atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Svētzādzība!
Briinumsons
Iesūtīts: 2008.07.31 16:10:35
Svētzādzība ir sakramentu un citu liturģisko darbību, kā arī Dievam veltīto personu, lietu vai svētvietu apgānīšana vai necienīga izturēšanās pret tām . Svētzādzība ir smags grēks, īpaši tad, ja tas izdarīts pret Euharistiju, jo šajā sakramentā pati Kristus Miesa substanciālā veidā ir klātesoša. [48] RKB katehisms
AutorsZiņas teksts
Briinumsons
# Labojis Briinumsons: 2008.07.31 16:11:03
apgānīšana vai necienīga izturēšanās pret tām kā tas izpaustos?
es gatavojos Grēksūdzei ...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.31 16:12:32
Nu piemēram visādu Svēto relikviju ignorēšana un nebučošana. Visādu Ikonu uztveršana kā skaistus māxlas darbus nevis kā paša Dieva vai Svētā klātesamību, tādējādi!

Par Vakarēdienu varētu piekrist!
Briinumsons
# Labojis Briinumsons: 2008.07.31 16:16:29
Svētzagt var tikai praktizējoši kraistieši vai garīdznieki, pārējiem ta kā grūti būtu svētzagt ?
Zive... [62.85.109.98]
# Iesūtīts: 2008.07.31 16:17:20
Briinumsons, to vislabāk noteikti Tev varētu paskaidrot angļu tūristi
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.07.31 16:28:45
liekas šo te varu nestāstīt ...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.31 16:47:23
Artos, tās ir atlaides Purgatorijā, kurā nonāk tie, kuru Grēku sekas nav nolīdzinātas Kristū!

Jo Kristū tev piedod grēku, bet par grēka sekām vēl jāmaxā!

Taču nekas... tā ka`Pāvests ievieš Purgatoriju, viņš arī ievieš turienes noteikumus, un var izdalīt visādas atlaides tiem, kas tur iemaldījušies...

Mums Luterāņiem vismaz labi - mūsu Dievs nolīdzina un piedod un atmaksā gan grēku, gan grēka sekas gan grēka seku sekas un tā līdz tūkstošajam augumam, kā viņš apsolīja!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.31 17:32:57
Artos, tas ir mārketinga paši paši pamati.
Lai kaut ko pārdotu, vajag to padarīt par vajadzīgu!

Tā nu lai varētu dalīt indulgences, vajag radīt pieprasījumu pēc tām. Tad nu radām Purgatoriju, kurā Indulgenču valūta ir labs maksāšanas līdzeklis!

Taču pats saproti, nevar notirgot Burbuļatorus tiem, kam tie nafig nav vajadzīgi, ja tu neradi stāstu, kurā Burbuātoriem ir kāda vērtība!

Tas tāpat kā bērni spēlējās... ar fantikiem. Un lai fantikus varētu izmantot kā vērtību, vajag radīt spēles, kur fantikiem ir šī vērtība. Bet reālā dzīvē nedz spēlei nedz fantikiem nav nekāda reāla seguma! Tikai FantikuPāvests, tirgodams fantikus, iesit sev kapitālu, radot pareizus fantiku stāstus bērniem, kam nepatīk īstā barība!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.31 17:43:10
Trilobīte...

A ko darīt... ko sēj, to pļauj! 500 gadi jau drīz būs pagājuši... Pāvesta sēkla lekni uzdīgusi... Tridentā stādītā! Rūgta tā zāle vaine?
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.07.31 17:49:48
Klau, Trilo, ka īsti ir - vai par svētzādzību varētu uzskatīt ārlaulībā dzīvojoša katoļa iešanu pie Dievgalda?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.31 17:54:01
Trilobīte, oi tāda statistika man nav... manis pēc var palikt hotj 3 Lukturi... vai kādi nu kuram ir tie motīvi! Daudzi konvertējas Islamā, citi Pareizticībā! RKB nav nekas īpašs... tikai kārtējā "viena no" reliģijām... Par laimi tāda, kurā vēl Dieva Vārds un Sakramenti ir, tātad arī pestīšana!

Kristus arī gānījās, kad pareizos Rakstu mācītājus visādos nesmukos vārdos nosauca un Templi izdemolēja! Nu a kas! Arī Ēlija kaŗtīgi uz zoba pavilka Baala kalpus...
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.07.31 17:54:25
Ā, tad es pat neesmu samelojusies, kad tā bikli mēģināju ko tādu teikt
Donachka
# Iesūtīts: 2008.07.31 18:13:25
Nu nezinu, domaaju, ka arii pie luturiem ieshana pie Dievgalda, ja dziivo kopaa nelaulaajies, varetu tikt apziimeeta kaa sveetzaadziiba.
bitch
# Iesūtīts: 2008.07.31 18:25:50
a es palikšu lukturis. man jau ir problēmas pat ar Bitāna dievkalpojumiem pēdējā laikā - galīgi vairs neasociējas ar to konfesiju, kurā esmu Adventā viena dievkalpojumā vispār dabūju šoku - kad sprediķī tikai fragmentāri tika minēts Bībele atrodamais, bet lielos daudzumos stāstīts par Marijas vecākiem un bērnību. Nekur nevaru atrast bībelē ne to, ka viņa būtu bērnībā vesta tempļa svētākaja vietā (sieviešu dzimuma tak), ne to, ka Jāzeps būtu 80g vecs vīrs Mariju apprecot. Vai tad tāds večuks varētu strādat par galdnieku un vēl Jēzu mācīt amatā vismaz līdz 92 gadu vecumam?
neielogojies [81.198.253.196]
# Iesūtīts: 2008.07.31 18:34:32
Praktiski sakraments ārpus tam paredzētā mērķa nav sakraments. Tas ir jāēd un jādzer (pēc Kristus pavēles un apsojījuma), bet apkārtstaipīšana un visāda izdarīšanās ar to ir nekaunīga velnišķība. Tādēļ ne vien maizes zagšana, bet arī monstrancē likšana, apkārt staipīšana un visāda citāda izdarīšanās ir nesvēta zādzība.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 10 , pavisam kopa bijuši: 3601