atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi veiksmes un neveiksmes joslas.
S.R...
Iesūtīts: 2008.12.11 09:12:36
jautājums sekojošs - vai esat kādreiz izjutuši šo parādību.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Brīvā meža govs
# Iesūtīts: 2008.12.11 10:24:15
a_masiks
eh, nu neprasi man. sūds ar to zīmi, tās dēļ es iekritu par apskati. nu i vot. būtu ievērojusi zīmi - nebūtu policis mani noturējis un sastādījis protokolu par braukšanu bez TA!
a zīme tāda - pirms braukšanas tālāk obligāti jāapstājas. pirms krustojuma.
Brīvā meža govs
# Labojis Brīvā meža govs: 2008.12.11 10:31:28
a_masiks
neapturētu gan, man faktiski bija jānogriežas pirms poliča, to arī būtu izdarījusi, ja būtu apstājusies taj sasodītajā krustojumā. šis kā ieraudzīja, ar savu puļķi ārā no mašīnas un mahājās. viņš mani jau gaidīja! nelietis!
vārdusakot - pati vainīga, ja brauc bez TA ievēro visus satiksmes noteikumus!
man jau nebija vēl aptieciņa, dzēšamais ap. un trijstūris. bet policītis bija mīļs - sastādija protokolu tikai par TA. par pārējo - nee.
Brīvā meža govs
# Iesūtīts: 2008.12.11 11:23:25
a_masiks
urjā!!!! šitā epopeja beigusies - izgāju TA! esmu zirgā!
Brīvā meža govs
# Iesūtīts: 2008.12.11 11:34:25
Dona Eriksone
paldies. inspektors bija jaukumiņš! zvaniju vīram, teicu - viņš saka - tas esot baigi kasīgais vecis. neizskatījās.
Brīvā meža govs
# Iesūtīts: 2008.12.11 11:42:07
Dona Eriksone
mūūū... man vienalga kas viņam patīk, galvenais - TA izieta. bet es patiešām uzvedos godīgi un pieklājīgi. ragi bija zem cepurītes - aste biksēs.
Brīvā meža govs
# Labojis Brīvā meža govs: 2008.12.11 11:53:09
a_masiks
es nemēdzu nēsāt svešas bikses.
vispār - jā, šampis visiem no manis! prozīt! lai dzīvo jaukie CSDA inspektori!!!!
šķiet, esmu pārbraukusi uz "veiksmes joslu".
Zive.
# Iesūtīts: 2008.12.11 13:15:44
S.R... hi! Es ar pirms kāda mēneša savācu divus sodus pēc kārtas i vēl piedevām sānos man viens iebukņījās (viš bij vainīgais). Tad bij baigā škrobe. Bet no otras puses, es toties tagad braucu pieklājīgāk ar nedaudz lielāku respektu pret CSN. Un ņemot vērā, ka mēdz būt slidens un visas pārējās šaizes, tad gala rezultāts manā gadījumā ir pozitīvs
Brīvā meža govs
# Iesūtīts: 2008.12.11 14:08:38
Zive.
aha - man arī kaut kas traks -
šodien divas avārijas situācijas. bāāā... labi, ka bez avārijām.
Brīvā meža govs
# Iesūtīts: 2008.12.11 15:54:59
Dona Eriksone
centīšos.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.11 16:35:58
Brīvā meža govs
No sirds apsevicu ar TA! Tur var iet visādi!...
Bet tie poliči mēdz uzvesties visādi... lai gan pret jaukām kundzītēm vienmēr ir kripatiņu labāk.

Atbildot uz jautājumu - patiesi ir šāda veiksmes un neveiksmes dienas, tas ir fakts no pieredzes. Bet tas nav jāņem traģiski - vienkārši ierakumos iekšā un pārdzīvo to laiku!

Izejot no personīgās izjūtas, ne no objektīvajiem apstākļiem, pastāv bioloģiskie ritmi cilvēkiem, kas ir nemainīgi ritmi (sinusoīdas formā) visa mūža garumā un kas neizbēgami iespaido cilvēka fizisko, emocionālo un intelektuālo stāvokli.
Brīvā meža govs
# Labojis Brīvā meža govs: 2008.12.11 16:44:59
Balss
paldies.
tas inspektors patiešām bija varen laipns, tur pat viens cits viņam parādija, ka manai mašīnai bremžu(roķenes) trosīte vaļā - nu, karājās - jānostiprina lai nejauši kur nepārrauj.(tas no apakšas tikai redzams) bet šis neko - neteica neviena vārda.

bet par tiem ritmiem interesanti - no kā viņi ir atkarīgi?
ja jau ir šādi ritmi - tad viņus var arī prognozēt? tipa - veidot plānu, varbūt pat tādu kā horoskopu? šodien uz ielas neiet, vai arī šodien labāk ar mašīnu nebraukt! a?
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.11 17:04:01
Brīvā meža govs
Jā, tie sākas ar piedzimšanas brīdi. Katram ir savs dienu garums - 28 laikam fiziskajam, emoc. un intelekt. drusku garāki. Tā nu tie pamīšus visa mūža garumā viļņojas.
Lasīju, ka Japānas autobusu firmas tos uztur regulāri update un t.s. melnajās dienās, kad viens, vai, kas sliktāk, divi vienā dienā šķērso 0 līniju, kopā ar dienas darba uzdevumu izsniedz līdzi brīdinājuma kartīņu - Šodien esiet īpaši uzmanīgs! (Jo ir lielākas iespējas iekļūt avārijā.)
Tas Pats
# Iesūtīts: 2008.12.12 23:22:21
Saka, ka daba mīl cikliskumu.
Traki tikai, ko šo ciklu ir tik daudz, ka ne par kādu vērā ņemamu perioditāti nenākas domāt.
logopsihs [81.198.177.253]
# Iesūtīts: 2008.12.12 23:38:30
Brīvā meža govs
bet policītis bija mīļs - sastādija protokolu tikai par TA. par pārējo - nee.
no moš logopsihs no dzīves atpalicis, bet it kā tagad arī var "papīriņus" rakstīt tikai par 1 no pārkāpumiem, kad noķer - nu parasti jau šie raksta par to nedarbu, kur vairāk piķīti var nokāst...
a pričendāļus (trijstūri, dzēšamo, apt.) vispār nav dzirdēts, ka kādam uz ielas prasa, vienīgi tad, ja grib ko piešūt, bet citu neko nevar izdomāt...
bet vispār poličiem vajag "skaidrot" likumus un noteikumus, pat ja pati to nezini bet galvenais pārliecinoši un sev par labu
p.s. logopsiham ir izdevies vairākas reizes, pēc tam gan bišku kauns un žēl menta
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.13 11:17:45
logopsihs [81.198.177.253]
ko nezinu, to nezinu. bet manuprāt visus pārkāpumus var jauki sarakstīt - summas saplusot un izdarīt gala secinājumu.vispār - mani noturēja kādu trešo reizi visu desmit braukšanas gadu garumā - tiesa, pašlaik braucu daudz intensīvāk, nekā līdz šim. nu i vot - tas bija mans pirmais pārkāpums ceļu satiksmē, par kuru tiku noķerta un sodīta!
Tas Pats
# Iesūtīts: 2008.12.13 18:50:24
Olita
Protams, kur cikli, tur svārstības. Kur svārstības, tur rezonanse.
Magdalēna
# Labojis Magdalēna: 2008.12.13 20:01:42
S.R...

vārdusakot - ir laiks, kad viss "iet no rokas"

šo laiku tad arī cenšos izmantot "uz pilnu klapi";

...un laiks, kad nekas nesanāk kā vajag

Šajā laikā necenšos sev "pārkāpt pāri", bet šis laiks man ir īpaši svētīgs attiecībā uz darbu ar sevi, t.i., liek vairāk saprast - kas, kā, kāpēc

Vai tā ir sagadīšanās? Domāju, ka nē. Visu nosaka likumsakarības.


Papucs
# Labojis Papucs: 2008.12.13 20:28:12
Parādība ir gan izjusta, gan novērota.
Tas arī saprotams, ja jau pats Dievs kā ilustrāciju tai ir radījis zebru
Papucs
# Iesūtīts: 2008.12.13 20:41:14
Olita

..zebrai nedaudz rupjāk..
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 18 , pavisam kopa bijuši: 3208