atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Sports un bērna attīstība
S.R...
Iesūtīts: 2008.10.14 09:34:26
diskusijas tēma sekojoša - vai sports, konkrēti bokss ir veids kā bērns(puisis) var attīstīt savu raksturu, gribasspēku?
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.14 09:35:21
konkrētāk, vai agresīvs sports nevar kaitēt raksturam?
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 09:45:58
S.R...

nuuuuu man bokss ne pārāk patīk?
A obligāti vajag boksu?
Cik iru dzirdējusi agresīvajos sporta veidos (bokss, cīņu sporti, džudo utt) viņiem māca, ka pirmajiem uzbrukt nevar, bet viss ir atkarīgs no bērna psihes (dažiem jau liekas, ka visa pasaule ir pret viņiem un tad viņi savas prasmnes demonstrē uz nebēdu, jo viņam taču UZBRŪK )
mana priekšniece aizveda savu puiku uz karatē. Viņa pati ir pa gaisu un tagad priecājas, ka bērnam iemācīta disciplīna un kārtība. No šāda viedokļa nav nemaz tik slikti. tiesa tas sīcis iet arī uz tenisa nodarbībām.
jebkurā gadījumā sports par sliktu nenāk.... nj;ā... bet vai bokss?
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.14 09:48:21
Boksā var apdauzīt pauri... un tas nevienam par labu nenāk. Vrbūt trenē precizitāti? Es būtu drīzāk par kādu no cīņas - aizstāvēšanās sportiem. Tas bērnam ceļ pašapziņu un drosmi pastāvēt arī grūtās situācijās.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.14 09:56:25
pirms vedu zēnu uz pirmo treniņu konsultējos ar dakterīti, viņa teica, ka to var mēģināt.
austrumu cīņas nebūtu sliktas, ja tajās nebūtu "garīgās`piešprices. tipa - es esmu dievs, es sevi kontrolēju un pats varu visu. bokss tādā ziņa manuprāt ir "tīrs". dabūs pa galvu? un bez boksa nedabūs? drīzāk jau bez tā kādreiz var atrauties vēl smagāk nu ja, mani tikai nodarbina doma, lai mazais cilvēks nesāk savas prasmes pielietot nepareizi un par to laikam jādomā ir trenerim, bet treneris mums ir izcils!
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.10.14 09:57:04
tikai ar diētu!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.14 09:57:34
Artos
un par šo cīņu un deju garīgo dimensiju neko neesi dzirdējis? vai tā ir pieņemama kristietim?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.14 10:00:16
Jā, tik rēķinies, ak box ir traumatisks. Un tā lieta, vai puiss tur sitienus pa galvu nav uztrenējama, vai nu ir vai nav!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 10:01:54
S.R...

nu ne visās karatē nodarbībās ir šādas idejas...
tas, ka es sevi kontrolēju nav nemaz tik slikti. tas manuprāt boksam trūkst... tiem zēniem bieži vien nav tās bremžu sistēmas - kontroles un viņi biežāk mēdz kādam iegāzt, nekā karatists
bet mēģināt jau vari... ja ārste atļauj. tik man liekas, ka jāseko līdzi, lai puika nekļūst par skolas izsitēju:/
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.14 10:03:26
Mulders
pagaidām viņš vēl ir mazs, neviens pārāk stipri nesitīs - cik novēroju, pašlaik atstrādā sitiena tehniku, nostiprina fizisko formu. vismaz netupēs pie datora un neveidosies, atvainojiet - par `biezpiena sieriņu".
Artis
# Iesūtīts: 2008.10.14 10:05:56
Ļoti daudz kas ir atkarīgs no trenera!!! Ir treneri, kas tiešām uzsver to, ka paņēmienus var izmantot tikai aizstāvoties, treniņu laikā skatās, lai audzēkņi viens otru nesavainotu - ja kāds ir pārāk aizrāvies (gadās, ka kādi nevis atstrādā paņemienus, bet vienkārši dauza viens otru), tad viņus nosēdina malā! Ir tādi treneri, kas izskatās paši pa pusei huligāni un arī neveicina godīgas cīņas izpratni!

P.S. Bokss tiešām nebūtu tas labākais! Karatē aizmirsti, tas neko prātīgu nedos!!! Viens no labākajiem būtu džudo - ja tiekas, piemēram, bokseris ar džudistu, tad pēdējais parasti uzvarēs! Vēl noderīgs varētu būt kikbokss. Un pavisam labi ir laušanas un sitienu tehnikas apvienojums - prakstiskā tuvcīņa, laikam arī Džiu - Džitsu un līdzīgas lietas!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 10:09:13
Artis

Nu džudistiem ar vajag labu treneri. pazīstu vienu diemžēl bijušo džudistu, kas tagad kā kaut kas nepatīk vienkārši cilvēkiem mauc, a kā to izdarīt viņš prot.... ek
īsāk lai kāda izvēle nebūtu iepriekš jāpaseko nodarbībām un trenera darbam
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.10.14 10:12:54
Tukumā nesen nosita, vienu karatē skolotāju. Kā saka: "Protiv loma njet prijoma" Brūss Lī arī gāja bojā mistiskos apstākļos. Var mājās cilāt hanteles, tās attīsta visas muskuļu grupas.

PS Pārdomām - kur salīda visi " bratani" - kikboksā, boksā un karatē.Kriminālie elementi arī saprot, kas var noderēt. Folozofija vinjiem pie kājas.
Artis
# Labojis Artis: 2008.10.14 10:13:45
Savus sīkos noteikti sākumā nevestu uz kādām cīņas nodarbībām, sāktu ar kādu citu sporta veidu! Ja pats vēlāk gribēs kaut ko tādu, tad arī laidīšu! Tomēr cīņas sporta veidos ir lielāka traumatisma iespējamība.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.10.14 10:15:30
Noskatieties nesen uzņemto filmu - par vienu bokseri, kāds tas izskatās vecumā, laikam Mikijs Rūrks bija galvenajā lomā.
Izsisti zobi, pārsists deguns, atsista galva.
Amēlija-Saule
# Iesūtīts: 2008.10.14 10:16:55
Kundali
es pazīstu kādu kurš nav bokseris, bet viņam arī atsista galva (ar pirkstu nerādīšu)
S.R...
# Iesūtīts: 2008.10.14 10:20:24
Kundali
lietas dramatizēt un iespaidoties no filmām ir pēdējais ko es vēlētos darīt.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.10.14 10:20:36
Amēlija-Saule

piekrītu.

man klasesbiedrs ir karatē treneris. viņš jau no 10 gadiem nodarbojās. nekādas filozopijas nebīdīja, tiesa viņš bija kluss noslēgts, fiziski labi attīstīts puisis ar normālu psihi. kamēr pārējie skolā lecās un tēloja sazin ko (kā jau pusaudži to mēdz darīt), viņam tas nebija interesnati. Ak un savaldību viņš zaudēja reti
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.10.14 10:25:58
Filma 10 minūtes par boksa leģendu Maiku Taisonu. Jāpiezīmē, ka viņš gan cietumā iesēdās, gan nokoda vienam savam pretiniekam ausi. Ja interesē "komerckino" var noskatīties Silvestra Stalllones hītu "ROCKY" par boksera Roki Balboa ceļu uz pasaules slavu.

http://www.youtube.com/watch?v=OoQykdngUug&feature=related
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.14 10:33:08
S.R. es labāk šo laistu tiešām karatē, taekvondo vai citās austrumu cīņās... bet box arī der. Agri vai vēlu tak tomēr sāks zvetēt pa galvu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.14 10:35:44
Artis, es arī vispār dotu priekšroku DžiuDžitsam, bet es nezinu vai LV ir labi treneri šai māxlā.
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 33 , pavisam kopa bijuši: 34517