atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi dzimimdzīve pirms laulībām
Natālija
Iesūtīts: 2007.06.22 15:55:44
...Pastāv uzskats, ka laika gaitā, sabiedrībai mainoties un attīstoties, mainās arī sabiedrībā pieņemtie uzskati. Ja pirms gadsimta pirmslaulības dzimumdzīve bija nepieņemama, tad mūsdienās šis uzskats ir diametrāli pretējs. Gribu pajautāt Jūms-kāda ir mūsdienu kristīgās baznīcas nostāja jautājumā par pirmslaulības dzimumdzīvi? Vai intīma tuvība ar mīļoto cilvēku pirms laulībām bargi tiek nosodīta?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
kaut..
# Iesūtīts: 2007.06.25 16:52:46
Mulder, pēc manas loģikas ... visi, kuri neiet uz Baznīcu un netic Dievam ir sodāmi ar nāvi(no šīs sērijas tas ir ņemts)... brīnos kāpēc Dievs pret viņiem ir žēlīgs.... laikam tāpēc ka ir Dievs!!!
p.s. piedošanu, ja kādam liekas pa asu teikts, bet man nudien ir tāds noskaņojums, ka visu ļaumu būtu labi iznīcināt... !!zinu, zinu... Dievs tā nerīkojas!!! jo iznīcinot ļauno var iznīcināt labo(līdzība par nezālēmun labības laiku)!!!

un tīri manas domas:
...protams nav tas cilvēcīgi godīgi, ka visi kas laulājušies zaksā nav patiesībā laulājušies Dieva priekšā... vai tad Tu neesi saticis cilvēkus, kuri kad atgriežas pie Dieva iesvēta laulību!!!???
kaut..
# Iesūtīts: 2007.06.25 16:54:17
oo Minimālists ielicis minimālu bildi no sevis... apsveicu! un priecājos redzēt diskusiju biedru!
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.06.25 17:01:44
Mulder- Dievs nesauc par viru un sievu tos,kas tadi vel nav. Mani piemeram,tas loti mudinaja meklet Rakstos robezhu,kur sakas lauliba. Izaka un Rebekas laulibas bija viens no piemeriem, Jekaba un Raheles laulibas ari.
Visas tajas iezimejas kopigas lietas.
kaut..
# Labojis kaut..: 2007.06.25 17:09:18
Jani Diekont, sveiciens pagāšajā vārda dienā!

Un varbūt padalīsies, kādas robežas esi atradis???
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.06.25 17:20:28

Paldies par sveicieniem!

Viena butiska robezha kas paradas,ir vecaku piekrishana un "meitas doshana" viram. Tas ari bija diezgan butiski. Vel piemeram saskatu,ka saderinashanas un laulibas nenotika slepeni sarunajot,bet gan atklati. Izaka un Rebekas gadijuma pat bija kartigas saderinashanas svinibas. Saskatu ari paraleli ar Muldera domu par Rom.13. Jo lai laulibu slegtu jabut valsts akceptam-nu piemeram: pilngadigs.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.06.25 17:27:04
ja ari pati ceremonija nav aprakstita,tomer mes varam atrast norades uz tas esamibu. Var redzet,ka kaazas nebija divu jaunieshu darishana,jo Jezu tachu ieludza uz kaazaam. Tapat lasam, ka Marija bija apsolita Jazepam par sievu un tas ari bija iemesls,kapec Kunga engjelis sauca Mariju par vinja sievu.
Gvido Ozoliņš
# Labojis Gvido Ozoliņš: 2007.06.25 17:45:03
Protams, Mulder, apriori mana kļūda bija, ka vispār iesaistījos ar tevi diskusijā un uzdevu tev jautājumu.
kaut..
# Iesūtīts: 2007.06.25 17:52:35
Jā vecāku skats vienmēr ir jānem vērā... jo ir lietas kuras mēs paši nepamanām, bet viņi redz.. un vecāki jau saviem bērniem nekad sliktu nevēl!!!

Jūdu tradīcijā kāzas irļoti lielas svinības, bet domāju, ka latvieši neatpaliek... bet tas jau kā paši vēlas....

hm.. ļoti labs piemērs tiešām ir Marija un Jāzeps... godīgi sakot nebiju pamanījusi!!
kaut..
# Iesūtīts: 2007.06.25 17:54:25
kā tad - kā tad Gvido!!! labāk ej stāvi pie ratiem jo te jau mēs tādi ***** esam!! nav vērts...!!!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.25 19:36:29
Esmu laulājies. Bet negrasos apspriest savu privāto dzīvi un laulību i-neta forumos tieši tāpēc, ka laulībā ir iesaistīts vēl viens cilvēks.
kaut..
# Iesūtīts: 2007.06.25 19:56:06
Mulder, es tavā vietā šādu info būtu nosūtījusi viņam uz e-pastu...

un tagad godīgi būtu, ja Gvido atbildētu: kad beigs sist savu sievu ???
luteranis [195.122.30.197]
# Iesūtīts: 2007.06.26 14:18:44
Nevajag skatities uz Bibeli, ka uz dokumentu kur viss bus perfekti regulets un tam fanatiski jaseko. katram ir zinams, ka biezi cilveks grib ka labak sanak ka vienmer... un sagreko pirms laulibas. tas starp citu nav nekas jauns ari vecaja deriba pa to ir viuspar daudz runats un tur tie sodi ir dazadi no piespiedu precibam lidz maksanai nauda un grauda pa sievietes tevam pa to ka ta sanaca...
Bet visos laikos laikam galvenais ir bijis tas vai cilveki uznemas atbildibu pa padarito un grib nest savu krustu vai izvairas no atbildibas...
moritz :) [213.21.215.97]
# Iesūtīts: 2007.06.26 14:51:06
luteranis [195.122.30.197]
bla bla, buus jau laaabi...
luteranis to moritz [195.122.30.197]
# Iesūtīts: 2007.06.26 16:08:07
Es vienkarsi esmu realists. Un trakakais jau nav ja kads pirms laulibam uztaisa bernu, bet vistrakakais ir tas ja kads pamet meiteni ar bernu sada gadijuma. Tapec es domaju, ka lai ka dzive iet galvenais ir uznemties atbildibu par to ko tu dari. Varbut tad Latvija butu mazak skirtu, nepilnu gimenu vai vispar neregistretu ....
.kaut. [85.234.191.74]
# Iesūtīts: 2007.06.26 16:24:46
protams luterani

trakākais nav :
* neiet uz baznīcu svētdienā, jo Dievs jau sapratīs, ka Viņš man sirdī un tas ir pats galvenais
* ja es savam tuvākajam drusku paspītēju un nodaru pāri, jo tas taču ir forši - interesanti..
*o!! cik labi šeit iederas: uztaisu bērnu pirms laulībām...
*zagt, ja tam kuru Tu apzodz paliek vairāk kā esi nozadzis..
*Pāris lietas sameloju,lai izskatītos labāks citu acīs...
* ja "pamieloju acis" pie tuvākā mājas, mašīnas, sievas...

un visbeidzot grēks jau nekas nāvīgs nav... jo visi mēs esam grēcinieki...

piedošanu luterāni, bet tādi kā Tu man izraisa vislielāskās dusmas, jo uzskatu tādi kā Tu kalpo diviem kungiem!!!
ērti vai ne? var apmierināt savu grēcīgo egoismu, kas ir grēka sakne.... ?!
Tikai es nesaprotu vienu! Kur šeit Kristum vieta? Vai arī Kristum vieta būs pēc nāve? Un ja nu tad izrādās par vēlu?
Minimālists
# Iesūtīts: 2007.06.26 16:30:15
luterani[195.122.30.197], bet jautājums jau bija, vai pirmslaulības dzimumdzīve ir grēks? Tas, ka mēs visi esam grēcīgi, grēku neatceļ...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.26 16:38:53
Piezīmēšu, ka cienījāmā tēmas aizsācēja manuprāt ir palikusi bez atbildes un ar vēl lielāku putru galvā nekā pirms iesāka tēmu! Kauns man un citiem, kas offtopikā iebrauca.
luteranis to kaut [195.122.30.197]
# Iesūtīts: 2007.06.26 16:42:54
Es protams apsoluti neattaisnoju greku un nevelos ko pielikt vai nonemt no ta kas Bibele rakstits. Vienkarsi man liekas cilveki reizem pa daudz sasapnojas un reali daudz ko nevar izpildit...
Pa kalposanu 2 kungiem teiksu godigi, ka pazistu daudzus kristiesus kas ir vienmer svetdiena baznica un ir perfekti sabiedribas acis tik, ka tu iepazisti so perfekto kristieti tuvak tad vina atrodas tik daudz greku ka sunim blusu.
sai zina man vislielakas dusmas izraisa cilveki, kas telo perfektos bet ir nabaga bankrotejusi grecinieki....
Un zinu cilvekus, kurus baznica tie si iemesla del atbaida vairak neka grecinieki kas atzist savus grekus
moritz :) [213.21.215.97]
# Iesūtīts: 2007.06.26 16:47:29
luteranis to moritz [195.122.30.197]
"Varbut tad Latvija butu mazak skirtu, nepilnu gimenu vai vispar neregistretu..."
***
taa nu ir sanaacis, ka pie shaadas situaacijas pamataa vainiigi p***ri... vismaz rakstisku pazinjojumu no virsganu puses ir pamataa tikai par sho teemu... ar 6.bausli klasiskaa izpildiijumaa, vinjpraat, latvijaa ir viss kaartiibaa...
moritz :) [213.21.215.97]
# Iesūtīts: 2007.06.26 16:49:21
Mulders
man liekas, ka manis iepeistotaa nodalja no kristiigaas dziives daudz ko paskaidroja...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 84 , pavisam kopa bijuši: 6169