atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi aizsardzība -> bailes no kā?- diskusija Nr 1
p.l.dassy
Iesūtīts: 2008.11.08 15:41:07
Vai cilvēkam vajadzētu aizsargāties/distancēties/baidīties no citiem cilvēkiem?
ja jā - No kādiem?
ja nē- Kāpēc?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2008.11.09 07:35:46
p.l.dassy

tev forša frizūra
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.09 12:11:31
elina222

es gan šeit domāju, ka šite ir runa par Dievu!Viņš tač nometa sātanu un 1/3 daļu eņģeļu no Paradīzes
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.09 12:15:55
elina222
Paldies, Tu vismaz meklē atbildes, nevis saki savu viedokli man tas patīk!

Salamana pāmāc. (1:15)

vai šis ietver ka kristietim no kritietieša jāvairās? jo mēs tač visi grēkojam un pēc būtības esam ļauni!

Es domāju, ka šeit ir runa par grēku....

es gan šeit domāju, ka šite ir runa par Dievu!Viņš tač nometa sātanu un 1/3 daļu eņģeļu no Paradīzes!
lamby
# Labojis lamby: 2008.11.09 12:32:48
elina222p.l.dassy mīļās draudzenes! Vai tad Bībele ir rakstīta kak popalo? vai kaut kāda teksta struktūra vai tā secība nebūtu jāņem vērā? 1,10 - aicinājums nesekot lieliem grēciniekiem, 1,11-14 - šo grēcinieku uzskati tiešajā runā, 1,15 - brīdinājums nesekot šiem grēciniekiem, 1,16 - 19 pamatojums un sekas.
elina222
# Labojis elina222: 2008.11.09 12:50:20
Lamby paldies, ka paskaidroji, bet man tas jau ir skaidrs...
Dassy biju iedomājusies, ka tu varbūt runā par bailēm no ļauniem cilvēkiem un ļauniem gariem. Kā jau tecu - domāju, ka mums jābaidās tikai par saviem grēkiem. Bet ne no cilvēkiem un ne no ļauniem gariem. Nedomāju, ka jādistancējas no citiem kristiešiem, drīzāk no tiem, par ko rakstīts Salamana iepriekš minētajā rakstu vietā. Es tā saprotu, bet varbūt maldos.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.09 16:32:36
lamby
es saprotu ko Tu teici, bet nesaprotu šajā kontekstā
Tu to teici par Salamana pam. 1 nod?
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.09 16:36:50
elina222
hm.. es domāju: liekas ir vairāka veida distancēšanās...
pet praktiski!
vai Tu dzīvē no kādiem distancējies? ja jā ,kas tie ir pa cilvēkiem?(domāju ne jau vārdu uzvārdu, bet kāda katagorija?)
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.09 17:38:13
1. Tim. 5:13 turklāt viņas mācās vēl arī dīkā dzīvot, staigādamas apkārt no mājas uz māju, taču ne tikai dīkā dzīvot, bet arī iznēsāt pļāpas un jaukties citu darīšanās, runājot to, kas neklājas.
Es distancējos no pļāpām.

lamby Tu atsauksies vai nē? Tev varbūt ies garām kas labs!
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.09 18:07:17
Balss

kas Tev ir pret mani?!
man nepatīk, ka Tu šādā veidā to parādi...
uzkāpu Tev uz varžacs? bet vai tāpēc uzreiz tā jārīkojas?

ja gribi justies pārkāka un pareizāka par mani - nesteigšos Tev atbildēt ar to pašu!
un lūgtu Tevi runāt ikdienas sarunās par ne tēmām vai veido savu diskusiju!

Balss
# Iesūtīts: 2008.11.09 18:20:47
p.l.dassy
Es atbildu uz tēmas jautājumu. Cenzūru un norādījumus, lūdzu, atstāj moderatoram.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.09 18:47:32
Balss
Tu esi sadomājusies!
man nebija ienācis prātā ka varētu ko koriģēt - es nekad nedzēstu nerko ārā, lai neuztaisītu mākslīgi radītu vidi... bet ja Tu ko saki par mani, tad man ir tiesības to komentēt...
elina222
# Iesūtīts: 2008.11.09 20:45:26
Dassy Es cenšos distancēties no dzērājiem, zagļiem, intrigantiem un no apzināti ļauniem cilvēkiem. Bet nebaidos ne no vieniem no viņiem.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.09 20:55:45
elina222
mans tētis kādreiz dzēr(tagad jau sen vairs ne) bet es no viņa nedistancējos... nja.. arī mamma to nedarīja(varbūt no viņas iemācījos).. varbūt tāpēc viņš tagad ir tur kur ir.. nevis kaut kur citus... nja.. bet šitas jau ir savādāk! ienāca prātā!

jo vairāk es domāju, jo vairāk man liekas, ka cilvēkam ne no kā nav jādistancējas.... ja nu vienīgi tie otra sliktie tikumi sabojā manējos...
vai arī no pagāniem vai maldu mācībām! bet tur ar jābūt gudram, jo man patika ko mēs šodien Bībeles stundā runājām: upura gaļu/tempļa mielastā nevajadzētu piedalīties, bet ja kāds ir nonācis pie kāda pagāna mājās, tad var ēst visu... ja vien šis cilvēks nepasaka, ka tā ir upura gaļa/ēdiens!
elina222
# Labojis elina222: 2008.11.10 02:15:43
Dassy cilvēkam ne no kā nav jādistancējas.... ja nu vienīgi tie otra sliktie tikumi sabojā manējos...
Man mācītājs mācīja, ka grēks ir lipīgs. Tādēļ laikam arī distancējos - tālāk no grēka.

mans tētis kādreiz dzēr(tagad jau sen vairs ne) bet es no viņa nedistancējos... nja.. arī mamma to nedarīja(varbūt no viņas iemācījos).. tāds pats ir arī manas bērnības stāsts. Un ko vēl es iemācījos - nepareizu priekšstatu par normālu ģimeni.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.10 09:49:42
elina222

domāju... cilvēkam jādistancējas no grēka un visa cita sliktā, lai tas nepielīp un neverdzina... un tai pat laikā, vai distancējoties var iepazīt sevi? un palikt augstprātīgs - redz kāds es "labiņš", bet tie tur fuj!

vai arī, ja cilvēkam piemīt kāds slikts tikums, tad es nedarīšu, lai viņš ar šo netikumu mani apdraud, piem. apzog, maldina, melo... jo tad sanāk, ka es vairoju grēku pati šo konkrēto grēku nedarot!

vakar lasīju Salamana pamācības..
tur ieteik distancēties no:
ļaunuma
netiklēm- laulības pārkāpējām
maldu mācītājiem
liekuļiem
jāizvairās galvot par kādu
...


nepareizu priekšstatu par normālu ģimeni
es atkal daudz ciemojos pie draugiem un dažiem no viņiem bija normālas ģimene vai vismaz labas attiecības ar mammu... bet ir lietas, kuras es gribētu arī no savas ģimenes savā ģimenē, bet nevisas...
domāju, viss ir ļoti atkarīgs no paša cilvēka - šajā jomā...
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.10 17:58:51
vēl es domāju, ja cilēks paļaujas uz Dievu, tad viņam nevajag distancēties no daudz kā...
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.11.10 20:11:24
p.l.dassy tur ieteik distancēties no:
netiklēm- laulības pārkāpējām

vai no netikļiem - laulības pārkāpējiem tātad nevajag distancēties?
var tikties ar precētiem netikliem vīriešiem, kas iekāro jaunas meitenes?
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.11.10 21:16:35
Sieviete

vajag distancēties no netikļiem...
ja mērķis ir savaldzināt vai pārkāpt laulību, tad tur nav ne runas!

bet ja mērķis ir kāds cits, piem., kā kolēģi, draugi.. un līdzīgi - tas ir kas cits!

kaut gan es piekopu praksi, ka ar precētu vīrieti emsu visu laiku publiskā vietā... kaut vai tas ir draudzenes vīrs!
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.11.10 22:58:41
p.l.dassy a kāpēc vispār jātiekas ar draudzenes vīru?
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.11.10 23:13:27
Sieviete
ak tad no redz kurienes vēji pūš... tāpēc domāju...
a kāpēc ir vajadzīgi draugi? - zinu citiem tādi nav - priecājos, ka man tādi ir... šodien ar draudzeni tieši par šo runājām...

vai Tev vēl kādi konkrēti vai personīgāki jautājumi... vari atsviest uz meilu! - es cenšos dzīvot tā lai man nebūtu no neviena ko slēpt nu kā Rakstos teikts: Kol. 1:10 Tad jūsu dzīve būs mūsu Kunga cienīga un Viņam viscaur patīkama, un jūs nesīsit augļus ar visāda veida labiem darbiem un pieaugsit Dieva atziņā.

mani ļoti saista vārdi: Pieaugt Dievatziņā - šķiet tas varētu būt labākais, kas cilvēkam te virs zemes ir dots! nu pestīšanu gan šitā nevar nopelnīt... tas ir Dieva darbs!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 178 , pavisam kopa bijuši: 36702