atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Vainas pārnese
Brīvā meža govs!
Iesūtīts: 2009.10.22 11:34:00
vai bērni maksā par vecāku, vecvecāku grēkiem?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 13:50:44
Mulders
Droshi... dari to!
Jā, un tad būs normāls, psihiski vesels cilvēks, nevis cilvēks, kuru moca.
parasta govs:))
# Iesūtīts: 2009.10.23 14:07:55
EzītisMiglā
kas tevi moca?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 14:09:50
parasta govs
Tas par Muldera teikto Ja tu savam beernam iemaaci nezheeliibu, tad tomeer beerns tiks ielikts cietumaa, ja veelaak sho tavu skolu liks lietaa!
Pēc kristiešu ticības, grēcīgie, kas nepieņēma Kristu, ies uz elli un tur viņus mocīs.
Es saku, ka labāk tādus ārstēt nekā mocīt.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 14:09:56
Nuja, bet viņš tur nav vainīgs. Vainīgi ir viņa senčusenči. Tad nu sanāk, ka bērni maksā par vecvecvec...vecāku grēkiem.

A ko es saku... ???
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 14:10:30
Jā, un tad būs normāls, psihiski vesels cilvēks, nevis cilvēks, kuru moca.

Bet nu karogs tev rokaa... tu skaisti biidi teoriju! Prakse buus? A to Marksam arii bij skaista teorija!
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.10.23 14:11:01
Mulders
A ko es saku... ???
Tātad, tu piekrīti, ka bērni maksā par tēvutēvu grēkiem?

Bet nu karogs tev rokaa... tu skaisti biidi teoriju! Prakse buus?
Tas tak bija kā piemērs, ka Dievs var tādu izārstēt, nevis mocīt mūžīgi. Es neesmu Dievs, bet ir cerības, ka mēs ar laiku mācēsim tādus ārstēt.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 14:15:49
Tātad, tu piekrīti, ka bērni maksā par tēvutēvu grēkiem?

Bet taa ir visa realitaate... tb fakts! Ko es tur varu pierkist vai nepiekrist... Kur mani vecaaki mani dzemdee tur es piedzimstu, ja suudos, tad suudos, ja karaljpilii tad karaljpilii... manu piedzimshanu nosaka mani vecaaki!
Peec tam jau ar laiku es varu pretoties vinju mantotajiem greekiem un veidoties neatkaariigi!

Tas tak bija kā piemērs, ka Dievs var tādu izārstēt, nevis mocīt mūžīgi. Es neesmu Dievs, bet ir cerības, ka mēs ar laiku mācēsim tādus ārstēt.
Dievs nevienu nemoka Mocaas vinji pashi! Nav ko beegt no aarstnieciibas iestaades!
parasta govs:))
# Iesūtīts: 2009.10.23 14:21:08
EzītisMiglā
vispār jau velns tās dvēseles mocīs, vai pareizāk sakot - tās būs mocības, kad dvēsele būs palikusi bez Dieva žēlastības.
kur Dievs liks tās"nederīgās` dvēseles, es nezinu, varbūt būs kāds otrreizējais izejvielu pārstrādes cehs. un tas būtu žēl, vismaz par dažu labu ateistu pat ļoti.
parasta govs:))
# Iesūtīts: 2009.10.23 14:26:25
Ctulhu
protams,protams.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 14:28:43
Mulders
Bet taa ir visa realitaate... tb fakts! Ko es tur varu pierkist vai nepiekrist...
OK, tad jautājums ir: vai tāda sistēma ir taisnīga un godīga?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 14:29:55
Mulders
Dievs nevienu nemoka Mocaas vinji pashi!
parasta govs
vispār jau velns tās dvēseles mocīs, vai pareizāk sakot - tās būs mocības, kad dvēsele būs palikusi bez Dieva žēlastības.
Vai Rakstos tas ir teikts, ka tās mocības būs pašmocības, nevis ka "tie tiks mocīti"?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.23 15:02:24
OK, tad jautājums ir: vai tāda sistēma ir taisnīga un godīga?

Bet proitams ka nee...

Jaunajaa Deriibaa greeks tiek defineets kaa netaisniiba. Tb "netaisniiba" ir greeka otrs vaards!

Par ko ta viss bazars... par ko ta visa Kristietiiba... tishi par to, ka greeks pasaulee ienaacis bet Kristus naak un sho netaisniibu kompensee, ar preteeju "netaisniibu" - tb zheelastiibu - pieskjirot vainiigajiem nevainiibas statusu, taapat kaa greeks nevainiigos par vainiigiem padariijis!

Tieshi tas arii Rakstos ir teikts, luudzu izlasi, atkal viens no garajiem textiem!

Rom 5:
12 Tātad, kā viena cilvēka vainas dēļ pasaulē ienācis grēks un ar grēku - nāve, tā visu cilvēku dzīvē ienākusi nāve, jo visi viņi ir grēkojuši;
13 jo arī līdz bauslībai pasaulē bija grēks, bet grēku nepielīdzina, ja nav bauslības,
14 bet nāve valdīja arī no Ādama līdz Mozum pār tiem, kuru grēks nebija līdzīgs Ādama pārkāpumam. - Šis nu ir nākamā Ādama pirmtēls.
15 Bet žēlastības dāvana neatbilst pārkāpumam: viena cilvēka pārkāpuma dēļ neskaitāmi ir miruši, bet Dieva žēlastība un viena cilvēka - Jēzus Kristus - nepelnītā žēlastības dāvana daudz vairāk nākusi pār šiem neskaitāmajiem.
16 Tāpat dāvanai par iemeslu nav viena cilvēka pārkāpums: jo sods gan ir nācis viena pārkāpuma dēļ un nesis pazudināšanu, bet žēlastības dāvana nākusi daudzu pārkāpumu dēļ un nesusi taisnošanu.
17 Jo, ja jau viena cilvēka pārkāpuma dēļ nāve caur šo vienu kļuvusi par valdnieci, cik daudz vairāk tie, kas saņēmuši žēlastības un taisnības dāvanas pārpilnību, kļūs dzīvības valdnieki caur šo vienu Jēzu Kristu!
18 Tātad, kā viena cilvēka pārkāpuma dēļ pār visiem nākusi pazudināšana, gluži tāpat viena cilvēka taisnības darbs visiem nes taisnošanu uz dzīvību.
19 Jo, kā ar viena cilvēka nepaklausību neskaitāmi kļuvuši grēcinieki, tāpat ar viena cilvēka paklausību neskaitāmi kļūs taisnoti.

Te arii manifesteejas taa simetrija, kuru tu meegjini uzkonstrueet ar metafiziskaam smadzenju fizkultuuras nodarbiibaam!

Kristietiibas pilniiba ir Kristuu, nevis tikai greeka netaisniibaa!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 15:07:15
Mulders
Bet proitams ka nee...
Tad kur problēmas uztaisīt sistēmu, kas to netaisnību novērš visiem, tipa kā hinduistu sistēmā?

Kristus naak un sho netaisniibu kompensee, ar preteeju "netaisniibu"
Neder, jo netaisnība attiecas uz pilnīgi visiem, bet kompensācija ne uz visiem.

kā ar viena cilvēka nepaklausību neskaitāmi kļuvuši grēcinieki, tāpat ar viena cilvēka paklausību neskaitāmi kļūs taisnoti.
demagoģiska frāze. Neskaitāmi, pirmajā gadījumā = "absolūti visi 100%", bet otrajā "ne visi, <100%". Bet izklausās, it kā būtu viss kārtībā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 15:11:20
Tad kur problēmas uztaisīt sistēmu, kas to netaisnību novērš visiem, tipa kā hinduistu sistēmā?

Probleema ir greeks... kas ietekmee arii gribu!
Cilveeki negrib! Arii Hinduismaa nevar sasniegt nirvaanu, ja negrib!

Neder, jo netaisnība attiecas uz pilnīgi visiem, bet kompensācija ne uz visiem.
Nee... visiem... pat tev? Gribi sho kompensaaciju?

demagoģiska frāze. Neskaitāmi, pirmajā gadījumā = "absolūti visi 100%", bet otrajā "ne visi, <100%". Bet izklausās, it kā būtu viss kārtībā.
Nepareizi... 100% buus tad kad saskatiisi pirmos ar otrajiem
Pirmaa fraaze attiecaas uz x bet otraa uz y, kur x un y >> 0 taas ir divas dazhaadas kopas!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 15:15:02
Mulders
Arii Hinduismaa nevar sasniegt nirvaanu, ja negrib!
Nu bet par to ir daudzas dzīves un iebūvēts kompass, jeb likums "tiecies pēc laimes".

Nee... visiem... pat tev? Gribi sho kompensaaciju?
A kādam prasīja "gribi šo bojājumu"?

taas ir divas dazhaadas kopas!
uhu, bet izklausās, it kā būtu viss godīgi, abos gadījumos ir lietots viens nosaukums "neskaitāmi". Patiesībā vieni ir mazāk nekā otri.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 15:31:46
Nu bet par to ir daudzas dzīves un iebūvēts kompass, jeb likums "tiecies pēc laimes".

Tb ja negrib, tad gribees?
A kaada shkjirba vai negrib vienu dienu, 70 gadus vai 700 gadus? Tb Hinduisms savu kaarti liek uz to, ka kaadam apniks negribeet Nirvaanu?

A kādam prasīja "gribi šo bojājumu"?
Neprasiija!
Bet vot tagad... gribi lai tevi salabo vai tev apmierina taa kaa ir?

Redzi atbildeet nevari, jo atbildi mees abi zinaam - negribi tu salaboties... a tu taads neesi vieniigais... vot ij atbilde tavai netaisniibai! Nevaino sisteemu vai Dievu, Dies dod kompensaaciju... pietam nenjemot veeraa, ka tu pats no sevis esi meeslus sastraadaajsi pietiekoshi ka bez visa Aadama un Ievas tev peec pilnas programmas atbildiiba pienaakaas... A tu viizdeguniigi... taa kaa man to ko neprasiiju pieshkjiira, tad tagad skuju es no taa atteikshos!

Nu bet tach, ja tev tavu bojaajumu ieshkjieba tev NEPRASOT... tad hulji tu pie taa turies? Tad jau sanaak, ka tu GRIBI shos bojaajumus, jo atteikties no tiem negribi! Kur logjika?

uhu, bet izklausās, it kā būtu viss godīgi, abos gadījumos ir lietots viens nosaukums "neskaitāmi". Patiesībā vieni ir mazāk nekā otri.
Un?
Nu vot tu vari teixim atteikties no taa ko tev ieshkjieba neprasot, un sanjemt kaut ko, ko tev piedaavaa godiigi - paprasot! Un sho skaitli paliidzinaat!

Ilji kaa...
Tu uzskati, ka ir netaisniigi cilveekam ieshkjiebt vainu... bet ja vinjam netaisniigi tagad ieshkjiebtu pestiishanu neprasot... tad tas buutu taisniigi?
Nee nu vot tu gribeetu taa... ?

Kaa tu gribi lai Dievs kompensee sho netaisniibu, kuru tu neesi pelniijis? Vinjsh tev nepelniiti piedaavaa atjaunot saakotneejo staavokli... pietam PAJAUTAAJOT tavu atljauju... tieshi tas ko tu gribeetu... Tu gribeetu, lai visu ko tev ieskhiebj, tam prasa atljaujU! Luuk tev jautaajums - vai tu to gribi? Jaa nee?

Jo pagaidaam izklausaas, ka tu par tik daargu turi tieshi to, pret ko iebilsti... bet to par ko iestaajies, kad reaali to tev piedaavaa tu noraidi!

Un tad briinies, ka Ljaunums ir irracionaals... nu vot man arii tava riiciiba shkjiet irracionaala... hotj ubei nesaprotu tevi... bet nu labi... ar varu tev to ieskhjiebt nevar, tas ir netaisniigi... prasiit tev atljauju arii izraadaas nedriixt? Tad ko tu gribi?
Lai tevi atstaaj vienu pashu savaa valjaa... nu pacieties... veel paardesmit gadus un tad atstaas... Pagaidaam Dievs aciimredzot uzskata par savu pienaakumu veel tevi pamociit ar " Nu... a tagad gribi... " jautaajumu! Ja konsekventi un stipri tureesies pie savas paarlieciibas - vinjsh respektees to un lix tevi mieraa... toch toch kaa tu gribi! Jautaajums, vai tu tieshaam GRIBI pats savu veelmju sekas... ??? Tu taas maz vispaar apzinies?
izlog.S.R [95.68.33.16]
# Iesūtīts: 2009.10.23 15:49:58
EzītisMiglā
Vai Rakstos tas ir teikts, ka tās mocības būs pašmocības, nevis ka "tie tiks mocīti"?
tur būs trīcēšana un zobu klabēšana. un tie tiks iemesti uguns jūrā - tā būs otrā nāve, mūžīgā pazušana. ja tevi ļoti interesē elles uzbūve, varu aizsūtīt Tev CD formātā kādas kristietes liecību, viņa to esot redzējusi. varu pavaicāt teologiem, kā viņi uz to(elli) skatās.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 16:00:02
Mulders
A kaada shkjirba vai negrib vienu dienu, 70 gadus vai 700 gadus? Tb Hinduisms savu kaarti liek uz to, ka kaadam apniks negribeet Nirvaanu?
Ne gluži apniks, bet nejutīsies laimīgs. Apnikums ir tikai viena iespēja, vēl ir bēdas, sāpes, u.c.

Neprasiija!
Nu, tātad nav godīgi, jo bojājumu saņem visi, gribi vai negribi, bet labojumus visi nesaņem.

negribi tu salaboties
Vispār, gribu salaboties, bet neticu, ka tava sistēma to nodrošina, vai, pareizāk, ka tu un varbūt vispār jūs to esat pareizi sapratuši. Kaut kā jūs nemaz nemulsina, ka kāds mūžīgi cieš, jūs fokusējaties tikai uz sevi pašu.

pietam nenjemot veeraa, ka tu pats no sevis esi meeslus sastraadaajsi pietiekoshi ka bez visa Aadama un Ievas tev peec pilnas programmas atbildiiba pienaakaas...
Tad programma tāda dīvaina, prasa no kaķiem lidošanu. Vai, pareizāk, atbildība ta pienākas, bet kāpēc tad uzreiz mūžīga elle?

Kur logjika?
Loģika jau tur, ka neticu tai tavai sistēmai, tur ir robi un caurumi, kā arī citās sistēmās, ja kas.

Tu uzskati, ka ir netaisniigi cilveekam ieshkjiebt vainu... bet ja vinjam netaisniigi tagad ieshkjiebtu pestiishanu neprasot... tad tas buutu taisniigi?
Taisnīgāk nekā nedot. Bet vispār jau viss netaisnīgi no paša sākuma.

Nee nu vot tu gribeetu taa... ?
Jā, tajā sistēmā tas būtu labāk.

Vinjsh tev nepelniiti piedaavaa atjaunot saakotneejo staavokli...
Kāpēc nepelnīti? Es neesmu vainīgs, ka tāds piedzimu, vainīgs būtībā ir sistēmas Autors.

Tu gribeetu, lai visu ko tev ieskhiebj, tam prasa atljaujU! Luuk tev jautaajums - vai tu to gribi? Jaa nee?
Vispār, šitas saucās brīvā griba.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 16:00:42
izlog.S.R [95.68.33.16]
tie tiks iemesti uguns jūrā
Jā, tiks iemesti, nevis paši sevi iemetīs.
parasta govs:))
# Labojis parasta govs:)): 2009.10.23 16:03:44
EzītisMiglā
cilvēks grib būt gudrāks par Dievu. tā ir lepnība. un tas ir nāves grēks.
vienīgais, ko es varu ieteikt, stāsti to visu Dievam, varbūt Viņš tev atbildēs.
tiks iemesti.
zināju ka piesiesies šim. varbūt neveikls tulkojums, bet varbūt tiešām tiks iemesti. nu, ne jau par labiem darbiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 112 , pavisam kopa bijuši: 11132