - komunistiem.
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 20:07:19
Ingars
Tas, ka nevar salīdzināt ar izārstēšanos no mazākas deģenerāciajs izārstēšanos no smagas deģenerācijas
Aiz kota nevar?
Muļķīgs jautājums


īpaši gudra atbilde....

Par raganu prāvām - ieskaties šo cilvēku pārleicībā, kuri tās rīkoja - visai tālu no kristietības, kā jau teicu - šādus "kristiešus", kas ir tikai vārda pēc, formāli piederīgi draudzei, bībele sauc par liekuļiem un vilkiem jēra ādās.....Tāpēc atšķirsim patiesos kristiešus no liekuļiem

pārliecībā ieskatīties? A kapēc ne karmā, vai aurā? Moš viņiem aura nav kristīgā krāsā, tāpēc tev viņi neliekas kristieši?
Sorry, viņi ir lielāki un patiesāki kristieši par tevi. vai vismaz tādi paši. Ibo gan viņi, gan tu darāt vienu un to pašu - apšaubāt cita kristieša kristīgo piederību un patiesumu,šķiro kristiešus patiesajos un viltus kristiešos. Aiz ko vien man ir pamats uzskatīt tevi inkvizītoriem un raganu dedzinātājiem piederīgu.

Pēc kurām bībeles mācībām, tavuprāt, konkrēti vadījās inkvizitori un krusta karu rīkotāji?
nu, re - Cth jau pieminēja. Es gan nekur teikumā "un ikviens koks, kas nenes labus augļus, top nocirsts un iemests ugunī. " nesaskatu, ka tas NEBŪTU aicinājums dedzināt kaitīgus kokus. nē...nu... var jau būt ka izlasot šo teikumu, Ingaram rodas asociācija, ka vajag šos kokus apputeksnēt ar savu sēklu vai kā savādāk... atzīstos... ja netiek saskatīts tas aicinājums, kas tur rakstīts, tad man ir grūti iztēloties - KAS tiek saskatīts...

Un, ja tu saki, ka es no bībeles neko daudz nezinu, tad varbūt tu zini labāk un parādi kādas rakstu vietas, uz kurām varēja balstīties inkvizitori un krusta karotāji? Bet vai nav patiesībā tā, ka tu pat neesi papūlējusies bībelē ieskatīties, bet spried pēc informācijas, ko "viena tante teica"?
kas liek domāt, ka es esmu inkvizītors? Ij ka man būtu par inkvizītoru labāk jāpārzin inkvizītoru motivācija un pamatojumi? Es vienkārši konstatēju faktu - inkvizīcijas darbībām neiebilda nedz tiesu vara, nedz valsts vara, nedz baznīcas elite, nedz laji. Tieši otrādi - viņi visi izpildīja inkvizīcijas lēmumus. Ja inkvizīcija nevarēu pamatot savu darbību bībelē - nekas tāds nebūtu iespējams. man personīgi, vairāk pierādījumu arī nevajag. Tu vēlies, lai es smalki pētītu visādus bībeles citātus, lai tu tos INTERPERTĒTU savādāk, nekā toreiz to darīja baznīca, ij savu interpretāciju pasniegtu kā patieso bībeles vārdu? Sorry, ar šādu onānismu vari pats nodarboties. kautkas tāds mani nesaista.

Nu tad vajag atrast precīzu citātu
gan jau atrakšu. par ko tāds satraukums?
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.19 20:12:54
Ingars

Atkal tipiska musulmaņa domāšana - nu nebij nevienā valstī teokrātiska iekārta, sāksim ar to - valsts no baznīcas bija šķirtas, baznīcai nebija nekādas politiskas varas vispār. Jēdziens "kristīga"valsts ir nekorekts, jo kas tad to nosaka - kristiešu esamība? Nu un ja valstī tāpat ir ateisti un citu reliģiju pārstāvji, kā tad to dēvēt?

labs jautājums. Ja skatām TO laiku. Ok. Nu un tagad Latvija. Šodien. tā ir kāda valsts? Kristīga? Ateistiska? Ja ateistiska - ko jūs nafig darāt Doma baznīcā un Pētertornī! NUKA MARŠ ĀRĀ!!!! nebūs te nekādas dieva sludināšanas! Atradušies te reliģiskās māņticības sludinātāji! Ar žagaru pa pakaļu un prom aiz Zilupes!
sicilia
# Iesūtīts: 2010.03.22 20:57:07
Zinātnieki atklājuši, kāpēc baznīca dziedina
2010. gada 22. marts / Dzīvesprieks / Reliģija un medicīna


Gandrīz katram no mums ir zināmi gadījumi, kad baznīca ir izdziedinājusi cilvēkus, kuri sirguši tiešām ar smagām un neārstējamām slimībām. Britu zinātnieki noskaidrojuši šī fenomena mehānismu.

Būtiskākā saistība ar maģisko dziedināšanu ir tam, ka pateicoties ticībai – Dievs spēj dziedināt, cilvēka organismā sāk darboties pašatjaunošanās procesi. Tas notiek zemapziņas līmenī.

Šis mehānisms tiek salīdzināts ar “placebo” efektu, kad pacienti tik ļoti tic teiktajam par zāļu ietekmi, ka tik tiešām pašiedvesmo arī sevi un savu organismu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.23 08:44:28
sicilia

kāds placebo efekts var būt pie anatomiskiem defektiem?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.23 09:21:12
Ingars
Anatomiski defekti, tas ir kādi? Trūkst kājas?
Ja tu par redzes atgūšanu, tad taisni tur ir daudz gadījumu, kad aklumam pamatā ir tieši psihes, nevis fiziskās problēmas.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 14 , pavisam kopa bijuši: 35014