atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Cilvēks dzīvo no tā kas viņš ir, nevis no tā, ko viņš zin.
Svētais
Iesūtīts: 2009.12.14 15:56:10
Kristietis dzīvo no tā, kam viņš tic, bet nevis no tā, ko viņš redz.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.14 19:51:18
incognito Irr izpirkti visu cilvēku grēki arī neticīgo. ( 1. Jāņa 2:2 Viņš ir mūsu grēku izpircējs, ne tikai mūsu vien, bet visas pasaules grēku. )
Glābšanu var saņmet tikai un vienīogi ticībā uz Jēzu. Dieva žēlastība ir nodrošinājusi glābšanu visiem cilvēkiem. Mūsu ticība ir tā, kas šo žēlatību piesavina.
Ef.2:8 Jo no žēlsatības jūs esat pestīti caur ticību...

incognito
# Iesūtīts: 2009.12.14 21:17:14
Es atļāvos ielikt fragmentu no V.Peļevina Čapajevs un tukšums, kas, man šķiet, visai labi atbilst tēmai. Atvainojiet, tulkot slinkums.

— Не знаю даже, верю или нет, — сказал Колян. — Я раз с мокрухи шел, на душе тоска, сомнения всякие — короче, душевная слабость. А там ларек с иконками, книжечки всякие. Ну я одну и купил, "загробная жизнь" называется. Почитал, что после смерти бывает. В натуре, все знакомое. Сразу узнал. Кэпэзэ, суд, амнистия, срок, статья. Помереть — это как из тюрьмы на зону. Отправляют душу на такую небесную пересылку, мытарства называется. Все как положено, два конвойных, все дела, снизу карцер, сверху ништяк. А на этой пересылке тебе дела шьют — и твои, и чужие, а ты отмазываться должен по каждой статье. Главное — кодекс знать. Но если кум захочет, он тебя все равно в карцер засадит. Потому что у него кодекс такой, по которому ты прямо с рождения по половине статей проходишь. Там, например, такая статья есть — за базар ответишь. И не когда базарил где не надо, а вообще, за любое слово, которое в жизни сказал. Понял? Как на цырлах ни ходи, а посадить тебя всегда есть за что. Была б душа, а мытарства найдутся. Но кум тебе срок скостить может, особенно если последним говном себя назовешь. Он это любит. А еще любит, чтоб боялись его. Боялись и говном себя чувствовали. А у него — сияние габаритное, крылья веером, охрана — все дела. Сверху так посмотрит — ну что, говно? Все понял? Я почитал и вспоминаю: давно, еще когда я на штангиста учился и перестройка была, что-то похожее в "Огоньке" печатали. И вспомнил, а как вспомнил, так вспотел даже. Человек, значит, при Сталине жил, как теперь после смерти!

— Не въехал, — сказал Шурик.

— Смотри, при Сталине после смерти атеизм был, а теперь опять религия. А по ней после смерти все как при Сталине. Ты прикинь, как тогда было. Все знают, что по ночам в Кремле окошко горит, а за ним — Он. И он тебя любит как родного, а ты его и боишься до усеру, и тоже как бы любить должен всем сердцем. Как в религии. Я про Сталина почему вспомнил — стал думать, как так можно — бояться до усеру и одновременно любить всем сердцем.

— А если ты не боишься? — спросил Шурик.

— Значит, страха Божия не имеешь. А за это — карцер.

— Какой карцер?

— Там про это немного написано. Главное, тьма там и скрежет зубовный. Я как прочел, полчаса потом думал, какие у души зубы. Чуть крыша не съехала. Потом дальше стал читать. Так понял, что если говном вовремя назовешься, даже не назовешься, а в натуре поймешь, что всегда говном был полным, тебе амнистия выйдет — в рай пустят, к нему. Главный кайф у них, как я понял, на кума все время смотреть, как он на трибуне парад принимает. И ничего им больше не надо, потому что там или это, или зубами у параши скрипеть, и все. И главное, сука, главное в этом деле то, что другого и быть ничего не может — или на верхние нары, или в карцер. Короче, всю систему просек. Только не въехал, кто так придумал круто?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 09:34:38
incognito
Gnidrologs
Čapajevs rullē, to var pārlasīt un pārlasīt vēlreiz.
Bet, kas interesanti, tāda filozofija, kā propagandē Svētais, ir ļoti izdevīga noziedzniekiem, tipa es esmu vājš, pats izdarīt neko nevaru lai labotos, bet nekas, tas viss ir sīkums, galvenais ka Jēzus visu ir izpircis. Man pēc nāves par to būs paradīze. A tad duraks ments poganijs, ateists, cepsies katlā. Tad varbūt man atļaus pagales ugunij piemest?
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.15 11:34:36
man gan gribētos teikt otrādi - cilvēks dzīvo no tā, ko viņš zin, jūt, atzīst un pieņem par labu esam.
runājot par grēku - tad nav ko mocīt savu nabaga galvu - lasi kā ir rakstīts.RKBK:
Grēks ir pārkāpums, kas tiek izdarīts pret saprātu, patiesību un taisnu sirdsapziņu; tas ir mīlestības pret Dievu un tuvāko trūkums, kuru izraisa aplama pieķeršanās noteiktiem labumiem. Grēks ievaino cilvēka dabu un grauj cilvēku solidaritāti. Grēks ir "vārds, rīcība vai iekāre, kas vērsta pret mūžīgo likumu".
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.12.15 11:52:51
Svētais

Tāpat zinu, ka mani grēki ir piedoti.



Iedomājies cietumnieks - slepkava utt. ujp.
Tagad kā lai cietumnieks - kurš ir sagrēkojis, teiksim tā - varētu atgriezties normālā pasaulīgā sabiedrībā ? Faktiski nekā - jo
pasaulīgai sabiedrībai - tas cilvēks, būs vienmēr cietumnieks, un šī birka vilksies līdzi - visur. Darbā viņu neviens negribēs - jo viņš ir bijis cietumnieks. Kāpēc cietumnieks nevar kļūt atkal par normālu
normālā pasaulīgā sabiedrībā ? Tāpēc, ka sabiedrība skatās uz cietumnieku transcendējoši - pāri laikam, tas ir pagātni uzskata par tagadni - un nedzīvo paši tagadnē.

Kā ir ar kristīgo sabiedrību - kā cietumnieks var atkal kļūt par normālu normālā kristīgā sabiedrībā ? Pavisam vienkārši - ja cietumnieks ir Īstenībā KAS IR (Dievam) izsūdzējis grēkus un ir nožēlojis - tad cietumnieks saņem grēku piedošanu un tajā brīdī izpildās nosacījums zinu, ka mani grēki ir piedoti un es eju tālāk negrēkoju vairs. Tāds, kurš ir tiešām nožēlojis un saņēmis grēku piedošanu - tāds cietumnieks - ir mainījies un tagadnē - vairs nav cietumnieks, kaut pagātnē reiz bija. Kristiešu normālā sabiedrībā - cietumnieks ir bijis - un vairs nav cietumnieks, bet tagad ir svēts, jauns radījums - bez grēka. Esošā cietumu sistēma Latvijā - nekam neder - lieki tēriņi krīzes apstākļos, jo cietumā visus saliek kopā un tas kas tur ir tas galvenais - tas ar varu visus sev pakļauj - psihologiem vajadzētu to galveno atšķirt no bara - un ielkt vieninieka kamerā - kā to jau dara igaunijā, jo daudzi cietumnieki - cietumā nevar kļūt brīvi - jo viņus tur ar varu ciet - vadonis vardarbīgām psiholoģiskām metodēm un arī fiziskām.

un tālāk.....
zinu, ka mani grēki ir piedoti

Te rodas jautājums - kā tad tu vecīt zini, ka tajā momentā, kad tos izsūdzi un nožēlo - tu saņemsi piedošanu un grēku atlaidi ? Tad nu lūk - tas nāk no ticības, tam ka tie, kuriem arī ir ticība - viņu patiešām sapratīs un pieņems sevi savā kopienā kā līdzvērtīgu - un nebakstīs acī un nesmies, ka reiz Tev baļķis bija acī un kāds tu kroplīgi smieklīgs izskatījies pagātnē un to nesaistīs nekādā veidā ar patiesā labuma taisnīgu sadali - Īstenībā !
Pagātni ar Tagadni - neputro vairs !

tālāk ...
Un tādi, kam ir ticība - tādi tiešām eksistē - kā daļa no KAS IR.
Un šī ticība ir tiem no KAS IR iedota - kā izredzētiem - tāpat kā redze tiem, kuri redz un ausis tiem, kuri dzird. Katram ir iedots - tas kas tiek iedots - savas dāvanas.

un tālāk ....
Katrs var iestāties attiecībās ar KAS IR - un iepazīt tādu kāds KAS IR ir - un saprast - kas ir ļaunums, labums, vienaldzība un svētums.
Tāds, kas šo saprot - un zina - tādam paveras iespēja - vairs neciest - iegūt mūžigo dzīvošanu - svētlaimīgu - harmonijā ar KAS IR !

Iegūt mieru ar KAS IR !
un dzīvot dzīvi svētlaimīgi - eksistēt un attīstīties normāli - pa pareizo ceļu - saskaņā ar KAS IR, bez ciešanām.

No šejienes secinājums, tātad ja eji pa pareizo ceļu - tad esi harmonijā ar KAS IR un ciešanas ir panesamas, ja tādas ir.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.15 11:58:08
Aiko_Saule
man ir ideja! tos, kuri ir nožēlojuši savus grēkus un ir kristieši saliek vieninieku kamerās - pārējos - kopējā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 12:01:07
Aiko_Saule
Galveno ieliksi veninieka kamerā, bet viņa vietā uzradīsies jauns galvenais.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.15 12:04:08
EzītisMiglā
galveno vienkārši vajag publiski nošaut.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.15 12:13:54
masiks [212.93.96.2]
neesmu nekad cietumā bijusi, bet manuprāt sen bija laiks to `iekšējo kārtību" mainīt. jo soda sistēmai kā tādai ir jābūt audzinošai, nevis dubultai un pilnīgi ačgārnai.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 12:17:17
S.R.(katole)
Salikt viņus visus pa vienam, lai netiek viens pie otra.
Audzinošai tai sistēmai būtu jābūt, tikai, diemžēl, mēs nezinām, kā to izdarīt. Vēl daudz darba psiholoģijas, smadzeņu pētniecības, pedagoģijas un citos lauciņos.
Tāpēc tagad mēs varam tikai izolēt, un nodrošināt ne pārāk patīkamus apstākļus, lai rastos Pavlova suņa reflekss.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.15 12:23:02
EzītisMiglā
tieši tā, un tām kriminālajām autoritātēm dubultā nepatīkamus apstākļus. ik reiz, kad atkal nokļuvis cietumā, atņemt kādas ērtības. citādi tagad sanāk - krimiķi audzina jauniņos un izaudzina par rūdītiem blēžiem.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.12.15 12:43:46
Bet ir arī otra puse - kāpēc viņi ir cietumā - tāpēc, ka viņi ir nespējīgi - apvienojot ļaunos spēkus un labos spēkus pareizajās proporcijās - kļūt par oligarhiem ! Viņi ir kļūdījušies - nav tik spējīgi - un galvenā viņu kļūda - pārāk daudz ļaunuma enerģijas tika izmantots. Jo par oligarhu var kļūt - ja arī labo enerģiju izmanto - tas ir dalās ar citiem - sazagtajā un nolaupītajā. Tātad labs oligarhs - būs tās, kurš būs dalījies ar savējiem - bet tie kuri vispār nedalās - tie nonāk cietumā.

Lūk - vis labākais ceļš ir - izmantot tikai labo enerģiju - tad nebūtu ne cietumu ne oligarhu - tad būtu Debesu valstība uz planēta Zeme - kura ar Kristu ir sākusies.
izlog.S.R. [95.68.48.76]
# Iesūtīts: 2009.12.15 12:46:30
Aiko_Saule
ne jau visi ir zagļi - citi sēž cietumā tādēļ ka ir slepkavojuši sava prieka pēc. vai izvarojuši mazas meitenes un zēnus.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.15 12:48:52
un kādēļ viņi to darīja? savas nezināšanas un nevarēšanas dēļ, vai tādēļ ka tādi IR?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.15 12:50:32
Aiko_Saule Te rodas jautājums - kā tad tu vecīt zini, ka tajā momentā, kad tos izsūdzi un nožēlo - tu saņemsi piedošanu un grēku atlaidi ? Tad nu lūk - tas nāk no ticības, tam ka tie, kuriem arī ir ticība - viņu patiešām sapratīs un pieņems sevi savā kopienā kā līdzvērtīgu

Zinu, tāpēc, ka zinu. Tā ir ticība. Par to vai pieņems vai nepieņesm viena vai otra sabiedrība, tas nav tik svarīgi, svarīgi, ka esmu izlīdzinājies ar Dievu un eju uz debesīm. Dievs mani mīl, kāda starpība kā cilvēki pret mani izturas?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:01:19
masiks [212.93.96.2] Tas nav veids man, tā ir patiesība, kas mani atbrīvoja no liekā. Tā ir realitāte manā dzīvē.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:05:26
S.R.(katole)
un kādēļ viņi to darīja? savas nezināšanas un nevarēšanas dēļ, vai tādēļ ka tādi IR?

Tādēļ, ka viņi tādi ir savas nezināšanas (un no tās sekojošās nevarēšanas) dēļ.
Viņi nezin, kas ir normāla, īsta mīlestība, viņi nezin, cik daudz prieka var gūt no palīdzēšanas citam. Daudz ko vēl viņi nezin, un tāpēc arī nevar.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:09:44
EM, shaize rodaas tad, kad shii nezinaashana kljuust par vadosho un stuuree arii tavu gribu taa, ka tava griba beeg no zinaashanas... Tas ir, vinji ne tikai nezin, bet negrib zinaat! Jo taapat kaa tu vinji var no malas noveerot kaa ir tiem, kas it kaa "zin" to laimi, kuru tu vinjiem sludini un vinji redz, ka taa atshkjiras no taa, ko vinji shobriid par labu tur un taadeejaadi... vai tu atteiktos no kaut kaa, ko miili un turi par sev svariigu, tikai taapeec, ka kaads saka - ka straadaat godiigu darbu ir daudz labaak, ja vinji redz, ka tas godiigais workeris knapi savelk galus, 8h dienaa worko par grashiem etc.?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:13:50
Jošs Mulders
Tāpēc jau jāpamaina apstākļi, kuros tie nezinātāji atrodas. Jebkurš īslaicīgi ieciklējies var izciklēties ārā, ja mainās apkārtējā vide. Cilvēks taču nedzīvo viens, tāds tādu atrod, līdzīgie pievelkas.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2009.12.15 13:28:12
tad pareizi ir teikt - es esmu tas, ko es zinu, nevis tas - kas es esmu. jo kas tad es esmu? un vispār - vai es esmu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 54 , pavisam kopa bijuši: 34959