atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi dzimimdzīve pirms laulībām
Natālija
Iesūtīts: 2007.06.22 15:55:44
...Pastāv uzskats, ka laika gaitā, sabiedrībai mainoties un attīstoties, mainās arī sabiedrībā pieņemtie uzskati. Ja pirms gadsimta pirmslaulības dzimumdzīve bija nepieņemama, tad mūsdienās šis uzskats ir diametrāli pretējs. Gribu pajautāt Jūms-kāda ir mūsdienu kristīgās baznīcas nostāja jautājumā par pirmslaulības dzimumdzīvi? Vai intīma tuvība ar mīļoto cilvēku pirms laulībām bargi tiek nosodīta?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Aarpraaac [87.110.228.36]
# Iesūtīts: 2007.07.11 19:16:22
Izlasīju visu diskusiju ar mērķi, lai iegūtu kaut kādas atziņas par šito tēmu, kas man ir aktuāla, bet sapratu, ka te notiek pilnīgākais sviests. Jūs tač esat slimi, labāk ātrāk pie ārstiem būtu devušies, kamēr vēl kaut kas glābjams, nevis turpināt šito, pat nevar nosaukt par filozofēšanu.
viesturs
# Iesūtīts: 2007.07.11 19:16:32
jaani Marija tapa gruuta no sveetaa Gara, un tur nav mineets ka buutu notiecis kaads dzimumakts vai kas liidziigs! sanaak ka Marija bet staavoklii, bet nebija staajusies dzimumsakaros! taatad jaunava.

paraadi man kur jaunajaa deriiba ir rakstiits ar kuru briidi saakas lauliiba starp viirieti un sievieti! kur ir pateikts kaadas peec savas buutibas un skata jaabuut tam briidm kad 2 cilveeki kļuust par vienu miesu!

par vienu miesu tie kļuust kad staajas pirmajaas dzimumattieciibas. vieniigi vecajaa deriibaa ir vairaakas vietas kur teikts - viņa (personas vārds) gaajas pie viņa (perspnas vaards), un viņš to atzina par savu sievu. un tai atziišanas briidi starp vieņiem notika dzimumattiecības.

jaunaa deriiba par netikliibu sauc lauliibas paarkaapšanu, kas tur neskaidrs.

veel jau vareetu par daudzsieviibu padiskuteet.... tur jau ariine mazums jautaajumu uzpeldeetu! bet par lauliibu viss ie skaidrs. manis teiktais par lauliibu iespeejams kaada uzliek saistiibas, nepatiik ko? tad vajadzeeja domaat pirms paarguleet!!!!
viesturs
# Iesūtīts: 2007.07.11 19:18:43
Aarpraaac ko tu no taa visa sauc par sviestu? izsakies skaidraak! ja nee tad tas ir uzbrauciens visai tautai kas rakstija komentaarus un diskuteeja.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.07.11 19:26:26
viestur- Atkal neielasiji. Ja jau Jazeps un Marija Dieva prieksha skaitijas virs un sieva,tad ka tas vareja notikt,ka vinja vel bija jaunava? Nelogjiski sanak pec Tavas maaciibas,ka lauliba=pirmas dzimumattiecibas.
Mums ir saistibas,ja to uzliek Dieva Vards,ne Viestura.
Par to kad sakas lauliba ludzu skatit shaja diskusija,kur runajam par Rom.13. saistibu ar laulibu.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.07.11 19:31:21
viestur- tapat lietot varda "atzina" nozimi ka laulibas ceremoniju bus gruuti,jo tas lietots tieshi akta apzimeshanai starp jau esoshu viru un sievu. Piem. "Adams atzina savu SIEVU"
Appreceshanai lietots cits vards,kas latviskaja versija tulkots,kaa "njeema".
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.07.11 19:37:21
un veel: nezkapec JD netikliba un laulibas parkapshana tomer tiek izdalitas. Piem: Ebr.13:4
viesturs
# Iesūtīts: 2007.07.11 20:11:54
Mt 1:18-20 "Bet Jeezus Kristus piedzimšana notika taa: kad viņa maate Marija bija saderinaata ar Jaazepu, notika, pirms ti naaca kopaa, ka viņa kluva gruuta no Sveetaa Gara". bet Jaazeps, viņas vīrs buudams, negribeedams viņai dariit kaunu , taisijaas viņu slepeni atstaat. Bet viņam taa domaajot, redzi taa Kunga enģelis, paraadijaas sapnii un sacija: "Jaazep, tu Daavida deels, nebiisties Mariju savu sievu, ņemt pie sevis, jo kas viņaa iedzimis ir no Sveetaa Gara."

veel ir vieta Lk. 1:30-35

Jaani tur viss ir skaidri pateikts.

veestulee Roomiesiem ir atsauce uz 10 baušļiem, veestulee Ebrejiem teikts lai Lauliibas gulta visiem neaptraipiita, par ko es tad arii karsti iestaajos ka tam ir taa jaabuut. savaadaak ne. no mana teiktaa var saprast, ja divi cilveeki kam nav lauliibu saistiibu pret kaadu citu, staajas seksuaalaas attieciibas, viņī ir kļuvuši par vienu miesu! viirs un sieva.

Jaani varbuut manis teiktais uzliek saitiibas tieši tev? ja taa ir, tad taas jaapilda, ja taa nav tad luudzu atvaino mani par taadu jautaajumu!
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.07.11 20:20:35
protams Viestur, tur skaidri pateikts,ka Marija IR Jazepa SIEVA,bet VEL JAUNAVA.
Viestura vards nekadas saistibas neuzliek.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.07.11 20:56:02
Ebr.13:4
protams,ka laulibas gulta lai ir neaptraipita. Nav atlauts to aptraipit ne pirms laulibam ar netiklibu,ne peec ar laulibas parkapshanu.
Par to, Viestur, varam abi iestaties.
viesturs
# Iesūtīts: 2007.07.12 03:47:13
huh varam uzgavileet! ir iestaajies pamiers!

Sanija [87.110.30.152]
# Iesūtīts: 2007.12.01 18:24:08
....ha, ha, ha.......man ir 36 gadiņi.......izskatos uz 21.......bet , ja es joprojām "nebūtu aptraipīta".............laikam nomirtu ......un izskatītos - ka vienkārša 36 gadus veca - īgna vecmeita.........
Sanija [87.110.30.152]
# Iesūtīts: 2007.12.01 18:27:36
labi - ja vel - ne 10 gadiņus vecāka
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.12.01 19:53:32
Natālija, Vai intīma tuvība ar mīļoto cilvēku pirms laulībām bargi tiek nosodīta?

Atbilde ir jaa - no dazhu kristieshu puses taa tiek bargi sodiita
Batseba
# Iesūtīts: 2007.12.04 12:52:02
Kārlis sj
Desmitnieka! Jo visi taču zina, ko domā Dievs.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.04 12:57:09
Batseba, cik nu radās iespaids, tad Kārlis sj, teiks ka nezinām viss... un Raksti nav nekāds arguments, jo tos katrs interpretē pa savam, a ko saka Dievs, to neviens īsti nezin, tik zin to, ko katrs iedomājas Dievu sakām!
Batseba
# Iesūtīts: 2007.12.04 13:09:13
Mulders
Es Tev piekrītu. Un arī manu domu Tu atšifrēji. Raksti ir dzelžains arguments. Es tikai gribu pasvītrot, ka Dievs nav tikai Rakstos, bet arī realitātē. Pašlaik, katrā brīdī. Un ir smieklīgi domāt, ka šī Persona pašlaik nedarbojas. Protams, līdz šai atziņai ir grūts un tāls ceļš.
Kādreiz Mizrael Tev stipri skaloja smadzenes par Dieva realitāti. Forša diskusija jums bija.
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.12.04 13:10:49
Batseba, a Raksti ir nereāli?

Dievs ir uzrakstījis divas grāmatas... viena tapa tad kad viņš teica "Lai Top" un tā radās caur Vārdu! Otra ir Raksti!

Pirmo lasa zinātnieki, otru teologi! Abas kaut kādā mērā varam lasīt mēs paši!

Es neticu ka tās būs pretrunā! Ja Dievs vienā saka "Tev nebūs konfektes ēst" tad es neticu, ka otrā viņš raksta "Tev būs ēst daudz konfektes"
Batseba
# Iesūtīts: 2007.12.04 13:21:58
Mulders Uzrakstīja. Un ko dara pašlaik?
Kas attiecas uz zinātniekiem, tad īsts zinātnieks, jo dziļāk iet savā nozarē, jo spilgtāk redz Dieva darbību. Kaut arī tikai pieskaroties, teiksim, kvantu fizikai, ir skaidrs, cik apbrīna cienīga ir Dieva radītā pasaule. Protams, zinātnieks var arī koncentrēties vienīgi uz sevi - rotēt ap sevi, drebot bailēs par saviem atklājumiem.
Vispār jau fariseji arī stingri turējās pie VD...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.04 13:24:54
Batseba, šaize sanāk, kad pavārgrāmatā meklē tilta konstruēšanas instrukcijas un pēc pirotehnikas instrukcijām vāra zupu ģimenei!

Tas pats, kad Zinātnieki māca kā morāli dzīvot, vai teologi sāk spriedelēt par Zemes kurvatūras rādiusu, sanāk putra!
Batseba
# Iesūtīts: 2007.12.04 13:32:05
Mulders Nu, nesaki! Zinātnieks uzklausīs jebkuru viedokli, ja tas ir "po delu". Un pat ļoti priecāsies dzirdēt svaigu domu no "neatkarīga eksperta". Pat ja runās galīgi ne-kompetents subjekts. Fiška, Mulder, ir tajā, ka sabiedrība strauji zaudē iecietību pret līdzcilvēkiem. Spilgts piemērs, forums baznica.lv un šis. Useri tie paši, bet kā mainījies viņu raksturs!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 7404