atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Dievs nav tas, kas pieļauj slimības, bēdas un sūta pārbaudījumus manā dzīvē! Viņš ir tas, kas palīdz, glābj un atbrīvo no tā!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.11 13:11:52
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:14:11
masiks [212.93.96.2] JĀ, tieši tā, Dievs sev uzliktos ierobežojumus ievēro PILNĪBĀ!

Ps. 89:35 Savu derību Es nepadarīšu par neesošu, nedz grozīšu to, kas nācis pār manām lūpām.

4. Moz. 23:19 Dievs nav cilvēks, kas melotu, nedz cilvēka bērns, ka Viņam kaut kas būtu jānožēlo. Vai Viņš ko teiktu un nedarītu, vai Viņš ko sacītu un tas nekļūtu īstenība?

Ebr. 6:18 lai šīs divas negrozāmās lietas, un Dievam taču nebija iespējams melot, būtu par stipru paskubinājumu mums, kas esam meklējuši glābiņu, satverot gaidāmo cerību.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:15:46
Svētais
paldies, es lasu Bībeli un vienmēr uzsveru, to ir jālasa Visu. ir samērā nedroša tāda pantu raustīšana savu ideju pamatošanai. arī pār vissvētāko cilvēku var nākt lielas nelaimes, slimības, un ne tādēļ ka viņš ir atkritis no Dieva vai nav izvēlējies svētību. Jēzus Kristus mums nav solījis ceļu uz Patiesību, kopā ar Patiesību rozēm un cepešiem kaisītu. tas vairāk izklausās pēc lablkājības evaņģēlija. bet tas, ka Dievs mūs ļoti mīl un par mums rūpējās, tas jau droši vien mums visiem sen ir skaidrs.

klausies, kad Tu pēdējoreiz slimoji? un kā tu to izskaidro?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:16:33
masiks [212.93.96.2] Kāpēc spējīgs? Tad jau nav spējīgs, ja pats sevi ierobežojis? Jā, spējīgs tāpēc, ka pats ar savu spēju ir uzlicis sev šo ierobežojumu, un nespējīgs tāpēc, ka nav tiesīgs pārkāpt pats sevis teikto!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:27:39
S.R... Slimībām ir vairāki iemesli, taču Jēzus ir atpircis mani no slimībām! Un tāpēc man nav vairs jāslimo un jāpieņem tas kā norma manā dzīvē!

Es slimoju apmēram gadu atpakaļ, unlai gan tas neizklausās diezko diži, tomēr šo pēdējo gadu es staigāju dievišķā veselībā, jo stājos pretim slimībai. Salīdzinoši agrāk katras divas ned``eļas mocijos ar galvassāpem, sliktu pašsajūtu utml.

Es nesaku, ka slimības man neuzbrūk, tās uzbrūk kā ikvienam cilvēkam, bet es stājos tām pretim, jo Jēzus ir izpircis mani no slimībām!

Slimības var būt dabīgas, ja pārkāp dabiskos likumus. Slimības var būt velna uzsūtītas, ko pamato Jēzus evaņģēlijos:

Ap. d. 10:38 ka Dievs ar Svēto Garu un spēku svaidījis nacarieti Jēzu, kas gājis apkārt, labu darīdams un dziedinādams visus velna nomāktos, jo Dievs bija ar Viņu.

Lūk. 13:16 Un šo sievu, Ābrahāma meitu, kuru sātans turējis saistītu astoņpadsmit gadus, nebūtu brīv atraisīt sabata dienā no viņas saitēm?"

Var iegūt traumas, cilvēku kļūdu rezultātā ( nepārdomātas rīcības), un tāpēc, ka pasaule ir grēkā kritusi tā ir grimusi ļaunumā, un tiek izjaukti dažādi procesi parādās vīrusi, un slim`;ibas un kaites, BET tām var visām nostāties pretim ar Jēzus izpirkuma maksu , ko Viņš ir paveicis!

Jes. 53:5 Viņš bija ievainots mūsu pārkāpumu dēļ un mūsu grēku dēļ satriekts. Mūsu sods bija uzlikts viņam mums par atpestīšanu, ar viņa brūcēm mēs esam dziedināti.

Mat. 8:17 ka piepildītos Jesajas vārdi, kas saka: Viņš uzņēmās mūsu vājības un nesa mūsu sērgas.-


1. Pēt. 2:24 Viņš uznesa mūsu grēkus Savā miesā pie staba, lai mēs, grēkiem miruši, dzīvotu taisnībai; ar Viņa brūcēm jūs esat dziedināti.



S.R...
# Labojis S.R...: 2009.09.17 10:27:58
Svētais
godīgi sakot, lasot tavus komentus rodas slikts iespaids, apmēram tāds kā par cirvi. bet es negribētu tevi sarūgtināt. Dievs mīl visus.
vienīgais, ko es vēl gribētu uzsvērt, Dievs nav Likumu bet Mīlestības Dievs. un ja Viņš vēlēsies, tad neko nemelojot vai pārkāpjot var radīt visu pilnīgi citādu un labu. neiesprosto Dievu savā šaurībā.
bet kamēr mēs esam tur, kur esam Dieva pilnīgā Atklāsme ir Jēzus Kristus.
lielāku uzsvaru vajadzētu likt uz gara un nevis miesas veselību. bet ja Tu esi saņēmis šādu atklāsmi, ka mūžam vari staigāt vesels, lai Dievs tevi svētī!
ja drīkst, vēl viens jautājums - kāpēc kristiešiem dzimst neveseli bērni? un kur ir kritērijs - vesels, nevesels? ar iesnām bet bez klepus ir vesels? vai tomēr slims un velna apsēsts?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:40:11
Ir tāds labs salīdzinājums ar mākslinieku, kas sevi ierobežo caur materiāla izvēli, t.i., gleznotājs zīmē plaknē, tēlnieks savukārt nespēj attēlot runu, rakstniekam savi ierobežojumi, mūzikim savi utt.
Protams, ka Dievs sevi ierobežo jau ar Radīšanas brīdi. Protams, ka tēlnieks pieļauj, ka viņa skulptūrai kāds varētu nolauzt galvu, bet tā nav viņa vēlēšanās, lai tas tā notiktu. Varbūt Dieva `pieļaušana` ir līdzīga.
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:42:20
Faktiski jau jautājums ir praktiskas dabas. Kad man, piemēram, uzkrīt ķieģelis uz galvas, vai ir pareizāk vainot tajā Dievu, vai pateikties par to Dievam, vai neuztraukties par Dievu un vilkties labāk uz slimnīcu?
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.09.17 10:43:38
incognito
kad man uz galvas uzkrīt ķieģelis es saku paldies Dievam ka neuzkrita visa māja.
vilks
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:45:07
masiks [212.93.96.2]
piemēram - ebola vīruss? Ja?
tev tāds ir?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:45:58
S.R... Es zinu , ka Dievs mani un tevi mīl, paldies par atgādinājumu! Dievs patiešām ir mīlestība! Un svarīgākais ir personiskas attiecības ar Viņu jaunajā derībā, un tās nav likumi un noteikumi , kuri jāievēro, lai izpelnītos Dieva labvēlību! Es neiesprostoju Dievu, es atklāju Viņu tev ( ja spēju) tā, kā Viņš Sevi ir atklājis Savā Vārdā! Kristiešiem dzimst neveseli bērni, jo šī pasaule ir grēkā kritusi un tas var notikt! Es nenoliedzu. Bet , ko es apgalvoju ir tas, ka Dievs ir izpircis manas slimības un man nav vairs jāslimo, es vairs tam neticu. es stājos pretim slimībām, ja tās man uzbrūk, tajā skaitā klepum un iesnām, visniecīgākajām! Protams, ka tu vari visu mūžu slimot un tāpat nokļūt debesīs, ja Jēzus ir tavs Kungs un Glābējs, un šajā aspektā ir svarīgi/gāk kas notiek ar tavu dvēseli un garu. Bet Jēzus ir izpircis mūs no slimībām, tas atklāts ir Viņā Vārdā un Viņa rīcībā kādu Viņš veica pret slimībām. Jēzus visus dziedināja , kas nāca pie Viņa, un nevienu nenoraidīja. Reiz daži nesaņēma dziedināšanu viņu neticības dēļ. Bet Jēzus nekad nevienam nav uzlicis nevienu slimību, un Jēzus ir perfekts Dieva Tēva atspulgs un vienmēr dara to , ko Tēvu redz darām!

Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:47:52
masiks [212.93.96.2] Tur jau ir tā nozīme, ka spējīgs un nedara, jo pats sev to ir aizliedzis!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:51:03
incognito Ja ar tevi kaut kas tāds atgadās, tad rīkojies pēc savas ticības. Ja tev ir jādodas uz slimnīcu, lai dziedētu brūces, tad dari to, jo citādi iespējasm tu nomirsi. Ja tev ir kāds brālis vai māsa Kristū blakus, kas var par tevi lūgt Dievu, ka tu tici, ka saņemsi dziedināšanu, tad arī to vari darīt, un saņemt. ( Nezinu vai tu esi ticīgais, atvaino) . Bet katrā gadījumā tava rīcība izrietēs no ticības, kam tu tici! Un visos gadījumos viņa var būt pareiza!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:52:44
Donachka esmu kristietis, un pasakot par draudzi, kuru apmeklē daudzi piesprauž birkas, nedomāju, ka tas ir pareizi. Es nekaunos no savas draudzes, ticības un pārliecības, bet uzskatu, ka nav pareizi ticēt denominācijai, bet ir jātic Dieva Vārdam ( Bībelei)
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.09.17 10:53:35
Svētais
es savu bērnu izvadāju pa visām iespējamām Baznīcām, mācītājiem, eksorcistiem. lūdzos Jēzum dienu un nakti.
tagad man jāpaliek mierā un jāpieņem viņu tādu, kāds viņš ir. jāpieņem mīlestībā.
un tādi "patiesības sludinātāji"kā Tu liek man kliegt no sāpēm!!!!!
vai varbūt Tu pasludināsi mana bērna veselību Jēzus Kristus vārdā un viņš kļūs vesels?
bet ja ne - esmu velna apsēsta grēciniece bez Dieva žēlastības?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 10:54:09
masiks [212.93.96.2] Cietumnieks nav spējīgs aiziet kur acis rāda, jo tāpēc jau viņu ierobežo četras cietuma sienas!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:02:10
S.R... S.R. es ar līdzūtību un iežēlošanos, cik vien smalkjūtīgi un taktiski to iespēju, tomēr stipri pastāvu uz tā un apgalvoju to, ka, ja mums kaut kas neizdodās dziedināšanas sakarā, tad tā ir mūsu vaina un atbildība-tā nav Dieva vaina, jo Dievs mums ir pavēlējis dziedināt un uzlikt rokas slimajiem! Ja kaut visiem bazīcas kalpiem tas nebūtu izdevies, tad vienalga vaina ir mūsu pusē!Vara ir iedota mums to darīt!

Mat. 10:1 Un, pieaicinājis Savus divpadsmit mācekļus, Viņš tiem deva varu pār nešķīstiem gariem tos izdzīt un dziedināt visas sērgas un slimības.


Marka 16:18 tie ar rokām pacels čūskas, un, kad tie dzers nāvīgas zāles, tad tās tiem nekaitēs. Neveseliem viņi rokas uzliks, un tie kļūs veseli."

Un ja tu atvedīsi savu bērnu pie manis, tad es tev apsolu, ka es darīšu visu iespējamo, ko saprotu, lai Tavs bērns saņemtu veselību un dziedināšanu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:02:40
Svētais, redzi... "Ticēt Dieva Vārdam" zem šitā parakstās arī Mormoņi, Jehovas Liecineki, Luterāņi, Katoļi, Baptisti un Pareizticīgie... tikai... khe khe... šādas Bībelei Ticošas denominācijas viens otru mušīja nost ij 30 gadu karā ij Bērtuļu Naktīs Tā kā... teikt "Es ticu Dieva Vārdam" nenozīmē neko... tikai to, ka tu tici, ka tu saproti, ko Dieva Vārds pasaka!

Bet tieši tāpēc tās sauc par "Konfesijām", jo vārds "Confessio" ir ticīabs apliecība... Vēsturē Baznīca tieši šādas TA izstrādāja, lai īsi un kodolīgi varētu pateikt kas tu par fruktu... jo mudžināt skaistus textus un pa Rakstiem Maisīties prot katrs... arī Ariāņi arī Gnostiķi un Manihejisti un visi visi visi... bet, ja tu pateiktu šo savu Ticības Apliecību... tad atkristu pārējiem ķepa ar tevi strīdoties par Bībeles pantiem un Terminiem, jo būtu skaidrs tav sinterpertācijas aparāts, tas tu Dieva Vārdu pats lasi un izproti... un tad uzreiz varētu vai nu strīdēties vai piekrist par šīs ticības apliecības būtiskajiem jautājumiem!

Es gan varētu tev uzdot pāris jautājuus par Rakstiem un pēc tavām atbildēm visai droši pateikt kas tu par fruktu... bet tā kā man tas neinteresē... tad
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:03:10
masiks [212.93.96.2]Precīzi tas, ko tu saki, tas ir arī tas, ko es apgalvoju!

S.R...
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:04:16
Svētais
protams ka vedīšu, uz kurieni ir jāved?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.17 11:05:25
Donachkaes tā nedomāju, kā tu to izteicies.Es ticu, ka katrs saņem savu atklāsmi un izejot no tās arī dzīvo savu dzīvi. Un es cienu un mīlu visas citas konfesijas , lai arī varbūt kaut kādos jautājumos domas, viedokļi atšķirās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 2 , pavisam kopa bijuši: 1208