atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi kā tas notiek?
p.l.dassy
Iesūtīts: 2008.11.01 16:28:32
vai tikai skumstot un bēdājoties var sapraast/sastapt Dievu?
vai Dievu var atrast/saprast priekā?
-cik nu grēcīgs cilvēks to spēj saprast!

jo ir cilvēki,kas apgalvo,ka Dievu var saprast/atrast sāpēs!

pārfrazējot: Vai var atrast Dievu, ja pašam vienmēr viss ir kārtībā, un nekas slikts nenotiek?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
elina222
# Labojis elina222: 2008.11.17 01:13:33
Batseba Atšifrējums: cilvēks dzīvo-dzīvo, labi vai slikti. Ir ticīgs - vairāk vai mazāk. Vai neticīgs. Vai arī nekāds. Bet šis aicinājums nāk negaidīti.

Vai var būt arī tā, ka citiem cilvēkiem šis aicinājums nemaz nenāk? Vai arī nāk, bet viņi to nekad nesadzird.

Vai kāds vispār uz šo jautājumu spēj atbildēt? Tikai Dievam zināms tas. Bet šis jautājums mani skumdina.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.17 10:36:21
elina222
Lasiju apmeram shädu paradoksu, kas diezgan träpigs:
Lieläkais kärdinäjums cilvekam var büt, ka kärdinäjumu nav.

Par to, ka dazhi cilveki vispar nekad nesanjem vai nedzird Dieva aicinäjumu, ari es biezhi esmu domäjusi. Vai drizäk nav tä, ka vini to tulit noraida kä blenjas un fantäzijas?
Jo Dievs ar varu nevienu pie Sevis nevelk - tas laikam nav nemaz iespejams. Kä nevar ar varu piespiest milet kadu cilveku, täpat Dievs nevar ar varu piespiest milet Sevi, jo tä tad jau vairs nebütu milestiba, bet gan varmäciba.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 68 , pavisam kopa bijuši: 1491