atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Vai apcietināta sirds nozīmē to, ka mēs neuzņemam un nesagaidam Dieva brīnumus savā dzīvē kā normu?
Svētais
Iesūtīts: 2010.01.07 10:16:21
Šis ir 20 minūtes garš materiāls ( fragments) par to. Lūgums diskutēt tos, kas noklausījušies.

http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Apcietinata_sirds.htm
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.07 10:18:03
Vai kāds kaut kam tādam piekrīt?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.07 12:55:16
Noklausīšos, kad tikšu pie mājas datora, bet varu uzreiz pateikt, ka apcietināta sirds pirmkārt nozīmē nepaklausību Dievam. Apcietināta sirds var būt kad pārāk koncentrējamies uz brīnumiem un zīmēm, bet aizmirstam, ka ne tāpēc, lai mes būtu veseli un bagāti, Kristus mira pie krusta. Tur bija tikai viens mērķis - dvēseļu pestīšana, bet ar laicīgo labklājību Kristus upurim ir maz sakara, tikai tik cik piemetamās lietas, ka paši var iztikt un paliek pāri labiem darbiem

Nocietinātai sirdij rūp tikai miesas komforts, bet Tēva pārmācību tā neieredz
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.07 12:57:33
Ingars
Labi, tad padiskutēsim. Iepriekšējo tēmu slēdzu, jo sākām jau atkārtoties
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.07 15:37:52
Svētais
Ok, būtībā tā tēma pārklājas ar šito, bet nogaidīsim, kamēr tikšu noklausīties ierakstu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.07 15:40:51
Ingars
Ne gluži. Tur tikai pašās beigās atklājas tas jautājums.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.07 15:49:11
Svētais
Nu var būt, bet domāju, ka atkal par to pašu varēsim padiskutēt, kad tu būsi piedzīvojis, kā Dievs darbojas caur situācijām un apstākļiem. Es varu liecināt par sevi, ka Dievs pie mana rakstura strādā, kad es zinot Rakstus, saskaros ar izaicinošām situācijām, pat tagad diskutējot ar tevi. Es lasīju bībelē, ka jābūt pazemīgam un tā cenšos, taču reāli Vārds strādā tikai tad, kad es sastopos ar izaicinājumiem, PROBLĒMĀM, kā tagad diskutējot ar tevi - problēma ir nevienprātība, kas nu noteikti nav Dieva prāts, bet Dievs to problēmu izmanto, lai es praktizējot Vārdu mācītos reāli būt pazemīgs, nevis tikai teorētiski
Svētais
# Iesūtīts: 2010.01.07 15:54:27
Ingars
Jā mēs visi mācāmies pazemību, mīlestību un lēnprātību, tas tiesa.
rainars
# Iesūtīts: 2010.01.10 18:14:25
Jā mēs visi mācāmies pazemību, mīlestību un lēnprātību, tas tiesa.
Liekas ka ar šo vien Kristietība nebeidzas.Jā sirds apcietināšana.Par to daudz nācies kur dzirdēt un lasīt.
Jo ar sirds ticību panākama taisnība un ar mutes liecību pestīšana,
jo raksti saka: neviens, kas uz Viņu paļaujas, nepaliks kaunā. (Rom.10)
Domājams ka ne tikkai no grēkiem ,bet ar no slimībām un citām nebūšanām.
Re atausa no Marka 9:Bet Jēzus uz to sacīja: "Tu saki: ja tu spēj! Kaut tu varētu ticēt! Tas visu spēj, kas tic." Un tūdaļ tā bērna tēvs brēca un sacīja: "Es ticu, palīdzi manai neticībai!"
Ingars
# Iesūtīts: 2010.01.11 16:43:18
rainars

Āmen, bet reizēm ir kaut kam jāiziet cauri, lai kaut ko vitāli svarīgu iegūtu (lasi Ījabu). Pāvils ar trīsas reizes lūdzies lai Dievs paņem prom to dzeloni (nav svarīgi kas tas bija), bet Dievs to paturēja. Tātad - Pāvilam jau piederēja tas mantojums (brīvība no dzeloņa), bet Dievs audzinošos nolūkos nolēma to aizkavēt. Tas nenozīmē, ka Dievs mums negrib dot visas tās labās lietas, bet gan, ka Viņš mums grib dot vislabāko. Gadās, ka, lai saņemtu kaut ko patiesi vērtīgu, ir jāiziet cauri kaut kādām problēmām
rainars
# Iesūtīts: 2010.01.11 17:39:52
Kāpēc tu aiztur ,ja varu paprasīt ? Labi iztikšu bez zaimiem .Paldies Jēzus Dzīvajam Dievam par to.
Var jau tā būt ,tik jautājums vai obligāti ? Nu nēobligāti,nu ta nesēj šaubas citiem un sev.Tici Dievam un paļaujies un stiprini citus paļāvībā un sēj labo sēklu .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 9 , pavisam kopa bijuši: 33333