atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Izvēles brīvība Nr.2
Brīvā meža govs!
Iesūtīts: 2009.10.22 09:17:13
atvainojos visiem, kuri bija iesaistījušies diskusijā nr.1. bet man tās attīstība(pareizāk teikt, nobīde no tēmas) šķita vedam prom no GJ, tādēļ to klapēju ciet.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 16:39:59
Uldis
cilvēks pats ar saviem spēkiem nemeklē Dievu, netic Kristus Evaņģēlijam un tāpēc neatgriežas no saviem grēkiem. Grēcinieka atgriešanos veic Svētais Gars, kā līdzekli lietodams Dieva vārda sludināšanu un uzklausīšanu.
Tad jāprasa, kāpēc Svētais Gars neatgriež visus.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.10.23 16:41:01
Ctulhu

Protams, ka nav roboti. TE būtu nepieciešams plašāks izkāsts, kas aizņemtu daudz varā laika un enerģijas. Bet vispār jautājums ir interesants, uz kuru ir atbildes.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.10.23 16:45:48
EzītisMiglā

kāpēc Svētais Gars neatgriež visus - a to tu uzprasi Svētajam Garam, tas ir, palasi Bībeli!
Uldis
# Labojis Uldis: 2009.10.23 16:47:10
Ctulhu

Piedodiet, zēni! Man pašlaik nav laika.

Sākumam der palasīt vai nu Konkordijas Formulas Pilnīgo Deklarāciju vai arī Kopsavilkumu (Epitome).
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 17:05:38
Nē. Piemēram, skolēnu es nesauktu par defektīvu. Nepilnīgs vēl nenozīmē ka defektīvs.

A sevi?

Nu bet tas tak labāk nekā būt noslīkušam, jeb mūžīgi slīkt!


Nu tad kaapeec tu suudzies, ka daudzi nevis atmahaajas, ka maacaas peldeet, laigan sliixt, bet gan glaabjas!

Taapeec glaabeejs uzmaniigi pajautaa - a tevi glaabt - nu tu atbildi - nee pac maacos... nu glaabeejs gan redz, ka tu sliixti, bet nu labi... ja jau maacies, tad maacies! Karogs tev rokaa! To jau Kristus teica - veseliem aarsta nevajag - kaameer nesaproti, ka sliixti, tikmeer protams, izglaabt tevi nevar. Tachu nezakmdeelj breec, ka netaisniiba tev nodariita! Kaut kaa putrojies tu!

Vai tad vecums nosaka kvalitāti? Piem, šamanisms ir vēl kudī vecāks!

Nu bet tas noziimee, ka sisteema nav MANA! Ne jau es to izdomaaju! Es to pienjeemu... taapat kaa fiziku un mateni!

Ā, tu zini kopējo dvēseļu skaitu?
Un dvēseles tak nāk jaunas klāt.

Nu tak... ja peec muuzhiibas joprojaam shamaas veel nav pilniigas... nu ij 2 kapeiki veerta nav taada sisteema kur pat peec muuzhiibas kaa ir defektiivas dveeseles taa ir... tak kaada raznjica cik shamaas...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 17:08:16
Vareetu padomaat, ka neesam lasiijusi. Atbilzju tur nav.

IR!

"Jeruzāleme, Jeruzāleme, tu, kas nokauj praviešus un akmeņiem nomētā tos, kas pie tevis sūtīti, cik reižu Es esmu gribējis tavus bērnus pulcināt ap Sevi, kā vista pulcina zem spārniem savus cālīšus, bet jūs negribējāt . "

Tieshi tas ko es te teicu...

Eziitis pat klusinjaam izteica, ka it kaa jau gribeetu BET... netic, nedariis un vispaar... atshujies! Nu vismaz tik daudz ir no sevis speejiigs izspiest, ka gribeetu gan tikt valjaa no netaisniibas... bet veel tomeer tas greeks vinju kontrolee, un vinjsh pagaidaam nespeej veersties pie Kristus peec paliidziiabs... ljauj lai vinju dancina shis defekts...

Ctulhu, cik sapratu, jau ir reiz griezies pie Kristus... nu un efektu redzam... Ctulhu ir stipri pietuvojies Debesu Valstiibai...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 17:13:10
Mulders
A sevi?
Nu, tas no sistēmas atkarīgs, vai tas ir defekts vai nepilnība. Es zinu, ka man ir daudz vēl jāmācās.

nu glaabeejs gan redz, ka tu sliixti, bet nu labi... ja jau maacies, tad maacies!
Glābējs, kas redz lietas, kādas tās patiesībā ir, redz arī, ka es slīkstu ilūzijās, un izglābj mani pret manis paša gribu.

Nu tak... ja peec muuzhiibas joprojaam shamaas veel nav pilniigas...
Par ko tad nav? Pilnīgās jau pirmajās klasēs vairs nemācās, tādas te nav. Ja nu tikai kā skolotāji vai palīgi kādreiz atnāk.

nu ij 2 kapeiki veerta nav taada sisteema kur pat peec muuzhiibas kaa ir defektiivas dveeseles taa ir...
Tevi satrauc tas, ka vienmēr ir bērni, kas iet skolā, un tapēc skola ir mūžīga?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 17:20:53
Nu, tas no sistēmas atkarīgs, vai tas ir defekts vai nepilnība. Es zinu, ka man ir daudz vēl jāmācās.


A bez sisteemas? Kaads tev chujs? Esi pati pilniiba? Jeb nepilniigs esi?

Glābējs, kas redz lietas, kādas tās patiesībā ir, redz arī, ka es slīkstu ilūzijās, un izglābj mani pret manis paša gribu.
Vinsh tev saka... tu sliixti! Tu saki - atshujies... es maacos peldeet! Nu... glaabj jau shamais tevi... velk tevi uz shejieni un neljauj man straadaat, bet spiezh tev atbildes rakstiit 1000 un vienu reizi vienu un to pashu! Gan jau ka zin ko dara... buus jautri kad tu atgrieziisies!

Par ko tad nav? Pilnīgās jau pirmajās klasēs vairs nemācās, tādas te nav. Ja nu tikai kā skolotāji vai palīgi kādreiz atnāk.
Nee runa iet par to, ka mums uz sejas ir 7miljardi dveeseles, kuras existee jakobi veselu muuzhiibu, a tomeer pilniibu nav sasniegushas... Muuzhiigaas regresijas probleema Sisteema kaut kaada kliba jums... Muuseejie pilniibu sasniedz paardesmit gados, jeb nu labi paaris tuukstoshos gadu, ja ieskaita shamo chucheeshanu gaidot paradiizi!

Tevi satrauc tas, ka vienmēr ir bērni, kas iet skolā, un tapēc skola ir mūžīga?
Mhm... kaapee skola taada hrenova, ka beernus kas jau muuzhiibu seezh 1 klasee neko nav iemaaciijusi! Ko shie taadi bremzes?
Uldis
# Iesūtīts: 2009.10.23 17:24:04
Ctulhu

Man te viens darbiņš jāpadara, kas prasa mazliet laiku. Pa starpai var arī arī ar jums pakomunicēt.

meegini iespeeju robezaas to noformuleet iisi - daudzos jautājumos, kur tiek apspriestas garīgās lietas, nav iespējams definēt robežās no A -Z. Tad jau es būtu lielāks par Dievu. Mūsu definīcijas ir vairāk aprakstošas. DEfinīciju par Dievu es vispār nevaru dot. Ja es iedomājos, ka esmu devis Dieva definīciju, tad tas vairs nav Dievs, bet elks, un tad es pārkāpju 1. bausli.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 17:24:51
Mulders
Jeb nepilniigs esi?
Es tak teicu, ka man vēl daudz jāmācās.

Nu... glaabj jau shamais tevi... velk tevi uz shejieni
bet ja šis nepaspēs?

7miljardi dveeseles, kuras existee jakobi veselu muuzhiibu
Nē, tās rodās. Vispār, tas laikam nav hinduismā (ja nu tikai "viss ir Viens" variantā), bet maiklņūtonismā un līdzīgās mācībās.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 17:27:53
Es tak teicu, ka man vēl daudz jāmācās.

Nu taatad nepilniigs... taatad attieciibaa pret pilniibu - defektiivs Nu q.e.d. Probleema taada, ka tu nespeej to atziit... pateikt, jaa esmu greecigis, nepilniigs, defektiivs! Tu meegjini iesmugleet pats sev, ka iisteniibaa jau tu esi pati pilniiba... tik bezmazvai piemirsis kur zekjes izkaari! Nu vot... kaameer realitaati pats par sevi neapzinies, tu nevari sevi uzlabot Jo ko tad tu maacies... buut labaaks... jeb kaa pasham sevi piechakareet un buut lepnam ka bixees churaa?

bet ja šis nepaspēs?
Vinjam visa muuzhiiba prieskhaa... tev nee. Taakaa... tas jau tavaas interesees paspeet! Beidz pretoties!

Nē, tās rodās. Vispār, tas laikam nav hinduismā (ja nu tikai "viss ir Viens" variantā), bet maiklņūtonismā un līdzīgās mācībās.
Nu labi... rodaas nepilniigas... defektiivas! Ok Lai buutu! Vispaar shitais offtops!
Uldis
# Iesūtīts: 2009.10.23 17:30:43
Ctulhu

Bez tam uz dažiem izteikumiem ir nopietni jāpārdomā katrs vārds. Es tam pievēršu lielu nozīmi. Nekad nerunāju no izjūtām vai "kā man liekas". Bieži vien ir jāieskatās labās grāmatās, lai paŗbaudītu dažas lietas, kuras varbūt ir piemirsušās. Jautājumos par izvēles brīvību / nebrīvību es varbūt esmu vairāk iedziļinājies nekā citi. Tomēr ne tik daudz, lai varētu ļoti pārliecinoši uz tiem atbildēt. To gan varu pateikt droši - šī mācība ir ļoti svarīga mūsu ticībai. Ja kāds ir apbruņots ar šo mācību, tāds spēs atšķirt "pelavas no graudiem".
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 17:31:45
Mulders
taatad attieciibaa pret pilniibu - defektiivs
Nē, neizaudzis. Defektīvs, tas tāds lamuvārds. Tad jau zīdaiņi arī ir defektīvi. Patiesībā, par defektīviem var saukt invalīdus, un tad arī tas nebūs smuki, kaut ar patiesība.

greecigis, nepilniigs, defektiivs!
šie nav sinonīmi

Jo ko tad tu maacies... buut labaaks...
Es nezinu, kur mācīties un kā. Ir ļoti maz, ko es varu darīt, kaut ko jau cenšos.

Nu labi... rodaas nepilniigas... defektiivas! Ok Lai buutu! Vispaar shitais offtops!

Ne gluži offtops, jo varam aizrunāties atkal līdz skolām un tur izvēles brīvība atkal parādās, jau augstākā līmenī. To mēs vienreiz smilšukastē apspriedām.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 17:37:46
Nē, neizaudzis. Defektīvs, tas tāds lamuvārds. Tad jau zīdaiņi arī ir defektīvi. Patiesībā, par defektīviem var saukt invalīdus, un tad arī tas nebūs smuki, kaut ar patiesība.


Da veezis ir veezis neatkariigi cik smukos vaardos un kaadaa kraasaa tu to nosauc. Staastot, ka tas taa... mazs siikums... tas nevienu neaarstee!

šie nav sinonīmi
IR

Es nezinu, kur mācīties un kā. Ir ļoti maz, ko es varu darīt, kaut ko jau cenšos.
Bet paliidzeet citiem neljausi?

Ne gluži offtops, jo varam aizrunāties atkal līdz skolām un tur izvēles brīvība atkal parādās, jau augstākā līmenī. To mēs vienreiz smilšukastē apspriedām.
Kas noveda pie blame the victim! Tu to esi izveeleejies, lai arii pac nedz aceries, nedz apzinies Sorre... does not buy it!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 17:42:00
Mulders
Da veezis ir veezis neatkariigi cik
Nu bet zīdaini nosaukt par defektu, tas tā normāli?

Bet paliidzeet citiem neljausi?
Tb, lai citi man palīdz?

Kas noveda pie blame the victim!
Nē, varam turpināt, tikai ne šeit, bet citā tēmā.

Sorre... does not buy it!
Vienkārši nepatīk, ja?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 17:45:53
Nu bet zīdaini nosaukt par defektu, tas tā normāli?
A ja nenosauksi, tad shamais mazaak buus defektiivs?
Pirmais kas jaadara, lai salaapiitu defektu, jaapzinaas ka tas IR! Kaameer tu staigaa ap defektu kaa ap karstu kartupeli, no seerijas... kaa to politkorektaak nosaukt, tikmeer jau tas nepazudiis... nav mums shai gadiijumaa Budisms... ka pietiek paseedeet upes malaa un sagaidiit ka viss pac atrisinaasies.

VOt nodarbojaas Amerika ar politkorektumu... tur no seerijas "Vertikaali Izaicinaats" etc. Tikai lai resnie justos labaak... Da nejuutaas shie labaak... kaa ir resni taa ir resni un sabendee sev veseliibu! Lietas jaanosauc iistajos vaardos, lai taas vareetu labot! Kaameer tu stulbumu sauc par "savaadaaku domaashanu" tikmeer tu lej uudeni uz stulbenju dzirnavaam!

Cilveeki ir iedomaajushies ka vinji ar SAVU Vaardu var realitaati kaut kaa ietekmeet... da tu vari saukt to veezi kaa gribi, shamais BUUS un paliks veezis, neatkariigi vai tas ir beernam vai vechukam!

Tb, lai citi man palīdz?
Jaa!

Vienkārši nepatīk, ja?
Protams ka nepatiik... Kaapee lai man tas patiktu?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 17:52:21
Mulders
Vai zīdainim tiešām ir defekti? Pirmoreiz dzirdu!

Pirmais kas jaadara, lai salaapiitu defektu, jaapzinaas ka tas IR!
Kā lāpa zīdaiņa defektu? Vienkārši gaida, kamēr šis izaugs! Vai tā kādā lāpīšana?

Budisms... ka pietiek paseedeet upes malaa un sagaidiit ka viss pac atrisinaasies.

Tā būtu budisma karikatūra

Jaa!
A, nu palīgu jau būtu ka biezs, bet visi dažādāki, tā ka te nekas nemanās.

Protams ka nepatiik... Kaapee lai man tas patiktu?
offtops,.
Gotiņa
# Labojis Gotiņa: 2009.10.29 15:08:48
kaa jau tas biezji notiek, visas atbildes uz jautaajumiem ir tepat deguna galaa. luuk citaats no RKB katehisma-briiviba ir speeja, kas saknjojas cilveeka praataa un gribaa, speeja riikoties vai nee, dariit tovai citu.
sv. Irenejs- cilveeks ir radiits briivs un ir savas riciibas noteiceejs, cilveeks ir apveltiits ar sapraatu un tadeel ir liidziigs Dievam.

ja kaadam ir interese parto, kas veel tur irteikts - lasiit Tresjo dalju, tresjo artikulu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.29 15:19:35
Gotinja tur jau tas prikols, ka RKB aciis gan pestiits gan nepestiits cilveeks ir vienaadi briivs savaa gribaa... kas noteikti nav peec Rakstu patiesiibas! Bet jaapaarlasa Irenejs, kur shamais to saka, jaaiemet acs kontextaa!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.29 17:54:45
Pag tad es esmu vairaak vai mazaak tendeets/ determineets/ predestineets griezt veceniites nekaa tie pestiitie?

Griezt veceniites jau nav vieniigais greeks... Tev, piemeeram, ir probleemas vairaak ar 4o bausli - kur runa iet par autoritaateem!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 76 , pavisam kopa bijuši: 36260