atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Grēksūdze?
Aivars
Iesūtīts: 2009.10.21 22:28:19
Uzzināju, ka ir šāda mājas lapa : http://www.greksudze.lv/lv/sakum_lapa
Ko forumisti saka par šāda veida pasākumu?
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.21 22:28:44
Kādi viedokļi?
ggggggg [80.233.239.238]
# Iesūtīts: 2009.10.21 22:36:27
Brīva vieta, Jūsu, reklāmai - tas iespārdīja. Man būtu grūti anonīmi sūdzēt grēkus, tas tikpat kā izkliegt vējā, un pie tam nebibliski.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.21 22:40:00
ggggggg [80.233.239.238]
Mani laikam vēl vairāk uzjautrināja/apbēdināja `ātrā meklēšana`. Radīja iespaidu par perversu `lūriķu` pasākumu.
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.10.21 22:42:40
Lai tik sūdz. Ja šis pasākums kādam palīdz sūdzēt grēkus - uz priekšu neko sliktu tur neredzu...
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.10.21 22:43:13
sviesc
Чудо Домовой
# Iesūtīts: 2009.10.21 23:02:56
jūs tā kā gaidāt , ka es tur pastāstīšu par RD?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.21 23:09:44
Nu "grēksūdze" jau nav exkluzīvs Kristiešu jēdziens manuprāt... tam ir plašs semantiskais spektrs, tā kā... lai jau cilvēki izkliedz!

BTW piedāvāju biznesa ideju par velti - lamu telefons - tb iespēja ikvienam cilvēkam piezvanīt un otrā galā esošo cilvēku izlamāt un uz viņu izgāzt dusmas par valsti, ekonomiku, kaimiņu vai sievu!
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.22 01:39:18
Labi ir tas, ka liek domāt par saviem grēkiem; liek saprast, ka grēki ir jāizsūdz. Slikti ir tas, ka nav skaidrs, kam grēki tiek sūdzēti, un nav skaidrs, vai tie tiks piedoti.
mārrutku vilks
# Iesūtīts: 2009.10.22 08:16:07
Mani izbrīnīja "balsošanas sistēma". Par ko gan būtu jābalso?
Tādā ziņā tas izskatās pēc uzjautrināšanās.

No otras puses - ir labi, ja ir vieta, kur cilvēki var anonīmi pastāstīt, kas viņus nospiež.
(*;*) [87.110.41.145]
# Iesūtīts: 2009.10.22 09:32:25
Чудо Домовой jūs tā kā gaidāt , ka es tur pastāstīšu par RD? "Tu to teici! Ko tu dari, to dari drīz!" (c) Jaunā Derība
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.22 09:33:01
Mulders
lamu telefons

laba ideja- amerikā varētu aiziet. tur pat ir pakalpojums, ka kāds cits tavā vietā atšuj tavu draudzeni/draugu, ja pašam to ir grūti izdarīt
danar
# Iesūtīts: 2009.10.22 10:00:06
Nu,man personigi ir svarīgi,ja pasaka,ka man mani grēki tiek piedoti.Un greks jau nav nekas tāds ko gribetos publiskot,drizak jau kauns par to un gribas,lai pec iespejas mazak cilveki to zina.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.22 10:20:20
Nu ja. Grēksūdze tomēr saistās ar kristietības vēsti par grēku piedošanu. Bez tās sanāk tikai `samaitāto meiteņu un slikto puišu sarunas`. Otra lieta, ka atšķirībā no dažu senilu `dvēseles spoguļu` urķēšanās tādās niansēs, kas tikai rada neveselīgu interesi par vēl neizmēģinātiem grēkiem, šodien pie pastorālās padomdošanas tiek mācīts, ka grēksūdzes uzklausītājam vēlams piebremzēt grēksūdzētāja krāšņos runas plūdus, ja tas aizraujas ar detaļu izgaršošanu, jo tas tikai var kaitēt kā vienam tā otram.
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.22 10:28:50
tā lapa tikko mani aizveda uz vēl lielāku grēku, jeb arī es tur kaut ko nepareizi piespiedu?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.22 10:29:11
Jēzus ir izpircis pagātnes, tagadnes un nākotnes grēkus. Grēksūdze pirmajā reizē pieņemot Jēzus izpirkšanas upuri un saņemot jaunpiedzimšanu no augšienes nostāda tevi uz glābšanas un atbrīvošanas ceļa. Pārējo dzīves daļu tu mācies un centies dzīvot svētu dzīvi, cīnīdamies pret grēku, un ja tu sagrēko ( kas notiek diezgan regulāri), tad nožēlojot to tu izlabo savu dzīvi, bet Jēzus un Dieva attieksme pret tevi nemainās ne mirkli. Tā ir nemainīgi mīloša un piedodoša vai tu sagrēko vai nē, jo Dievs vienu reizi ar vienu upuri ir izpircis tevi no pilnīgi visiem grēkiem, un savu attieksmi nekad nemaina un nemainīs. Tavs grēks, ja tu grēko un nespēj to uzvarēt Jēzū mainīs tavu attieksmi pret Dievu un mainīs ( izpostīs) tevi pašu, bet Dievs ir vienmēr tavā pusē un ir tas, kas palīdz , glābj un atbalsta tevi. Tad ( ja grēko) tava attiekmse var nonākt punktā, kur tu esi savu sirdi apcietinājis līdz tādai pakāpei, ka vairāk vai mazāk apzināti esi novērsies no Dieva un tas ļoti nopietni kaitē tev pašam. Bet evaņģēlija vēsts ir tā, ka Dievs nekad nemaina un nemainīs savu attieksmi no savas puses, tas nozīmē, ka tev ir vērts saprast to, un atsaukties Viņa neizmērojamajai mīlestībai, un kalpot Viņam.
erafencing [113.23.54.231]
# Iesūtīts: 2023.09.14 06:41:36
Dievs jau ir samaksājis cenu par tavu izpirkšanu no visiem taviem grēkiem ar vienu upuri, un Viņš nav un nemainīs savas domas par to, cik ļoti Viņš tevi mīl un piedod. Ja jūs grēkojat un neatradāt uzvaru Jēzū, jūsu grēks mainīs jūsu skatījumu uz Dievu un liks jums mainīt (iznīcināt) sevi, bet Dievs ir jūsu pusē un būs tas, kas jums palīdzēs, glābs un atbalstīs. vienalga ko. breakout game

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 59 , pavisam kopa bijuši: 4872