atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi ikdiena
Harry
Iesūtīts: 2008.11.27 00:06:42
nu savaa gariigajaa praksee man rodas visaadi jautaajumi,kuri daljai no jums jau sen ,noteikti,ir skaidri
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 11:16:49
Rausītis
Es ne par to, vai var/nevar izlasīt un izdomāt.
Es par to, ka pirms Kristus līdz patiesībai tika mazāk cilvēku.
Pēc Kristus - vairāk, un tas viss tikai tāpēc, ka Kristus deva jaunu informāciju.
Pēc Muldera sanāk, ka Kristus varēja arī neko nemācīt, jo cilvēki paši līdz visam aizdomātos.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.11.28 11:19:55
EzītisMiglā
Es par to, ka pirms Kristus līdz patiesībai tika mazāk cilvēku
es nezinu kāpēc tu tā domā, jo es tādam spriedumam pamatu neredzu.

un tas viss tikai tāpēc, ka Kristus deva jaunu informāciju
nevis jauna, be Kristus bija informācijas(solījum) piepildījums, par kuru vajadzēja pastāstīt visiem.
Redz, solījums tika dots diviem, no kuriem cēlās pārējie cilvēki. informācijai vajadzēja pa ķēdīti nonākt līdz katram.
Tā kā solījuma piepildījums notika konkrētā vietā un laikā, tad to paziņot citiem vajadzēja ejot un sludinot citām tautām.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 11:58:09
Rausītis
Tautas par tādiem solījumiem nekā nebija dzirdējušas, vai nu arī labi aizmirsušas.
Vismaz hinduismā, budismā, islāmā nekādu tādu pestītāju nav.
Nav arī grieķu un romiešu ticībās, senlatviešiem arī nav, un vēl veselam lērumam tautu nav.

Tāpēc, mums ir:
1) Cilvēki, kas neko nezin par tādu solījumu, kur nu vēl par tā piepildīšanos, pirms Kristus
2) Cilvēki, kuri pēc Kristus zin par solījumiem, un vispār pirmo reizi iepazīstas ar Bībeli.

Dīvaini, kā var neredzēt, ka pēc Kristus no nepareizā ceļa uz elli tiek nost % vairāk cilvēku.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 12:26:01
Tautas par tādiem solījumiem nekā nebija dzirdējušas, vai nu arī labi aizmirsušas.
Vismaz hinduismā, budismā, islāmā nekādu tādu pestītāju nav.
Nav arī grieķu un romiešu ticībās, senlatviešiem arī nav, un vēl veselam lērumam tautu nav.


Esi meklējis!

Vot es izlasīju Platonu, un viņa "Alas līdzībā" vien var ieraudzīt Kristus priekšnojautu! Piemēram Augustīnam vispār bij aizdomas, ka Platons kaut kur uz Rakstiem ir paklupis vai pie kāda Jūdu Skolotāja pastudējis, laigan Augustīns pats atzīst, ka nevar to pierādīt... prosto sprieda pēc Platona atziņas, ka daudz ko viņš bij sapratis...

Tātad atkal... ja kaut viens vidē X var saprast, tātad infa IR! To ka tu IGNORĒ šo infu, nu ko... tādi kā tu un Ctulhu arī ir bijuši visur un vienmēr, un kā redzam pie Ctulhu, būtu viņam vara, viņš savu ideoloģiju implementētu kā veselu sistēmu, un tad tādu kā viņš būtu vēl vairāk. Tad domā, ka tas tieši nenotika... infa ir, bet veselas tautas šo infu ignorē un paslauka zem tepiķīša!
Nu sorre... lūk tev ir paveicies, tev šī infa ir pieejama, bet tu pac pierādi, ka infas pieejamība nekādīgi nepalielina kāda cilvēka izredzes uz pestīšanu, jo ne no cilvēka paša ir atkarīgs, bet no Dieva... ja cilvēks aizver acis un aizver ausis, nu tad nekā! Tad viņš iet ellē neatkarīgi no tā vai Kristus bij atnācis vai nebij atnācis!

1) Cilvēki, kas neko nezin par tādu solījumu, kur nu vēl par tā piepildīšanos, pirms Kristus
Lūdzu uzrādīt tautas kaut kur vēsturē, kurām nebij nekāda priekšstata par Dievu!

2) Cilvēki, kuri pēc Kristus zin par solījumiem, un vispār pirmo reizi iepazīstas ar Bībeli.
... un viņiem tomēr tas nepalīdz!

Redz atkal... tu uzskati ka visi cilvēki ir vienādi kā ūdens lāses... ka tas, ja visiem iedos zelta stieni, tad pēc 10 gadiem visi būs vienādi bagāti un laimīgi! A tā nav... beidz projicēt savu utopisko nereālo skatījumu uz īstenību! Pasaulē nav divu vienādu cilvēku... un tāpat kā šodien arī toreiz cilvēki varēja aizvērt acis un ausis un nedzirdēt to ko negrib dzirdēt. Cilvēka unikālā spēja... norobežoties no informācijas un izveidot barjer-filtrus tādai informācijai, kas viņiem nepatīk vai pauž kaut ko subjektīvi nepatīkamu!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 12:35:52
Mulders
"Alas līdzībā" vien var ieraudzīt Kristus priekšnojautu!
Var arīu neieraudzīt.
A tu "Valsti" lasīji? Tur beigās ir skaidri par reinkarnāciju pateikts. :-)
Abet ne jau Platons šeit jāskatās, bet Olimpa dievu reliģija. Tur arī Kristu var ieraudzīt? ;-)

Tātad atkal... ja kaut viens vidē X var saprast, tātad infa IR!
Kā pret sienu! Vai tad es saku, ka NAV? Es saku, ka tā ir daudz mazāk cilvēkiem - ir tak atšķirība, vai to pauž kāds domātājs, vai arī oficiālā reliģija?

tādi kā tu un Ctulhu arī ir bijuši visur un vienmēr
Tiem, kas tankā - Ctulhu un KN ir grupa, kuru mēs neapskatām. Apskatām grupas "kārtīgi pilsoņi, kas seko tēvu tradīcijām", "tie, kas uzticās saviem Mācītājiem, un uzskata to doto Rakstu saidrojumu par pareizu", ... utml.

Lūdzu uzrādīt tautas kaut kur vēsturē, kurām nebij nekāda priekšstata par Dievu!
Nevis par Dievu, bet par solījumiem. Kur tādi ir tiem pašiem Olpimpa dieviem?

.. un viņiem tomēr tas nepalīdz!
Visiem? Tiešām?

. tu uzskati ka visi cilvēki ir vienādi kā ūdens lāses...
Nea, es tos grupēju.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.11.28 12:52:04
EzītisMiglā
ne jau Platons šeit jāskatās, bet Olimpa dievu reliģija. Tur arī Kristu var ieraudzīt? ;-)

loģiski, ka nē, jo ir jāskatās, kas bija pirms Olimpa dieviem. Olimpa dievu valdīšanas laiks ~2k gadi. Olimpa dievi tak ir safantazēti.

Nesen biju Grieķijā un par ko patiešām var pabrīnīties, ka Kristus ar šo, 2k gadus aktīvi praktizēto reliģiju ar iespaidīgo tempļu tīklu, tika galā pāris gadsimtos.

kārtīgi pilsoņi, kas seko tēvu tradīcijām", "tie, kas uzticās saviem Mācītājiem, un uzskata to doto Rakstu saidrojumu par pareizu",


redz, to kas var notikt ar šādiem pilsoņiem mēs labi redzam pirms grēku plūdu cilvēkos. tikai pēc plūdiem Dievs pateica, ka šādus kārtīgus, bet ar laiku nomaldījušos cilvēkus vairs neslīcinās, bet ļaus visiem vairoties un dzīvot līdz pasaules galam. Tā kā nevis atgriezot cilvēku skaits ir samazinājies vai palielinājies, bet maldos ejošo skaits pieaug.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 12:59:04
Rausītis
Nu bet par to es runāju!
Ir laika posms, kad lielākā daļa tic Olimpa dieviem, un ne par kādiem ebreju baušļiem un apsolījumiem neko nezina, kur nu vēl par to baušļu patieso nozīmi!
Vēlāk, ir cits laika posms, kad Olimpa dievu vietā ir Kristus, un viss par baušļiem skaidri pateikts.

Kā var neredzēt, ka pirmajā gadījumā ir daudz mazāk cilvēku, kuri zin patieso baušļu nozīmi??
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.11.28 13:15:55
EzītisMiglā
Ir laika posms, kad lielākā daļa tic Olimpa dieviem, un ne par kādiem ebreju baušļiem un apsolījumiem neko nezina, kur nu vēl par to baušļu patieso nozīmi!
lūdzu, piemērs - ja tām ciltīm, no kurām izveidojās grieķi pirms olimpa dievu reliģijas vēl bija palicis nedaudz patiesības atblāzmas, tad vēlme sekot olimpa dievu reliģijai tās piebeidza.
- ja mūsdienās cilvēki ar lieliem soļiem turpinās iet prom no kristietības patiesības, tad pēc kāda laiciņa arī mums varētu būt "sava olimpa dievu reliģija". ko par to var vainot?

bet nu Dievs ir pateicis, ka tad žēlastības laiks būs pagājis.

Tu atkal palaidi galveno - žēlastības laiks ir laiks, kad vairojas gan vārpas, gan nezāles

Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.28 13:54:22
Kā var neredzēt, ka pirmajā gadījumā ir daudz mazāk cilvēku, kuri zin patieso baušļu nozīmi??

Bet nav jau svarīgi cik zin patieso baušļu nozīmi. Svarīgi ir cik tam tic un to pieņem. Tagad, droši vien, daudz vairāk zin patieso baušļu nozīmi un pat pašus baušļus zin... bet kā tu pats pie sevis redzi, šī informācija neko nemaina tavos uzskatos vai garīgajās nostājās!

Tādējādi ne jau šī informācija ir faktors lai cilvēki atgriestos un taptu pestīti. Tu visu laiku meklē ne tur kur pazaudēji, bet tur kur ir gaišāks! Tas nedarbosies!

TU joprojām uzskati, ka tas ir "negodīgi" slēpt šo informāciju... laigan es tev manuprāt jau reizes 10 smu parādījis un tu pats tam piekrīti, ka šī informācija neko nemaina neticīga cilvēka sirdī! Ja tu esi stūrgalvīgs tev to var teikt un var neteikt, tu tas būs 0 vērts... Tādējādi... nav atšķirība vai zin un ignorē, jeb nezin!

Tas ir tas stāsts par graudiem kas sēts akmenājā, ceļmalā, ērkšķos un labā zemē!
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2008.11.28 14:13:50
Mulders
Bet nav jau svarīgi cik zin patieso baušļu nozīmi. Svarīgi ir cik tam tic un to pieņem.
Kā var pieņemt to, ko nezini, un cik daudziem tas izdodās?

bet kā tu pats pie sevis redzi, šī informācija neko nemaina tavos uzskatos vai garīgajās nostājās!
Vai man capslockā, boldā un redcolorā jāraksta, kas ir mūs interesējošā grupa, laitu ieraudzītu tekstu?

Tādējādi ne jau šī informācija ir faktors lai cilvēki atgriestos un taptu pestīti.

Tad - visas reliģijas vienādas? Ja jau kristietības dotā informācija neko nemaina?

šī informācija neko nemaina neticīga cilvēka sirdī!
Bet svārstīga cilvēka sirdī var mainīt! Un tradicionālista sirdī - nemaz nekas nav jāmaina, informācija jau no bērnu dienām!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 14:35:45
Kā var pieņemt to, ko nezini, un cik daudziem tas izdodās?

Infa bij pieejama. Kā var tam neticēt... nezinu. Nu vot tu... kā tu netici?

Vai man capslockā, boldā un redcolorā jāraksta, kas ir mūs interesējošā grupa, laitu ieraudzītu tekstu?
Tevi interesējoša grupa ir neexistējoša grupa. Tb cilvēki kuri nezina, bet ja zinātu, tad noteikti atgrieztos! Lūdzu parādi ka šāda grupa ir īstenībā nevis hipotētisks apaļš kvadrāts. Redzu ka neesi manu koānu atrisinājis... šāda grupa neexistē, jo pati šīs grupas definīcija ir tas pats kas "Nodedzināt koku, no kura tev uztaisīs zārku"... Tu sajauc cēloni ar sekām. Neexistē grupa "Cilvēki, kas izglābtos, ja zinātu"!!! Prosto tādas grupas nav un nekad nav bijis!

Tad - visas reliģijas vienādas? Ja jau kristietības dotā informācija neko nemaina?

Kristietības Dotā Informācija maina gan... bet tikai tajos, kas tic tai! Kas netic... tiem visas reliģijas vienādas!

Kā stāv rakstīts:

1 Kor 1:18 Jo vēsts par krustu ir ģeķība tiem, kas pazūd, bet mums, kas topam izglābti, tas ir Dieva spēks.

Bet svārstīga cilvēka sirdī var mainīt!
Pierādi! Atkal tu par hipotētisko grupu... no sērijas... ja viņam dotu vēl 5 minūtes padzīvot, viņš noteikti būtu visu sapratis un atgriezies!

Nu beidz savas iedomas par faktiem uzdot!

Dievs nevienu savu bērnu uz elli nenosūtīs, ellē nonāk tikai un vienīgi tie, kas Dievam pretojas! Neviens pats cilvēks, kas Dievam tic un uz Dievu paļaujas nenonāk ellē neatkarīgi no tā kurā vietā, laikā lai viņš dzīvotu. Savukārt Dievu pazīst visas tautas... tik tieši tāpat šīs Visas Tautas izkropļo šo atziņu un rada elkus!

Rom 8:
28 Un mēs zinām, ka tiem, kas mīl Dievu, visas lietas nāk par labu, tāpēc ka tie pēc Viņa mūžīgā nodoma ir aicināti.
29 Jo, kurus Viņš sākumā nozīmējis, tos Viņš nolēmis darīt līdzīgus Sava Dēla tēlam, lai Viņš būtu pirmdzimtais daudzu brāļu starpā.
30 Bet, kurus Viņš iepriekš nolēmis atpestīt, tos Viņš arī aicinājis; un, kurus Viņš aicinājis, tos Viņš arī taisnojis; bet, kurus Viņš taisnojis, tos Viņš arī pagodinājis.

Tā kā... tava hipotētiskā grupa vienkārši neexistē! Izglābti tiek ticīgie, pazudināti tiek neticīgie. Citas grupas nav!

Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.28 14:38:44
EzītisMiglā
Un tradicionālista sirdī - nemaz nekas nav jāmaina, informācija jau no bērnu dienām!

Pirmie cielvēki visi bija tradicionālisti, un kur tas noveda - pie plūdiem, kad visus noslīcināja, jo ticēja tikai 1.
Redz, tas ir jau pierādījies vienreiz, ka cilvēks savā attīstībā soļo prom no Dieva, nevis pretī Viņam.

Mūsdienās taču ir tāpat, diemžēl.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.28 14:47:50
Mulders
Šo grupu domā KN 2008.11.28 12:35:52

Apskatām grupas "kārtīgi pilsoņi, kas seko tēvu tradīcijām", "tie, kas uzticās saviem Mācītājiem, un uzskata to doto Rakstu saidrojumu par pareizu", ... utml
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 14:58:56
Mulders
Infa bij pieejama.
Aha, vajadzēja iet pie Platona, vai ne?

Nu vot tu... kā tu netici?
sk. FUAQ, bet vēl klāt varu pielikt neiespēju atšķirt īsto no dažādām Mācībām. Kas ved pie Loterijas.

Neexistē grupa "Cilvēki, kas izglābtos, ja zinātu"!!!
Kāpēc ne? Tad jau neviena informācija neko nedod, vai ne? Grūti iedomāties, ka uzzinot jaunu infu, cilvēks VAR mainīt savu rīcību?
Tad jau nav jēgas no sludināšanas - nekas tak nemainīsies?

Kristietības Dotā Informācija maina gan... bet tikai tajos, kas tic tai!
Nu, tātad PIRMS šīs informācijas saņemšanas tas cilvēks bija savādāks. Tātad, mums ir cilvēki, kuri mainās tās infas rezultātā.
Un tagad tu gribi teikt, ka ja visi šie cilvēki NEsaņemtu to infu, tad vienalga visi paši no sevis nonāktu pie patiesības?

Neviens pats cilvēks, kas Dievam tic un uz Dievu paļaujas nenonāk ellē neatkarīgi no tā kurā vietā, laikā lai viņš dzīvotu.
Aha, tad jau atkal visas reliģijas vienādi labas! :-)
Vai- vspār nav vajadzīgas, jo tie, kas paļaujas uz Dievu, arī paši ellē nenonāks.
Nevienam nav jēga neko stāstīt, jo nekas jau nemainīsies. Neticīgie neticēs, a ticīgajiem jau nevajag. Ko tad cepaties?

Bet, kurus Viņš iepriekš nolēmis atpestīt, tos Viņš arī aicinājis; un, kurus Viņš aicinājis, tos Viņš arī taisnojis;
Pat ne Loterija, bet BandiniekuSpēle?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 14:59:27
Rausītis
Jā, tādas un līdzīgas grupas.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 15:00:33
Apskatām grupas "kārtīgi pilsoņi, kas seko tēvu tradīcijām", "tie, kas uzticās saviem Mācītājiem, un uzskata to doto Rakstu saidrojumu par pareizu", ... utml

Nu un ikvienam cilvēkam ir viņa sirdsapziņa un spēja redzēt dzirdēt pasauli un salīdzināt, cik ļoti tas līmējas ar "tēvu tradiciju" un tā atrast Dievu un viņu iepazīt.

Ne jau pēc cilvēka mīlestības pret cilvēku tradīcijām tiesās, bet par cilvēka mīlestību pret patiesību! Kā Kristus teica -

Jāņa 14:
6 Jēzus viņam saka: "ES ESMU ceļš, patiesība un dzīvība; neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani.
7 Ja jūs Mani būtu pazinuši, jūs būtu pazinuši arī Manu Tēvu. Jau tagad jūs Viņu pazīstat un esat Viņu redzējuši."

7 pantu iesaku domās pārfrāzēt izmantojot 6ā panta textu!

Ja jūs "ceļu, patiesību un dzīvību" būtu pazinuši, jūs būtu pazinuši arī Manu Tēvu.

To pašu viņš teica Jāņa 8 nodaļā!

Nu un tagad jautājums pa miljonu - Vai patiesība un dzīvība bij atrodama cilvēku vidū pirms Kristus bij nācis?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 15:13:05
Aha, vajadzēja iet pie Platona, vai ne?

Vajadzēja klaudzināt, meklēt, lūgt. Jo kas lūdz tam taps dots, kas klaudzina, tam atvērs, kas meklē, tas atradīs!

sk. FUAQ, bet vēl klāt varu pielikt neiespēju atšķirt īsto no dažādām Mācībām. Kas ved pie Loterijas.

Atbildēts. Tie, kas netic patiesībai, tie to arī neatšķirs no maldiem, un tiem tā būs loterija.

Kāpēc ne?
Loģiski neiespejama grupa! Tāpat kā apaļš kvadrāts!


Tad jau neviena informācija neko nedod, vai ne? Grūti iedomāties, ka uzzinot jaunu infu, cilvēks VAR mainīt savu rīcību?

Nav grūti. Paskatos uz tevi, Ctulhu a_masiku un redzu... Infa neko nemaina! Ja cilvēks negrib ticēt, tad neticēs, ja negrib Dievu iepazīt, tad neiepazīs, ja bēg no Dieva, tad neatradīs Dievu!

Tad jau nav jēgas no sludināšanas - nekas tak nemainīsies?
Mainīsies... izgaismojas ticīgie un neticīgie. Tas ir kā tumšā istabā, kurā ir baltas un melnas pērles, iededzināt gaismu! Kļūst redzams kurš ir kurš!

Nu, tātad PIRMS šīs informācijas saņemšanas tas cilvēks bija savādāks. Tātad, mums ir cilvēki, kuri mainās tās infas rezultātā.
Un tagad tu gribi teikt, ka ja visi šie cilvēki NEsaņemtu to infu, tad vienalga visi paši no sevis nonāktu pie patiesības?

Cilvēks mainās Diea Žēlastības rezultātā... Raksti nav "sudraba lode" kas trāpa katram pierē, un tas top ticīgs. Būtu jau jauki ja tā būtu

Es gribu teikt, ka nav tādu ticīgo, kas iet ellē, tāpēc ka nav saņēmuši infu. Ellē iet tikai tie, kas netic Dievam! Nezinu kā tev to ieborēt?
Tāpat kā neexistē grupa "tie, kas būtu ticīgi, ja būtu saņēmuši informāciju - tātad ticīgie, kas nonāk ellē" tāpat nav tāda grupa kā "neticīgie, kas Paradīzē"

Aha, tad jau atkal visas reliģijas vienādi labas! :-)
Ikviena Reliģija, kas Jezu Kristu sludina ir laba Tur tev taisnība. Baidos gan ka šādas Reliģijas pasaulē ir tieši viena Tā kā... sorre... visas pārējās reliģijas netic uz Dievu, bet uz kaut kādām Dieva karikatūrām vai elkiem un dēmoniem. A bet ticība uz Dievu... to vienīgo Dievu, kas pasauli radījis aka Jēzu Kristu

Vai- vspār nav vajadzīgas, jo tie, kas paļaujas uz Dievu, arī paši ellē nenonāks.
Paļauties uz Dievu jau IR ticība -> Reliģija

Nevienam nav jēga neko stāstīt, jo nekas jau nemainīsies. Neticīgie neticēs, a ticīgajiem jau nevajag. Ko tad cepaties?
Neticīgajiem toč nav jēga stāstīt - šaize tāda, ka mums nav dots atšķirt vienus no otriem! Tāpēc mums pavēlēts - sludināt bez razboru! Pestīti tiks tikai ticīgie, tur gan nav šaubu, bet līdz pasaules galam tas nebūs nemaz atklāts... pagaidām vienā laukā aug gan kvieši gan nezāles, bet Tiesa Diena parādīs kurš ir kurš!

Pat ne Loterija, bet BandiniekuSpēle?
Cik reizes tev jāieborē... Paradīzē nebūs Velna bērni un Ellē nebūs Dieva bērni Dievs to zin... nu un ir pateicis arī mums!
Bet par ko tu cepies... es nesaprotu... tu taču NEGRIBI būt Paradīzē... tu tai pat netici! Tu pats esi pasludinājis, ka Kristiešu Dieva Valstība tev būtu mocības... jo viņš tev ir netaisns un ļauns šķiet... nu tad nomierinies, Dievs respektēs tavu vēlmi un pacentīsies no tevis retināties, kad pienāks laiks jums šķirties...
Sorre gan... es ar tevi nevarēšu vairs pačatot...

Bet es gan CERU, ka šis mans assessments ir karstas putras strēbšana, un ka tevī notiek tas pats kas reiz notikās manī un daudzos citos... tas pats ko Krisuts Pāvilam uz Damaskas Ceļa teica - "Saul, Saul, ko tu Mani vajā? Tev grūti nāksies pret dzenuli spārdīt. "
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.28 15:14:59
No Muldera peedeejaam konstrukcijaam man sanaak, ka JK misija bija pilniigi bezjeedziiga, jo Mulders apgalvo, ka ticiigo skaits=const gan pirms, gan peec misijas, pie kam tas ir nemainiigs.

Ir mainīgs... šodien domājams % ticīgo ir mazāk un būs vēl mazāk un vēl mazāk... kāmēr uz pasaules galu būs kāda saujiņa tikai!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 15:34:04
Mulders
Nu un ikvienam cilvēkam ir viņa sirdsapziņa un spēja redzēt dzirdēt pasauli un salīdzināt, cik ļoti tas līmējas ar "tēvu tradiciju" un tā atrast Dievu un viņu iepazīt.

Aha, un daudzi to dara? ;-)
Un tie kas dara nez kāpēc lielākoties atrod, ka tēvu tradīcija rullē!
Paskaties kaut vai kultūras, nereliģiskās atšķirības. Tās ir tik dažādas, īstenībā subjektīvas, bet atrodas daudzi tādi, kas savējās uzskata par objektīvām un labākajām ("mēs, latvieši...".

Tāda valsts kā ASV (brīvība, nevienu nevajās)- kāpēc tur saglabājas ticību proporcijas? Es to skaidroju ar tradīcijām - lielākā daļa pārņem "tēvu ticību". Pēc tavas versijas būtu, ka nez kāpēc kristiešu ģimenēs dzimst vairāk tādu, kuri vēlāk izvēlas pareizo ticību? Vides ietekmei, t.i. INFAI nekādas nozīmes nav? Tada nejauša sagadīšanās? Statistika točno nav tava stiprā puse. :-(

Nu un tagad jautājums pa miljonu - Vai patiesība un dzīvība bij atrodama cilvēku vidū pirms Kristus bij nācis?
Bija!
Bet jautajums par miljonu ir cits: "Vai patiesība un dzīvība bij atrodamas tikpat bieži cilvēku vidū pirms Kristus bij nācis?" :-)
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.11.28 15:39:00
Mulders
Mainīsies... izgaismojas ticīgie un neticīgie.
A ko viņus gaismot? Jēga kāda? Tāpat tak nekas nemainīsies, galā vieni nonāk Ftopkā. Un nonāk neatkarīgi no sludināšanas.

Es gribu teikt, ka nav tādu ticīgo, kas iet ellē, tāpēc ka nav saņēmuši infu.
Tad nav nekādas jēgas no sludināšanas!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 111 , pavisam kopa bijuši: 34338