atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi heh.
Harry
Iesūtīts: 2008.08.11 14:53:31
mani interesē kā tad ticīgie dzīvo savu dzīvi?nu tie patiesie,kuri sevi par tādiem uzskata.
par to,ka iet baznīcā -skaidrs.
bet tīri ikdiena,neskaitot darbu.varbūt kāds var padalīties.kā ir ar lūgšanām,Bībeles lasīšanu?
vai daudz dienā to darāt?un arī citi ticīgie.
piemēram Budisti,ja pastāv šeit.Un kaut vai Musulmaņi.
Vai jūsu ikdienas ritums atšķiras no``parasto ``cilvēku ikdienas rituma?
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.12 16:38:56
Harry
Hm, kāpēc tu to jautā ar heh?
Vai tu gribi, lai kāds nostājas ar izrieztu krūti un pasaka - nu, es esmu tas īsteni ticīgais?
Mēs visi esam apžēloti grēcinieki, kas grib dzīvot savam Debesu Tēvam par prieku, nevis Viņu apbēdināt. Varbūt tā ir tā atšķirība?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.12 16:48:42
Artos
un kas tad ir kundalini?

Harry

atšķirība starp ticīgiem un neticīgiem tāda pat, kā starp slimniekiem, kuri ārstējas slimnīcā, no slimniekiem, kuri ārstējas pie kaktu dakteriem un vēl vairāk sabojā savu veselību vai arī neārstējas vispār nemaz
Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.12 16:52:04
Artos
3x dienā ir labi, bet labāk būtu tiekties uz nepārtraukto lūgšanu, saprotot ar to sevis nepārtrauktu apzināšanos Dieva priekšā un attiecīgo sirds stāvokli.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.12 16:53:57
Man sirdsapziņa tā moca, ka ik pa brīdim nākas piesaukt Dievu, lai nožēlotu grēkus
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.12 16:59:46
Artos

laikam jau hinduisms vai tā atzars
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.08.19 15:16:09
Njā - daži zinājuši labāk par mani, kas es esmu, ar ko nodarbojos utml.....Nu nav nekādas ekstras, tās pašas meditācija, introspekcija, lekciju, mūzikas, mantru klausīšanās, piedalīšanās rituālos, evaņģelizēšana un tās pasākumi. Viss kā jau pie cilvēkiem.
Pat laulības ir savā starpā, tik pārsvarā ne ar vienas valsts pilsoņiem, bet dažādu valstu. Paldies par uzmanību. Guntis Strautnieks.

PS Daudz kas mums ir aizņemts no musulmaņiem, piemēram 1)namaz jeb dziļā paklanīšanās, kad piere skar zemi , 2)shoebeating jeb nelabā sišana ar tupeli, ko ieteica Pravietis Muhameds, diezgan laba un efektīga metodika, Trilo p[aziņa to izmēģināja, kad parādijās negatīvisma izraisītas problēmas bērniem skolā.

PS Lūgums šī saita veidotājiem - izdalīt nelielu sadaļu starpreliģiju dialogam, kā tas ir Kurajeva Pareizticīgo forumā, kur katrs var pastāstīt par savas reliģijas pusi, pozitīvo.

http://kuraev.ru/index.php?option=com_smf&Itemid=63&board=61.0
Kundali
# Iesūtīts: 2008.08.20 10:20:31
Nu - vārdu sakot - pasākumu komplekss, kurš sekmē mūsu jogas mācības izplatīšanos visā pasaulē.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.08.20 10:47:35
Cien. Artos, negribu ielaisties šajā diskusijā, jo tā diez vai atbilst šejienes sarunu "formātam" Par ideoloģijām nestrīdēsimies, kā arī par ticības dogmātiem. Nevēlos nevienu aizvainot.

Mēs organizējām bezmaksas kursus. Notiek Programmas un Latvijā kopš 2005. gada notiek jogas Baltijas Turnejas.
Agrāk es pats personīgi vairāk jogu izplatīju uz ielas, caur bezmaksas reklāmas avīzēm, tagad vairāk darbojos Interneta plašumos, kas ir pateicīga vide tādai darbībai.
Jāpiebilst, ka mana darba augļi ir piemineti Latvijas Bībeles Biedrības saitā, kur par Latvijā pastāvošajām Austrumu tipa reliģijām lasām sekojošo:

"Kopš 90. gadu beigām Rīgā savu mācību popularizē arī Sahadža jogas piekritēji."

http://www.bibelesbiedriba.lv/religiju-enciklopedija/hinduisms/hinduisms-latvija.html
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.20 10:49:44
Artos
Kas ir priecīgā vēsts hinduismā?
Patiesībā, tāda Hinduisma nemaz nav, tas ir vienkārši visu kādā tur teritorijā dzīvojošo ticību sakopojums.
Hinduism is a diverse system of thought with beliefs spanning monotheism, polytheism, panentheism, pantheism, monism, and atheism.
Hinduismam visprecīzāk atbilstu vārds "Bībelisms", kur vienā maisā sabērtu jūdus, dažādus krisiešus tai skaitā jehoviešus un mormoņus, tad vēl arī muslimus, un pa virsu sabērtu dažādas Vienīgi Patiesās Mācības, kā Visarionus-Glābējus, visādu sīku sektu dibinātājus un tamlīdzīgi.

Tad jārunā konkrēti par kādu no Hinduisma maisa. Piemēram, vaišnavisms, tas ir, Krišnas Apziņa.
Priecīgā vēsts vaišnavismā būtu tāda, ka Dievs nav pametis cilvēku nelaimē materiālajā pasaulē, bet gan visādos veidos vilina viņu pie sevis. Dievs ir gatavs norakstīt skurstenī visus cilvēka grēkus, ja vien cilvēks patiesi ir nostājies uz ceļa, kas ved pie Dieva. Tas nozīmē, ka visa sapelnītā karma nebūs jāatstrādā. Cilvēks ir ticis āra no pārdzimšanas riteņa.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.08.20 11:26:56
Artos - hinduismā nav arī Jēzus Kristus, vēl daudz uzzināsi neparasta par mani spiekopto specifisko jogas mācību.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.20 11:33:05
Kundali
Kaut kur bija gan Jēzus Kristus, bet, protams, ne tādā nozīmē kā kristietībā.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.08.20 11:38:06
KN - tam nava tomēr praktiskas nozīmes, ka kaut kur pieminēts, jo Indijās hinduismā to masveidā neatzīst, viņiem arī tā ir "ekzotika" , ja Sahadža-Jogā pielūdz Jēzu Kristu un Viņam par godu rīko Ziemassvētku Pudžas.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.20 11:45:20
Kundali
Taču - Sahadža Jogā Kristus nav centrālajā vietā, un tā ir drīzāk kā goda un cieņas izrādīšana vienam no Dieva sūtņiem?
Kundali
# Iesūtīts: 2008.08.20 11:48:26
Kā tur bija ar to, ka Jēzus Kristus uzņemj mūsu grēkus, un ir ceļš uz Dieva Valstību. Nav gan tikai plika cieņas izrādīšana.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.08.20 17:06:01
Ir, ir drusciņ savādāka, jo neesam saistīti ne ar vienu Latvijā un pasaulē pastāvošo Austrumu novirzienu. No malas skatoties, tiešām tuvāks laikam būtu hinduisms, bet cik saprotu, studējot pirmavotus, tas tā nav. Vienkāršā valodā runājot, saprotu, ka notiek Dievību atmodināšana savā ķermenī, kuras tad atmodinātas, dod tālāk savas svētības un talantus, padara dzīvi daudz, nesalīdzināmi daudz vieglāku, priecīgāku, par ierindas cilvēku dzīvi.
Tas protams neizslēdz saskari ar pastāvošo ļaunumu, tā uzbrukumiem, bet nu dzīve tiešām man šo 10 gadu laikā ir stipri izmainījusies un domāšana arī. Pie kam šīs izmaiņas notiek nepārtraukti, protams, ja pats visu laiku nodarbojies ar šo praksi. Liela nozīme ir arī tam, cik ilgi esi tajā, jo parādās daudz kas tāds, kas nav "jauniņajam". Cik es esmu sapratis pats pēc sava jau iepriekšējā likteņa, ka neesmu vienkārš cilvēks, un arī tie, kuri pie mums nonākuši, nav vienkārši cilvēki, no mums daudz kas ir atkarīgs gan savas valsts, gan pasaules līmenī.
Magdalēna [87.110.29.147]
# Iesūtīts: 2008.08.20 17:52:30
nu tie patiesie,kuri sevi par tādiem uzskata.

Par tēmu - gribētu dzirdēt šeit personas, kuras sevi uzskata par īsteniem kristiešiem.
Atzīšos- jēdziens "īstens kristietis" man vēl līdz šim brīdim nav skaidrs
Harry
# Iesūtīts: 2008.08.20 21:12:44
Milzīga gan tā Atšķirība starp Jēzu Kristietiibaa

Krishnu -vaishnawismaa

-sidhaartu Gautamu Budismaa.

Harry
# Iesūtīts: 2008.08.20 21:14:00
un par Gunti Strautnieku jau jums vispaar vajadzeetu buut informeetiem.vinjsh ar Savu

vvieniigo IIsteno Sahadža -Joga

jau ir visur pabijis.
Harry
# Iesūtīts: 2008.08.20 21:15:41
Vispār liekas,ka tēma aizgāja greizi.

vai kristietim ikdienā būtu tikai 3reiz dienā jālūdz Dievs?un tad viņš ir ticīgs?

Vai kristieti Dievs nevēro visu laiku?

Vai ticīgais neatšķiras ar cilvēcību,līdzjūtību un labsirdiibu.kaa arii savaldību grūtās dzīves situācijās?

visu vērojot mazliet savādāk?
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.21 15:53:51
Harry
Nu, tu jau pats atbildi, ja vēlies definēt kristieša ārējās pazīmes. (Lai gan 3 x dienā Dieva lūgšana drīzāk atbalso islamu.)

Kristieši var (un droši vien arī lūdz un ir saskarsmē, kontaktā) ar Dievu ne tikai noteiktos laikos un stundās vai reizēs, bet dzīvo Kristus tuvumā, viņa personības ietekmes sfērā. Nevarēju atrast pareizo definīciju - kā lai nosauc Dieva tuvuma esību.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 48 , pavisam kopa bijuši: 10732