atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi ikdiena
Harry
Iesūtīts: 2008.11.27 00:06:42
nu savaa gariigajaa praksee man rodas visaadi jautaajumi,kuri daljai no jums jau sen ,noteikti,ir skaidri
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:27:30
Taatad JHVH pat nepapuuleejaas, lai vinja argumentaacija ira paarliecinosaaka nekaa Lucim? Adnakka...

Elementāri, Melndelson!

Patiesībai tici... Nē... tad brīvs un staigā!
Kā redzēji arī Homeopātijas aizstāvijeim un -Jonai- ir vesela uima "argumetnācijas"... Tāpat... nonāksi tieši tur, kur tevi ved tava ticība... neatkarīgi no argumentiem. Jo kā parāda pieredze un prakse, tad argumenti ir bezspēcīgi, kad tie tiek konfrontēti ar cilvēka iekšējo pārliecību, paradigmu un vispārējo būtību... cilvēki nav naski taisīt "pašnāvību" ļaujot kaut kādiem argumentiem izmainīt to, kas viņi ir pašā būtībā!

Tāpēc jau a_masiks vēl šobaltdien tic, ka pierādījuma neesamība ir neesamības pierādījums... Te parādās, ka tad, kad kaut kas apdraud tavus pamatuzskatus, tad arī loģika tiek atmesta!

Un Velns ļoti klasisku kārti izmantoja - apelēja pie Dieva ļaunajiem motīviem! Tādējādi... cilvēkam bij jāizdara izvēle, vai viņš tic Dievam un Dieva motīviem vai tic Velna zajavām par Dieva motīviem.
Te visa argumentācija beidzās... ir divas zajavas no diviem dažādiem avotiem... pietam viens Avots ir Radītājs, otrs avots ir Radība!
Ja tu netici Radītājam, bet Radībai, tad neexistē tādi argumenti no Radītāja, kas tevi pārliecinātu... elementāri Mendelson!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:28:29
Mulders
Tātad jā dot informāciju, bet pirmkārt vest pie Dieva
A pie Dieva ved klusējot? ;-)
Informāciju dod arī ar darbiem u.c. Ne tikai ar vārdiem.
Nav iespējams nedot informāciju.

Es nav pravietis, nerezdu pagātni!
Tad kāpēc saki, ka agrāk tādu bij vairāk? Estak neprasu konkrētus vārdus, es tikai prasu, lai parādi, kuri tie bija. Tu saki, hindu un budisti nebija. Kuri tad? :-)

A es parasts cilvēciņš, kas zin tikai to ko pats piedzīvo un ko Dievs atklāj!
Skaidrs, atbilde ir "ir, tāpēc ka tā ir". OK. Tos es saucu par FUAQ

Dievs jau redz un spēj godīgi saskaņot dotās dāvanas un producēto rezultātu!

Citticīgie tātad ir apdāvinātāki?

No kurienes nāk 50?
Tikai piemērs. Ņem citu ciparu, te ir doma, ka jāredz, kā tas mainās.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:29:40
Mulders
Ir 1000 frukti!
No tiem X tic Dievam un Y netic, kur X+Y=1000
Tagad sludinām... X apliecina ticību un top pestīti Y Dievu noraida un iet Ellē!

A jēga no sludināšanas? Tie paši X izglābās.
Sludini vai nesludini, tas pac resultāts.
X arī bez sludināšanas apliecina ticību.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:30:20
Ctulhu
jeb dievs bez `sludinaasanas-apliecinaasanas-noraidiisanas` testa nezina, kursj vinjam tic un kursj ne? Absurds.
Arī pašiem testējamajiem nav no tā nekāda labuma.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:34:36
A pie Dieva ved klusējot? ;-)

Nē!

Informāciju dod arī ar darbiem u.c. Ne tikai ar vārdiem.
Nav iespējams nedot informāciju.


Pareizi!

Tad kāpēc saki, ka agrāk tādu bij vairāk? Estak neprasu konkrētus vārdus, es tikai prasu, lai parādi, kuri tie bija. Tu saki, hindu un budisti nebija. Kuri tad? :-)

Teicu, ka neesmu parvietis. Es neredzu cilvēku ticību pat sev blakus, a tu man gribi lai es tev tādus uzrādu pagātnē! Es saku ka HinduiSMĀ un BudisMĀ nav Kristus, jeb ja ir, tad baigi maz... par to vai Hinduisti vai Budisti pazina Kristu, to es nevaru zināt... Nu vai ir kāds Budists kas mīl patiesību un dzīvību? Šķiet, ka pats Buda teica, ka viņš tikai meklē patiesību! Nu nezinu... vai tiešām meklēja, jeb meklēja savu kaut kādu iedomu tēlu... whatever, nevaru izvērtēt...

Skaidrs, atbilde ir "ir, tāpēc ka tā ir". OK. Tos es saucu par FUAQ
A tev nekad neviens nevarēs atbildēt par Statistiku par pagātni, kad tā nekad nav veikta! Tu tač esi ķerts, ka meklē pamatojumu tur kur skaidri zini, ka neviens tev to iedot nevar! Saucās "Special Pledging". Tik šitais asmens jau griež abos virzienos. Tu visu laiku uzskati, ka pirms Kristus bij mazāk iespējas tapt ticīgam un pestītam nekā pēc Kristus. Nu tad stiep šurp šo statistiku un viss būs kedās!

Citticīgie tātad ir apdāvinātāki?
Nezinu... Savādāki viņi ir! Vienam garas kājas, citam veikla mēle

Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:38:29
A jēga no sludināšanas? Tie paši X izglābās.

A šob tie Y pēc tam neīdētu, ka negodīgi šos notiesāja Šob KN natsauktos uz neesošām grupām... mēs būtu ticējuši, ja vien vēl 5 minūtes ilgāk mums pasludinātu!

Tāpēc jau būs tā pastulbi izskatīties... kad kādu Kristīgā vidē augušu un skolotu neticīgo Dieva priekšā nostādīs ar kādu musulmaņu bērnu, kas tikai izdzirdējis dumslas tomēr būs nācis pie ticības! Būs kaut kā pastulbi atmazkas zīmēt... ka man jau nepietiekami pasludināja. Tu dzīvo cukurā un vēl sūdzies, ka tev par maz salduma? Cits, kas dzīvo tumsā tieši ieraudzījis mazu gaismas stariņu uz to iet un sasniedz Saulīti!

Sludini vai nesludini, tas pac resultāts.
X arī bez sludināšanas apliecina ticību.


Jo Dievs jau nekur nav noslēpies... viņš ir atkāti pieejams visiem! Kas meklē, tie atrod. Bet kas negrib atrast, neatradīs ja stāvēs paša Dieva acu priekšā!

Toč toč kā Poncijas Pilāts - Stāv Kristus priekšā un jautā "Kas ir Patiesība"! Tā kā... redz ir pat cilvēki, kas var Dieva priekšā stāvēt un tomer palikt savā neticībā!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:42:01
Mulders
Es saku ka HinduiSMĀ un BudisMĀ nav Kristus, jeb ja ir, tad baigi maz...
To pašu tu teiksi par visām citām reliģijām.
Tas nelīmējas ar tavu teikto, ka agrāk pareizo ticīgo esot bijis pat vairāk!
Tātad, bija "baigi maz", tagad ir "vairāk". Tātad - ir starpība no Kristus atnākšanas.

Nu vai ir kāds Budists kas mīl patiesību un dzīvību?
Ir. Vismaz viņu ticībā tā ir.

Tu visu laiku uzskati, ka pirms Kristus bij mazāk iespējas tapt ticīgam un pestītam nekā pēc Kristus.
Uz loģikas balstos. Ir novērots, ka - ja ir jauna infa, tad ir arī cilvēki, kas to infu pieņem un mainās tās ietekmē.
Tu pats to apstiprini, sakot, ka starp hindu un budistiem bija "baigi maz".
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:42:16
JHVH taki vrodje ir jaudiigaaka buutne, ar labaakaam smadzeneem. Taatad jaabuut arii ;labaakai argumentacijai, ne?

Dumš tu esi!

Patiesība ir patiesība pat ja to pasludina bērns.
Un tu vari būt ar smadznēm kosmosa izmērā, ja tu runā muļķības tās ir un paliek muļķības... tikai kosmiska izmēra muļķības!

Viena bērna teikta patiesība ir lielāka par visas pasaules gudro izrteiktajām muļķībām. Tā kā ne smadzeņu izmērs nosaka argumenta svaru, bet gan patiesība visu izšķir. Bet ja cilvēks jau saknē noraida Patiesību un uzskata to par ļaunumu un meliem, tad argumenti neko nepalīdz, jo argumenti palīdz tikai tiem, kas ciena un mīl patiesību, bet tiem, kas jau saknē Patiesību noraida - argumenti un loģika ir tikai kārtējais instruments lai savus maldus izplatītu un vairotu savu muļķību!

Nu taatad JHVH buutu jaaspeej sava doma pamatot paarliecinosaak, ne?

Dievs ir Radītājs, Arhitekts un Autors, ar to viss izteikts! Ja tas nav arguments, tad kā jau teicu - ja Patiesība nav arguments, tad nafig meklēt argumentus? Jo neexistē argumenti ar kuriem var pierādīt Patiesību. Patiesība ir pašpierādoša... neexistē Meta-Patiesības neexistē nekāda "Universālā Sistēma" ar kuru var pamatot visu patiesību, bet kura pati nav jāpamato... šādu sistēmu arī sauc par Patiesību!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 16:49:50
To pašu tu teiksi par visām citām reliģijām.

Jā! Par cik es tās pazīstu. Nu Islamā nedaudz nedaudz Kristus ir! Jūdaismā Kristus ir ļoti pat daudz!

Tas nelīmējas ar tavu teikto, ka agrāk pareizo ticīgo esot bijis pat vairāk!
Nu bet to tač viņi paši apliecina, ka netic Dievam... tic visādiem elkiem un Budistu gadījumā paši sev... bet ne uz Dievu Radītāju, kas atpestī tos, kas uz viņu tic un paļaujas un meklē patvērumu!
Es spriežu tikai pēc hinduistu un budistu sludinātā... un tas nav Kristus! Tātad, ja viņi tic, tam ko sludina, tad viņi netic uz Kristu... implikatīvi - neticīgi!
Un nav šķibra vai tu tici Krišnam, Budam vai Evolūcijai... ja tie nav Kristus, tad beigas ir beigas...


To es spriežu pēc Kristus vārdiem, kad viņš saka, ka pasaules galā to būs īpaši maz!
Bet ja pašķirsta Rakstus tad var redzēt, ka šis skaits fluktuē... piemēram Ēlija laikā Dievs dod statistikas datus, ka vispār vēl palikuši ticīgie ir tikai 7000, bet gan pirms gan pēc var redzēt, ka atkal tas skaits ta palielinās ta samazinās!
Skaits ir mainīgs... bet konverģē uz 0 tuvojoties Pasaules Galam! Laigan cilvēku skaits palielinās!

Ir. Vismaz viņu ticībā tā ir.
Tātad, ja šī Patiesība nostāsies Budisma acu priekšā, viņš neuzdos šo stulbo jautājumu "Kas ir Patiesība?" bet labprāt viņu pazīs un pieņems? Ja tā, tad tāds Budists ir labs kandidāts uz pestīšanu!

Uz loģikas balstos. Ir novērots, ka - ja ir jauna infa, tad ir arī cilvēki, kas to infu pieņem un mainās tās ietekmē.

Tā nav loģika. Tas ir empīrisms! Tāpēc es tev parādīju, ka tu melo! Jo neticīgie pat dzīvodami Kristīgā vidē tomēr ticīgi nepaliek... joprojām ir neticīgie. Kas nozīmē, ka attiecībā uz šo infu nenotiek tas ko tu saki. Un tas ir saskaņā ar Dieva Vārdu, ka ne visi, kam pasludināts Dieva Vārds nāk pie ticības! Ir daudz tādu kas to noraida...

Tu pats to apstiprini, sakot, ka starp hindu un budistiem bija "baigi maz".
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.28 18:35:49
ak jaa,Sheol -pazemes valstiiba !
Osiiic [159.148.73.46]
# Iesūtīts: 2008.11.28 18:41:57
Mulders
Nu Islamā nedaudz nedaudz Kristus ir!

Nevarēšu piekrist - Islamā Jēzus ir tik daudz, ka tikko pēc Islama rašanās, tas tika uztverts kā ariānisma novirziens, t.i. - kristietības herēze. Piemēram musulmaņi uzskata, ka tieši Jēzus viņus vedīs Armagadona kaujā pret neticīgajiem (principā apstiprina Jāņa Apokalipsi).
Osiiic [159.148.73.46]
# Iesūtīts: 2008.11.28 18:44:32
Tāpat musulmaņi atzīst Marijas nevainīgo ieņemšanu un to, ka Jēzus dzīvs būdams ir uzkāpis debesīs pie Dieva. Vienīgi viņi noliedz krustā sišanu (uzskatot to par vīziju, šķietamību) un to, ka Kristus ir Dievs. Tai pat laikā viņi atzīst, ka Kristus ir dižens pravietis un Dieva atspulgs.
Osiiic [159.148.73.46]
# Iesūtīts: 2008.11.28 18:46:40
Un jā - lieki piebilst, ka Islams Jēzu uzskata par musulmani.
Harry
# Iesūtīts: 2008.11.28 21:42:43
visgalvenaakais mitikj vaarada ir miers starp visiem un visu,riz pienaaks laiks,kd visi buu braalji un maasasnesktoties uz religiju un adaskraasu.

patiesi taa buus.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 23:34:04
Mulders
Nu bet to tač viņi paši apliecina, ka netic Dievam... tic visādiem elkiem
Viņi saka, ka tic Dievam. Un ka tu tici nepareizi. :-)
Un, vispār, kur ir atbilde uz manu jautājumu par to, kurās ticībās, pirms Kristus, agrāk bija vairāk PareiziTicīgo?

Tātad, vēlreiz uz pirkstiem:
1) Pirms Jēzus nākšanas ir tikai nedaudzi pareizi ticīgie (tie, kuri paši aizdomājās). Tu saki, ka esot vairāk, bet kad tev paprasa, kurās ticībās, tad nevari pateikt. Jūdaismā? A cik tādu jūdu pavisam bija %?
2) Varam ņemt par piemēru OlimpaDievTicību - nekādas pestīšanas un pareizās baušļu sapratnes. No Romā dzīvojošajiem vislielākā daļa piekopj OlimpaDievTicību. Cilvēku, kas TicPareizi, ir ļoti maz. Tātad - pārsvarā visi ceļo uz Ftopku.
3) Atnāk Jēzus. Rodas kristietība. Cilvēki uzzin pareizo baušļu izpratni, un OlimpaDievTicība pazūd.
4) Viduslaiki, tā pati Roma. Visur kristietība. Nu jau ir daudz cilvēku, kas TicPareizi.

No tā seko, ka sludināšanai (t.i. jaunas informācijas nodošanai) IR jēga un ietekme.
Vai arī tu domā, ka Senajā Romā un Viduslaiku Romā bija apmēram vienāds skaits PareiziTicošo?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 23:36:46
Ctulhu
kam labaaka argumentacija - tas arii rullee...
Vai arī - kurš skaistāk runā. Ādolfam bija švaki ar argumentāciju, abet oratora dāvanas visu izšķīra viņam par labu, jo daudzi cilvēki nemaz nemīl analizēt un domāt.
incognito
# Labojis incognito: 2008.11.29 09:20:28
Harry
visgalvenaakais mitikj vaarada ir miers starp visiem un visu,riz pienaaks laiks,kd visi buu braalji un maasasnesktoties uz religiju un adaskraasu.

Saka jau, ka, kad nomirsim, tad visu uzzināsim. Bet es neesmu par to pārliecināts.

EzītisMiglā
Ir jāsaprot, ka, diskutējot ar kristiešiem, ticīgie vadās pēc aksiomas VissKoDaraDievsIrLabi. Jo Dievs viņiem ir visa labā avots, tāpēc principiāli nav spējīgs ne uz ko sliktu - tas būtu pretrunā ar Viņa Dabu.
Līdz ar to - grēku plūdi, pirmdzimto nokaušana Ēģiptē un Sodomas un Gomoras iznīcināšana bija laba; Kristus nāca labākajā iespējamajā laikā; visa tā sistēma ar ticīgo kristiešu attaisnošanu, bet pārējo cilvēku nosūtīšanu uz ftopku ir laba.
Ja tev liekas savādāk, tev vienkārši trūkst ticības un informācijas.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.29 14:43:31
PīķaDāma
Vismaz ik daudz mēs zinām, ka Dievs girb, lai it visi cilvēki tiktu izglābti (neputro tikai atkal fizisko eksistenci ar mūžīgo)...
Diemžēl, ne visi cilvēki to grib... un kā jau pēc Dieva līdzības radītām būtnēm - ar brīvo gribu - tām ir arī iespēja aiziet pa ceļu, kas ved uz mūžīgo nāvi.
murmulis
# Iesūtīts: 2008.11.29 16:45:42
Balss
kļūda, kļūda, kļūda!!!
Dievs grib pavisam ko citu:

http://eu-shestakov.livejournal.com/269785.html
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.29 23:18:31
Nu, murmulis, izlasīju visu, ar visiem mātes vārdiem... pastulbi, bet fināls tuvu patiesībai.
MOĻIĶESJ!!!!!!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 126 , pavisam kopa bijuši: 1321