atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Rožukronis !
Līga
Iesūtīts: 2008.09.09 14:04:27
Vai kāds varētu man palīdzēt iemācīties lūgties Rožukroni !!!?? Nesen Aglonā iegādājos sen loloto sapni Rožukroni, bet nemāku šīs lūgšanas Ja kāds no Jums tās prot, palīdziet arī man iemācīties, būšu pateicīga

Padies!!! Es jau ilgāku laiku katru dienu lūdzu Rožukroņa lūgšanas,patstāvīgi,pateicoties Jums visiem,kas man palīdzēja šo priecīgo notikumu izprast!!! Esmu Jums visiem ļoti pateicīga!!!! Vēlreiz paldies!!!

Ja nu vienīgi mani vēl varētu intresēt Rožukroņa lūgšanas katrai nedēļas dienai atsevišķi,jo zinu, ka ir dažādas lūgšanas katrai nedēļas dienai,bet esmu pazaudējusi šīs informācijas interneta adresi..,varbūt no Jums kāds zina??
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.12 11:38:54
sicilia, a kāpēc domā, ja Dolce & Gabanne var izdomāt rožkroni lietot "ne po naznačeniju" tad visi pārējie to obligāti lietos tikai šajos divos veidos!

Manuprāt tu sajauc saas subjektīvās pārdomas un priekšstatus par rožkroni ar realitāti. Tā arī ir kļūda, ka cilvēki pēc ārējām neviennozīmīgām pazīmēm implicē iekšējos cilvēku motīvus un prakses!

Rožkronis patiešām var būt kā interjera elements, kā piederības zīme konkrētam klēram... No tā nekad neizriet tā lietojums. Tikai tad, kad tu redzēsi ka cilvēks lūgšanu krelles izmanto lūgšanām, vai cilvēks pats tevi par to informēs, tu varēsi droši teikt, jā šitais to lieto tā kā tam paredzēts.

"Lūgšanu Krelles" nekādīgi neimplicē, ka tās nevar lietot citādi. Zibens no debesīm nespers, ja es rožkroni izmantošu kā aclēgu piekariņu!
vasara
# Iesūtīts: 2008.09.12 11:43:19
Mulder, es jau te pārsvarā par to, kad zināms, kur parasti aizved darbi, jo cilvēkam ir tāda lieta kā personīgais EGO, kas mēdz ik pa laikam prasīt savu tiesu un algu par padarīto!
sicilia
# Labojis sicilia: 2008.09.12 11:46:47
Mulders

nu vienkārši D&G fani pēdējā laikā tos masveidā nēsā un pirms tam tas nebija tik masveidīgi:p tb.... tā ir modes aktualitāte liekas pirms 3 gadiemn ieviestā (kā augstpapēžu kurpes šoruden... nu ļoooti augstpapēžu)
nu protams, tu vari nesāt kā atslēgas piekariņu..... tu vari darīt ko gribi, bet manas domas paliks nu ne pārāk tev glaimojošas un man arī uz to būs tiesības
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.12 19:55:27
vasara

nu un kādas tev tiesības citu tiesāt, kas to dara Dievam par godu? Vai tā nav to cilvēku ticības zaimošana, ja tu sauc to par mērkaķošanos, kas tiek darīts Dievam par godu? Kādu bībeles pantu tu vari piešūt svētceļojumam, ka tas nav pēc Dieva prāta?
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2008.09.12 20:22:51
Žēl gan, ka uz manu ieteikumu "pa-googlēt" par šo tēmu neviens "redzamā veidā" nav atsaucies. Labāk izvēlamies spriest par bilžu autentiskumu un Lutera un reformatoru neiespējamību pielietot ko tādu...
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2008.09.13 21:56:21
Paldies, Artos , par citātiem!
...ne otrs citāts nepaskaidro rožukroņa centrālo lūgšanu - Marija, bez grēka ieņemtā, lūdz par mums, kas steidzamies pie tevis Kur Tu ņēmi, ka tā ir centrālā lūgšana? Manuprāt šis teksts vispār nav atrodams vairumā materiālu par rožukroni.

Vēl var būt derīgi "pa-googlēt" par alternatīvām lūgšanām, kas varētu tikt lietotas ar rožukroni. Piemēram "lutheran rosary" vai "anglican rosary" vai par Zviedrijas Baznīcā lietotajām lūgšanu krellēm u.c.
vilks Artosam [195.189.142.151]
# Labojis vilks: 2008.09.13 23:47:38
Tu esi sajaucis, Tevis minētais teksts ir pielikums rožukronim saskaņā ar Fatimas vēstījumiem. Luters šo tekstu nekādi nevarēja zināt,tas ir krietni jaunāks. Tā `esi sveicināta` daļa,kuru Luters acīmredzot izlaidis, skan tā: "Svētā Marija, Dieva māte, lūdz par mums, grēciniekiem, tagad un mūsu nāves stundā."
vasara
# Iesūtīts: 2008.09.15 10:26:42
Ingars, vai personīgo doma paušana par tēmu ir tas pats kas tiesāšana?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.15 10:51:32
vasara

Personīgo domu paušana ne vienēr ir tiesāšana, taču tiesāšana vienmēr ir personīgo domu paušana
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.15 11:11:53
bet manas domas paliks nu ne pārāk tev glaimojošas un man arī uz to būs tiesības

Par to jau bazars... ka tavas domas neatspoguļos realitāti, bet gan tavu paša iekšējos aizspriedumus vai kaut kādus personīgos komplexus. Tas protams ir viegli izstādīt visiem birkas pirms noskaidrot, vai birka atbilst īstenībai... jo noskaidrošana prasa gan drosmi, gan apņemšanos mainīt savus sākotnējos kļūdainos aizspriedumus. Taču cilvēkiem nepatīk dabīgi atzīt, ka viņi sākumā ir kļūdījušies, tamdēļ pietiek sevi un citus pārliecināt, ka tevis uzkabinātā birka ir patiesa, un oponents varēs tad ilgi un dikti mēģināt pierādīt, ka nav kamielis!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.15 11:17:49
Jānis Ginters, jau noskaidrojām... vispārīgā gadījumā, tas ka cilvēkam ķešā ir rožkronis, faktiski nenozīmē neko... tas var būt kāds D&G fanāts, tas var būt zajadlijs Marijas fanāts, tas var būt viduvējs kristietis... Tu pareizi saki, rožkroni var lietot kā disciplinējošu elementu meditācijās un lūgšanās... noderīga lieta grēcīgam cilvēkam, kura prāts regulāri klejo hvz kur... tik ne pie Dieva...

Manas iebildes bij pret

a) Lūgšanu atkārtošanu kā mantru, nepatīk man mind-control metodes reliģijā, pat savējā, tas iztukšo prātu un padara to kā caurstaigājamu šķūni
b) Marijas pārmērīgu glorificēšanu un tas nav tāds nieks, jo visa RKB tagadējā dogmatika ir cieši sasaistīta ar Marijas kultu!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.15 11:37:21
Mulders
nepatīk man mind-control metodes reliģijā, pat savējā, tas iztukšo prātu un padara to kā caurstaigājamu šķūni
Savējā meditācija taču, taisni otrādi, pacilā prātu un koncentrē pareizjā virzienā.
Šķūnī neviens neteik iekšā, tur Ticības atslēgas priekšā.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.15 11:46:58
KN, tā tam vajadzētu būt... Meditācijai ir nevis jāiztukšo prāts, bet jāpiepilda tas... jāmanifistē konkrētā patiesība tik skaidri, lai to var aplūkot un aptvert tik skaidri, lai tā pēc meditācijas paliek mūsos kā daļa no mums!
vilks
# Iesūtīts: 2008.09.15 11:51:16
Mulders
jāmanifistē konkrētā patiesība tik skaidri, lai to var aplūkot un aptvert tik skaidri, lai tā pēc meditācijas paliek mūsos kā daļa no mums!

nu, bet kristīgajā meditācijā tieši tas arī notiek. jocīgi, ka Tu (kas, cik novērots, diez ko meditācijas nepraktizē) to saki, man tas ir šisvasaras atklājums, kuru es tā nemācētu noformulēt.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.15 12:13:43
Trilo, ir ok... daudz darba!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.15 12:15:29
vilks, nezinu... man laikam meditācija izpaužās daudz un dikti KN spārdot un tad pārdomājot viņa iebildes kad braucu pie stūres mājās un tad man nāk atklāsmes...

Katrs jau laikam meditē savādāk! Es kaut kā "onlainā" meditēju, es to nespēju sēžot lotosa pozā ostot vīraku! Man tas kudī labāk sanāk pilnīgi nejēdzīgās situācijās, pozās un laikos!
vilks
# Iesūtīts: 2008.09.15 12:17:37
Mulders
lotosa pozā ostot vīraku!

he he, nekad nebiju dzirdējusi, ka tas piederas pie kristīgās meditācijas
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.15 12:31:40
he he, nekad nebiju dzirdējusi, ka tas piederas pie kristīgās meditācijas

Es arī ne... tāpēc nepraktizēju
vasara
# Iesūtīts: 2008.09.17 17:44:59
Ingars, tā kā biji personīgi iesaistīta persona - pats gāji `svētceļojumā`, tad automātiski manu personīgo viedokli uztvēri kā notiesāšanu. i vsjo
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.17 21:59:20
vilks Ha- ha!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 155 , pavisam kopa bijuši: 13602