atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi topiet kā bērni
p.l.dassy :)
Iesūtīts: 2009.01.10 03:00:55
Jony : nu tu man sāc atgādināt blondīni...tu man atvaino, bet tā nu tas ir. Laikam tu tiešām esi tik naiva...laiks pieaugt

ko tas nozīmē: tiešām esi tik naiva...laiks pieaugt
uzaudzēt biezu nejūtīgu ādu un uz visiem skatīties ar aizdomāma? paldies, nē!

un es domāju: Kristus saka, lai topam kā bērni! a Tu(Jony) man apgalvo pretējo!
Mat. 18:3 un sacīja: "Patiesi Es jums saku: ja jūs neatgriežaties un netopat kā bērni, tad jūs nenāksit Debesu valstībā.
---
Mārtiņš jautāja: Tad kāds ir jautājums?
dassy atbilde: ko nozīmē: topiet kā bērni?

p.s. un paldies visiem, kuri turās tēmā, nevis apspriež vakardienu vai mani!
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
p.l.dassy :)
# Iesūtīts: 2009.01.10 03:19:18
Pa pusei laimīgais Jony
nu tu man sāc atgādināt blondīni...tu man atvaino, bet tā nu tas ir
vot ko kuram atgādinu...asocējos, liekos...!

un vai Tu domā, ka naivums ir slikta īpašība?

un vispār man bērni liekas ģeniāli, jo viņi redz to, ko pieaugušie neredz! un ļoti kaitina cilvēki, kuri saka, ka bērni neko nejēdz! viņi paši neko nejēdz!

piemērs iz dzīves: bēns skatās TV multeni! pēkšņi pieskrien pie TV ekrāna un izmisīgi un bēdīgā balsī saka: "KĀPĒC?" vairākas reizes! bērnam prasa, kas noticis? Viņš saka, ka multenītē ar labo tēlu notiek sliktas lietas,viņu sagūsta ļaunais!
vai tad tas nav ģeniāli? un gudri tā attiekties pret ļaunumu! šķiet bērns vairāk saprot nekā dažš pieaugušais! mēs pieaugušie vairs par to pat nedomājam? bet pieņemam ļaunumu! bet mums vajadzētu kā tas bērns saukt uz Dievu izmisīgi un bēdīgi par tām sliktām lietām: kāpēc?!
Juventus
# Labojis Juventus: 2009.01.10 08:27:31
p.l.dassy
vai Tu domā, ka naivums ir slikta īpašība?
Varbūt arī nav slikta īpašība, tikai naivam cilvēkam jārēķinās, ka dzīve un cilvēki viņu ļoti čakarēs.
Jautājums ir tikai viens - vai tu to vēlies?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.01.10 08:39:33
p.l.dassy

Tad kāds ir jautājums?

Juventus
Varbūt arī nav slikta īpašība, tikai naivam cilvēkam jārēķinās, ka dzīve un cilvēki viņu ļoti čakarēs.
Jautājums ir tikai viens - vai tu to vēlies?


No pasaulīgā skatpunkta Jēzus tika izčakarēts līdz galam - ar pompu iesāktais pasākums izgāzās, izņirgājās par viņu, i vēl nogalināja, pie tam kā lielāko noziedznieku.
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.10 08:42:26
Mārtiņš
Man nez kāpēc šķiet, ka Deižuks nevēlēsies ņemt gluži tādu galu kā Kristus.
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.01.10 08:48:49
Tapt kaa beernam noziimee runat skaidri un saprotami. Neviens berns nerunaa aizpliivuroti un 5domiigi nesaprotami. Taapeec nav ko visiem braukt virsuu, ka tevi nesaprot. Un pieaugt saprashanaa tev patieshama dereetu, jo Biibelee nekur nav teikts, ka dumjam buut ir labi.
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.10 08:51:38
Dona Eriksone
Nevar nepiekrist - pat ķēniņam Zālamanam nepiemita naivuma tikums.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.10 09:07:59
sicilia
tā jau arī domāju ka neviens negribēs neko atklāti pateikt.
Juventus
laikam pareizs novērojums. žēl gan, ja cilvēks nespēj savu sāpi izrunāt...
vilks
# Labojis vilks: 2009.01.10 10:00:07
Vakardienas diskusijā acīmredzot viss bija izrunāts un tā ir slēgta. (Nesaprotu, kāpēc nepieciešams spekulēt un veidot teorijas par dzēšanas iemesliem, nevis vienkārši paskatīties - ir diskusija vai nav.) Tomēr es domāju, ka nav īsti jēgas runāt par kāda cilvēka personību. Ja gribas kādam ko sacīt personīgi, to var uzrakstit epastā.

Attiecībā uz tēmu - tiesa, ir sacīts "esiet bez viltus kā baloži", tomēr turpat arī Kristus saka - "esiet gudri kā čūskas". Cinisms, cik esmu novērojusi, neceļ Dieva valstību un vispār neko neceļ, bet tikai liecina par mūriem un sienām un iekšēju vilšanos. Līdz ar to zināms naivums ir nepieciešams.

No otras puses - domāju, ka mēs nedrīkstam ļaut citiem mūs kādā veidā izmantot. ("Jūs esat dārgi atpirkti, nekļūstiet par cilvēku vergiem." Ja mans naivums citiem ļauj mani izmantot un par mani ņirgāties, tad ir droši vien jāapdomājas, vai tas, ko daru, ir tas, ko no manis gaida Kristus. Varbūt kādreiz ir, bet kādreiz varbūt arī ne.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.10 10:04:03
vilks
es skatijos - nav. tāpēc vaicāju kur palika - man pateica - izdzēsta. tālāk nemaz nemeklēju.
incognito
# Iesūtīts: 2009.01.10 10:07:12
vilks
Par Dassy personību protams nav jēgas šeit runāt. Bet jautājums, ko gan Jēzus domāja, kad sacīja "ja jūs neatgriežaties un netopat kā bērni, tad jūs nenāksit Debesu valstībā", ir gana nozīmīgs.
Teikšu atklāti - es nezinu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.01.10 10:12:47
Varbūt - "esiet uzticīgi kā bērni, kas uzticās saviem vecākiem. Kā baltas lapas, kurās vēl nekas nav ierakstīts".
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.01.10 10:16:39
incognito
topiet kā bērni. manuprāt tas ir ar nozīmi - esat gatavi pārsteigumam, neuzskatiet sevi par visugudriem, redziet, šis bērns ir atvērts jaunajam, vēl nezināmajam. topiet tādi.
tas nenozīmē, esiet naivi vai dumi.
esiet kā bērni ļaunuma pazīšanā - tas ir, neesat ļauni. lai ļaunums ir tālu no jums.
Ezitismiglā
zināmā mērā jā, esat uzticīgi kā bērni savam Debesu Tēvam, un atkal es gribu teikt - tas nenozīmē esiet negudri, nezinoši.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.10 11:05:01
a_masiks
manuprāt dassy gribēja kaut ko kādam pateikt, lai kāds saprot, varbūt pažēlo... nezinu. varbūt sapinusies pati, nezin ko darīt, kā būt... eh, sievietes!
nekas, viņa vēl jauna meitene, tas viņai piestāv. gan jau tiks gudra! bet tomēr sāp, sāp tas, ka šī pieredze tiek saņemta tik smagā veidā - cilvēks ir pievilts, vismaz viņš tā jūtas, un cilvēka jūtas ir jārespektē arī tad, ja tās ir neadekvātas.
....
vārdusakot, tukšus salmus kuļam,
miers ar mums.
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.10 11:08:44
S.R...
Ja mūsu Deižukam ir sūdīgi, tad vajag palīdzēt (vismaz ar kādu patarkšķēšanu), a tu saki - tukši salmi...
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.10 11:21:47
a_masiks
pieņemsim, ka dassy vēl nav saņēmusi to pieredzi, kādu apgūst pusaudža vecuma meitenes. tagad tas notiek daudz sāpīgāk, daudz smagāk. laikam jau svarīgākais visā šaj lietā ir tas - lai viņa pati izprot situāciju. kā Tu saki - lai vairāk uz šitiem grabļiem nekāpj.Juventus
nav vērts apspriest cita cilvēka dvēseles pārdzīvojumus, vēljovairāk, bez šī cilvēka klātesamības. es dassy piedāvāšu vienu grāmatu - lai palasa, moš tas palīdzēs.
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.10 11:27:11
S.R...
Labāk tu viņai piedāvātu gudras sievietes dzīves pieredzes pilnu sarunu.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.10 11:35:02
Juventus
man arī ļoti noderētu šāda saruna. nopietni. tikai kur lai rauj to gudro sievieti?
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.10 11:35:48
S.R...`
Jā... nav ne jausmas...
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.01.10 11:55:39
Doroteja
Sveika! vai tu esi gudra sieviete ?
ieskatijos *Dukša krātuvītē - tur par naivumu nekas daudz nav teikts.
bet tomēr...
Naivums - nevainības māsa un muļķības māsīca.
-- Dekursels

Naivu vīriešu ir vairāk, nekā naivu sieviešu.
-- Ebnere-Ešenbaha


p.l.dassy :)
# Iesūtīts: 2009.01.10 12:06:22
šite te bija tāda kā tenkošana, kas ir arī pretrunā ar Foruma noteikumiem! daudzreiz daži cilvēki grib izcelt sevi, padarīt gudrāku uz citu nespēcīgumu/klūdām - neuzskatu to par kaut ko vērtīgu!

vilks
paldies! par kārtības ieviešanu!
man tiešām bija vēlēšanās šajā tēmā runāt par šo tēmu. Vakardiena jau pagājuse! šodien ir jauna žēlastības diena! no vienas puses vieglāk būtu izveidot jaunu nepazīstamu niku un tad visi runātu par tēmu , nevis par mani!

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 194 , pavisam kopa bijuši: 1986