atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Krusta zīme
Gotiņa
Iesūtīts: 2009.11.02 10:28:11
cik zinu, ir luterāņi, kas tādu lieto un ir tādi, kas ne.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.02 16:15:20
Galvenais, ka tu staigā ticībā uz Jēzu, dzīvo Kungam patīkamu dzīvi, zini savu uzdevumu un savu dzīves aicinājumu.

Bet ko noziimee "ticiibaa uz Jeezu"?
Gotiņa
# Iesūtīts: 2009.11.02 16:15:54
Svētais
labi. tad nesaki, ka krustam kā simbolam nav nekādas nozīmes.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.02 16:16:32
Mulders Tam, ka Viņš ir tavs Kungs kuram tu paklausi, kuru m;īli un dari ko Viņš ir teicis savā vārdā. Ticībā uz Jēzu, kas nomira un augšāmcēlās par tevi. Utt.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.02 16:17:18
Gotiņa Tam piekrītu ka krusts kā simbols simbolizē Jēzus darbu. Šai izpratnē man nav iebildumu pret šo simbolu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.02 16:19:20
Tam, ka Viņš ir tavs Kungs kuram tu paklausi, kuru m;īli un dari ko Viņš ir teicis savā vārdā. Ticībā uz Jēzu, kas nomira un augšāmcēlās par tevi. Utt.

Un KUR vinjsh nomira? Tas taa... pofig... tam nav noziimes... Vara Chuuskas liidziibai nav noziimes? A kas interesanti Mozus laikaa uz to paskatoties vien izraeelis tapa dziedinaats... a shodien... kad mums ir shiis liidziibas piepildiijums iisteniibaa, tu saki, ka tam nav nekaadas noziimes? Prikolisti juus esat!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.02 16:24:24
Mulders Ir nozīme krustam, jo Jēzus mira pie krusta! es esmu teicis, ka krustam pašam par sevi nav nozīmes , ja to sāk lietot kā reliģisku klišeju!!!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.02 16:34:45
Ir nozīme krustam, jo Jēzus mira pie krusta! es esmu teicis, ka krustam pašam par sevi nav nozīmes , ja to sāk lietot kā reliģisku klišeju!!!

Arii Kristum un Deiva Vaardam nav noziimes, ja to Velns lieto, lai Kristu kaardinaatu!

Tas nenoziimee, ka taapeec Raksti jaaizmet miskastee!

Es, personiigi, nezinu nevienu cilveeku, kas Krusta ziimi lietotu ka "religjisku klisheju" - es gan iisti nesaprotu, ko tu saproti ar sho jeedzienu!
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.11.02 16:34:55
Krusta zīme it kā apvieno visus kristiešus, bet tai pat laikā lai sevi kaut kā nodalītu(jeb citu iemeslu dēļ)no visiem, izdomā savu krusta veidu, jeb krusta mešanas veidu. Interesanti...
Gotiņa
# Iesūtīts: 2009.11.02 16:36:06
Svētais
klišejas nepatīk nevienam, arī Bībeles pantus, kurus kāds skalda kā cirvis neviens neuztver pozitīvi. tici man.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.11.02 16:38:37
Dzhonijs, krusta ziime kaa daudzas citas ziimes ir simbols ar lielu semantisko kravu... taa pat var izveersties par valdou, kas ir jaastudee, lai saprastu, kad tajaa runaa... Bet shaadaa veidaa pateiktais nav mazaak slikts vai vairaak labs kaa vaardos izteiktais!
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.11.02 16:46:24
MuldersProtams, ja tam visam apakšā ir pareiza izpratne, tad OK, bet nav noslēpums, ka to krusta zīmi var lietot arī pesteļošanai...tāpat kā Bībeli mušu nosišanai
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.02 16:47:08
Dzhonijs, nu protams... pat Velns nekautreejas ar Psalmiem Kristu kaardinaat... vai taapeec dzeesisim apgaaniito Psalmu no Rakstiem?
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.11.02 16:54:24
Labi...neizvērsīšos...nēesmu svēts...Gotiņas tēma bija par ko citu
reformētā Sv. dassy
# Iesūtīts: 2009.11.02 22:48:00
kā luterāne lietoju krusta zīmi minimums divreizreiz dienā... jo krusta zīme ir kaut kas, kur sātans tika uzvarēts... un esmu kristiete! krusts ir Dieva žēlastības zīme

nezinu īsti kad, bet krusta zīme ir radusies krietni senāk pēc Kristus...
Grēciniece
# Iesūtīts: 2009.11.02 23:21:33
Par pamatjautājumu.

Arī luterāņa dzīvē nav svētākas zīmes par šo, ja vien viņam ko nozīmē Kristus, krustā sistais.

Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.11.02 23:25:37
reformētā Sv. dassy
nezinu īsti kad, bet krusta zīme ir radusies krietni senāk pēc Kristus...

Krusta zīme kā Kristus krusta simbols pirms Jēzus krusta nāves diez vai varēja rasties.
Vispārīgi krusts kā zīme ar dažādu simbolismu bija pazīstams senāk.
reformētā Sv. dassy
# Iesūtīts: 2009.11.02 23:47:24
Mārtiņš
bet vispār interesanti, kad radās krusta zīme...
vai tas varētu būt ap 3-5 gs pēc Kr.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.03 10:46:11
Velns kārdināja Jēzu ar psalmiem, citējot tos nepareizi. Jo ja velns citētu rakstus viņš būtu Dieva pusē.

9 Tad tas aizveda Viņu uz Jeruzālemi un nostatīja Viņu Tempļa jumta galā un sacīja Viņam: "Ja Tu esi Dieva Dēls, tad meties no šejienes lejā.

Lūk.4:
10 Jo stāv rakstīts: Viņš dos Saviem eņģeļiem pavēli Tevis dēļ pasargāt Tevi,
11 un tie Tevi nesīs uz rokām, ka Tu Savu kāju pie akmens nepiedauzīsi."

Oriģinālā psalms skan šādi:

91.psalms
11 jo Viņš sūtīs tev Savus eņģeļus tevi pasargāt visos tavos ceļos.
12 Viņi tevi uz rokām nesīs, lai tava kāja nepieduras pie akmens.

Tādējādi, ja velns gribēja Jēzu ievest savos ceļos, tas bija pretrunā ar Rakstiem, kas nosaka, ka Dievs tevi pasargās un ir ar tevi visos tavos ceļos.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.11.03 10:53:48
Svētais
Man tās atšķirības izskatās pēc tulkojumu vai viena teksta dažādu pierakstu niansēm. Abos (Lūk.4 un Ps.91) pēc būtības ir viens un tas pats.
Sv.Raksti nav burvju formula, kura precīzi un pareizi jāizrunā, tad jau mēs nevarētu runāt par Bībeli latviešu valodā, vēl trakāk - tad taisnība būtu tiem neticīgajiem, kas saka, ka tādas vienas autentiskas Bībeles nemaz nav.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.03 11:06:50
Mārtiņš Šīs nav tulkojumu atšķirības, jo tās atšķirās arī origīnāla grieķu val. Bet piekrītu, ka ir labāki uz sliktāki tulkojumi. Un arīdzanm piekrītu, ka Svētais gars palīdz mums saprast rakstus. Esmu pateicīgs Dievam, ka ir latv.val.iztulkota Bībele. Lasu Bībeli paralēli vairākās valodās un man ir iespēja salīdzināt tulkojumus.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 66 , pavisam kopa bijuši: 36934