atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kas ir un kas nav okultisms
Ingars
Iesūtīts: 2009.02.28 16:10:13
Vai nodarbošanās ar austrumu cīņām, vingrošanu, meditāciju utt. ir okultisms vai nav?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.03 14:14:07
Ctulhu, bet Visums jau neexistē ārpus laika, Visums ir laikā... un tādējādi, tas kā Dieva radīšanas sekas, nav pats Dievs...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.03 14:35:05
Taatad cjista topologiski sitas 3+1D `burbulis`ira `caurums` dievaa? Dievs aizpilda kontinuumu aarpus Visuma? Aizpilda paareejaas dimensijas?

Es, protams, nevaru ielīst tev galvā... bet manuprāt tu visu laiku šo lietu projicē attiecībā pret sevi, nevis izvēloties Visumu kā atskaites sistēmu.
Prosto jedziens "ārpus" ārpus šī Visuma ir bezjēdzīgs... Tāpat kā jēdziens "dziļums" ir bezjēdzīgs 2d telpā!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.03 14:39:09
Nope. Vai tu vari uzrādīt viennozīmīgu Dieva spēka iejaukšanos kaut kādos objektīvos procesos? Nu, piemēram, kā jau minēju - salīdzinot krišanas spēku un ātrumu no 9 stāva palaistam zīdainim un akmenim?

Manuprāt abos gadījumos paatrinājums būs tieši tāds, kāds izriet no Dieva iestādītiem šī visuma parametriem... šķeit uz Zemes 9.8ms^2

Iļi es nesapratu?

Tb šķiet, ka tu Dievu uztver kā deterministisku paralēlu fizikai sistēmu, kas darbojas tieši tik pat deterministiski, tikai paralēli. Bet tā, nav... Dievs ir brīva apzinīga Būtne, kuras darbība nepakļaujas nekādiem deterministiskiem spēkiem...

Tobiš, tas, ka manis rakstīts softs darbojas visai determinētā veidā, nekādīgi nepierāda, ka es pats neexistēju, jeb esmu deterministiska sistēma!

Tb - haotisks un nemorāls, neētisks, auksts dabas spēks mani ļoti labi apmierina, jo norāda nekāda Dievišķa spēka neesamību. Es ar šādām likumsakarībām eleganti sadzīvoju, ij ticu, ka ja es triekšu galvu pret ķieģeļu sienu - es galvu sasitīšu proporcionāli pieliktajam spēkam, nevis iepriekš izveiktajām lūgšanām.

Nuja... Īpatnēja tev loģika. Tavuprāt datorspēle, kas palaista un darbojas pēc saviem likumiem, pierāda to, ka spēles konstruktors neexistē... un topierāda tas, ka tu savu čarakteru (spēles varoni) pazaudēsi nolecot no lielas klints, neatkarīgi no tā vai sūti spēles supportam requestus vai nē!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.03 14:41:46
Ja taa, tad dievs atrodas sajaa Visumaa, bet tas atkal neklapee ar to, ka Visums ir dieva sekas, nevar takjs dievs atrasties pats savaas sekaas.

Dievs nav šajā Visumā un Ir šajā visumā vienlaicīgi... Līdzīgi kā Datorspēles Admins... viņš nav šajā spēlē un tai pat laikā viņš var būt ikvienā šīs spēles aspektā jebkurā mirklī... Apstādina, uzrok kodu, pielabo kādas puķītes izskatu kādā tālā spēles pļavā... un visu iedarbnia no jauna... No spēles viedokļa, šis neredzamais spēks iejaucās spēlē nonāca pie puķītes un to, piemēram, pārkrāsoja! Protams, ja tajā brīdī uz šo puķīti skatīsies kāds spēlētājs, viņam tas šķitīs brīnums!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.03 15:15:30
Borac, nū... ja mēs pieņemam Dievu kā konsekventu onkuli, tad paatrinājumam kāreiz jābūt konstantam neatkarīgi no nesvarīgām lietām!

Dievam protams, nav vienalga, kas sasitās... Bet kā jau teicu, tu redzi lokālu bildi, Dievs darbojs globālā skatā... Un ir gadījumi, kad cilvēks izdzīvo pat tur, kur nebij jāizdzīvo, bet atkal kāds nomirst no vispār sazinkā...
Ja tā var izteikties, tad Dievs ir nejaušību pavēlnieks!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.03 15:52:02
Ctulhu, a Dievs arī pasargās cilvēkus... Dievam rūp mūžīgā dzīvība... un viņš, ja vajadzēs, arī izglābs to, kas krīt no liela augstuma.

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.03 15:57:20
Dona, man vispār vienmēr jēdzieni "mīlēt" un "saprast" šķituši kaut kā no zaļš un garš plaukta! Īpaši kad iet runa par sievietēm... jamās var mīlēt, bet saprast - nevar!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.03 16:03:27
Man skjiet, ka var gan.

"Man Šķiet" ir slikts argumetns Bet labs starta kapitāls izpētei, protams!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.03 16:20:07
Dona, pameditē! Pietam... man patīk domāt arī, ka mīlestība tā ir sapratnes cits līmenis... augstāks!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.03 16:21:30
Borac, nekas nekas... bet kad lietas sagroza mīlestības gaismā... Tad Šašlikus var izdalīt arī tiem, kurus tu nesaproti! Un man ir pamatotas aizdomas, ka Borac arī mestos palīgā dajebkuram cilvēkam, kam vajadzīga momentāns helps, neatkarīgi no šī cilvēka ticības! Ceru, ka Kristieši darītu tāpat!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.03 16:26:54
Ctulhu, skatīsies serdē... līdz kaulam... kas dzemdē šo palīdzību! Vai un kādas ir interferences! Un... ne jau ellē vai paradīzē nonāk dēļ konkrēti vienas rīcības, bet tieši atbilstoši iekšējās struktūras atbilstībai jaunajai pasaulei!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.03 16:27:46
Dona, man pat liekās, ka, ja tēma par okultismu beidzās ar tēmu par Mīlestību, tad rezultāts ir ļoti labs!

Ar mīlestību jā - ir ļoti grūti- un tai pat laikā, tik viegli kā gaiss!
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.03.05 20:45:44
Vai piekopt kristīgus rituālus, prakses, meditācijas ir okultisms?
Jā. Ja to dara slepeni.
incognito
# Iesūtīts: 2009.03.05 22:48:23
Tas Pats
Piekopt kristīgus rituālus, prakses, meditācijas ir okultisms (..) ja to dara slepeni.

Nu beidz, tad okultisms ir labākais veids kā būt kristietim? Re, ko saka kristietības pamatlicējs:
Bet, kad tu Dievu lūdz, tad ej savā kambarī, aizslēdz savas durvis un pielūdz savu Tēvu slepenībā; un tavs Tēvs, kas redz slepenībā, atmaksās to tev. (Mat.6:6)
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.03.06 23:18:20
okultisms - Izcelsme - franču occultisme < latīņu occultus ‘slepens, apslēpts’.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 40 , pavisam kopa bijuši: 34524