atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi aizsardzība -> bailes no kā?- diskusija Nr 1
p.l.dassy
Iesūtīts: 2008.11.08 15:41:07
Vai cilvēkam vajadzētu aizsargāties/distancēties/baidīties no citiem cilvēkiem?
ja jā - No kādiem?
ja nē- Kāpēc?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.11.10 23:35:07
p.l.dassy nekas ne no kurienes nepūš, es čista teorētiski prasu! vai vienatnē tiekoties ar draudzenes vīru tu pieaudz Dievatziņā? viņš teologs?
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.11.10 23:49:14
Sieviete
nesaprotu Tavu jautāšanu...
man nepatīk teorija, bet vairāk saista prakse! teorētiski var sacelt zelta pilis, bet prakiski tas tač nav iespējams.. it sevišķi pie šāda ekonomiskā stāvokļa...

vai Tev ir šaubas par mani? - parasti, ja es šaubos - es neko nedaru!

man vairāk interesē tava atbilde: Vai cilvēkam vajadzētu aizsargāties/distancēties/baidīties no citiem cilvēkiem?
ja jā - No kādiem?
ja nē- Kāpēc?
rainars
# Iesūtīts: 2008.11.11 00:10:15
Nu nezinu kā ar to distancēšanos bet jāuzmanās jau ir no katra.Domāju ar to lietas par kurām runā Bībele un kurām ir iets cauri.Evanģēlijos ir minēts par neuzticēšanos dižcilt
igiem un cilvēkiem,bet tam kungam.Vēl ir tāda vieta kur runā par pērļu kaisīšanu cūkām.Es šā iemesla dēl dabūju labu pārmācību un par to Godāju un Slavēju Dievu ,jo skaidrojums nāca tāds ka jāmīl ir visi un jāciena ,bet mīlēt un atklāt savus sirds dziļumus nav viens un tas pats .Tāpēc jau ar labāk rakstu ar diskusijas ar iepastētām vietām lai nebūtu mūsu paštaisnība ,bet lai Dieva vārds stāv mums klāt ,kurš stāv pāri visām lietām.
smiltis [78.84.139.248]
# Iesūtīts: 2008.11.16 19:07:35
Ps.56:5 Uz Dievu, kura vārdu es slavēju, uz Dievu es paļaujos un nebīstos nenieka, jo ko gan cilvēki man var darīt?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 160 , pavisam kopa bijuši: 11477