atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Lakatiņi
Svilpaste
Iesūtīts: 2007.05.09 21:51:58
"Vīram nebūs galvu aizsegt, jo tas ir Dieva godības attēls un atspulgs; bet sieva ir vīra godības atspulgs. Jo vīrs nav no sievas, bet sieva no vīra. Jo vīrs nav radīts sievas dēļ, bet sieva vīra dēļ.
Tāpēc sievai jābūt galvā pilnvaras zīmei eņģeļu dēļ ." 1.Kor.11
Lai atdalītu diskusiju tēmas- tātad, kā jūs saprotat šo Rakstu vietu? Vai tas būtu jādara tikai precētām? Kas ir domāts ar "zīmi eņģeļu dēļ"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Vikentijs
# Iesūtīts: 2007.05.17 14:46:35
Mana draudzene nelika agrāk galvas segu baznīcā, bet tagad sākusi likt, jo lasīja par to pareizticīgo literatūrā un tagad bez lakata nevar un negrib vairs piedalīties liturgijās un lūgšanās.
lielais brālis
# Iesūtīts: 2007.05.17 16:11:17
Balss, balss vai tu jau esi saulītē.
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.17 17:04:35
lielais brālis
Esmu, esmu - kādam jau arī jāstrādā - nevar jau visu dienu pa netu dzīvoties.
Varbūt arī Tu beidzot saulītē noņemsi savu vareno ģerboni un atklāsi seju? Varbūt brūces ātrāk sadzīs un rimsies prieks kašķēties? Jeb tas ir tik tipiski vīrišķīgi - izkauties, kaut vai internetā? Lai nebūtu vienm otram jāuzdauza deguni vai jāvicina zobeni?
viesturs
# Iesūtīts: 2007.07.10 16:21:40
man ir gari mati. ko man tagad dariit? griezt nost? vai tas man sagaadaas pestiishanu? es domaaju ka nee. un vai lakats galvaa sagaadaa pestiishanu? ja juus sievietes domaajat, ka jaa, tad lieciet. dariet peec savas ticiibas, lai jums peec taas arii notiek. Jeezus bieži teica - lai tev notiek kaa esi ticeejis! kas veelas lai droshi pieturas tradiicijaam, tas nav aizliegts.
daina [80.90.1.171]
# Iesūtīts: 2007.07.10 16:26:00
viestur, bet te nav runa par pestiishanu. ja es bazniica metos celos vai pacelu rokas, tas nenoziimee, ka man ts sagaadaaa peestiishanu
viesturs
# Iesūtīts: 2007.07.11 02:00:36
ir jautaajums par to, ko tas manaa labaa dara? vai arii otraadaak, cik tas no manis paģeer, un cik pamatoti?
ir reliģiozi cilveeki kas sakaamies ar Taa Kunga vaardu uz luupaam, un šo to dara tikai dariišanas peec. visam ko es daru vai ko man liek dariit ir jaabuut pamatotam, kapeec! ja pamatojuma nav, tad droshi var iet "iesaalities".

man viens draugs saka, ka sekss lauliibaa esot tikai beernu ieņemšanai un ja tas nav saistiits ar beernu ienemshanu tad tas nav labi. cik esmu lasijis biibeli tur neko taadu neesmu atradis. te jau uz to pusi velk.
apmeeram taa: man teica vecmaaminja ka jaadara taa! kaapeec jaadara? nezinu! bet mees jau gadiem to daraam.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 8 , pavisam kopa bijuši: 261