atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Dievs nav tas, kas pieļauj slimības, bēdas un sūta pārbaudījumus manā dzīvē! Viņš ir tas, kas palīdz, glābj un atbrīvo no tā!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.11 13:11:52
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 .
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:01:12
2.Tim.2

14 To visu atgādini, apliecinādams Dieva priekšā, lai viņi nekarotu vārdiem; tas nekam neder, tas samaitā klausītājus.
15 Centies būt Dieva acīs krietns darbinieks, kam nav ko kaunēties un kas pareizi māca patiesības vārdu.
16 Bet no nesvētām un tukšām runām izvairies,
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:04:38
masiks [212.93.96.2] Ir sarunas kas ceļ, un ir sarunas, kas neceļ! Ir milzīga atšķirība! Vai tu gribi spēlet prāta inteltktuālās spēles, vai palīdzēt kādam vairāk saprast par Dieva valstību!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:05:30
1. Tim. 6:4 tas ir uzpūties un nezina nenieka, bet slimo ar prātošanas un ķildošanās sērgu, no kā ceļas skaudība, ķilda, zaimi, ļaunas aizdomas,

Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:06:21
Ctulhu Ja es tev nevaru palīdzēt , varbūt kādam citam varu. Bet cenšos tev ar cik varu
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:13:55
masiks [212.93.96.2] Nevar saprast, jo ne vienmēr sūtītāja galā ir problēma, tā var būt arī saņēmēja galā. Be ne par to. Ir lietas, kuras nesaprast, ja nav ticības. Nu piem. kā radusies pasaule? Ir daudz un dažādu atbilžu, bet Dievs māca skaidri un vienkārši, ka psaule ir radusies Dieva Vārda spēkā, un mēs noprotma to ticībā. Ja nav ticības, nekā savādāk es nevaru un netaisos to pierādīt .

Ebr. 11:3 Jo ticībā mēs noprotam, ka pasaule ir radīta Dieva Vārda spēkā, ka no neredzamā cēlies redzamais.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:15:06
Es pat izteiktos tā, ka nevaru un netaisos nevienam piespiest ticēt Jēzum un Dievam. Bet vismaz dzirdēt patiesību - to gan!
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.21 16:20:56
Ctulhu Pierādījumus arī man nevajag vairāk par to, ka tā ir Rakstu patiesība, kurai es ticu. Ja tu tai netici, neko nevaru tev palīdzēt.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:26:26
masiks [212.93.96.2] daudzas lietas tu pieņem ticībā bez argumentiem. Ja ir argumenti, kas pamato ticību, tad tas ir labi. Bet es izvairos no pamatojumiem un argumentiem, kas apstrīd esošo pamatojumu-ticību, kas nāk no Dieva Vārda.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:34:07
masiks [212.93.96.2] Nēes nebaidos, es zinu, ka ticu patiesībai, kas ir Jēzus manā dzīvē. Tu to nevari izņemt ne ar kādiem argumentiem un intelektuāliem pamatojumiem, jo es dzīvoju to. Mana dzīve ir balstīta tajā, tādēļ tu nekādi nevari apgāzt! Mani argumenti izriet no pieredzes, kas balstīta Dieva Vār`da un dzīvesveidā pēc Dieva Vārda, nevis intelektuālos spriedelējumos par to.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:35:59
Tik vienkaarsajm objektam nebuus apzinjas, ibo vinjaa naff pietiekami daudz infas.

Lab shitais bik filosofisks jautaajums... jo kad es tagad domaaju, ko noziimee vienkaarshs un sarezhgjiits... nemaz ij nevar pateikt!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.22 09:09:04
Svētais
Nēes nebaidos, es zinu, ka ticu patiesībai, kas ir Jēzus manā dzīvē. Tu to nevari izņemt ne ar kādiem argumentiem un intelektuāliem pamatojumiem, jo es dzīvoju to.
Te nav nekādas atšķirības starp tevi un tikpat ticīgu musulmani vai krišnaītu, un daudzu citu. Jūs vienkārši ticat, jo jums tā patīk.

Mani argumenti izriet no pieredzes
Viņu argumenti tāpat izriet no viņu pieredzes.

Reizēm gadās, ka daži ticīgie, kā, piem, Mulders, ir gatavi savu ticību pamatot arī intelektuāli un ar argumentiem, bet tas tiešām tikai reizēm gadās.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.22 10:06:04
masiks,

... vai paraada, ka pretrunas nav vai taas ir shkjietamas...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.22 10:20:24
masik, nu hmmm... pretrunas var būt iistas un tieshaam iedomaatas

pretrunu rashanaas iemesli ir vesels miljons... saakot ar dazhaadaam terminu izpratneem un beidzot ar visai sofistikeitotiem logjiskiem vipendrjozhiem, kurus nemaz ieraudziit nevar - tas ko tu teici, ar pakalju juut, bet ar pirxtu paraadiit nevar!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.22 10:27:08
masiks, kā teica Pēteris Pirmais - "Ja tebja naskvozdj vižu"
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 12:01:33
EzītisMiglā Es pamatoju savu ticību ne intelektuāli vai argumentos, es dzīvoju Dieva spēkā savu dzīvi un tas ir mans pamatojums. Kas attiecās uz to, vai man kādam būtu kaut kas jāpierāda, tad es atturos no intelektuāliem pierādījumiem, jo Dieva valstība nepastāv vārdos , bet spēkā!

17 Jo Kristus mani nav sūtījis kristīt, bet evaņģēliju sludināt, ne gudriem vārdiem, lai Kristus krusts nepaliktu bez satura.
18 Jo vēsts par krustu ir ģeķība tiem, kas pazūd, bet mums, kas topam izglābti, tas ir Dieva spēks.
19 Jo ir rakstīts: Es samaitāšu gudro gudrību un likšu kaunā prātnieku prātu. -
20 Kur paliek gudrie? Kur rakstu mācītāji? Kur šīs pasaules vārdu meistari? Vai tad Dievs nav pārvērtis pasaules gudrību ģeķībā?
21 Jo, kad pasaule ar savu gudrību Dievu Viņa gudrībā neatzina, tad Dievam labpatika izglābt ticīgos ar ģeķīgu sludināšanu.

1. Kor. 2:4 Un mana runa un mana sludināšana nenotika pārliecinošos gudrības vārdos, bet gara un spēka izpausmē,


1. Kor. 2:5 lai jūsu ticība nebūtu pamatota cilvēku gudrībā, bet Dieva spēkā.


1. Kor. 4:20 Jo Dieva valstība nav vārdos, bet spēkā.

Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 12:03:03
masiks [212.93.96.2] es necīnos viedokļu cīņas, es pārliecinu tos, kas pieņem, ka Jēzus Kristus ir Kungs nomiris par taviem grēkiem un trešajā dienā augšāmcēlies, lai tu `Viņam ticēdams iegūtu grēku piedošanu un mūžīgu dzīvību!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.22 12:11:01
Svētais, rakstus jau mēs visi protam citēt!

Kā būtu ar šo?

1 Pet 3:15 Bet turiet Kungu Kristu svētu savās sirdīs, būdami arvien gatavi aizstāvēties pret ikvienu, kas vaicā par cerības pamatu jūsos;

Dazhaadi cilveeki dazhaadi vaicaa! Dazhaadiem jautaajumiem vajag dazhaadas atbildes... kaadam pietiks, ja pateiksi vienkaarshi, citam interesees kas vairaak... Dievs suuta dazhaadus cilveekus pie dazhaadiem cilveekiem... nav jeega visaam pudeleem par korkji uzdoties.

Shkjiet, ka tu pretstati intelektu ticiibai, tachu Dievs taa nedara. Paarlasi veelreiz Saalamanu... vinjsh saprot, ka Dievbijiiba ir visas atzinjas saakums, un saukt Saalamanu par muljkji buus visai pagruuti!

Kristus arii maaca mums miileet Dievu citstarpaa arii ar visu praatu! Ja tu iedomaajies, ka ticiiba noziimee sava praata atsleegshana, tad tu maldies. Tieshi otraadi... ticiiba dara sho praatu skaidru un asu, ka Dieva speekaa ticiigie var atspeekot neticiigo uzbrukumus vai paliidzeet vinjiem nonjemt tos shkjeershljus, kas vinjiem traucee ticeet!

Shobriid izskataas taa, ka tu esi aiz biezas sienas nonaacis kaut kaadaa jaukaa vietaa un par to skalji bljauj tiem kas aiz sienas. Bet tie aiz sienas neredz tos labumus, vinji par to jautaa, vinji staasta, ka te ir siena... bet tu tik kladzini cik tev ir labi un kaa tevi neviens no turienes aaraa neizvilks, bet to, ka kaadam ticeet traucee shiis sienas, to tu nepamani...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.22 12:11:57
es necīnos viedokļu cīņas, es pārliecinu tos, kas pieņem, ka Jēzus Kristus ir Kungs nomiris par taviem grēkiem un trešajā dienā augšāmcēlies, lai tu `Viņam ticēdams iegūtu grēku piedošanu un mūžīgu dzīvību!

Vaardsakot tu paarliecini tos, kas jau ir paarliecinaati Taa teikt, Dievs izdara savu darbu, un tad atnaac tu un uzliec savu uzvaras karogu?

Tu biezhi nodarbojies ar nezaalju raveeshanu jau sakoptaa laukaa? Tu biezhi nodarbojies ar zivju zvejoshanu akvaarijaa? Esi meegjinaajis to dariit veetraa, juuraa... mazaa koka laivinjaa?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 12:12:11
Mulders es ar tevi nestrīdēšos. Es piekrītu taviem apgalvojumiem lielā mērā.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 27 , pavisam kopa bijuši: 33051