atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Par noenkurošanos un vecāku godāšanu
deprofundis
Iesūtīts: 2007.07.06 12:22:38
Tā sauktā "dzīves iekārtošana", "noenkurošanās" utt., piekritīsiet taču, vienmēr saistīta ar privātīpašumu, stabiliem ienākumiem (tātad - karjeru), ģimeni, utt., un ir viena no vilinošākajām un nevajadzīgākajām lietām, kas vieglāk par jebko citu transformējas elku kalpībā. tas ir kaut kas tāds, kas nemanot piezogas un pārņem ļoti daudz cilvēku, arī mācītājus. Bet, piemēram, iedomājieties cilvēku, kas jūt aicinājumu nenoenkuroties nekad. Un, šo pildot, viņš viegli nokļūst ārpus "tev būs savu tēvu un māti godāt". jo tie ir vecāki, kas no manis pieprasa bērnus, privātīpašumu, stabilus ienākumus, patiesībā tā ir viņu karstākā vēlme, bailes un bezmiega iemesls.
tad kā ir jādara, nesaprotu. vai ir jāklausa vecākiem vai jāseko savam aicinājumam.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Mirga
# Iesūtīts: 2007.07.22 11:15:39
Nū jā; un kalpošana var sagādāt ļoti daudz prieka un atbrīvot no daudz kā nevajadzīga.
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.07.23 19:59:44
Deprofundis sevi pozicionē kā kristīgo aseksuāļu kustības celmlauzis. Bet vispār, dzīvei vientulībā, ja savalda kārību, nav grēka pazīmju.
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.07.24 00:31:28
ir drusku jocīgi saukt par celmlaušanu to,ko katoļu baznīcā praktizē jau gadsimtiem.
sieviete, un ko tad, ja prieks pāriet kaut kā? uz prieku un jūtām nav iespējams paļauties, ir iespējams paļauties vienīgi uz solījumiem. arī Dieva mīlestība ir balstīta viņa apsolījumos.
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.07.24 00:43:02
deprofundis Prieks nav smiešanās vienā gabalā, kaut gan arī tas ir pavisam labs cements ikdienas sastrēgumos! Prieks ir vairāk nekā lustes...
Savstarpējais solījums Dieva prieksā ir visas laulības pamatā, bet tā nebūt nav kalpošana vārda negatīvajā nozīmē. Pakalpot, otru iepriecinot, pašam dod prieku! Neesi to piedzīvojis? Tāpat raksturu pieslīpēšana, sava egoisma nolikšana pie vietas ir labs rūdījums mums pašiem kā Dieva valstības pilsoņiem.
viesturs
# Iesūtīts: 2007.07.24 18:51:01
lauliibas dziive kaa kalposhana var buut, ja es apprecu sievu kura man nepatiik un kuru man "iesmeereejuši" vecāki vai citi man negribot! tad taa tiešaam buutu kalpošana (pienaakums). visaadaa citaa ziņaa lauliiba ir draudziiba muuža garumaa, kaa piemineeja sieviete. Deprofundi, tas ka tu domaa, lauliiba ir kalpošana, veel nenoziimee ka taa ir!
Briinumsons [81.198.243.17]
# Iesūtīts: 2007.07.25 00:31:15
Tukumība = asexualtāte !!!
deprofundis
# Iesūtīts: 2007.07.25 04:22:07
ja kaut kas tavā dzīvē nav vērts uz kalpošanu Dievam vai cilvēkiem, tad tas ir vērsts uz kalpošanu sev. būtu labi nākamreiz noskaidrot, ko mēs saprotam ar kalpošanu, pirms sākam sašust.
<< . 1 . 2 . 3 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 140 , pavisam kopa bijuši: 8492