atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi kas ir laulība? TĒMA KRISTIEŠIEM
Ingars
Iesūtīts: 2010.01.17 12:15:17
Ar ko atšķiras kristīgā laulība no vienkārši sarakstīšanās vai vienkārši kopā dzīvošanas?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.28 16:20:00
Svētais

Tātad vispirms ir jāuzņemas atbildība, vismaz Dieva priekšā un tikai tad visas pārējās lietas

Sicilia

bedt nepiekritīšu, ka Dievam liela nozīme VISU cilvēku attiecībās....

Nu tad sāksim ar to, kas notika Ēdenē - principā cilvēks atraidīja Dievu, lai varētu kļūt neatkarīgi un tas bībelē tiek norādīts, kā visu grēku sākums un vispār pēc bībeles konteksta secinām, ka grēks pasaulē ir tikai tāpēc, ka cilvēkiem ir sarautas attiecības ar Dievu jeb citiem vārdiem sakot - cilvēku skatījumā Dievam nav liela nozīme viņu savstarpējās attiecībās un tad no tā arī izriet, ka starp cilvēkiem veidojas izkropļotas attiecības, jo tajās nav Dieva klātbūtnes
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.01.28 16:22:12
Ingars
ej attīsties, nobriesti un tad parunāsim... žēl man tevis... akls un stūrgalvīgs....
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.28 16:47:12
Sicilia

Viss ir atkarīgs no tā vai bībele tev ir autoritāte vai nav. Tu gan minēji par interpretāciju, bet kaut kā neatceros, ka būtu pamatojusi savu interpretāciju ar Rakstiem. Lai nu kā - nedomā, ka tas, ko es saku ir manis paša izdomāts, to man ir liecinājuši arī pieredzējuši un nobrieduši kristieši, kuri daudz ko piedzīvojuši un pārdzīvojuši. Lieku viņu pieredzi pret tavējo. Bet ne tikai viņu, arī bībeles personāžu pieredze runā pretī tavam viedoklim - jo sliktāk iet attiecībās ar Dievu, jo sliktākas ir attiecības arī ar līdzcilvēkiem un otrādi
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.01.28 17:00:54
Ingars
ak Diegs... nu kāda tev nozīme manai attieksmei pret BĪBELI, ja ir LAIMĪGI... cilvēki laulībā bez Dieva.... viņi ir nekristieši un LAIMĪGI. A to tu pieņemt nespēj. un piedod, tas liecina jau par aklu stulbumu. lai kā arī negribētos to teikt. man vispār kauns, ka arī kristieši ir tādi... akli sp`;itīgi ēzeļi....
Tu nevēlies dzirdēt, ka arī nekristieši ir laimīgi, tāpēc neredzu jēgu šai tēmai,.... jo tev jau ir viedoklis, kuru tu nevēlies mainīt.

tu te saki, ka kristieši tev praugs... hmmmma rī tie rūkstoši, kas aiziet no sievas/ vīra pēc gada laulībā?

klausies bērniņ, radji iņteresa ne pa tēmu -0 cik gadus tu esi kristietis>?
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.01.28 17:01:31
`jo sliktāk iet attiecībās ar Dievu, jo sliktākas ir attiecības arī ar līdzcilvēkiem un otrādi``

pēc šī secinam ka tev ir sūdīgas attiecības ar Dievu, jo tu neieklausies līdzcilvēkos... značit neieklausies Dieva....
žēl ka tā bērniņ
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.01.28 17:08:14
ak jā un lai tu nesatrauktos - es atzīstu, ka DIEVAM KRISTIEŠU laulībā ir liela nozīme, es zinu daudzus kristiešu pārus un ne visi viņi ir laimīgi, bet Dievs viņiem palīdz vilkt šo vezumu (paciest vīru, kas 20 gadus plosto)
tā kā

masiks [212.93.96.2]
jā teorijā mēs visi gudri.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.28 17:11:25
Sicilia

Protams, ne tikai laulībā, bet arī citās dzīves jomās daudzi neticīgie vai citticīgie ir ļoti laimīgi...kamēr tas pamats uz kā viņi balstās nesabrūk. Kamēr vien pārbaudījumi neiet pāri manam cilvēciskajam mēram, kamēr no manis neprasa vairāk, nekā es ar saviem dabīgajiem spēkiem bez dievišķas iejaukšanās spēju, tikmēr es vienmēr spēju būt labiņš un pūkains. Bet cilvēciskās mīlestības vājums un liekulība parādās savā patiesajā gaismā tikai tad, kad visi laicīgie pamati sabrūk un paliek tikai Dievs, uz kā balstīties, tad tam, kurš tic, arī paliek pamats attiecībām ar citiem cilvēkiem, bet tam, kurš netic, tas sabrūk ar visām attiecībām. Ja kāds ir laimīgs bez Dieva, tad tas nozīmē tikai to, ka Dievs ir pacietīgs un žēlīgs, ka Viņš gaida, kad šis cilvēks redzot Tēva labestību, sāks VIņam ticēt, neko vairāk, nekādus tur paša cilvēka nopelnus.

pēc šī secinam ka tev ir sūdīgas attiecības ar Dievu, jo tu neieklausies līdzcilvēkos... značit neieklausies Dieva....
žēl ka tā bērniņ


Acīmredzot, tev taisnība, bet es cīnos ar to.
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.01.28 17:13:42
Ctulhu
piekrītu. es kā kristiete ar patriektu šādu subjektu vai pati aizietu ar visām mantiņām (man tas iedzimts laikam ), b t ir dāmas - kristietes, kas naivi tic, ka Dievs šādus āpšus izmainīs, lūdz Dievu un tā.... šis vīrs (nu kas 20 gadus dzēRA) TIEŠĀM atmeta dzeršanu un tagad viņi ri laimīgi. bet 20 gadus tas bija traki. un 20 gadus viņš bija kristietis, bet tas netraucēja viņam dzert un terorizēt ģimeni...
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.01.28 17:15:20
Ingars
Ja kāds ir laimīgs bez Dieva, tad tas nozīmē tikai to, ka Dievs ir pacietīgs un žēlīgs, ka Viņš gaida, kad šis cilvēks redzot Tēva labestību, sāks VIņam ticēt, neko vairāk, nekādus tur paša cilvēka nopelnus.

šim es daļēji piekrītu.... bet es zinu, ka cilvēki arī nomirst neiepazinuši Dievu un laimīgi nomirst.... bet Dievs bija ticējis, ka viņi atgriezīsies.... dīvaini, bet šajā pasaulē tā notiek....
bet es zinu, ka daudzi krsitieši ir akli un akli un uzskata ka tikai viņiem taisnība....
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.01.28 17:15:44
masiks [212.93.96.2]
ak nesaproti.... viņi nepareizi ticēja: :P
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.01.28 17:18:19
Ctulhu
nezinu... viņa tagad ir l;aimīga.... nu viņa tipiska Latvju cietēja:
ak Diegs.. cilvēks nāk no latgales, tic Dievam, lūdzas.... zin Latgalē fdaudzām iepotē, ka vīurs ir visuma centrs, jālūdz tik Dievs, un jāpaciešs a šķiršanās.... āāāāāāāāā
1 grēks
2 ko kaimiņi teiks. šitādu kaunu (a vot tas, ka vīrs terorists - alkoholiķis laikam tur neskaitās kauns)
Sicilia
# Labojis Sicilia: 2010.01.28 17:23:57
Ctulhu
iespējams kristietība sekas, iespējams audzināšana...
jo Ko gan kaimiņi teiks, tomēr ar kristietību nav saistīts

oi masikam taisnība... šis fenomens attiecas uz sociālo psiholoģiju
Sicilia
# Labojis Sicilia: 2010.01.28 17:29:12
Ctulhu
tu pareizi sakai - tai skaitā reļiģiskās tradīcijas. bet kā jau masikonkuls norāda - tā dzīvi arī nekristieši. tā vienkārši visi tur dzīvo...
viena daļa ciešs un l`;udz Dievu
otra daļa vienkārši ciešs un cer..... daļa no šiem dažreiz pievēršas Dievam, meklējot kādu stiprinājumu situācijā


nea neticīgo tur jau sen kā visā LV.... tas tāds steriotips.....
Sicilia
# Iesūtīts: 2010.01.28 17:36:09
Ctulhu
njā... tas ir dziļi iegūlies apziņās.... labāk dzērājs pie sāniem, nekā šķirtene.... njā... dīvaina loģika, bet tgā višs i
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.01.28 23:20:47
Sveicu mūsu jaunos "kristiešus" - Ctulhu un masiku!

kas ir laulība? TĒMA KRISTIEŠIEM ...
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.01.29 00:13:28
Rudens rozes balss

ai.... es ljoti atvainojos... peec Ingara uzpuutiigajiem uzbraucieniem neticiigajiem, bij aciim redzami ka teema domaata durakiem... vai, cik labi, ka tu un Ivo ik pa briidim ievieshat skaidriibu - kas ir kas...
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.01.29 08:46:47
masiks [159.148.73.94]
With best wishes!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.29 12:15:18
Sicilia

bet es zinu, ka cilvēki arī nomirst neiepazinuši Dievu un laimīgi nomirst.... bet Dievs bija ticējis, ka viņi atgriezīsies.... dīvaini, bet šajā pasaulē tā notiek....
bet es zinu, ka daudzi krsitieši ir akli un akli un uzskata ka tikai viņiem taisnība....


Nu gluži kā līdzībā par Lācaru un bagāto vīru, kurš arī bez ticības Dievam nodzīvoja pārticīgu un laimīgu mūžu. Bet viss, kam mēs ticam ir tas, uz kā šī ticība balstās. Un laime turpinās tikai tik ilgi, cik ilgi pastāv šis pamats. Jautājums - vai bez Dieva vēl ir kāds pamats, kas pastāvēs mūžīgi? Būtībā tas, ko tu apgalvo nozīmē to, ka patiesu laimi var rast arī bez Dieva - vai tāda ir tava bībeles interpretācija?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.29 12:26:34
Ctulhu

Hmm, jau šis apgalvojums vien pierāda to, ka tu neesi kristietis un tēma bija tā kā no kristiešu viedokļa. Bet varam taisīt jaunu tēmu.
danar
# Iesūtīts: 2010.01.29 12:36:52
Palasot diskusiju..aizdomajos ..kas tad ir laimiga lauliba.Un tomert skiet,ka Ingaram bus taisniba,jo ka bez Dieva vispar var saprast kas ir laime,laimiga lauliba?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 134 , pavisam kopa bijuši: 36838