atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Grēka sekas
Eshkola
Iesūtīts: 2008.10.08 23:18:32
Tikko dzirdēju pa LKR. Viens mācītājs teica - es ticu, ja israēla tauta būtu atzinusi un nožēlojusi savu grēku Dieva priekšā, tad viņi nebūtu staigājuši 40 gadus pa tuksnesi, bet iegājuši apsolītajā zemē. (Runa iet par notikumu, kad israēls jau bija pienācis pie apsolītās zemes, bet nobijās no milžiem)
Kā domājat jūs?
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Eshkola
# Iesūtīts: 2008.10.08 23:19:36
Vai ir pamats droši apgalvot, ka dzīvē nebūs grēka sekas, ja grēks ir nožēlots?
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.09 00:02:55
Domāju, ka nē.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.10.09 00:21:18
domāju, ja grēks ir padarīts, tad sekas seko.... un tomēr vienmēr Dievs dod iespēju atgriesties, kamēr vēl ir žēlastības dienas!
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.10.09 00:23:11
otra doma ienāca prātā, atkarībā kāds grēks!
Jo neticība Dieva Varenībai un Visspēcībai ir pirmā bauslības galdiņa grēks! Un savā ziņā Dieva zaimošana!

Eshkola
# Iesūtīts: 2008.10.09 00:24:48
p.l.dassy
domāju, ja grēks ir padarīts, tad sekas seko.... un tomēr vienmēr Dievs dod iespēju atgriesties, kamēr vēl ir žēlastības dienas!
es tā īsti nesapratu - nožēlotam grēkam ir sekas vai nav?
Ja neatgriežos - tad gan viss skaidrāks par skaidru - ne tikai sekas manīšu, bet arī dvēsele pagalam būs
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.09 00:26:43
Eshkola
Ja būsi dusmās nodedzinājusi māju, tad tā būs un paliks nodedzināta!
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.10.09 00:33:42
Balss minēja labu piemēru...
bet es pafantazēšu
Kāds cilvēks nogalina cilvēku. Slepkava nonāk cietumā un atgriežas! Iznākot no cietuma, piemēram, jāatgriežas mazā miestā.... vai nogalinātā cilvēka tuvinieki nedusmosies uz slepkavu? Vai sagaidīs priecīgi ??

es minēju ritīgi radikālu piemēru.... un arī tuvinieki, kam ir visas tiesības dusmoties - rīkojas grēcīgi!
Un varbūt paies laiks kamēr viņi piedos - cits ātrāk, cits vēlāk, cits nekad!
bet tad ir jautājums kā bijušais slepkava attieksies pret dusmīgajiem tuviniekiem?

Normāla situācija ir :PIEDOT! (un nevis 7 reizes, bet visu laiku) dažreiz piedošana prasa laiku, dažreiz tas notiek ātri...
Eshkola
# Iesūtīts: 2008.10.09 00:48:55
Balss
Ja būsi dusmās nodedzinājusi māju, tad tā būs un paliks nodedzināta!
Nu tik daudz jau es saprotu
Mani vairāk interesē, kā ir ar tiem grēkiem, kuri nav tik "taustāmi". Kā tajā gadījumā ar israēla tautu - teorētiski taču viņi varēja nožēlot savu rīcību, un Dievs varēja viņus ievest apsolītajā zemē...
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.10.09 00:51:45
netaustāmie grēki ir daudzreiz lielāki kā taustāmie!
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.10.09 00:53:02
Eshkola
vai Tu tiešām neizšķir...
viens ir nodedzināt māju un pavisam kas cits neticība Radītājam
Eshkola
# Labojis Eshkola: 2008.10.09 00:54:50
p.l.dassy
netaustāmie grēki ir daudzreiz lielāki kā taustāmie!
es jau nesaku, ka nav. Alga gan ir vienāda par visiem.
Bet "netaustāmiem" grēkiem sekas arī laikam tādas pašas netaustāmas - apkārtējiem neredzamas...
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.10.09 01:07:55
nezinu gan, cik netaustāma ir neieiešana apsolītajā zemē!

hm.. bet vispār interesanti...

kādas sekas dažādiem grēkiem, to ļoti labi var redzēt Bībelē! piemēram, Dāvids iekāroja Bacebu un nogalināja viņas vīru.. sekas nedzīvs bērns un tad piedzima Salamans, jo Dāvids to nožēloja..

vēl Pētera un Jūdas piemēri viens pakārās, viens kļuva par apustuli....kuru pēc augšamcelšanās satika un uzrunāja Jēzus

u.c.
Eshkola
# Iesūtīts: 2008.10.09 02:20:11
Artos
nu bet, ja viņi būtu atzinuši savu grēku, vai Dievs mainītu spriedumu, un neliktu viņiem dzīvot tuksnesī?
...un par to, cik šajā gadījumā sekas var aptaustīt, - manuprāt daudz trakāk par fizisku tuksnesi ir apjausma, ka tu neesi veicis uzdevumu, kam Dievs tevi ir radījis, un nedzīvo pēc Dieva plāna
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.09 07:40:44
Eshkola
Jā, tas ir gan traki... Bet atminies Pētera piemēru. Man patīk teiciens: Dievs prot taisni rakstīt arī un šķībām līnijām (mums)...
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.09 07:52:55
Kā redzam bībelē un arī ņemot vērā dzīves pieredzi - Dievs profilakses audzinošos nolūkos pārmāca par grēku

11 Tiešām, Es esmu ar tevi, lai tev palīdzētu, saka Tas Kungs, jo Es iznīcināšu tās tautas, kuru vidū Es jūs izklīdināju, bet tevi Es saudzēšu, tikai pārmācīšu tevi pēc taisnības, jo nesodītu Es tevi nevaru atstāt.

Bet ja grēcinieks ņem vērā pārmācību un atgriežas, tad Dievs pagriež mūsu likteni uz labo pusi

17 Jo Es sasiešu tavas vātis un dziedēšu tavas brūces, saka Tas Kungs, tādēļ ka tie tevi, kas tu tiešām esi Ciāna, sauc par atstumto, par kuru neviens neapjautājas.
18 Tā saka Tas Kungs: redzi, Es pārveidošu Jēkaba telšu iedzīvotāju likteni un apžēlošos par viņu mājas vietām. Pilsētai jātop no jauna uzceltai tās kalnā, un pilij jākļūst apdzīvotai kā agrāk!
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.09 08:28:11
Ingars
Bet tu pakomentē šo: daudz trakāk par fizisku tuksnesi ir apjausma, ka tu neesi veicis uzdevumu, kam Dievs tevi ir radījis, un nedzīvo pēc Dieva plāna
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.10.09 09:42:55
Balss,
ja taa apjausma naakusi, teoreetiski jaabuut kaut tai peedeejai sekundei laika nozeelai ... protams, labaak agraak
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.10.09 09:44:45
p.l.dassy
Ja Ādams un Ieva nevis būtu slēpušies, bet nožēlojuši grēku, vai mēs visi būtu paradīzē?
Kāds no viņu pēcnācējiem būtu salaidis visu grīstē, un tad būtu interesanta situācija - daļa grēcīgi, bet daļa bez grēka.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.10.09 10:11:40
Balss
Jā tā ir briesmīga apziņa, kas iznīcina
rainars
# Iesūtīts: 2008.10.09 21:45:05
Ingars 11 Tiešām, Es esmu ar tevi, lai tev palīdzētu, saka Tas Kungs, jo Es iznīcināšu tās tautas, kuru vidū Es jūs izklīdināju, bet tevi Es saudzēšu, tikai pārmācīšu tevi pēc taisnības, jo nesodītu Es tevi nevaru atstāt. šitas labs
19 Jo, ko Es mīlu, tos Es pārmācu un pamācu, tad nu iekarsies un atgriezies!

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 79 , pavisam kopa bijuši: 4699