atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Dieva Vārds
S.R...
Iesūtīts: 2009.01.22 16:53:34
mazliet gribētu parunāties par šo - Dieva Vārds Savā darbībā.
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.22 16:58:13
atvainojos, nedošu(vismaz pašlaik) konkrētas Rakstu vietas, kas ir lasijis Bībeli, zinās.
tātad, ir tāda vieta Bībelē kur teikts - Dieva Vārds ir kā abpusgriezīgs zobens, Tas pāršķels jūsu domas, sirdi...unkotur vēl.
manās pārdomās tas sasaucās ar Rakstu vietu kur teikts - un patiesībā jūs darīs brīvus. atzīstiet Patiesību un tā darīs jūs brīvus.
jautājums pavisam vienkāršs - kā Patiesība jūs ir darijusi brīvus?
vasara
# Iesūtīts: 2009.01.22 17:52:18
Patiesība dara brīvu no ilūzijas, kas var sabrukt un atrasties ar pliku dibenu uz ledus. Ilūziju rada meli. Cenšos no tiem izvairīties un neticēt uzreiz visam, ko man stāsta, bet pārbaudīt un izzināt patiesās lietas.
vasara
# Iesūtīts: 2009.01.22 18:03:15
Ctulhu
Dona Eriksone, nu man pirms 3gadiem bija tik spilgtas krāsas, ka otrreiz tādas negribas!! īslaicīgi jau varbūt mazās devās...
vasara
# Iesūtīts: 2009.01.22 18:08:07
Dona Eriksone, taisnība. bet es domāju, ka izraibināt un izskaistināt to var ne tikai ar dzīvošanu ilūzijā.
incognito
# Iesūtīts: 2009.01.22 19:21:54
Ja kaut kas mūs dara brīvākus, tad tā ir patiesība. Ir dažas mācības, kas gan nav kristīgas, tomēr mani ir darījušas brīvāku no ieraduma lieki satraukties par sīkumiem un iesaistīties naida vai pieķeršanās attiecībās. Tāpēc es pieņemu, ka tās ir Patiesība.
Gnostiķis
# Labojis Gnostiķis: 2009.01.22 19:27:14
jap.
patiesība man neliek baiļoties par to,kas patiesībā es neesmu.
tas ir-prāta spēlēm.
es esmu okeāns bez viļņiem.
es gan nesaku,ka esmu to apjautis.
bet man patīk ceļš uz šo apjaušanu vai ,pareizāk,apzināšanos.
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.23 00:55:04
Dieva patiesība man parāda spoguli, ka īstenībā es esmu - Lutera vārdiem - sapelējis grēku maiss. Tas ir sāpīgi kā ar zobenu, Bet tā nebeidzas šajā vietā.
Patiesība par to, ka Dievs savas mīlestības uz mani dēļ man visu piedod un pieņem mani, dara mani brīvu no bailēm, dusmām uz sevi, no kauna un bažām par nākotni.
Patiesība par Dieva piedošanu atraisa mani, dod man drošo pamatu, uz kura stāvēt, dzīvot un arī mirt.
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.25 17:30:35
Shodien iedomaajos par veel vienu aspektu shai teemai vienaa citas nesen aktiivi paarrunaatas teemas - emocionaalaas atkariibas - kontekstaa. Proti, Kristus naave un augshaamcelshanaas dara muus briivus no atkariibas no cilveekiem. Kaa raksta Paavils - "juus esat daargi atpirkti [lai buutu briivi], nekljuustiet par cilveeku vergiem". Ja shii patiesiiba valda manaa dziivee, es varu buut briiva arii no atkariibas no kaada cilveeka attieksmes pret mani + veel no kaudzes lietu, kas cilveekus ikdienaa paverdzina.
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.25 17:54:41
Džamšuds
tev ir talants visu paarprast
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.01.25 17:57:26
vilks
hehe, tikko gribeeju rakstiit, ka Vidusaazijas pilsonis laikam ir parpratis vilka saciito
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2009.01.25 18:06:47
Vai atcerieties, kas bija tie, kas ievadīja mūsu nacionālās atmodas laiku? Tie bija ļaudis, kas bija atzinuši Patiesību, tie bija iekšēji brīvi ļaudis, kas nebaidījās no laicīgās varas un līdzīgi kā Luters (te es stāvu un citādi nevaru) drosmīgi aicināja ļaudis uz garīgu atmodu.

Tas ir reāls, acīmredzams piemērs, kā Patiesība dara brīvu, bet dziļākā būtībā, manuprāt, doma ir tā, ka Jēzus ir Patiesība un atzīstot Viņu mēs tiekam atbrīvoti no grēka varas. Katru reizi, kad nožēlojam savus grekus, kad saņemam grēku piedošanu, mēs no tiem esam brīvi.
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.25 18:39:12
Olita
cienot vecākus, cienīt arī viņu mācīto, vai tomēr necienot viņu principus, necienīt arī personības?

nezin, vai nav iespeejams noraidiit to, kas bijis slikts, bet tomeer miileet un, galvenais, godaat (cieniit) vecaakus par to, ka vinji ir tie, caur kuriem esi ienaacis pasaulee?
domaaju, ka cieniishana/godaashana nenoziimee bezkritiski pienjemt visu, ko vecaaki saka, iipashi ja kaut kas no taa visa ir pretrunaa ar Dieva baushljiem. Cienja noziimee, ka es sho cilveeku uzskatu par veertiigu un noziimiigu arii tad, ja nepiekriitu vinja uzskatiem un dziivesveidam.

Arii no naida pret vecaaku kljuudaam un paarmeeriigas paklausiibas Dieva vaards muus atbriivo, lai viss buutu veseliiga liidzsvaraa.
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.25 18:40:39
Džamšuds
Tikai vispaarinaaju tavu apgalvojumu paaraakajaa pakaapee.

idejas absolutizeeshana to padara absurdu.
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.25 19:08:21
Džamšuds
Jaa.
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.25 19:50:46
Džamšuds
Taapeec, ka Jezus ir reizee Dievs un cilveeks, ir augshaamceelies un domaa par ikvienu cilveeku arii pashlaik. Un Dievam nebija probleemu domaat par mani arii pirms 2000 gadiem (un Dieva esamiiba nav shai diskusijaa apspriezhams jautaajums, taa ka pienjemu, ka sheit muusu domu apmainja arii driiz beigsies, jo mums katra ir cita paarlieciiba shai zinjaa).
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.25 19:57:51
Džamšuds
Jeezum abi cilveeki ir svariigi. Lai gan shoreiz es ne par kaadu teroru nerunaaju.
vilks
# Labojis vilks: 2009.01.25 20:18:40
Džamšuds
Kaapeec vienpuseeji? Taa visaadaa zinjaa ir lieta, kas dara paari abiem. un vispaar - shis jau iet aarpus diskusijas raamjiem. Es tev atbildeeju, ja veel jautaajumi - ver valjaa citu diskusiju. (un shaadi kristietiibu neizprotoshu ateistu jautaajumi liek kristieshiem palaikam veeleeties, kaut ateistu shai forumaa buutu mazaak. jo tev jau neinteresee tas, ko es saku, lai pieveerstos kristietiibai, bet lai panjirgaatos. )

Arii Olitas un Tava saruna jau ir krietni novirziijusies no teemas.
Džamšuds
# Iesūtīts: 2009.01.25 20:27:19
vilks
Kā kundze pavēlēs...
Balss
# Iesūtīts: 2009.01.26 22:48:59
S.R...
jautājums pavisam vienkāršs - kā Patiesība jūs ir darijusi brīvus?
Dieva Vārda patiesība ir darījusi mani brīvu no daudz kā - no bailēm no nāves, no bailēm par nākotni, no bezcerīgām bēdām par savu grēcīgumu, no atkarības no ļaužu sprieduma u. daudzām citām lietām..
nytimes [14.226.64.136]
# Iesūtīts: 2024.03.22 05:18:03
Even though there are a lot of well-known video games available nowadays, it`s possible that you haven`t heard of this particular one. To have a better idea of how amazing it is, you should play it for a while. <a href="https://nytimescrossword.io">nytimes crossword</a>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 106 , pavisam kopa bijuši: 7138