atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi aizsardzība -> bailes no kā?- diskusija Nr 1
p.l.dassy
Iesūtīts: 2008.11.08 15:41:07
Vai cilvēkam vajadzētu aizsargāties/distancēties/baidīties no citiem cilvēkiem?
ja jā - No kādiem?
ja nē- Kāpēc?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.11.08 22:50:40
tagad esam izteikuši savas domas, bet kas Bībelē teikt par šo tēmu?
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.08 22:51:54
p.l.dassy
Neviens cilvēks, kas otram tīši nodara pāri, pats nav laimīgs, protams.
Bet domāju, ka nav jāgaida, lai tas otrs, kas tev nodarījis pāri, dara visu, lai es no viņa distancētos vai nekontaktētos.
Cieni pati sevi un esi tu tā, kas distancējas, nevis lai kādam būtu no tevis jāatgaiņājas.
Mācies, ka vīriešiem nepatīk izskaidrošanās un vēl jo mazāk - scēnas. Viņi parasti cenšas no attiecību skaidrošanas izvairīties, jo attiecības nav viņu lauciņš, viņi tajā jūtas neomulīgi.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.08 22:59:37
Balss

Neviens cilvēks, kas otram tīši nodara pāri, pats nav laimīgs, protams.
es domāju tas attiecas arī uz neapzinātunodarījumu... ir jāmāk saklausīt, ja kādam es esmu nodarījuso pāri!

Cieni pati sevi un esi tu tā, kas distancējas, nevis lai kādam būtu no tevis jāatgaiņājas.
manuprāt šite sākas jau nekrietna spēle... un censties justies pārākam par otru priekš kam tas? Dievs ir viens, kurš ir pārāks un Viņš ne no viena nedistancējas!

Mācies, ka vīriešiem nepatīk izskaidrošanās un vēl jo mazāk - scēnas.
a sievietēm patīk? man piemēram nepatīk!
Viņi parasti cenšas no attiecību skaidrošanas izvairīties, jo attiecības nav viņu lauciņš, viņi tajā jūtas neomulīgi.
nezinu... esmu tomēr satikusi vīriešus(daudzskaitlī) ja viņi nemāk runāt par attiecībām, tadja grib - iemācās
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.08 23:03:12
jēpis

ja Tu labi meklētu, tad kādā no maniem 4 blogiem atrastu atbildi uz šo jautājumu
man vienkāši šī tēma ir aktuāla art kādu cilvēku un es gribētu, lai mans viedoklis iztur kritiku... un ir cik iespējams objektīvs!!

Vai tad bībelē ir jābūt instrukcijām visiem dzīves gadījumiem?
palsai.. varbūt atradīsi... Bībelē pat rakstīts ka cilvēks iet nokārtot savas dabiskās vajadzības - nopietni!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.08 23:14:06
jēpis
Forša dziesmiņa... Vai nezini pateikt, vai kaut kur var noskatīties visu to filmu - Iroņija suģby iļi S ļogkim parom?
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.11.08 23:21:22
jēpis
es neteicu, ka jāmeklē.. es teicu, ka ir!
kurā brīdī es te paņēmu citu domas/ padomu ? Tu lasi manus komentārus? es pārbaudu savus argumentus! un domāju par šo tēmu... (vai tas tavprāt ir noziegums? es saprastu, ja kāds zinātu kontekstu, bet tikai viens cilvēks to zin, viens var nojaust un šaubos vai viņi te te nāks?un ja pat redzētu - neredzu nekādu noziegumu šajā!)

ja Tu domā ka es rīkojos nekrietni - tava problēma... jo neviens vēl līdz šim te manus argumetus nav argumentēti apgāzis vai argumentējis savu viedokli...
vienīgais secinājums no šī runātā man liekas, ka cilvēki baidās no citiem, jo pazīst sevi.... ka otram dara pāri, bet šito jau cilvēka grēcīgā daba negrib pieņemt, bet vainot tikai otru! un neatdzīt savas kļudas un nelabo tās, jo tas nav ērti!!

rakstiem nav jāregulē vēdera izeja, tāpat kā citas cilvēka dzīves norises. šito Tu saprati pa savam, nevis to ko es ar šo biju domājusi...!
un tā kā Tu neesi kristietis, tad uz šo tavu komentāru es nopietnu atbildi nedošu!
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.11.08 23:24:33
es gan gribētu vairākuzzināt citu kristiešu domas šim jautājumam : tagad esam izteikuši savas domas, bet kas Bībelē teikt par šo tēmu?
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.08 23:34:21
jēpis
specāli Tev: es gan gribētu vairāk uzzināt citu kristiešu domas šim jautājumam : tagad esam izteikuši savas domas, bet kas Bībelē teikt par šo tēmu?
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.08 23:38:15
p.l.dassy
Elementāri, Vatson!
Atšķir Salamana pamācības - būs tev Bībeles domas un padomi atliku likām!
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.11.08 23:49:18
Balss
kā tad... palsi Bībeli - tas ir ļoti vērtīgs padoms!
vai tad es nelasu Bībeli?
vai tad Tu Balss jūties tik zinoša un pareiza šajā jautājumā, ka Tev nevajag padomāt pašai? es gan tā nejūtos, man interesē optimāli, cik cilvēkam tas ir iespējams, saprast un rīkoties tā kā ir pēc taisnības un patiesības....!! bet es zinu, ka viena pati es to paveikt nevaru un tāpēc man ir vajadzīgi līdzcilvēki un viņu viedoklis!!!
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.11.08 23:56:28
jēpis
Tb - paskaties spogulī un redzēsi atbildi, tur viss redzams.
nu un kas Tur redzams? vai es no kāda distancējos?
tas ir bijis tikai viens cilvēks manā dzīvē, kurš pats to prasīja, sākumā es to ignorēju, bet beidzot viņš dabūja/panāca, ko gribēja! - normāli es to neuzskatu par normālu un parasti es tā nerīkojos un negribētu tā rīkoties, bet šinī gadījumā neredzu citas iespējas! un tāpēc es meklēju pareizo atbildi un es varu teikt par Tevi to ko teicu privāti meilā un vakar!
ja Tev nav ko teikt šīs tēmas sakarā, tad varbūt pācelies uz ikdienas sarunām - būs vērtīgāk...
Balss
# Labojis Balss: 2008.11.08 23:58:08
jēpis
Paldies par norādi! Man jau nekas nedeg. Vnk gribas to slaveno filmu noskatīties. Nemaz negribu fenderēt. Vienīgi maksāt i-netā ar karti negribas. Krievu hakeri = labākie hakeri pasaulē!
Varbūt tā ir dabūjama arī videotēkās, ja tādas vēl pastāv?...

p.l.dassy
Tu gribi, lai es šeit sameklēju un iekopēju priekš tevis attiecīgās Bībeles vietas no Salamana?
Cik no sevis sapratu, tik jau arī pateicu!
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.09 00:09:26
Balss
paldies par to pašu!

jēpis
LIEC MAN MIERU!
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.11.09 00:10:03
es gan gribētu vairāk uzzināt citu kristiešu domas šim jautājumam kuriem šī tēma interesē pārdomāt : tagad esam izteikuši savas domas, bet kas Bībelē teikt par šo tēmu?
elina222
# Labojis elina222: 2008.11.09 01:53:11
Aizsargāties un baidīties kristietim domājams nevajadzētu. Bet distancēties gan - no tādiem, kas regulāri dara pāri. No Bībelē rakstītā man arī nāk prātā tikai Slamana pamācības par to, ka nevajag iet kopā ar nekrietniem, negodīgiem cilvēkiem un laikam arī žūpām un dienas zagļiem. No tādiem tad laikam arī vajadzētu distancēties. Bet baidīties nē. Priekš kam baidīties??
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.09 02:02:28
elina222
nezinu, man distancēšanās asocējas ar baidīšanos un tad viena no rakstu vietām nāk prātā:
Mat. 10:28 Un nebīstieties no tiem, kas miesu nokauj un dvēseli nevar nokaut; bet bīstieties vairāk no tā, kas miesu un dvēseli var nomaitāt ellē.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.11.09 02:03:20
kas miesu un dvēseli var nomaitāt ellē.

kas īsti ar šo ir domāts?
elina222
# Iesūtīts: 2008.11.09 02:07:37
Varbūt no grēka jābaidās
elina222
# Iesūtīts: 2008.11.09 02:10:48
Bet par to distancēšanos. Palasi kaut vai Salamana pāmāc. (1:15)
elina222
# Labojis elina222: 2008.11.09 02:20:32
bet bīstieties vairāk no tā, kas miesu un dvēseli var nomaitāt ellē Es domāju, ka šeit ir runa par grēku. Es ceru, ka tu dassy nedomā, ka šeit ir runa par ļauniem gariem... Šis citāts man nemaz nesaistās ar baidīšanos no kaut kā. Tikko kā uzšķīru to citātu. Palasi tālāk pāris rindiņas - "bet arī jūsu galvas mati visi ir saskaitīti. Tāpēc nebīstieties,..."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 200 , pavisam kopa bijuši: 13255