atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Rožukronis !
Līga
Iesūtīts: 2008.09.09 14:04:27
Vai kāds varētu man palīdzēt iemācīties lūgties Rožukroni !!!?? Nesen Aglonā iegādājos sen loloto sapni Rožukroni, bet nemāku šīs lūgšanas Ja kāds no Jums tās prot, palīdziet arī man iemācīties, būšu pateicīga

Padies!!! Es jau ilgāku laiku katru dienu lūdzu Rožukroņa lūgšanas,patstāvīgi,pateicoties Jums visiem,kas man palīdzēja šo priecīgo notikumu izprast!!! Esmu Jums visiem ļoti pateicīga!!!! Vēlreiz paldies!!!

Ja nu vienīgi mani vēl varētu intresēt Rožukroņa lūgšanas katrai nedēļas dienai atsevišķi,jo zinu, ka ir dažādas lūgšanas katrai nedēļas dienai,bet esmu pazaudējusi šīs informācijas interneta adresi..,varbūt no Jums kāds zina??
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Zive.
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:12:54
Un ja ir skaidrs, ka tā ir mūsu dzīve, tad kurp vēl īpaši doties?!

Tas tā baigi pompozi skan. Bet, nu protams, visu cieņu cilvēkiem, kuri spēj katru dienu dzīvot kā svētceļojumu un kam nav vajadzības izrauties ārā no ikdienas ar mērķi vairāk laika veltīt Dievam
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:23:37
Zive, jā... tas jau ir ļoti augsts svētceļošanas līmenis - tas ir īstenais Gavēnis un Sabats! Ne katrs sasniedz šādu līmeni šajā dzīvē!
vasara
# Iesūtīts: 2008.09.11 16:40:35
Jā augsts līmenis uz ko tiekties
Kam tad kaut kur izrauties, ja Dievam patīkama kalpošana, kas skar mūsu tuvākos?! Tādā kalpošanā šķiet ka arī varam saņemt visvairāk. Tiesa - atvaļinājums arī ir laba lieta
Zive.
# Labojis Zive.: 2008.09.11 16:51:39
vasara
Manā izpratnē cilvēkam ir jāsaņem, lai viņš varētu kaut ko dot tālāk (Jo cilvēkā pašā tak nekā laba nav ) Un tad, kad cilvēks ir saņēmis sev vajadzīgo garīgās barības devu, tad arī viņš kā reiz var kalpot tuvākajiem.
P.S. Es nesaku, ka tam ir jābūt obligāti svētceļojumam, arī Dievkalpojums, kaut kādas nometnes, semināri u.tml. lietas. Es tik domāju, ka pataloģiskas bailes darīt kaut ko tikai tāpēc, ka katoļi tā dara ir nedaudz bērnišķīgi
vasara
# Iesūtīts: 2008.09.11 17:17:07
Nu ja, Zive - saņemam baznīcā svētdienās vai citās dienās un tad dodam tālāk
ps - augstāk jau minēju, kāpēc man pat nepastāv jautājums darīt vai nē līdz ar to patoloģiskās bailes atkrīt
Mekletajs
# Iesūtīts: 2008.09.11 17:28:43
vasara, kurā draudzē Tu esi, ja nav noslēpums!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 17:32:03
vasara, man piemēram RKB prakse nav ukazs, tas ja mana dievbijība kādreiz pārklājās ārējā manifestācijā ar RKB dievbijību, tas vēl nenozīmē ka iekšējās pārliecības ir identiskas!

Es varu ar katoli vienā balsī skaitīt Apustuļu Ticības apliecību un to pašu katoli izlamāt no panckām ārā par Mariāniskajām Dogmām vai Pāvestīgo Sukcesijas mācību...

Tieši tas ir tas svarīgais, lai tev ir pašai sava pārliecība, nevis tu to saskaņo ar citiem, un nedari tikai tāpēc, ka citi tā dara vai dari tikai tāpēc ka citi tā dara, ja pats nezini kāpēc kaut ko dari vai nedari, tad tu esi šaubās, bet šaubas apdraud ticību!
Šķiet ka tev tas nedraud viss

maškān
vasara
# Iesūtīts: 2008.09.11 17:38:00
Meklētāj, skat. e-pastā
vasara
# Iesūtīts: 2008.09.11 17:39:58
Mulder, šaubas ir viens no lielākajiem ienaidniekiem un tās kā domas riņķo mums apkārt ik dienas par daudz ko, bet ja ir drošs pamats, uz kā stāvēt, tad tās ātri izklīdinās
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.11 17:47:54
vasara, tad nešaubies par to cilvēku ticību, kas dodās svētceļojumos... lai šo ticību vērtē Dievs...
Jānis Ginters
# Labojis Jānis Ginters: 2008.09.11 19:46:19
Starp citu, ir saglabājies M.Lutera attēls ar rožukroni rokās. Šeit apskatāms Mārtiņš Hemnics arī ar rožukroni...
Nedaudz "pa-googlējiet" par Luteru, Luterāņiem un rožukroni! Atradīsiet daudz laba, ko diskutēt!
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2008.09.12 09:52:36
Artos par jauno mūku, vai nobriedušo baznīcas profesoru? Šeit nu būs otrs gadījums.
Vēlreiz iesaku pa-googlēt, atradīsiet atbildes arī par kontekstu, kādā rakstīts minētais citāts LC.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.12 10:10:39
Pag pag pag... ko nozīmē... atrastas bildes ar Luteru un Rožukroni! Ak tu mī un žē, es varu uzzīmēt (nu labi palūgt māxlinieku) Luteru ar rozā apakšbixēm galvā

Tas ne tā, ka es noliedzu kaut kādu rožkroņa sakaru ar Luteru, es par to, ka zīmētas bildītes hardly var būt keiss, lai ko apstiprinātu par Luteru!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.09.12 10:19:44
Mulders

man patīk tavs šausmīgais sašutums un izmisums lai gan nav jauki, bet mani tas uzjautrina
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.12 10:21:40
sica, man vienmēr nāk šoks, kad cilvēki loģiskos bugus savā argumentācijā lieto, pat ja šis to lieto lai aizstāvētu viedokli, kas man ir tīkams... man nepatīk uzvarēt disputos ar netīrām metodēm... tamdēļ šūtu, kad to dara citi!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.09.12 10:51:28
Mulders

hmmm vai tad tas cilvēks, kas to paziņoja, nav jūsu mācītājs?
protama lieta, tā var būt kāda ļauna katoļa parodija par Luteru, bet tā var būt arī taisnība. enīvejā tu jau neesi ar Luteru dzīvojis vienā laikā tā kā tu nevari zināt vai tas tā bija vai tas tā nebija, vai tā ir fantāzija vai arī ne
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.12 10:54:32
sicilia, tur jau tā lieta, ka zīmēta Lutera bilde nekādīgi nevar pretendēt par pierādījumu tiesā

Tamdēļ, pat ja to apgalvo mūsu mācītājs, lieta paliek ticības jautājumā, vai mēs ticam māxliniekam vai neticam! Jo fotogrāfijas jau nav!

Tamdēļ es varu sazīmēt sazinko, tas nebūs nekāds pierādījums!

Lūk kādām rakstītām liecībām es ticētu vairāk!

Īstenībā jau es ticu, ka gan jau ka Luters ar rožkroni varēja būt redzēts, tak no tā neizriet, ka viņš to lietojā pēc RKB principiem...

Es tik norādīju uz potenciālo loģisko kļūdu Ginteru Jāņa "pierādījumā".
sicilia
# Iesūtīts: 2008.09.12 10:57:33
Mulders

Gribi teikt, ka Luters bija Dolce &Gabanna fans un ar rožukroni tikai zīmējās, kā to dara metroseksuāli noskaņoti jaunieši mūsdienās?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.09.12 11:22:47
sicilia, saproti, tas ka man rokās ir Rožkronis, nebūt nenozīmē, ka es tur Hail Mary skaitu 10x

Es varu to izmantot nezinu... lai acerētos ingerdientus rosolam un secību kā tie jāpievieno. No paša rožkroņa esamības kabatā neizriet tā pielietojums...

Nu un to KĀ Luters lieto vai nelieto rožkroni var inferēt no viņa rakstītā par savu attiexmi pret šo priekšmetu!

Un tad mums uz sejas ir Lutera teiktais par Rožkroni un kāda cita Pārdomas par to ko Luters domāja un kam lietoja Rožkroni!

Tas ka kāds frukts nēsā krustu kaklā arī nenozīmē, ka šis obligāti īstenticīgs kristiets iraid!

Jūsu padevīgais kalps vispār nekādus ārējus simbolus nelieto... un ko... tamdēļ esmu sekulārs neticīgais atejists?

Nelietoju gan aiz slinkum, ja kaut kur iešu garām kādam krustupārdevējam, moš iepirkšu kaklā karamu ķēdīti!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.09.12 11:27:27
hmmmm nu nezinu,.... ja cilvēks lieto lūgšanu krelles rožukroni, tad viņš to vai nu lieto lūgšanām vai zīmējās kā Dolce&gabanna fani tb kā krelles... nu tas tjip tagad tā pakrutomu nu tas tāpat kā uzkārt 3 kg zelta krustu kaklā....
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 133 , pavisam kopa bijuši: 16952