atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi dzīvot `atklātā grēkā`
deprofundis
Iesūtīts: 2007.02.24 12:37:43
ko nozīmē `dzīvot atklātā grēkā`? lūdzu piemērus (neskaitot homoseksuālismu un noziedzību), un definīciju.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
danar
# Iesūtīts: 2007.04.11 09:00:57
Ja laulība nav svetīta baznīcā,bet ir reģistreta "zaksā"tad arī skaitas,ka dzīvo atklatā grēkā?
lielais brālis
# Iesūtīts: 2007.04.11 12:18:46
Lielais brālis domā, ka civillaulība kā sabiedrības akceptēta kopdzīves forma starp vīrieti un sievieti ir leģitīma arī Dieva priekšā un nav definējama kā netiklība. Protams, to pārkāpt, nozīmē - pārkāpt laulību ar visām no tā izrietošajām garīgajām sekām un normāli būtu, kļūstot kristiešiem, salaulāties baznīcā.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.04.11 18:59:37
laulibai jabut regjistretai. Un ticigs cilveks sledz laulibu baznicaa Dieva un sho liecinieku priekshaa.
Lielais brali-
ka jus definetu vardu "civillauliba"? Cik zinu likumdoshana shadi sauc kopdzivi bez jebkadas regjistracijas,kas turpinas kadu noteiktu laiku. Vai ari Raksti atbalsta shadu modeli?
Balss
# Iesūtīts: 2007.04.11 20:19:47
Vai varētu, lūdzu, kāds rakstu mācītājs izteikties par šo tēmu?
Vai tad šeit senebreju valodu studējuši teologi neapgrozās?...
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.04.11 20:49:17
Par probleemu ar `netikliibu` jau tika runaats diskusijaa par homoseksualitaati. Kaa te biezhi dzirdams, zem shii vaarda tiek saprasts tas, kas pasham agumentaacijai lietderiigaaks vai arii pasha sirdij aktuaalaaks. Es domaaju, ka attieciibaa uz sakariem pirms lauliibaam nevaram njemt kaa izsmeljoshu argumentu VD patriarhaalo moraali, kur `konsumeeta sieviete` pirms lauliibas biznesa liiguma kaa prece ir zaudeejusi savu veertiibu. Kaa vecim savaadaak uzzinaat, vai vinja vai ne vinja beerns? Es ceru, ka shodien savstarpeejaas attieciibaas varam uzsveert citas veertiibas.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.04.11 21:14:11
Karli-
kadas vertibas Jus veletos uzsvert viriesha un sievietes attiecibaas,taja pasha laika ignorejot laulibu?
Nedomaju,ka Pavila centiba vestulees atturet ticigos no "netiklibas" bija kads vinja pasha untums un iedoma.
Un doma,ka VD lauliba bija godaa tikai tapec lai noteiktu paternitati,nevis pec Dieva paveles ir samera vieglpratiga.
Svilpaste
# Iesūtīts: 2007.04.11 22:08:54
Jāni. Attiecībā uz Tavu izteikumu: "Cik zinu likumdoshana shadi sauc kopdzivi bez jebkadas regjistracijas,kas turpinas kadu noteiktu laiku " - Tu kļūdies. LR Civillikuma Ģimenes tiesību daļā tiek lietots tikai jēdziens "laulība", bet tiesību teorijā par civillaulību dēvē laulību, kas noslēgta valsts iestādē, pretstatā baznīcā reģistrētai laulībai. Tautas valodā gan ar jēdzienu "civilvīrs vai civilsieva" apzīmē cilvēku, ar ko dzīvo kopā nelaulāti.
Janis Diekonts
# Labojis Janis Diekonts: 2007.04.11 22:20:38
Svilpaste-
paldies. Tas man tiesham bija noderigi. Ieskatishos taja likumaa,lai ir skaidrs.
lielais brālis
# Iesūtīts: 2007.04.12 10:02:20
Janis Diekonts , problēma nav tik daudz ar ilgi ticīgajiem, cik ar neofītiem, kas nāk no nesakārtotu attiecību vides. Nav vēlams ārdīt neofīta nereģistrēto kopdzīvi ar bargiem uzbrēcieniem, bet ja attiecības tik tiešām nav brīvas mīlestības paveids( kur otra puse pārkāpj šo vienību) , bet nopietna divu cilvēku kopdzīve, tuvināt tās normālai laulībai. Ar uzbrēcieniem dažu biklu neofītu viegli padarīt par apostātu, kas nebūtu vēlams.
Janis Diekonts
# Labojis Janis Diekonts: 2007.04.12 12:01:33
protams! aiz 1.Kor.6:9-10 nak ari 11.pants kas skaisti paskaidrots lidz 20.pantam.
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.04.12 15:10:32
Cilveeku sabiedriibai nav raksturiigs monogaams dziivesveids, tas vienkaarshi ir fakts. Dievs cilveeku nav radiijis monogaamu kaa, piemeeram, kaadu gibonu. Gjimenes un preciibu liigumi ir kaa mehaanisms, kas attiistiijies, lai nodroshinaatu peecnaaceejus un saistiibaa ar to arii sievietes. Bazniica vai Raksti sho garantijas veidu nav izdomaajushi. Lauliibu sleegshana bazniicaa ir relatiivi jauns izgudrojums, viduslaikos veel diezgan liels retums. Tikai ap reformaacijas laiku tika spiezts uz to, lai deriigai lauliibai viens no priekshnosaciijumiem buutu ceremonija bazniicaa. Kaa ir shodien? Domaaju, ka peecnaaceeju garantijas zinjaa gjimenei veel arvien ir vadoshaa loma. Sieviete, vismaz rietumu sabiedriibaa arvien vairaak, var sevi nodroshinaat arii bez visiem liigumiem. Ja arii shaadi ligumi ir jeedziigi, tad tiem pashiem par sevi nav nekaadas jeegas - tikai lai kalpotu cilveekam. Un vai tad Dievu nav veerts arii tikai taadeelj piesaukt, jo vinjsh ljauj cilveekam buut cilveekam? Cilveeka attieciibas ar Dievu ir nolasaamas no vinja attieciibaam ar liidzcilveekiem. Kristieshi tic, ka Dievs ir miilestiiba - domaaju, taapeec, ka vinjiem kaa cilveekiem miilestiiba ir svariiga, nevis taapeec, ka tas kaut kur ir uzrakstiits. Taapeec nesaprotu, kaapeec dazhi visu laiku fikseejas uz mehaanisku seksu, bet nerunaa par paar-mehaanisko, kas arii vinjiem pashiem ir svariigs un izriet no veelmes miileet - piemeeram, par atbildiibu vienam pret otru, uzticeeshanos, savas briiviibas daliishanu ar otru. Tad arii ar ceremonijaam nebuutu probleemu - taas tikai apliecinaatu to, kas cilveeks ir. Ceremonija pati par sevi, ja izsleedzam finansiaalu garantijas liigumu, cilveeku neveido un nepaarveido, kopdziivi nepadara cilveeciigaaku vai Dievam patiikamaaku.
kapteinis
# Iesūtīts: 2007.04.12 16:06:27
Manuprāt atklāts grēks ir tas, kas ir atklātībā zināms. Ar to tas ir atšķirīgi kaitīgs no slepena, ka pazudina ne vien pašu grēcinieku, bet apgrēcina un ieļauno citus, kas to redz. Man liekas, ka mācītājiem grēka problēmu jārisina ar tiem, kurus tas skar. Tādēļ ar slepeno grēcinieku var parunāt "zem četrām acīm", bet atklāto nākas saukt pie kārtības publiski. Citādi var rasties iespaids, ka baznīca neiebilst vai pat atbalsta viņa rīcību un tiek izļodzītas tikumības robežas.
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.04.12 20:05:38
Karli-
par ligumiem varetu Jums piekrist,bet taa ir cita diskusija,kur runajam par laulibu ligumu.
Par milestibu ka galveno vertibu ari. Tomer ticam tam,jo ta ir Rakstits,nevis tikai tapec,ka mums tas svarigi.
par Dieva plaanu "partneru skaitam":
tomer Adamam Edenee bija viena Ieva! Noasam bija viena sieva ieejot skirstaa! Latam ari bija viena sieva izejot no greku apnjemtajam pilsetam!
Un ari 1.Kor.7:2 runa vienskaitlii.
Balss
# Iesūtīts: 2007.04.14 19:43:48
Mulders
Tu tāds prātīgs un skolots ar`
Vai vari izteikties par manu Iesūtīts: 2007.04.09 08:25:06 jautājumu?
Magdalena [84.245.235.160]
# Iesūtīts: 2007.04.15 19:47:53
Ticu Dievam, censhos dziivot kontaktaa ar vinju, un tomeer nesapratiishu to, ka ar greeku jaaciinaas man vienai pashai..taada ir sajuuta..kad izmisiigi luudzu atbriivot mani, luudzu mieru dveeselei, jo miilu nelegaali, tas nenotiek.. vai man pashai jaatiek ar to galaa? reizeem tieshaam gribas kliegt uz Dievu - Kur TU esi ??
es gribu, lai nonjem no manis to smagumu, pati nevaru...Pati nevaru !! ja pashi vareetu, vai tad vajadzeetu Dievu ? ...
Magdalena [84.245.235.160]
# Iesūtīts: 2007.04.15 19:50:09
vai kaads var paskaidrot, ko noziimee shie cipari zem mana nika ?
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2007.04.15 20:36:18
Magdalena Tā ir jūsu datora vai datortīkla ip adrese.
http://en.wikipedia.org/wiki/IP_address
Ja reģistrēsieties, šī adresīte nebūs redzama
Janis Diekonts
# Iesūtīts: 2007.04.16 13:47:49
kas palaujas uz Dievu NEPALIEK KAUNAA. Kauna paliek tie,kas Vinju vieglpratigi atstaaj.
Kas turpina uz Vinju ceret,tas nepaliks sava apkaunotaa stavokli,bet tiks izglabts. Apkaunoti paliks tie, kas atkapushies un atmetushi Dievu.
Padoms [62.68.167.218]
# Iesūtīts: 2007.04.17 06:55:59
Magdalena
Tā uzskatiet arī jūs sevi kā mirušus grēkam, bet dzīvus Dievam Jēzū Kristū. (Rm 6:11) - tas ir sodienas lozungs.
Pirms Dievs var dziedinat un nonjemt Tavas sapes, Tev janak Dieva prieksaa un, neattaisnojot sevi, jaatzist Vinjam visu savu grecigumu. Bez aizbildinasanaas, ka man si milestiba ir vajadziga, ka mana dzive ir nelaimiga... Ar savu nelegalo milestibu Tu esi grekojusi gan pret Dieva likumiem, gan varbut iejaukusies citas gimenes dzive. Varbut esi darijusi pari ari savai gimenei? Bet labaa zinja ir ta, ka Dievam Tevis ir zel, ka Vins mil Tevi, neskatoties uz to, ka esi greciniece. Vins mil mus visus, kaut mes VISI esam grecinieki. Vins grib mus glabt un izraut no musu sapem un bedam, tapec Vins mums ir atveris so celju - Jezus upuri, caur kuru mes varam sanemt piedosanu. Vins ir uzticams un taisns, un piedod mums visus musu grekus (ja tos atzistam Vinam bez aizbildinajumiem un ludzam pec ta...)
Magdalena
# Labojis Magdalena: 2007.04.17 10:28:30
Paldies...bet ir viens neatbildams jautājums...kas ir briesmīgāk - dzīvot laulībā bez mīlestības, vai mīlēt bez laulības...
varbūt mīlēt vispār ir grēks....
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 88 , pavisam kopa bijuši: 36792