atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi kārtējais sviests
S.R...
Iesūtīts: 2008.08.22 11:27:38
"draugos" saņēmu šādu vēstulīti:

Sveiki !
Es izvēlos 6 personas, kas ir ienākušas manā dzīvē un vēlētos saņemt šo e-pastu. Lūdzu atsūtīt to arī man - vēlāk redzēsiet kāpēc. Ja nezināt, atgādināšu, ka Māte Terēze ir uzskatāma par Mazo Darbiņu Svēto un tas nozīmē to, ka viņa ticēja, ka dzīvē ir jādara mazus darbiņus, bet ar lielu mīlestību.. Lai katrs, kurš saņems šo e-pastu tiek svētīts. Sv. Terēzes lūgšanu nedrīkst izdzēst. ATCERATIES, ka pirms sākt lasīt šo Sv. Terēzes lūgšanu, nepieciešams kaut ko ļoti vēlēties.Un vairāk neko nevajag darīt.
Nekas cits šajā tekstā nav apslēpts. Vienkārši padalieties ar citiem un gaidiet, kas notiks ceturtajā diena. Piedodiet, ka lūdzu nosūtīt šo ziņu arī citiem, bet pacenšaties nepārtraukt ķēdīti. Lūgšana būs labākā dāvana kāda vien var būt. Izlasiet to.
SVĒTĀS TERĒZES LŪGŠANA
Lai šodien jūsos valda miers.
Ticēsim Dievam, ka mēs esam tieši tur, kur mums ir jābūt.
Nekad neaizmirsīsim par tām bezgalīgajām iespējām, kas piedzimst no ticības. Pro
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.22 14:04:43
Artos
Ctulhu, piemēram es zinu kādu ateistu, kurš konsekventi lec pāri jāņu ugunskuram.
Tā tīri var būt tradīcija attiecībā uz to, kā jāsvin Jāņi īsteni latviskā veidā...
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.22 15:02:02
Artos
Ctulhu, vai šodien pie masika arī leksi, pāri grilam.. būs patīkami
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.22 15:14:00
Artos
Sheksna, tad tā var būt vai tomēr ir konkrēta tradīcija?
Nu es nezinu, kāpēc lec KONKRĒTAIS cilvēks. Pajautā viņam pats

Kas attiecas uz tradīciju - tad tradīcija būtībā ir lietas, kuras cilvēki turpina arī pēc tam, kad jau sen ir aizmirsuši, KĀPĒC tās dara

Par latvisku tradīciju to padara tas, ka TĀ IR PIEŅEMTS T.i. <ir pieņemts> Jāņos lekt pāri ugunskuram. Ja agrāk tam bija kāda mistiska jēga (nu tipa lai odi nekož ), tad šobrīd jau cilvēki to dara galvenokārt tāpēc, ka tā ir parasts svinēt šos svētkus.

Labāk pajautā, kāpēc latvieši VISPĀR svin svētkos... arī pilsētnieki, kuru dzīvesziņa NEKĀ nav piesieta agrārajam dabas ciklam.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.08.23 08:44:32
Mani drausmiigi besii laukaa shitaas kjeedes veestules. Es arii dzeeshu nelasot, bet domaaju, ka kaadreiz izdariishu peec Ameelijas ieteikuma - aizsuutishu atpakalj tik reizes, cik shis atsuutiijis. Zinu dazhus, kuri met shaadus kjeedveestuljniekus laukaa no draugiem.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 79 , pavisam kopa bijuši: 10589