atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Vai cieņa pret cilvēkiem ir kristiešiem svarīga?
vilks
Iesūtīts: 2009.03.31 08:47:41
Vai kristietībā ir svarīgi izteikties par citiem cilvēkiem ar cieņu? Vai arī mēdz būt cilvēki, kuri nav pelnījuši cieņu saņemt?

tēma kristiešiem.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
9K116
# Iesūtīts: 2009.04.01 11:24:34
Dona Eriksone
Cienu gan

Balss
Nee, runa ir drusku par ko citu. Par to, ka arii OTRA puse nebija diez ko labaaka, tak to afisheet neskaitaas populaari, ibo tieshi serbi ir `nepareizie`, tieshi taapat kaa krievi Chechenijaa. Realitaatee gan vienaa, gan otraa gadiijumaa abas puses ir vienaa maisaa baazhamas. Un tieshi staastinji par `labajiem un ceelajiem musulmanjiem, horvaatiem un checheniem` ir tiira uudens tiisha buushana aklam
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.01 11:32:39
1. majs :P [66.232.107.140]
Arī tu esi padomju (krievu) mēdiju upuris kā 9K116?...

Kad izmisumā iedzītas čečenu meitenes un atraitnes ir gatavas cīnīties ar visaugstāko likmi - savām dzīvībām - par to, lai sāktu JĒDZĪGAS SARUNAS par viņu dzimtenes iznīcināšanas izvbeigšanu, to tu nosauc par izvarošanu un spīdzināšanu?!!!

Ko nu kurš skatās un lasa... es esmu redzējusi intervijas ar izdzīvojušajiem ķīlniekiem, krieviem, kas visi apliecina, ka nekādu varmācību, drīzāk mierinājumu saņēmuši no saviem čečenu gūstītājiem.

Kādā veidā gāja cilvēki NORD/OSTā? Nezini?! Nemākulīgās krievu specdaļu darbības rezultātā - gāzes bez reālas pretindes un palīdzības cietušajiem upuriem, kurus daudzus būtu varēts glābt.
Pie kam, apšaudi sāka no āra, ja precīzi atceros!

Totēli neprofesionāla, stulba pieeja krīzei, tāpat kā skolā Ziemeļosetojā, kur varas iestādes uzsāka brutālu, primitīvu "`ķīlnieku atbrīvošanas akciju", kura maksāja dzīvību tik daudziem bērniem.
чудо baltā mugura/aste [66.232.107.140]
# Iesūtīts: 2009.04.01 11:43:55
Balss
Nu bet es ne jau par atbrīvošanas operāciju runāju. Kāda tā bija - tāda bija. Viens no variantiem. Tik pat labi čečeni varēja uzspridzināties vai izčakarēt visiem smadzenes, dabūt naudu un aizlaisties. Es par to, ka čečeni neuzbruka kādai krievu armijas daļai, bet gan jauniešu/bērnu teātrim.
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.01 11:46:46
9K116
abas puses ir vienaa maisaa baazhamas. Un tieshi staastinji par `labajiem un ceelajiem musulmanjiem, horvaatiem un checheniem

Tieši šie izteicieni skaidri parāda tavu aklumu...
Nekur neesmu rakstījusi par labajiem, cēlajiem.... ir bijušas necilvēcības arī otrā pusē.
BET - NE MASVEIDA, ne valsts varas atbalstītas un iedrošinātas, kā tas bija Serbijā un vēl jorpojām ir Čečenijā.

Piedodiet, bet nevaru par šo vairāk runāt - ne tikai jāstrādā, bet arī jūtos tā, it kā man kāds teiktu -
nu, tie 14. jūnija un 25.marta deportētie bija vienā maisā bāžami ar tiem, kas izveda sievietes un mazus bērnus, vecus ļaudis un izmeta tos aukstumā upes malā nomiršanai badā un aukstumā.
Tie līķi, kurus 1941.gada jūnijā atrada čekas pagrabā ar izdurtām acīm un izrautām mēlēm, ir vienā maisā bāžami ar tiem, kas to darīja
.
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.01 11:47:53
чудо baltā mugura/aste [66.232.107.140]
Čečeni Nor/Ostā neprasīja naudu, bet sarunas!!!!!!!!!!!!!!
9K116
# Iesūtīts: 2009.04.01 11:50:02
Balss
Protams protams, muusu ceelie un varoniigie izluuki, bet zemiskie un kovarnie vinju spiegi
чудо baltā mugura [66.232.107.140]
# Iesūtīts: 2009.04.01 11:50:53
Balss
Čečeni nord/ostā nepiketēja. Viņi iebruka un paņēma par ķīlniekiem civiliedzīvotājus, bērnus un pusaudžus.
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.01 11:58:54
чудо baltā mugura [66.232.107.140],9K116
Jā, izmisumā cilvēki, kad vairs neatrod citu ceļu, dara arī tādas lietas. Es nesaku, ka tas bija labi un pareizi un īstais ceļš.
Bet nosaukt šos cilvēkus un nolikt blakus kā līdzīgus nagu maucējiem, acu dūrējiem, slepkavām un izvarotājiem es nevaru.

Ja tu vari - tas paliek uz tavas sirdsapziņas.
чудо baltā mugura [66.232.107.140]
# Iesūtīts: 2009.04.01 12:03:38
Balss
Nu un ar ko tad būtībā tie čečeni bija labāki par binlādeniešiem 11.09 ???
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.01 12:08:24
Tava sarkanā krāsa tevi padarījusi aklu, resp. ačgārni redzošu kā aizspogulijā.

Ja tu neredezi starpību starp prasību par sarunām par brutālas okupācijas izbeigšanu (atceries, nāvi izraisīja varas spēku lietotā gāze - bērniem, pusaudžiem - tevis paša lietotajā terminoloģijā) un starp plānotu uzbrukumu ar mērķi iznīcināt civiliedzīvotājus, tas pierāda, cik bēdīgi ir ar tevi.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 78 , pavisam kopa bijuši: 35278