atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristīgā meditācija muļķības?
Kaarlis
Iesūtīts: 2009.11.23 12:18:33
LKR 20. novembra raidījumā "Aktuāla diskusija" Tālbergs kristīgo meditāciju nosauc par muļķībām. Vai tas nav vandālisms, kas būtu bāla pravieša cienīgs ?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:17:24
S.R...
Izskatās gan. Bet tā ir izplatīta problēma ar 2. bausli, kad gaumes lietas top it kā dogmatizētas.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:19:46
Ctulhu
Zini, pačukstēšu noslēpumu. Ja Tev ir normāla skaņu sistēma mājās, tai ir arī podziņa, kuru pagriežot pretēji pulksteņrādītāja virzienam, bungādiņas necietīs.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:21:04
Aivars
nu paldies. būs pie tā jāpameditē.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:31:17

un, ja kāds savas mantiņas vēlas mums piedāvāt kā tīru monētu, tad nepievilieties, jo velns nesnauž!


Tas tu runā par rožkroni, kas ir no Budisma aizņemtās lūgšanu krelles? Vai tik nebij tā ka arī RKB rožkronī ir tieši 108 podziņas?
Georgs Indulēns
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:39:44
Mulders
Rubeņa meditācijā par centru top ES, kurš tiek pasludināts par Kristu!
un tā kā daudas no šim meditācijām ir vērstas pašam uz sevi, šī Dieva meklēšana notiek savā ES kaut kādās dzīlēs... tad loģiski, ka neko citu kā savu EGO tur arī neatradīsi, tā, manuprāt ir augstākā eldievība, kad pats savu EGO uzdod par savu Dievu un to pasludina par savas ticības objektu


Kristīgās meditācijas kopiena augstāk citēto nemāca. (Ari Rubenis to nemāca.)
Kristīgās meditācijas kopienas mācība par Kristīgo meditāciju, kar ir viena no iekšējas lūgšanas formam, pilnīgi atbilst Katoļu baznīcas katehismam (sal. #2709-2719):
www.rarzi.lv/ejietunmaciet/Katehisms_/d4s1.html
www.rarzi.lv/ejietunmaciet/Katehisms_/d4s1n3.html#a1
un Ticības mācibas kongregācijas dokumentam "Orationis formas":
www.jesus.lv/biblioteka/orationis_formas_ru.htm
Piem.: KBK #2711: "Mēs uzsākam iekšējo lūgšanu analoģiski kā euharistisko Liturģiju: sakopojam sirdi un visu savu būtni Svētā Gara vadībā, ieejam Kunga mājoklī, kas esam mēs paši, uzmodinām ticību, lai atrastos Viņa, kurš mūs gaida, klātbūtnē; nometam savas maskas un pievēršam savu sirdi Kungam, kurš mūs mīl, lai atdotu sevi Viņam kā upurdāvanu, kurai nepieciešama attīrīšanās un pārveidošanās."
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:41:10
Jošs Mulders
Rožukronis ir Evaņģēlija pārskats. iespēja pie tā pakavēties. pārdomāt, palūgties. nāk Adventa laiks, gaidīsim Jēzus piedzimšanu kopā ar Mariju. jo kurš gan cits cilvēks šeit uz zemes vispilnīgākā veidā to darīja, ja ne Marija?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:43:07
S.R. Es tev parādīju tikai piemēru kā pēc ārējās līdzības uzreiz var uzštancēt gatavu, bet aplamu secinājumu... Tas pats par taviem secinājumiem par dažādiem mūzikas žanriem.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:47:20
Jošs Mulders
es teicu skaidri un gaiši - smagais metāls ir destruktīvs. varbūt kādam izdodas caur to runāt par Jēzu. varbūt. bet ir daudz lielāka bīstamība no tiem, kuri caur šo mūziku runā par velnu.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:47:27
Georgs Indulēns

Noteikti pēc ši trakoti karstā ieraksta jūs paspiedāt viens otram draudzīgi rokas!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:47:58
Manuprāt, te varētu atgriezties pie tēmas, īpaši, ja ir izdevība to pārrunāt ar kristīgās meditācijas iniciatoru. Diskusija noteikti būtu interesantāka, nekā atkārtot dzirdētās apceres par psihotronajām frekvencēm
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:48:09
Ctulhu, nuja... taču tamdēļ nevajag pasludināt visu metālmūziku par Sātana Ieroci
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.11.23 15:49:05
Georgs Indulēns
paldies, ka atnācāt parunāties.
vai savā meditācijas praksē lietojat pozas, elpošanas vingrinājumus? kam tie nepieciešami? vai Evaņģēlijs mums tos māca un ierāda?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:50:03
es teicu skaidri un gaiši - smagais metāls ir destruktīvs. varbūt kādam izdodas caur to runāt par Jēzu. varbūt. bet ir daudz lielāka bīstamība no tiem, kuri caur šo mūziku runā par velnu.

Daudz bīstamāk Velns runā caur skaistu dzeju, mierīgu liegu mūziku un skaistām vārsmām un burvīgu prozu... Tur tu viņu pat nepamanīsi un apēdīsi... Savukārt Smagais Metāls ir vienkārši mūzika... ietvars... kurā var ielikt gan labo gan ļauno! Tieši tāpat kā to var ielikt arī parastā skaistā operā... Jautājums, vai tu pamanīsi Sātanu, ja viņš nāks aitu drānās... jeb tu viņu atpazīsti tikai tad, kad viņš nāk atbilstoši tam izskatam, kuru tu viņam savās domās piedēvē? Tad tevi viegli piemānīt!
Kaarlis
# Labojis Kaarlis: 2009.11.23 15:50:34
Raimonds, prieksh Latvijas 50 lati diena noteikti ir ljoti daudz un es ari nedomaju, ka Rubenis ir tas kontemplativas meditacijas skolotajs, kas butu shis naudas verts. Izskatas, ka vins ir kautko palasijis, izgajis dazhus kursus, varbut dazhus gadus papraktizejis, uzrakstijis gramatinju un jau sak macit citus. Tipiski LV, kur pirmklasnieki kljust par prezidentiem. Varetu vel iedomaties, ka vins tur butu kaa asistents, kas aicinatu cilvekus ar lielaku pieredzi, bet izpetot kursu programmu taa neizskatas. Nu bet ir jau ari vienalga - ja vins grib, lai ar to nodarbojas, un ja ir cilveki, kas grib kaut ko no vinja macities, lai tik maksaa un lai macas. who cares. Talbergam izskatas ruup ljoti
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:51:14
Jošs Mulders
pamanīšu, pamanīšu. kristiešiem ir dota tā iespēja.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.23 15:51:36
GIndulēns, Rubenis runā par spec pozām, kaut ko par vēderu runā... runā par elpošanu... un kas galvenais, runā par Rakstiem nevis kā lietu pašu par sevi bet tikai kā norāde uz `lietu`, tas ir, ka Dieva Vārdā nav pats Dievs, bet tie ir tikai tā... texts, kas varbūt var aizvest pie Dieva! Lūk tas ir garām... Kā arī... cilvēkā mīt grēks nevis Dievs, ja mēs varētu sevī ielūkoties, mēs tur neredzētu skaistu Debesu Gaismas apgaismotu zāli, kuras vidū skaistas baltas auras ieskauts sēž Kristus... Mēs atrastu pussagruvušu puspagrabu, kurš pilns ar pusbeigtām žurkām, vardēm, krupjiem u.c. rāpuļiem... un Kristu mēs tur atrastu rosāmies pilnā sētnieka ekipējumā ar slotu un šķipeli nomālējušos līdz ausīm tīrot to visu ķezu un smirdoņu, ko mēs esam tur sastrādājuši... Šī Rubeņa praktizētā meditācija novērš cilvēku no galvenās problēmas - grēka - un vēl vairāk, novērš no Dieva-Pestītāja uz Dievu-Manu-Iedomu-Tēlu...
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:53:08
Jošs MuldersKaarlis
kas jūs akli, Indulēns ir atnācis. tak parunājiet un vaicājiet, ja kas neskaidrs.
Georgs Indulēns
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:55:17
Raimonds
Paspiedam, un šķīramies ka draugi.

S.R...
Ja kāds vēlās pirms savas lūgšanas/meditācijas idrarīt kādu fizisko vingrinājumu ķermenim, t.s. elpošanas vingrinājumu, vai ieiet dušā , viņš ir brīvs to darīt. Kaut gan Evaņģēlijs mums māca, ka mazgāt rokas pirms ēšanas nav obligāti. (joks)
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:55:34
Kaarlis
Par mācītāju J.Rubeni, lūdzu, palabo savā komentā! Kaut kā nesmuki sanāk!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:57:03
Ctulhu, es skatos uz saturu... KO konkrētā mūzika sludina... Protams, ja muzons ir prosto par skaļu un sit pa bungādiņām un smadzenēm, tad man ir pofig kas ir tās autors un izpildītājs, es paiešus tevis piemine`tā 1.5km attālumā!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 136 , pavisam kopa bijuši: 34363