atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Rožukronis !
Līga
Iesūtīts: 2008.09.09 14:04:27
Vai kāds varētu man palīdzēt iemācīties lūgties Rožukroni !!!?? Nesen Aglonā iegādājos sen loloto sapni Rožukroni, bet nemāku šīs lūgšanas Ja kāds no Jums tās prot, palīdziet arī man iemācīties, būšu pateicīga

Padies!!! Es jau ilgāku laiku katru dienu lūdzu Rožukroņa lūgšanas,patstāvīgi,pateicoties Jums visiem,kas man palīdzēja šo priecīgo notikumu izprast!!! Esmu Jums visiem ļoti pateicīga!!!! Vēlreiz paldies!!!

Ja nu vienīgi mani vēl varētu intresēt Rožukroņa lūgšanas katrai nedēļas dienai atsevišķi,jo zinu, ka ir dažādas lūgšanas katrai nedēļas dienai,bet esmu pazaudējusi šīs informācijas interneta adresi..,varbūt no Jums kāds zina??
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.09.10 12:21:20
KN, tas ir offtopiks

Tā kā esam noskaidrojuši, ka tādi jēdzieni kā ciešanas, taisnīgums, sods, žēlastība mums noteikti nesakrīt, tad nav jēga to vāvuļot te gari un plaši! Īpaši oftopikā!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.10 12:27:13
Mulders
OK.

Tad, labojoties, man jāpasaka arī kas par tēmu:

Pats krutākais ticīgais ir tas, kuram nekādus papildlīdzekļus nevajag. Viņi katri mirkli domā par Dievu. Taču tādu cilvēku ir pārāk maz.
Ir cilvēki, kuriem ir vieglāk, it īpaši jau ticības sākumā, vienmēr atcerēties par Dievu un savu ceļu pie Dieva, ja viņiem ir pēc iespējas vairāk atgādinātāju un dažādu iespēju.
Rožukronis u.c. ir viens no tādām iespējām.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.10 12:30:48
KN, iespējams...

Taču praksē ir redzēts un dzirdēti visādi stāsti, kad cilvēki pašam rožkronim piešķir kau kādas spējas...

Kā disciplinējošu elementu, droši vien var izmantot. Man personīgi tas šķiet jocīgi un nevajadzīgi, bet ja kāds tamdēļ biežāk par Dievu domā... lai tā būtu!

Man līdzīgi darbojās gavēnis!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.10 12:31:48
Mulders
Kāpēc kāda lūgšana jāskaita pēc kārtas x reizes nevis x+1 vai x-1 reizes
Pašdisciplīnai. Citādi skaitīsim tik, cik iegribēsies.

Kristus kāreiz par šo runā, ka tā ir pagānu prakse atkārtot vienu un to pašu
Bet Kristus pats māca atkārtot vienu un to pašu - Tēvreizi.

apziņa tiek novesta alternatīvos stāvokļos, kuros tiek vājināta vai vispār atslēdzas filri
Bet tu taču Dieva vārdus skaiti, kādi tur filtri? Pareizais filtrs jau ir uzstādīts pirms lūgšanas.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.09.10 12:32:29
Mulders
praksē ir redzēts un dzirdēti visādi stāsti, kad cilvēki pašam rožkronim piešķir kau kādas spējas
Tas jau ir otrs grāvis.
Batseba
# Iesūtīts: 2008.09.10 14:29:05
vilks
Par to meditāciju - tā ir. Tikai jāsāk pa-vadītāja uzraudzībā.
Batseba
# Iesūtīts: 2008.09.10 14:57:02
vilks
Es runāju par meditāciju. Meditācijā ir darīšanas ar apziņu un zemapziņu. Īsta meditācija pieder pie "nobriedušāka" garīguma lūgšanu formas. Pēc tam seko kontemplācija.
Batseba
# Iesūtīts: 2008.09.10 15:22:43
vilks
Manuprāt, ir jāturpina savs iesāktais ceļš. Jo Dievs katru cilvēku uzrunā ļoti personiski, (es te visiem šo faktu borēju). Tāpēc ne jau katram ir jānirst okeāna dziļumā. Ceļš pie Dieva ir pakārtots cilvēka aicinājumam.
Magdalēna
# Labojis Magda: 2008.09.10 20:35:56
Batseba

Tieši šīs 10 Esi sveicināta... neļauj prātam aizklīst "neceļos", bet pārdomāt JK svarīgākos dzīves notikumus
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.10 21:00:55
Magdalēna
Tu arī katoliete?
Mūspulciņš vairojas!
(ne manējais)
Magdalēna
# Iesūtīts: 2008.09.10 21:08:09
Balss

Jā, esmu piederīga šai, bet ne par visiem 100% - neviena konfesija nav pilnīga, bet šo esmu atradusi par labāko
lamby [81.198.230.237]
# Iesūtīts: 2008.09.10 21:33:33
Tu arī katoliete?
Mūspulciņš vairojas!
(ne manējais)
njā, lelb adeptus šajā forumā var laikam uz pirkstiem saskaitīt...
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.10 21:40:00
lamby [81.198.230.237]
Nu re, katoļi vairāk čupojas!
Piereģistrējies beidzot! Ieliec kādu bildi!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.11 07:52:33
karoče tur kaut kā tā - uz katru mazo zīli skaiti "Tēvs mūsu", uz katru lielo "Esi sveicināta" un būs okidoki

Rožu kronis būtu laba lieta, ja
1. tas būtu kas vairāk nekā tikai "skaitīšana", bet arī lūgšana
2. ja "Esi sveicināta Marija" tekstā būtu tīrs citāts no rakstiem, nevis kas piedomāts klāt (lūdz par mums grēciniekiem)
vilks
# Iesūtīts: 2008.09.11 08:19:28
Ingars
Rožu kronis būtu laba lieta, ja

nu, 1. notiek vienmēr, kad cilvēki to tiešām lūdz, un pēc Rožukroņa būtības tas tiešām ir jālūdz.
bet 2. - tu jau vari mēģināt otro daļu no "esi sveicināta" izlaist
vilks
# Iesūtīts: 2008.09.11 08:20:56
lamby [81.198.230.237]
njā, lelb adeptus šajā forumā var laikam uz pirkstiem saskaitīt...
Nav, nav tik traki.. ja dažas katoļu meitenes un puiši te biežāk redzami, tad tomēr nevar sacīt, ka viņu te ir vairāk kā luterāņu.. Paskaties diskusijā šo tēmu sadaļā "Par forumu".
Batseba
# Iesūtīts: 2008.09.11 09:04:14
Magdalēna
Es nerunāju par Rožukroni, bet par meditāciju.
vasara
# Labojis vasara: 2008.09.11 12:14:22
Trilo taisnība. Luterāņi ir pasākuši pakaļmērkaķoties romiešiem - svētceļojumi, mantru skaitīšana utml.. Un rezultāts būs viens: tie, kam svarīgāk būs visādus darbus pašlabumam veikt, lai spīdētu Dieva priekšā, tie pārvāksies uz pāvestiešiem-mariāņiem. Pārējie - uz KLB un LELBs paputēs Manas draudzes mācītājs pag.g. izteicās, ka izmaiņas gaidāmas tuvāko 3g. laikā. Dzīvosim redzēsim
Īstenībā tepat blakus e-baznīcā ir brīnišķīgs Lutera sprediķis par tēmu darbi sev un darbi citu labā. Vienkārši un skaidri istāstīts par kalpošanu Dievam un tuvākajam - ar svētceļojumiem un tulznu uzberšanu vai citādāk. Kam interese - šeit: http://www.ebaznica.lv/?p=2934
Batseba
# Iesūtīts: 2008.09.11 12:28:17
vasara
Tieši tā. Dzīvosim - redzēsim. Cerēsim uz Dievu. Uz vasaras pravietojumiem paļauties nevar.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.09.11 13:25:47
vilks

ok, tas der

vasara

nu pag paga, Sātanisti mēdz mācīties un izglītoties - značit kristieši nedrīkst, jo sātansiti dara tāpat. Bomži mēdz arī maizi ēst, ja kāds iedod, značit maizi ēst neēdīsim, lai nekļūstam kā bomži. Jā noziedznieki mēdz arī drēbes valkāt - mēs drēbes nevalkāsim, lai nekādi nelīdzinātos noziedzniekiem
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 161 , pavisam kopa bijuši: 14560