atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi sevis iepazīšana.
S.R...
Iesūtīts: 2008.07.21 17:14:32
un tagad padomāsim par tām savām piecām īpašībām, kuras vēlētos iznīdēt no sava rakstura. lūdzu, tautieši, nekautrējieties!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
bitch
# Iesūtīts: 2008.07.22 21:39:28
un kad puisis ģērbjas pavedinoši? un ja meitene iekāro puisi? tad viss ir normāli, vai tas nozīmē, ka meitenei kaut kas nav kārtībā, ja reiz viņa - ak šausmas - iekāro pretējo dzimumu? palaistuve gatavā?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.22 21:52:19
a_masiks

A kā savādāk? Tas tu gribi par savu rīta stieni vainot katru pretīmnākošo skuķi....

da ne par to ir runa, runa ir par to, ka ir sievietes, kuras tīšām mēdz ģērbties pavedinoši un pēc tam vaino vīriešus, kas uz viņām tā skatās.

Viss ticamāk ka nē. Jo šobrīd tu savu iekāri, redzot izaicinoši ģērbtu sievieti, projicē uz šo pašu sievieti. Tipiska izvarotāja psiholoģija - savu iekāri pedēvēt upurim un rast šajā piedēvēšanā attaisnojumu savai rīcībai...

Izvarotājs tāpat var projicēt kaut vai uz mūķeni, kura no galvas līdz kājām ir nosegta. Izvarotāja psiholoģija ir noteikti arī īstenot savas fantāzijas, tas nav tas pats, kas normāla reakcija domās, ieraugot pavedinoši ģērbtu sievieti. tad jau jebkurš vīrietis tiktu uzskatīts par izvarotāju. atšķirība ir tāda, ka normāls vīrietis, lai kā arī hormoni plosītos, nerealizētu izvarošanu, pat domās nepieļautu to.

Vai tad tu klūpi virsū katrai blondīnei svārkos? Kā redzi es nerunāju par izvarošanu, bet par iekāri, kā tādu.

Kā jau iepriekš minēju - ekshibicionisms nav grēks? tā ir tieksme atkailināties. Un ja cilvēks no tā izjūt baudu, publiski atkailinoties vai valkājot seksuāli izaicinošu apģērbu, tad tas ir grēks.

saproti pareizi - nevar ielīst katras sievietes galvā, taču es tieši par to runāju, jo katra pati zin - ar kādu nolūku tā ģērbjas.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.22 21:54:50
Trilobīte

jā jā, atrast kur piesieties var jau vienmēr. Nu cik var skaidrot, ka es runāju tikai un vienīgi par tādām, kuras tā ģērbjas iekāres vadītas apzināti vai neapzināti. No ko var padomāt par sievieti, ja viņai labi piestāv miņuki un tāda ierodas baznīcā uz dievkalpojumu? Atnākusi kā uz bordeli, tīksminās par savu izskatu
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.22 22:09:11
a_masiks
nu nesaproti tu mani, es runāju par tām, kuras ar nolūku tā ģērbjas, arī ejot uz baznīcu.

A ko? Izvarošana iekāres dēļ ir tavs grēks, bet tava iekāre, redz - ir viņas grēks? Nu bet tieši tas ir tas punkts, kas apsūdz upuri viņas pašas nelaimē un padara izvarotāju baltu un pūkainu!

ne par izvarošanu, bet tikai par to, ja sieviete ar nolūku izraisa iekāei, un tikai. visādi citādi protams vainīgs ir vīrietis. Mana iekāre ir viņas grēks, ja viņa tīšuprāt to veicina.

Pasaule vispār ir piesātināta ar iekāri un masu mediji tieši cenšas tikai pastiprināt pārspīlētu iekāri, nevis palīdzēt ar to cīnīties. Sieviete ir atbildīga tiktāl, kamēr viņa tīšuprāt necenšas būt pavedinoša un izaicinoša.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.22 22:10:41
a_masiks

Nekādi nevari nosēdēt visu dievkalpojumu? kaut kas mežonīgi traucē?

tas ir tas pats, ja kāds cīnās ar pretinieku, bet paša māsa viņam iedur nazi mugurā
bitch
# Iesūtīts: 2008.07.22 22:33:32
Ingars
tātad definē - kā sievietei ģērbties ir izaicinoši. (iesaku paturēt prātā, ka bikses patiesībā nav sieviešu apģērbs - tātad sievietei saģērbties nodilušās džinsās un Tkreklā ir nepiedienīgi, pat, ja nav izaicinoši)
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.22 22:55:47
bitch
runa ir pirmāmkārtām par attieksmi, viss pārējais izriet no tās

Ctulhu
par tiem žurnāliem es piekrītu, bet par dievkalpojumu - tas jau arī palīdz novērsties
bitch
# Iesūtīts: 2008.07.22 22:57:45
es pavisam konkrēti jautāju par apģērbu. tātad atkarībā no attieksmes gan mini un kārtīgs dekoltē var būt neitrāls, gan mūķenes tērps seksīgs?
bitch
# Iesūtīts: 2008.07.22 22:58:55
Ctulhu
kuš! nez vai kāds iekāros sievieti dēļ stroboskopa uz galvas. ja nu vienīgi tas ir vienīgais "apģērbs", ko gan īsti saskatīt nevarētu tādā gaismā
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.22 23:23:12
bitch atbilde Ctulhu
bitch
# Iesūtīts: 2008.07.23 13:48:09
he heee... vai cits tml. friiks moš jāpaprovē?
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.07.23 15:49:46
bitch,

"izaicinosi" ir taa, kaa gjeerbjas skukjiisi, kurus disenees/peec diseneem izvaro, un kuras to tiesaam nav veeleejusaas (:
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 121 , pavisam kopa bijuši: 17320