atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kurš grib dzīvot Kristīgā komūnā?
Briinumsons
Iesūtīts: 2008.07.20 00:03:02
lūdzu pieteikties!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:24:50
sicilia

es tā neiteiktu neteiktu, bet tā jau saka, ka paša acī baļķi neredz .... bet ja tev nepatīk, ko aiztiec to RKB. nu kā uzburtc zinies.... nu velk velk iekniebt citam un pataisīt savas spalviņas spožākas. To, ka tev RKB derdzas sen jau ievēroju


jā derdzas, taču ne jau cilvēku dēļ, bet mācības un prakses dēļ. Par to gan tagad nestrīdēsimies, jo 400 gadus tas ir runāts, bet pāvesti neklapē ne ar ausi.

Zive.

Nu jau Tu brauc auzās pēc pilnas programmas Nesatraucies, no Tavas mātes nodokļiem mūķenes toč netiek uzturētas Un tagad Tu materiālo stādīsi pāri visam - tas, kurš kādu uztur ir krutākais
Zini, kas pa momentu ir iestājies - katrs cenšas pierādīt savu taisnību. I tas jau ir bezjēdzīgi.


nu tu jau te gribēji ieskaidrot, ka mūķenes krutākas jo lūk vairāk ķeksīšu labo darbu blociņā atzīmē, tad es tev arī lieku priekšā reālo situāciju, ka nu nemaz tik tā, ka viņas ir vienīgās varones, nav
Ja jau tu tā pacel viņas pāri pār precētajām, tad kāpēc viņas dzīvo no tiem līdzekļiem,, ko precētās un precētie saziedo?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:27:43
sicilia

Man tikai viens jautājums, tu vispār klosterī esi bijis. jebkādā (pareizticīgo vai katoļu)?
redz Ingar, mūķene smūsdienās stradā, pelna naudiņu, iet uz tuirgu iepirkties, taisa pašas sev ēdienu.... vo par maksājumiem - ūdeni, elektrību gāzi nezinu, bet malku pašas gādā, skalda, kurina.... nekāda zinies konfekte jau nav...... tāpat kopj māju, + visam pa vidu lūgšanas, stradāšana ar bērniem katahētikas kursos utt. kas nu kurai tur par pienākumiem...


ne visos klosteros tā ir, bet tajos kur tā ir - kāda tad atšķirība no precētajām sievietēm? tik tā, ka pirmās nav precētas un neguļ ar vīrieti?

Zive.
nu redz, kā šitādas sarunas vienmēr nonāk līdz absurdam, tāpēc nevajag šitā runāt, ka lūk mūķenes ir svētākas un izdara vairāk laba nekā precētās, jo redz nepatīk, ja parāda reālo situāciju blakus uzburtajai ilūzijai
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:28:18
Ingars
nu tu jau te gribēji ieskaidrot, ka mūķenes krutākas

Vai nu Tu nemāki lasīt, vai es rakstīt Es lecu uz ecešām, kad cenšas vienu vai otru noniecināt. Ja man teiktu, ka ģimenes dzīve ir sātana izgudrojums, es tieši tāpat lektu uz ecešām
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:29:22
Zive.

vo man brīzām liekas, ka ģimenes dzīve ir sātana izgudrojums. davai sākam lekt:p
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:30:10
Ingars

mmm a visām sievietēm jāguļ ar vīrieti? A kas sieviete nevar mierīgi stāties klosterī? hmmmm bože
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:31:46
Zive.

gluži vienkārši riebjas šitais te, ka ir tādi kristiešu grupējumi, kuri iedomājas, ka ir ar kaut ko svētāki vai labāki. Kāpēc? Nu neesmu es mūks, nu nerunāju es mēlēs, nu neesmu kristīts pagremdējot, nu nebraucu uz Āfriku evaņģelizēt...acīmredzot neesmu tik svēts un tik labs
Papucs
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:32:43
Ingars
Acīmredzot...
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:33:06
Ingars

aga..... jo tev ir talants ieļauniot citus ar savu uzved;ību un tas toč nav labi
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:33:34
sicilia, tak viš nesaka, ka nevar Vēl piedevām, ar Tevi nav vērts strīdēties, Tu ir spītīgs kā vecs āzis i aizrautīgs, kā kaķēns, kas dzenā kamoliņu
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:34:49
Zive.

Njā.... tas ķertais jau stundu mazgājas vannā un liek matu maskas.... bože kā man pat;īk tādi vīrieši, laiks kaut kā jāīsina
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:35:05
Ingars
manai komūnai esi gana labs
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:35:22
sicilia

ne jau par to ir runa, bet gan ka tu saki, ka tās, kuras ir klosterī, kalpo kvalitatīvāk un vairāk, nekā tās kuras ir precētas. par to jau es cepos. Un ja nu ir kādai celibāta dāvana - ļoti labi, lai viņa ar Dieva svētību stājas klosterī un lai nes to svētību citiem, bet lai nenicina to, kurai ir citas dāvanas, itkā viņ kalpotu mazāk vai sliktāk, vai ar mazāku pašatdevi, jo tā nebūt nav- precētā var kalpot tik pat intensīvi, kā neprecētā
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:35:44
Briinumsons

nu re.... ta jau es toč pat vecumdienās, kad būšu prātu zaudējusi vecene tavā komūnā nestāšos bail, ka nonākšu aiz restēm par slepkavību
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:36:25
Ingars A varbūt Tev mazvērtības komplekss? Daudzi no Tevis minētajiem nemaz neuzskata sevi par pārākiem. Abet mēļotāji un gremdētāji - tas ir cits stāsts - viņi krenķējas, ka citi ir nepareizi izpratuši mācību. I paskaties pats uz sevi - cik dedzīgi Tu ņemies, ja Tev liekas, ka kāds kaut ko ne tā ir sapratis
sicilia
# Labojis sicilia: 2008.07.21 13:36:48
Ingars

bāccccccccccccccccccc es teicu, ka man mūķenes patīk un es viņas cienu, nevis, ka viņas krutākas un pat ja es tā uzskatu, tas ir mans uzskats un tu mani nepārliecināsi vienkārši neopārliecināsi, jo zivs jau teica kāpēc.... man jāredz sieviete ar 3 bērniem ko nolikyt līdzās vienai mūķenei un tad jāsalīdzina un tad es izdomāšu vai kāda ir krutāka vai nea..... ... nu liecies mierā, jau apnicis
Solveiga
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:39:15
Kas attiecas uz mani, tad es negribētu stāties, pat ja nebūtu precēta. Esmu diezgan liela vienpatne, turklāt šobrīd iz savas dzives saprotu to, ka vairāk kā 2 cilvēki (es un vīrs) visu laiku kopā - tas man neder.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:40:36
sicilia
jā izkritu no gultiņas, jo bezatbildīga mūķene mani auklēja, redzi bērnības trauma

Zive.

a var jau būt ka man mazvērtības kompleksi, bet tas nemaina faktu - maldi IR. Un vai tāpēc man tagad klusēt būs? Par to ir jārunā un jāvērtē, lai neindē citus cilvēkus ar savām herēzēm, lūk tā
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:49:22
Ingars, Ak Tu mūsu vienīgais īstenais ticīgais Bet man nezkāpēc liekas, ka īsti neuztvēri, ko rakstu
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.07.21 15:10:55
Ui, kaa te skraapeejas un ar kjepu ceert... komuuna izjuktu pirmaas dienas vakaraa
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.07.21 15:13:11
Rosalie
es nepieļaušu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 98 , pavisam kopa bijuši: 2060