atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi "Svētais skūpsts"
Briinumsons
Iesūtīts: 2008.09.04 23:42:27
PĀVILA VĒST. ROM. 16.nodaļa
16 Sveicinait cits citu ar svēto skūpstu. Jūs sveicina visas Kristus draudzes.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.06 00:47:13
Briinumsons
Kas ko pārtrauca? Tu domā tas mācītājs samīļot dalībnieces?
Nu, tā droši nezinu. Es viņu tik tuvu nepazīstu. Varbūt viņam kāds uz to norādīja, bet liekas, ka esot kļuvis atturīgāks.
Bet viņš ir labs un sekmīgs mācītājs joprojām.
Balss
# Labojis Balss: 2008.09.06 00:48:38
Briinumsons
Nu, nezinu, nezinu, kad ap.Pāvils pārtrauca meklēt sievu (ja vispār to darīja). Nu vēlākais tad, kad viņu apcietināja...
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.09.06 13:14:52
Nu, ja sv. skūpsts ir ar kristieti, tad es katru dienu daudz reižu izdaru sv. darbību. Nez, man spārni drīz izdīgs?
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.09.06 13:49:52
Balss un pārējie
drusku ne par tēmu, bet par Pāvilu!
Tu teici, ka Pāvils nemeklēja sievu...
kaut kur dzirdēju, ka pastāv uzskats, ka Pāvilam tomēr bija sieva... jo tā laika sabiedrība nepieļāva, ka tādā sabiedrības statusā romieši kā Pāvils nedrīkstēja būt neprecējies... (un domāju tas ir pareizi, es uzskatu, ka mācītājiem ar jābūt precētiem)

Bībelē Pāvils nekur nerunā par savu sievu, bet pastāv uzskats, ka Pāvila sieva pāragri nomirusi..... un tad arī var saprast kāpēc Pāvils iesaka, labāk neprecēties... dzirdēju no viena gudra mācītāja! Un es Pāvila gadījumā arī paliktu neprecējusies... jo patiesībā Pāvils rāda priekšzīmi kā dzīvot atraitnim!
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.09.06 14:00:23
Bet par tiem skūpstiem un apskāvieniem...
es laikam esmu kapīza... un pārāk kategoriska!

bet pat gregorskolā neļāvu dažiem puišiem-kursabiedriem sevi apskaut... tā rokā devu rokas spiedienu! un tā es vēl joprojām rīkojos, ja nejūtos pārliecināta par savu "svēto" skūpstu vai apskāvienu
Balss
# Labojis Balss: 2008.09.06 14:01:58
p.l.dassy
pastāv uzskats, ka Pāvila sieva pāragri nomirusi..... un tad arī var saprast kāpēc Pāvils iesaka, labāk neprecēties... Un es Pāvila gadījumā arī paliktu neprecējusies...
es laikam esmu kapīza... un pārāk kategoriska!

Lai saglabātu atraitnes statusu, vispirms ir jāaprecās...bet tas smukām princesēm uz zirņa ir diezgan grūti... ja vien neuzrodas kāds karalis Brusubārda...
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.09.06 14:17:33
jā.. vot gaidu karali...
īstenībā trešais tēva dēls ar der

Balss
zinu, man mamma ar saka, ka dzīvē viss tā nenotiek tik skaisti... bet es tomēr domāju, ka notiek! viens mans karalis nebija luterānis(man vajag luterāni), viens mans karalis nedzīvoja Latvijā(man vajag latvieti), viens karalim ja bija karaliene (par to es biju totāli šokā un gribējās viņu uzvietas nodurt, bet kā tad būtu bērni bez tēva?bet labi ka nepārsteidzos vēlāk atvainojās)...viens trešais tēva dēls dzīvoja totālos laukos(esmu sabiedriks cilvēks)... utt...

domāju, viņi nebija īstie, kaut ar karaļi vai trešais tēva dēls.. lai arī kādreiz uznāk tāda doma.. nu es tač varēju ar kaut ko samierināties... bet pagaidam lielos vilcienos es neko nenožēloju...

Balss
un kā Tev pašai? nenožēlo neko?
Balss
# Iesūtīts: 2008.09.06 14:32:24
p.l.dassy
Nē, neko... ja nu vienīgi jaunības dullumus.
Bet man ir visforšākais vīrs pasaulē un labi bērni, un darbs, kas patīk... nu ko vēl?
Debesu valstību gan, jo arī vislabākā dzīve ir dzīve ar saviem trūkumiņiem un sīkiem kreņķīšiem.
Tāpēc priecājos par Debesu Valstību!
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.06 15:11:24
Balss
jā.. es redz` visu laiku biju tāda prātīga sāku dzīvot patstāvīgi jau no vidusskolas... tagad domāju vajadzēja būt drusku bezatbildīgākai... varbūt tāpēc tagad esmu palikusi "tāda" izklaidīga... kad tad tad, ja ne tagad?

nu bet arī ideāliem šite virs zeme ir trūkumi... un tomēr tie paliek ideāli bet manuprāt trūkumus var novērst un kreņķus atrisināt.. bet ne jau visi to grib un manuprāt ir forši, ka ir problēmas, jo tad var novērtēt to labo,kas mums ir
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.09.06 15:26:33
Par manām parasībām jau visi zina....
bet tomēr es varbūt samierinātos, ja mana sieva nebūtu katoliete, bet no katolicisma sievas dēļ projām neietu, pat uz pareizticību vai anglikānismu vai luterismu!
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.06 15:30:15
Briinumsons
prasības Tev ir ...
a pienākumi? un es tev uzdevu jautājumu: vai Tu precētu vīrieti, ja viņš būtu tāds kā Tu, ja Tu būtu sieviete?
Briinumsons
# Labojis Briinumsons: 2008.09.06 15:36:05
p.l.dassy
precētu vīrieti, ja viņš būtu tāds kā Tu, ja Tu būtu sieviete?

vispār vīram un sievai vai darbiniekiem kolektīva jābūt atšķirīgiem, citādi visi māk / grib kaut ko vienu un to pašu un neko citu.
tad ģimene vai kolektīvs no tā var zaudēt.
sanāk - Nē!
un šitās gudrības saklausījos raidijumos par astroloģiju un te neiet runa par zvaigžņu stāvokli , bet raksturu analīzi, ko viņi arī pieprot

nevar sieva un vīrs būt pārāk identiski

p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.09.06 15:38:42
Briinumsons
es nerunāju par rakstura īpašībam... jo neviens cilvēks nav vienāds un daudzreiz.pretējie poli pieveklas.. bet ne vienmēr!
bet par ieradumiem, atteiksmi pret sievieti... utml par atbildību... un dzīvesveidu!!
Briinumsons
# Labojis Briinumsons: 2008.09.06 15:42:21
p.l.dassy
par ieradumiem,
katram ir slikti ieradumi

atteiksmi pret sievietēm
neauzdini no manis džentelmeni, bet ļoti lūdzu pasaki, ko es sliktu nodaru sievietēm?
ja, ka tīšuprāt ļaunu neesmu darījis
neatgādini par manu problēmu, nejau es vienīgais tāds, kā sāku VB noskaidrot , kā tikt no tā vaļā , tā arī kļuvu par VB izvirtuli

atbildību...
nemānu cilvēkus , palīdzēt cilvekiem daudz nesanāk, bet ja varu - neatsku,



un dzīvesveidu
diskutēju forumā, strādāju, eju uz baznīcu...
p.l.dassy
# Labojis p.l.dassy: 2008.09.06 15:55:57
katram ir slikti ieradumi
bet ne jau katrs ar to lepojas

ko es sliktu nodaru sievietēm?
kurš teica, ka Tu kaut ko sliktu dari sievietēm...? attieksmi pret sievieti, nenozīmē ka kaut kas slikts jādara... drīzāk labs!

neatgādini par manu problēmu
domāju ar šādu attiekmi pie sievas netiksi - piedošanu par tiešumu!
varbūt arī kļūdos...
es Tev sliktu nevēlu, bet es tā domāju! manuprāt Tev ir jāatrisina savas problēmas tā, lai tās Tev un citiem netraucē dzīvot ! un tad vari lūkoties pēc sievas... laulāts draugs nav nekāds problēmu risinājums...
Problēmas ir lai tās risinātu!
bet tad lūgtu Tevi izbeigt čīkstēt par sievas neesamību un tēma slēgta!
p.s. protams, dažas problēmas Tu varēsi atrisināt, kad būs sieva... bet par to tagad nav jādomā!
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 117 , pavisam kopa bijuši: 36474